Jóżwiak szukał Kownackiego w polu karnym. Tylko rzut rożny dla Polaków.

Z rzutu rożnego Soisalo, sytuację wyjaśnił Stolarski.

3
1
1
82'

Wielkie szczęście Polaków! Ylatupa strzelił w słupek, a następnie Lappalainen dobijał niecelnie!

5
2
2
3
4
80'

Finlandia U-21. Schodzi: Anselmi Nurmela. Wchodzi: Aapo Halme.

3
79'

Kamil Grabara złapał piłke po strzale rywala.

3
2
2
79'

Finlandia U-21. Schodzi: Kaan Kairinen. Wchodzi: Eetu Vertainen.

3
78'

Uraz jednego z Finów. Musi opuścić boisko na noszach.

1
1
3
4
1
76'

Bliski szczęścia Kairinen. Trafił jednak tylko w boczną siatkę.

3
3
3
1
4
74'

Gol! Strzelił Mateusz Wieteska. Po rzucie rożnym piłka trafiła do obrońcy reprezentacji Polski, który zachował się niczym rasowy napastnik i drugi raz wpisał się na listę strzelców!

56
30
6
2
2
73'

Konrad Michalak wywalczył rzut rożny po dynamicznej akcji zapoczątkowanej przez Grabarę.

5
4
1
1
73'

Po rzucie rożnym Soisalo, piłkę złapał Grabara.

3
2
2
73'

Ale szczęście Polaków! Po rzucie wolnym strzelał Benjamin Kallman, ale jego uderzenie było zablokowane.

2
1
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Bochniewicz. Za faul tuż przed polem karnym. Mieliśmy sporo szczęścia!

3
2
5
70'

Szansa dla Finów po rzucie wolnym, jeden z gospodarzy głową przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

2
1
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Łabojko. Za faul na rywalu.

1
5
1
3
68'

Gol! Strzelił Lassi Lappalainen. Kryminał ze strony polskiej obrony. Trzech Polaków biernie patrzyło co robi Lappalainen. Rezerwowy reprezentacji Finlandii szybko wyrównał.

Lassi Lappalainen #11
8
3
6
9
32
66'

Gol! Strzelił Mateusz Wieteska. Asystował mu Bartosz Kapustka. Polacy wyszli na prowadzenie! Po bardzo dobrej wrzutce Kapustki, Wieteska wyprzedził obrońcę z Finlandii i strzelił celnie głową!

48
23
5
4
2
65'

Po strzale Kamila Jóźwiaka mocno natrudzić musiał się Hugo Keto. Bramkarz reprezentacji Finlandii wybił piłkę na rzut rożny.

2
3
1
1
65'

Soisalo po dynamicznej akcji prawą stroną podawał do Kallmana, ten minął się z piłką!

1
2
1
1
64'

Po dośrodkowaniu Pestki, bramkarz z Finlandii wypuscił piłkę z rąk. Sytuację wyjaśnili obrońcy gospodarzy.

3
1
2
63'

Bartosz Kapustka wywalczył rzut rożny.

3
1
63'

Niechlujna gra Polaków w ataku spowodowała oddalenie od zagrożenia spod fińskiej bramki.

2
2
62'

Z rzutu rożnego Pestka, piłka nie trafiła do nikogo.

1
1
4
60'
60'

Nurmela wyraźnie przestrzelił.

2
2
2
59'

W międzyczasie młodzieżowa reprezentacja Danii, lider naszej grupy, wyszła na prowadzenie 1:0 z Litwą. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18:00.

2
59'

Długa akcja reprezentacji Finlandii i piłka trafia w ręce Kamila Grabary.

3
3
2
55'

Kompletnie nieudany rzut rożny Finów.

4
1
1
1
54'

Rozpaczliwie na rzut rożny wybił piłkę Polak, po indywidualnej akcji Lassiego Lapalainena.

1
1
54'

Niecelny strzał Kallmana.

1
1
2
53'

Z ostrego kąta strzelał Szymański. Trafił tylko w boczną siatkę.

1
1
1
52'

To powinien być gol! Po strzale Fina, piłkę plecami zablokował Bochniewicz. Ale szczęście Biało-Czerwonych!

2
3
1
2
51'

Celny strzał z dystansu Łabojki. Z trudem piłkę wybił przed siebie Hugo Keto.

2
1
49'

Długa, jak się okazało zbyt długa akcja indywidualna Dawida Kownackiego.

1
1
48'

Ma strzał z dystansu zdecydował się Paweł Stolarski. Posłał jednak piłkę nad poprzeczką. Mimo wszystko, Polacy wyglądają dużo lepiej niż w I połowie. Oby wkrótce przyniosło to gola.

2
2
1
47'

Dobrze zapowiadająca się akcja Polaków. Na spalonym Pestka.

