5
3
3
89'

Goran Pandev miał jeszcze lepszą szansę na wyrównanie niż Krzysztof Piątek. Wymiana podań doświadczonego napastnika z Darko Lazoviciem zakończona spektakularnym uderzeniem z bliska ponad bramką.

6
3
7
3
7
87'

Żółtą kartkę otrzymał Patrik Schick za przewinienie w centrum boiska.

6
5
3
5
4
86'

Krzysztof Piątek miał szansę na dogonienie rzymian. Napastnik Genoa CFC był osamotniony, więc musiał zakończyć swój rajd strzałem. Robin Olsen nie skapitulował.

11
4
6
6
12
83'

AS Roma blisko pola karnego przeciwnika. Aleksandar Kolarov strzelił z kilkunastu metrów w Ionuta Andreia Radu, który interweniował niepewnie. Piłka spadła pod nogami Bryana Cristante, którego dobitka była minimalnie niecelna. Słupek i jeszcze Genoa CFC ma szansę na zapunktowanie.

7
7
4
5
5
80'

Roma. Schodzi: Justin Kluivert. Wchodzi: Patrik Schick.

77'

Krzysztof Piątek opanował piłkę po płaskim dośrodkowaniu. Były napastnik Cracovii oddał celne uderzenie, ale Robin Olsen nie pozwolił sobie na kolejną pomyłkę.

11
3
6
6
14
76'

Roma. Schodzi: Cengiz Under. Wchodzi: Davide Santon.

3
1
1
1
1
75'

Po przeciwnej stronie boiska Ionut Andrei Radu nie miał problemu ze złapaniem piłki po zbyt głębokim zagraniu Cengiza Undera z rzutu wolnego.

6
2
2
2
2
72'

Dobry chwyt Robina Olsena po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Koszmarne pomyłki Szweda będą krócej rozpamiętywane, jeżeli drużyna uniknie straty punktów.

2
1
2
2
4
71'

Wygrana walka w centrum boiska przez Giallorossich. Wyraźnie zmotywowani są gospodarze po objęciu prowadzenia i nie pozwalają Genoa CFC na stwarzanie sytuacji podbramkowych.

2
2
2
2
8
68'

Genoa. Schodzi: Romulo. Wchodzi: Goran Pandev.

3
1
1
1
3
68'

Na pobudkę Aleksandar Kolarov strzelił z ostrego kąta na wiwat. Uderzenie doświadczonego Serba po mało interesującym fragmencie spotkania.

2
3
3
3
4
65'

Genoa. Schodzi: Sandro. Wchodzi: Esteban Rolon.

2
62'

Kolejny zwrot akcji na Stadio Olimpico. Genoa CFC w nowej sytuacji, ponieważ musi przebijać się przez zmasowaną defensywę będących na prowadzeniu Giallorossich.

2
2
2
2
4
60'

Genoa. Schodzi: Ervin Zukanović. Wchodzi: Pedro Pereira.

59'

Gol! Strzelił Bryan Cristante. Asystował mu Justin Kluivert.

Po raz pierwszy tego wieczoru AS Roma jest na prowadzeniu. Bryan Cristante rozmontował defensywę przeciwnika w komitywie z Justinem Kluivertem, po czym pokonał Ionuta Andreia Radu uderzeniem po ziemi na 3:2.

17
14
15
29
58
59'

Robin Olsen tym razem pewnie. Bramkarz rzymian poradził sobie z uderzeniem Oscara Hiljemarka.

3
1
1
1
3
57'

Krzysztof Piątek na spalonym. Po raz drugi w tym spotkaniu napastnik Genoa CFC wbiegł za wcześnie za obrońców z Rzymu.

3
3
3
4
22
51'

Długo sprawdzali sytuację z Danielem Bessą i Robinem Olsenem sędziowie. Genoa CFC musi pogodzić się z tym, że gol został im odebrany.

3
2
2
6
7
49'

Genoa CFC wpakowała piłkę do bramki Giallorossich po raz trzeci tego wieczoru, ale tym razem nie ma gola. Po strzale z dystansu Darko Lazovicia był drobny rykoszet od będącego na spalonym Daniela Bessy. Robin Olsen został uratowany, ponieważ ponownie zachował się koszmarnie.

6
3
6
12
21
48'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Zaniolo za zbyt agresywną próbę odebrania piłki.

4
46'

Piłka ponownie w grze.

3
3
4
4
20:24

Dzięki strzałowi Justina Kluiverta jest 2:2 po pierwszej połowie.

3
5
4
2
2
Czy Krzysztof Piątek strzeli drugiego gola po przerwie?
13
10
1
3
2
45'

Gol! Strzelił Justin Kluivert. Asystował mu Aleksandar Kolarov.

Tuż przed przerwą ponownie wyrównanie. Piłkarze zejdą do szatni przy wyniku 2:2. Justin Kluivert zdobył pierwszego gola w lidze włoskiej płaskim uderzeniem po błyskotliwym rajdzie. Ervin Zukanović został w blokach i tylko przyglądał się rozpędzonemu Holendrowi.

