Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

1
2
90'

Simone Zaza miał mnóstwo miejsca oraz czasu, mimo to nie pokonał w sytuacji sam na sam Ionuta Andreia Ratu. Torino nie potrafi podsumować tego spotkania trzecim golem.

1
1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Simone Zaza za faul na Cristianie Gabrielu Romero.

1
2
1
87'

Torino FC marnuje sytuacje podbramkowe w ostatnich minutach. Przewaga gospodarzy nie jest bezpieczna, dlatego ich szkoleniowiec wścieka się na podopiecznych.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Bessa za faul na Andrei Belottim.

1
85'

Torino. Schodzi: Iago Falque. Wchodzi: Vittorio Parigini.

80'

Andrea Belotti tym razem sam strzelał. Autor dotychczas ostatniego gola główkował po dośrodkowaniu Oli Ainy z prawego skrzydła. Genoa CFC utrzymuje przy życiu w tym spotkaniu Ionut Andrei Radu.

1
1
78'

Ola Aina dopadł do piłki po płaskim dośrodkowaniu ze skraju pola karnego. Uderzenie zmiennika prosto w Andreę Belottiego, który strzelił z kilkunastu metrów w stojącego na spalonym Andreę Belottiego.

1
1
76'

Na palcach dłoni można zliczyć celne uderzenia w drugiej połowie. Gospodarzom marzy się usłyszeć ostatni gwizdek, żeby ucieszyć się z ważnego zwycięstwa. Na trybunach już święto.

1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Davide Biraschi za faul taktyczny w centrum boiska.

Davide Biraschi #14
Genoa CFC
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas N'Koulou za przewinienie na własnej połowie.

74'

Genoa. Schodzi: Sandro. Wchodzi: Goran Pandev.

1
74'

Torino. Schodzi: Soualiho Meite. Wchodzi: Daniele Baselli.

Soualiho Meite #23
2
1
71'

Simone Zaza wbiegł przebojowo w pole karne Genoa CFC, ale nie zakończył swojego rajdu dobrym uderzeniem. Doświadczonemu napastnikowi nie udało się zagwarantować zwycięstwa gospodarzom.

1
1
1
1
2
66'

Trudno jest zareagować osieroconej przez Krzysztofa Piątka drużynie na dwa stracone gole. Chaotyczne strzały z dystansu nie zapowiadają wyrównania.

3
3
2
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Soualiho Meite za ostre przewinienie.

Torino FC
1
1
64'

Szansa na zaskoczenie Ionuta Andreia Radu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Do piłki podszedł Tomas Rincon, po którego zagraniu śmiało mógł wpakować piłkę z bliska do bramki Nicolas N'Koulou.

1
2
60'

Ola Aina uruchomił podaniem ustawionego w polu karnym Iago Falque. Gdyby nie interwencja Ionuta Andreia Radu gospodarze mieliby już dwubramkową przewagę i komfortową sytuację w tym meczu.

1
2
2
59'

Torino. Schodzi: Lorenzo De Silvestri. Wchodzi: Ola Aina.

57'

Simone Zaza nieprzepisowo próbował zabrać piłkę przeciwnikowi. Gwizdek sędziego i piłka została przyznana zawodnikom ze stolicy Ligurii.

1
2
1
53'

Cała seria uderzeń zza pola karnego, które nie rozgrzewają publiczności. Ionut Andrei Radu spokojnie przytulił piłkę do piersi po uderzeniu Iago Falque. Nie mial prawo do pomyłki młody golkiper przyjezdnych.

3
4
49'

W odpowiedzi strzał Iago Falque. Identycznie jak minutę wcześniej Darko Lazović nie trafił w lustro bramki przeciwnika.

2
1
1
47'

Uderzenie Darko Lazovicia zza pola karnego wyraźnie obok bramki Torino FC. Salvatore Sirigu musiał wyłącznie odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

3
2
1
2
46'

2
45+5'

Gol! Strzelił Andrea Belotti.

Nie było to idealne wykonanie rzutu karnego, ale udało się. Andrea Belotti skierował piłkę w narożnik bramki po dłoniach Ionuta Andreia Radu. Torino na prowadzeniu dzięki dwóm trafieniom w doliczonym czasie.

7
5
2
11
10
45+3'

Rzut karny dla Torino! Iago Falque został sfaulowany w szesnastce przez Sandro.