1
2
1
czas Druga połowa
46'

Finlandia U-21. Schodzi: Ilmari Niskanen. Wchodzi: Lassi Lappalainen.

Ilmari Niskanen #17
2
1
45'

W końcu dobra akcja Polaków! Jóźwiak podał piłkę w pole karne, tam był Dawid Kownacki, ale z ostrego kąta zabrakło mu skuteczności. Strzelił niecelnie.

10
2
1
2
16:39
2
43'

Koszmarny rzut wolny w wykonaniu Polaków.

1
3
3
2
42'

Jóźwiak szukał Kownackiego w polu karnym. Piłkę wybili Finowie.

1
1
38'

Finowie przeprowadzili długą akcję w polu karnym! W słupek strzelił Soisalo, dobijał jeszcze Ylatupa, ale przestrzelił. Pachnie bramką dla gospodarzy coraz bardziej!

2
2
1
2
7
35'

Polacy mieli mnóstwo przestrzeni. Kamil Jóźwiak mógł zrobić z piłką co chciał, a podał ją rywalowi.

1
4
33'

Indywidualną akcję przeprowadził Jakub Piotrowski. Przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i uderzył tuż obok słupka bramki rywala.

3
2
1
31'

Finowie nie potrafili na szczęście skorzystać z dużego błędu Bochniewicza. Polacy oddalili zagrożenie.

2
1
1
1
1
30'

Po dośrodkowaniu Szymańskiego zakotłowało się w polu karnym Finów. Polacy nie potrafili jednak postawić kropki nad "i".

1
1
1
1
5
29'

Ciekawa akcja Finów. Z 16. metra strzelał Saku Ylatupa, jednak przymierzył 30 centymetrów za wysoko. Znów mieliśmy sporo szczęścia.

1
1
1
2
1
28'

Pestka z rzutu rożnego wrzucił piłkę wprost w ręce Kety.

1
1
1
1
27'

Kownacki podał piłkę do Szymańskiego w polu karnym rywala, jednak w ostatnim momencie jeden z Finów wybił piłkę za boisko. Zmarnowana szansa Polaków.

1
3
24'

Stuprocentowa szansa Finów! Sam na sam z Grabarą wyszedł Saku Ylatupa, jednak strzelił minimalnie nad poprzeczką! Cóż za szczęście reprezentacji Polski!

5
9
2
1
1
23'

Seria strat obu zespołów. Finowie i Polacy dużo lepsi są w odbiorze, niż w rozgrywaniu piłki.

1
1
2
2
1
21'

Z rzutu rożnego Mikael Soisalo. Piłkę głową wybili polscy obrońcy.

2
2
1
20'

Centrostrzał ze strony Hamalainena. Pewnie piłkę złapał Grabara.

1
1
1
1
1
18'

Po długiej akcji Finów, jeden z piłkarzy gospodarzy wrzucił w pole karne do nikogo. Od bramki Grabara.

1
2
2
1
14'

Kompletnie nieudany rzut wolny Polaków. Piotrowski próbował ratować sytuację wrzucając piłkę w pole karne, od bramki Finowie.

1
1
1
1
13'

Żółtą kartkę otrzymał Anselmi Nurmela. Sfaulował Pestkę.

4
1
1
1
1
13'

Po rzucie rożnym, piłkę pewnie złapał Kamil Grabara.

3
2
1
12'

Pierwsza groźna akcja Finów! Strzelali Benjamin Kallman oraz Ilmari Niskanen. Na szczęście piłkę wybił Paweł Stolarski.

1
2
1
8'

Piotrowski podawał piłkę do Jagiełły. Ten został jednak uprzedzony przez fińskiego bramkarza.

3
3
3
7'

Po rzucie rożnym dla Polaków, najwyżej wyskoczył Keto i piąstkował piłkę.

3
2
6'

Przy piłce częściej utrzymują się piłkarze z Finlandii, ale wyraźnie nie mają pomysłu na grę. W jednej z kontr strzelał Piotrowski, po podaniu Stolarskiego. Piłkę obronił jednak Hugo Keto.

1
1
1
1
4'

Po rzucie rożnym Kownacki nie opanował piłki i z kontrą wyszli Finowie. Jeden z piłkarzy gospodarzy po chwili na spalonym.

1
1
1
1
1
4'

Polacy wywalczyli rzut rożny.

3
2
2'

Pierwsza akcja Biało-Czerwonych! Jagiełło odważnie wszedł w pole karne Finów, tam był Kamil Jóźwiak, jednak piłkarz Lecha Poznań przestrzelił.

3
1
czas Start meczu
16:39

Finowie grają na biało, Polacy na czerwono.

16:39

Czas na hymny!

16:39

Piłkarze obu zespołów wychodzą na boisko w Helsinkach!

Jakim wynikiem zakończy się mecz reprezentacji U-21 Finlandii i Polski?