41'

Interweniował we własnym polu karnym Christian Kouame po dośrodkowaniu Aleksandara Kolarova z rzutu wolnego. Całe zamieszanie wyjaśnił Ionut Andrei Radu.

5
2
2
2
4
39'

Po strzale Oscara Hiljemarka ponownie prowadzi ekipa z Genui.

8
4
2
1
37'

Alessandro Florenzi dostał piłkę i wpadł z nią w pole karne przyjezdnych. W ostatnim momencie uderzenie skrzydłowego zostało przyblokowane, co ułatwiło zatrzymanie piłki Ionutowi Andreiowi Radu.

3
3
3
2
2
33'

Gol! Strzelił Oscar Hiljemark. Asystował mu Sandro.

Nie nacieszyli się długo gospodarze kompromisowym wynikiem. Genoa CFC ponownie na prowadzeniu. Piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sandro przedłużył w kierunku dobrze ustawionego Oscara Hiljemarka. Pomocnik miał dużo miejsca, trochę czasu, więc przymierzył z powietrza na 2:1.

14
31'

Gol! Strzelił Federico Fazio.

Druga szansa Argentyńczyka na gola i tym razem już się nie pomylił. Federico Fazio dopadł do piłki po stałym fragmencie i pokonał Ionuta Andreia Radu płaskim uderzeniem. AS Roma dopadła przeciwnika już w pierwszej połowie.

18
12
21
39
63
29'

Krzysztof Piątek utrzymał się w posiadaniu piłki na obrzeżach pola karnego przeciwnika i uruchomił podaniem Daniela Bessę. Pomocnik Genoa CFC uderzył z dystansu ponad bramką Robina Olsena.

10
7
6
4
7
28'

Próba uruchomienia Justina Kluiverta. Holender niby wystartował do piłki, ale ta została zagrana za mocno i musiała paść łupem Ionuta Andreia Radu.

5
6
3
3
3
25'

Po rzucie rożnym strzał Federico Fazio. Zadrżeli kibice w Genui, jednak piłka wylądowała po uderzeniu Argentyńczyka tylko w bocznej siatce.

9
5
5
3
3
24'

Bilard w centrum boiska. AS Roma opanowała futbolówkę, a zainicjowana w tym momencie akcja zakończyła się płaskim dośrodkowaniem. Korner dla podopiecznych Eusebio Di Francesco.

8
5
4
5
8
22'

Krzysztof Piątek na razie decyduje o wyniku.

31
18
5
5
7
20'

AS Roma miała problem już przed spotkaniem, teraz jest w tarapatach. Drużyna z wiecznego miasta z trudem organizuje się do ataku po trafieniu Krzysztofa Piątka.

20
13
6
5
7
17'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek.

Reprezentant Polski ponownie samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców ligi włoskiej! Rzucił się jak lew na piłkę Krzysztof Piątek i wślizgiem wpakował ją z najbliższej odległości do bramki. W ten sposób wymierzył karę Robinowi Olsenowi za koszmarne zachowanie po uderzeniu z dystansu. Szwed mógł zrobić wszystko, a przepuścił futbolówkę między nogami w kierunku własnego królestwa.

368
192
77
16
15
16'

Rozpędzają się piłkarze. Darko Lazović poczęstował strzałem Robina Olsena, a po przeciwnej stronie boiska szarżował Nicolo Zaniolo. W ostatnim momencie młodzian został zatrzymany i nie oddał uderzenia z bliska do siatki.

6
3
5
4
4
14'

Żółtą kartkę otrzymał Ervin Zukanović za spóźniony wślizg w nogi Cengiza Undera.

3
3
7
3
7
11'

Pierwszy pojedynek Krzysztofa Piątka i Robina Olsena. Napastnik Genoa CFC strzelił zbyt mało zaskakująco i na dodatek delikatnie. Nie mógł w ten sposób pokonać Szweda.

5
4
7
6
13
10'

Genoa CFC cały czas stara się przedrzeć w pole karne rzymian posyłając podania za plecy ich obrońców. Szarżował Darko Lazović, po którego podaniu Krzysztofowi Piątkowi nie udało się oddać strzału.

2
2
3
6
6
7'

Po raz drugi powędrowała w górę chorągiewka sędziego asystenta. Tym razem za wcześnie wyskoczył za linię obrońców Oscar Hiljemark.

3
3
4
4
10
6'

Crossowe podanie w kierunku Romulo. Skrzydłowemu Genoa CFC zabrakło centymetrów, żeby opanować futbolówkę i ta opuściła boisko. Wrzutem z autu już wznowili grę Giallorossi.

2
4
7
2
3
4'

Poderwał się raz Krzysztof Piątek w początkowych minutach tego spotkania. Reprezentant Polski był jednak na spalonym, co musiał zauważyć sędzia asystent.