Żółtą kartkę otrzymał Cyril Thereau za ostre przewinienie.

1
1
87'

Wojciech Szczęsny złapał piłkę blisko linii bramkowej po uderzeniu z dystansu. Zanosi się na czyste konto golkipera Juventusu.

13
4
3
1
3
84'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Douglas Costa.

81'
ZMIANA

Fiorentina. Schodzi: Gerson. Wchodzi: Cyril Thereau.

4
1
3
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo za odkopnięcie piłki.

12
4
7
4
11
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

10. trafienie w Portugalczyka w lidze włoskiej. Cristiano Ronaldo huknął jak z armaty w okienko bramki Albana Lafonta. Pozamiatane we Florencji.

55
18
6
9
10
78'

Szansa na kolejnego gola dla Juventusu z rzutu karnego. Edimilson Fernandes blokował ręką dośrodkowanie Mario Mandzukicia.

6
2
1
1
1
75'

Giorgio Chiellini podwoił przewagę Juventusu.

5
2
1
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał German Pezzella za ostre przewinienie na Cristiano Ronaldo.

German Pezzella #20
6
1
1
1
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Giorgio Chiellini. Asystował mu Juan Cuadrado.

Juventus bezwzględnie punktuje zawodników z Florencji. Robił co potrafił Alban Lafont, żeby piłka nie trafiła do bramki po strzale Giorgio Chielliniego. Ta płakała, ale wpadła. Stara Dama na dwubramkową przewagę.

34
13
2
2
4
67'

Wojciech Szczęsny podłączony do prądu praktycznie od początku spotkania. Pewna interwencja reprezentanta Polski po sytuacyjnym uderzeniu Jordana Veretouta zza pola karnego.

6
4
1
2
1
65'
ZMIANA

Fiorentina. Schodzi: Marco Benassi. Wchodzi: Marko Pjaca.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Milenković za faul na Joao Cancelo blisko linii własnego pola karnego.

2
1
1
1
62'

Kolejna interwencja rozgrzanego Wojciecha Szczęsnego. Reprezentant Polski popisał się chwytem po uderzeniu Federico Chiesy zza pola karnego.

3
2
1
2
58'

Coraz groźniejsza jest ACF Fiorentina. Po płaskim dośrodkowaniu pogubili się obrońcy Juventusu, a futbolówkę mógł wpakować do bramki Giovanni Simeone. Zabrakło zdecydowania Argentyńczykowi i mógł odetchnąć Wojciech Szczęsny.

3
4
3
3
3
56'

Również Viola zagraża bramkarzowi przeciwnika. Wojciech Szczęsny zareagował na strzał Federico Chiesy i nie pozwolił na wyrównanie.

6
4
2
1
1
55'

Uderzenie Juana Cuadrado zza pola karnego prosto w Albana Lafonta. Próba Kolumbijczyka to trzecia celna Juventusu w tym spotkaniu.

2
2
2
4
3
53'

Sędzia postanowił uspokoić Massimiliano Allegriego. Doświadczony szkoleniowiec również miał dużo do powiedzenia panowi z gwizdkiem.

2
1
1
2
51'

Żółtą kartkę otrzymał Vitor Hugo za faul taktyczny na Juanie Cuadrado.

Vitor Hugo #31
1
1
2
2
2
50'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur za faul taktyczny na Gersonie.

1
1
1
1
1
48'

Marco Benassi strzelił na początku pierwszej połowy i zrobił to samo krótko po przerwie. Efekt identyczny, ponieważ zawodnik ACF Fiorentina nie trafił w bramkę Wojciecha Szczęsnego.

2
1
1
1
2
46'

2
45'

Doliczona minuta.

3
1
2
2
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Edimilson Fernandes za przewinienie na Paulo Dybali blisko linii pola karnego.

2
42'

Wojciech Szczęsny wykazał się opanowaniem i sprzątnął piłkę po miernym dośrodkowaniu Cristiano Biraghiego. Juventus coraz bliżej zabrania do szatni swojej zaliczki.

