2:2
Zakończony
Inter Mediolan
90+3'

Luciano Spalletti został wyrzucony z ławki na trybuny. Kiedyś trener rzymian, a obecnie mediolańczyków zaszedł za skórę sędziemu.

2
2
3
2
1
90+1'

Javier Pastore obrócił się z piłką i strzelił po podaniu Patrika Schicka. Uderzenie zmiennika nie zwieńczyło ciekawego ataku rzymian.

1
90'

Doliczone pięć minut.

1
86'

Świetna współpraca Kostasa Manolasa i Robina Olsena. Na dobrą pozycję wybiegał Mauro Icardi, jednak Szwed uprzedził go wyjściem na przedpole.

2
85'

Ostatnie minuty spotkania, które nie zawodzi. Na dodatek trzyma w napięciu do ostatnich minut, ponieważ obie jedenastki jeszcze nie powiedziały końcowego słowa.

1
1
83'

Roma. Schodzi: Cengiz Under. Wchodzi: Javier Pastore.

81'

Inter. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Lautaro Martinez.

81'

Inter. Schodzi: Borja Valero. Wchodzi: Matias Vecino.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Kolarov za faul na Mauro Icardim.

77'

Roma. Schodzi: Nicolo Zaniolo. Wchodzi: Diego Perotti.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Nicolo Zaniolo #22
2
1
76'

Aleksandar Kolarov wytrzymał ciśnienie przed rzutem karnym.

1
1
74'

Gol! Strzelił Aleksandar Kolarov.

Ponownie remis w Rzymie! Tym razem z gola cieszą się gospodarze. Aleksandar Kolarov nie miał problemu z pokonaniem Samira Handanovicia mocnym uderzeniem z rzutu karnego w prawy narożnik bramki.

3
2
3
3
4
73'

Rzut karny dla gospodarzy po zagraniu ręką Marcelo Brozovicia.

1
1
4
71'

Poszedł na przebój Aleksandar Kolarov. Rajd Serba zakończony uderzeniem wyraźnie obok bramki. Jeszcze będzie sprawdzać sędzia, czy w polu karnym przyjednych nie było nieprzepisowego zagrania ręką Marcelo Brozovicia.

1
1
1
69'

Roma. Schodzi: Davide Santon. Wchodzi: Justin Kluivert.

68'

Mauro Icardi z ósmym trafieniem w sezonie.

2
2
66'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Marcelo Brozović.

Tak to robi Mauro Icardi. Król strzelców ligi włoskiej strzelił na 2:1 głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Inter Mediolan ponownie na prowadzeniu po popisowym zachowaniu swojego kapitana.

7
4
3
1
1
65'

Cengiz Under nie dogonił piłki po ciekawym podaniu Nicolo Zaniolo z centrum boiska na prawe skrzydło. Inter Mediolan już wznowił grę wrzutem z autu.

62'

Inter. Schodzi: Keita Balde. Wchodzi: Matteo Politano.

60'

Kwadrans po przerwie ze wskazaniem na Giallorossich. Wyraźnie przebudzili się podopieczni Eusebio Di Francesco.

1
57'

Piękne uderzenie Cengiza Undera i zrobiło się 1:1.

1
1
1
1
1
55'

AS Roma podbudowana wyrównaniem. Kolejna akcja oskrzydlająca Giallorossich. Tym razem zakończyła się ona uderzeniem Stevena N'Zonziego w plecy defensora.

1
1
53'

Przerwa w grze spowodowana kontuzją Kostasa Manolasa. Obrońca leży na murawie.

1
1
51'

Gol! Strzelił Cengiz Under. Asystował mu Bryan Cristante.

W meczu z Realem Madryt młody pomocnik nie trafił do odsłoniętej bramki z trzech metrów, a w niedzielę huknął kosmicznie zza pola karnego do siatki. Tak nieprzewidywalny bywa futbol. Fenomenalne uderzenie Cengiza Undera na 1:1 i spotkanie rozpoczęło się praktycznie od początku.

50'

Po przerwie pierwszą sytuację podbramkową stworzyli Nerazzurri. Po podaniu Joao Mario nie udało się oddać czystego uderzenia Mauro Icardiemu.