2
2
1
4
3
45+2'

Gol! Strzelił Cristian Ansaldi. Asystował mu Tomas Rincon.

Kilku zawodników Genoa CFC było przed własnym polem karnym, ale wszystkich przerosło wybicie piłki. W tej sytuacji wziął futbolówkę Cristian Ansaldi i uderzył z dystansu na 1:1. Gole w tym spotkaniu padają z zaskoczenia.

5
3
3
8
13
45'

Doliczone dwie minuty.

2
2
2
2
2
42'

Naprawdę zaskakujący paraliż Byków po czerwonej kartce dla Romulo. Zamiast przyspieszyć to zwolnili gospodarze, a na domiar złego jeszcze stracili gola.

1
1
1
39'

Podanie na skraj pola karnego Genoa CFC do Cristiana Ansaldiego, którego dośrodkowanie było beznadziejne. Ionut Andrei Radu musiał wyłącznie odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

1
2
2
3
1
36'

Gol! Strzelił Christian Kouame.

Osłabiona Genoa CFC wyszła na prowadzenie. O wyniku decyduje stały fragment. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Cristian Gabriel Romero zgrał piłkę tuż przed królestwo Salvatore Sirigu, a tam Christian Kouame zachował się znakomicie i strzelił z bliska w narożnik bramki.

19
14
4
4
8
33'

Jedenastu gospodarzy nie stworzyło sytuacji podbramkowej po wykluczeniu Romulo. Powiedzieć, że aktualnie dzieje się na murawie niewiele, to nic nie powiedzieć.

1
1
6
4
32'

Krzysztof Piątek wcześnie zakończył swój występ. Ivan Jurić zdecydował się uzupełnić lukę w drugiej linii kosztem swojego najskuteczniejszego napastnika.

2
4
6
14
50
30'
28'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Romulo za ostre przewinienie na Soualiho Meite. Mógł zrobić krzywdę swojemu przeciwnikowi.

Genoa CFC
4
5
1
4
12
25'

Żółtą kartkę otrzymał Romulo za faul na Cristianie Ansaldim.

Genoa CFC
1
1
4
3
8
22'

Drugie uderzenie w tym spotkaniu Andrei Belottiego. Pierwsze było niecelne, a po drugim interweniował Ionut Andrei Radu. Piłka turlała się powoli w objęcia Rumuna.

3
3
1
20'

Rajd Christiana Kouame po połowie Torino FC. Iworyjczyk próbował dostarczyć piłkę w środek pola karnego do Krzysztofa Piątka, jednak nie udało mu się ominąć defensora i jedynym jego łupem był korner.

2
1
1
18'

Gospodarze dostali poważne ostrzeżenie od Krzysztofa Piątka. Jeden moment zawahania i najlepszy napastnik Genoa CFC jest w stanie zmienić rezultat.

3
3
1
1
15'

Poprzeczka po strzale z bliska Krzysztofa Piątka! Już pierwsza akcja Genoa CFC w tym spotkaniu zakończyła się niebezpiecznym uderzeniem reprezentanta Polski. Wbiegł on przebojowo pod bramkę napastnik Genoa CFC, ale zabrakło mu odrobiny szczęścia.

23
9
6
3
3
13'

Koffi Djidji wbiegł na połowę przeciwnika i wypracował tam sobie miejsce do oddania uderzenia. Defensor Torino trafił w przeciwnika i jedyne co wywalczył dla gospodarzy to korner.

1
1
12'

Już blisko kwadrans oczekiwania na klarowną sytuację podbramkową. Prowadzi grę Torino, ale nieźle bronią na razie przyjezdni.

1
3
10'

Iago Falque oraz Soualiho Meite próbowali oddać uderzenie po dalekim wrzucie z autu. Był tam również Andrea Belotti, ale sędzia pomógł genueńczykom i odgwizdał przewinienie.

3
1
2
3
6'

Armando Izzo był blisko Krzysztofa Piątka i reprezentantowi Polski nie udało się zabrać z piłką po dalekim podaniu. Profesorska interwencja defensora Torino FC.

1
2
4
4'

Piłka na początku spotkania głównie na połowie Genoa CFC. Krzysztofowi Piątkowi i spółce przychodzi na razie z trudem przeniesienie piłki w okolicę przeciwnego pola karnego.

1
3
3
2'

Torino w tradycyjnych bordowych strojach, natomiast przyjezdni w białych koszulkach oraz spodenkach z czerwono-niebieskim pasem.