4
2
2
1
40'

Po uderzeniu Paulo Dybali interweniował Alban Lafont. Poprawka Juana Cuadrado była już zdecydowanie niecelna i Francuz między słupkami ACF Fiorentina miał wolne.

3
4
3
3
2
37'

Rodrigo Bentancur strzelił dotychczas jedynego gola.

4
2
1
1
34'

Giovanni Simeone strzelił z kilku metrów w rękawice Wojciecha Szczęsnego. Argentyńczyk powinien to wykorzystać, ale uderzył nieczysto i co za tym idzie zbyt anemicznie.

4
2
3
3
3
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodrigo Bentancur. Asystował mu Paulo Dybala.

Juventus na prowadzeniu po nieco ponad dwóch kwadransach. Rodrigo Bentancur przeprowadził bardzo ciekawy atak w środkowej strefie boiska. Po wymienieniu podań z Paulo Dybalą pomocnik oddał strzał z 14 metrów obok Albana Lafonta do siatki. Bardzo dobrze zachował się również Cristiano Ronaldo, który zabrał obrońców sprzed pola karnego ACF Fiorentina. Stara Dama ma przewagę gola.

38
21
10
5
7
28'

Ponownie domagali się rzutu karnego przyjezdni. Cristiano Ronaldo upadł po pojedynku z Germanem Pezzellą, ale zdaniem sędziego wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

3
2
4
4
3
26'

Nie będzie rzutu karnego dla mistrza Włoch.

6
4
3
6
8
25'

Sędzia będzie sprawdzać, czy Juventusowi należy się rzut karny po zagraniu ręką Cristiano Biraghiego. Zawodnik ACF Fiorentina blokował tą częścią ciała płaskie dośrodkowanie Mattii De Sciglio.

1
1
1
3
3
21'

Nieporozumienie między Giorgio Chiellinim a Wojciechem Szczęsnym. W ostatnim momencie Włochowi udało się skierować piłkę do Polaka z pomocą czekającego na błąd Gersona. Chwila zawahania i byłaby bramka.

3
2
1
2
1
18'

Cristiano Biraghi strzelił z rzutu wolnego podobnie jak dwie minuty wcześniej Paulo Dybala. Obrońca ACF Fiorentina trafił w swojącego w murze Blaise'a Matuidiego.

3
3
1
16'

Złe uderzenie Paulo Dybali z rzutu wolnego. Piłka trafiła w mur ACF Fiorentina, a Cristiano Ronaldo musiał ratować skórę Argentyńczyka i powstrzymywać kontratak gospodarzy przewinieniem.

2
2
2
2
2
14'

Szansa na gola gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Strzelił Nikola Milenković obok bramki i Wojciech Szczęsny nie musiał interweniować.

2
1
1
1
2
13'

Juventus jeszcze nie stworzył dobrej sytuacji podbramkowej. Drużyna ze stolicy Piemontu siłuje się z przeciwnikiem w środkowej strefie boiska, a groźniejsze uderzenie szybowało w kierunku bramki Wojciecha Szczęsnego niż Albana Lafonta.

1
1
1
3
11'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Mandzukić za ratowanie się faulem na Gersonie po stracie piłki.

2
1
1
3
5
7'

Pewna interwencja Albana Lafonta po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Konkurent Bartłomieja Drągowskiego rozpoczął występ od spokojnego chwytu.

1
1
5'

W ataku pozycyjnym Juventus. Faworyt dostał ostrzeżenie na początku spotkania i stara się przejąć kontrolę nad wydarzeniami. Na razie turyńczykom udało się wywalczyć korner.

1
1
2
1
2'

Nie minęło 120 sekund i mogła być widowiskowa bramka. Marco Benassi dopadł do futbolówki przed polem karnym Juventusu i oddał potężne uderzenie z dystansu tuż obok królestwa Wojciecha Szczęsnego.

1
1
1
3
5
2'

ACF Fiorentina w fioletowych koszulkach i czarnych spodenkach. Juventus w strojach adekwatnych do najpopularniejszego przydomka Bianconeri.