1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Kwadwo Asamoah za przytrzymanie przeciwnika.

1
1
46'

1
42'

Keita Balde dał prowadzenie przyjezdnym.

1
40'

Szansa na wyrównanie z rzutu wolnego. Samir Handanović zrehabilitował się za wcześniejsze, niepewne interwencje. Doświadczony bramkarz Interu Mediolan fantastycznie wyszedł w powietrze i sparował piłkę na korner po uderzeniu Aleksandara Kolarova.

2
3
1
37'

Gol! Strzelił Keita Balde. Asystował mu Danilo D'Ambrosio.

Były zawodnik Lazio trafił do bramki Giallorossich! Keita Balde Diao wpakował piłkę z bliska między słupki po precyzyjnej wrzutce Danilo D'Ambrosio. Włocha uruchomił na skraju pola karnego Joao Mario. Senegalczyk potwierdza, że jego forma jest coraz wyższa.

8
7
1
32'

Coraz trudniej nadążyć za zawodnikami. Strzał za strzał. Po próbie z dystansu Nicoli Zaniolo interweniował Samir Handanović.

30'

Mauro Icardi nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Robinem Olsenem. Argentyńczyk nie znalazł sposobu na pokonanie Szweda po podaniu Marcelo Brozovicia. Powinien przede wszystkim lepiej przyjąć sobie piłkę.

1
26'

Strzał w słupek Alessandro Florenziego! Furę szczęścia mają mediolańczycy, którzy najpierw nie byli w stanie powstrzymać Patrika Schicka, a następnie przyglądali się, jak pomocnik nieomal wpakował futbolówkę do ich bramki.

1
25'

Coraz lepiej prezentuje się Nicolo Zaniolo. Młodzian z Rzymu huknął zza pola karnego nieznacznie ponad bramką Samira Handanovicia. Słoweniec ma dużo pretensji do swoich obrońców, którzy pozostawili przeciwnika bez opieki.

23'

Płaskie dośrodkowanie Kwadwo Asamoaha. Byli tam Keita Balde Diao, Joao Mario, ale zabrakło Mauro Icardiego. I chyba to był największy mankament ciekawego ataku Nerazzurrich.

20'

Ivan Perisić wbiegł w pole karne, przeskoczył Davide Santona i główkował obok bramki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Niewiele zabrakło Chorwatowi, żeby zmienić rezultat.

20'

Było już kilka niebezpiecznych uderzeń w tym spotkaniu, na przykład Keity Balde Diao i Alessandro Florenziego, ale uczestników Ligi Mistrzów stać na jeszcze lepsze widowisko.

16'

Prostopadłe podanie w pole karne Interu Mediolan. Lepsi tam podopieczni Luciano Spallettiego.

14'

Milan Skriniar uratował skórę Samira Handanovicia. Słoweniec wypuścił piłkę po uderzeniu Alessandro Florenziego zza pola karnego. Ruszyli do dobitki rzymianie, jednak piłkę sprzątnął im sprzed nosów Słowak.

11'

Lepsze uderzenie niż Aleksandar Kolarov oddał zza pola karnego Keita Balde Diao. Miał szczęście Robin Olsen, że mocno lecąca piłka była w zasięgu jego ramion. Nie pozwolił sobie na błąd golkiper Giallorossich.

10'

Bardzo nieudane uderzenie Aleksandara Kolarova. Serb najpewniej liczył, że jeszcze wepchnie piłkę do bramki Patrik Schick, jednak Czech nie znajdował się tam, gdzie turlała się piłka.

6'

W odpowiedzi próba uderzenia Patrika Schicka po podaniu Nicoli Zaniolo. Uciekła piłka dublerowi Edina Dzeko i Samir Handanović nie musiał interweniować.

5'

W posiadaniu piłki Nerazzurri. Efektem ich przyspieszenia była szansa Kwadwo Asamoaha na uderzenie. Bocznego defensora Interu Mediolan zablokował w ostatnim momencie Davide Santon.

3'

Po raz pierwszy zapolował na piłkę po dośrodkowaniu Mauro Icardi. Uderzenie Argentyńczyka po podaniu Keity Balde Diao ponad bramką Robina Olsena.