2
2
2
88'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Pedro Pereira. Teraz nikt nie powie, że to nie Polak zdobył gola! Fantastyczny strzał prawą nogą w okienko! 3:1!

343
154
51
10
13
86'

Atalanta zaczyna ryzykować, co stara się wykorzystać Genoa. Gospodarzom brakuje jednak dokładności w kontrach.

4
6
4
8
5
83'

Piłka dograna do Piątka, Polak w świetnej sytuacji, ale przestrzelił z ok. 15 metrów!

2
5
6
4
14
82'

Genoa. Schodzi: Darko Lazović. Wchodzi: Pedro Pereira.

81'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jose Palomino. Drugi faul na Piątku i druga kartka. Goście w dziesiątkę.

Jose Palomino #6
39
15
3
1
3
78'

Atalanta stara się wyrównać, a gol na 1:0 ostatecznie zapisano jako samobójcze trafienie.

2
1
5
8
27
75'

Mogło być 3:1. Mocny strzał Bessy, na róg sparował bramkarz!

7
1
3
3
3
74'

Atalanta. Schodzi: Josip Ilicić. Wchodzi: Musa Barrow.

2
71'

Genoa. Schodzi: Christian Kouame. Wchodzi: Sandro.

5
1
3
3
1
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Esteban Rolon.

1
69'

Uderzał z pola karnego Oscar Hiljemark, jednak został zablokowany.

4
1
1
3
2
67'

Gol! Strzelił Darko Lazović. Asystował mu Romulo. Genoa ponownie prowadzi! Romulo dośrodkował, piłkę przejął Lazović, zwiódł rywala i efektownym uderzeniem trafił na 2:1!

45
23
4
3
6
63'

Atalanta. Schodzi: Alejandro Gomez. Wchodzi: Emiliano Rigoni.

Emiliano Rigoni #24
5
1
1
1
3
60'

Dośrodkowaniu z rzutu wolnego, głową niecelnie uderzył Kouame.

2
1
1
6
3
57'

Na spalonym Zapata. Atalanta szuka drugiej bramki.

2
2
1
1
6
55'

Gol! Strzelił Daniel Zapata. Zapata uderzył mocno, piłka wpadła do bramki pod brzuchem bramkarza! 1:1!

Daniel Zapata #91
11
5
7
22
33
54'

Żółtą kartkę otrzymał Domenico Criscito.

2
2
1
3
6
54'

Rzut karny dla Atalanty. Już drugi w meczu. W polu karnym sfaulowany został Kreuler.

5
5
3
5
12
49'

Piątek uderzył z ok. 20 metrów, pomylił się o metr. Wciąż dynamicznie i ciekawie na boisku.

9
8
5
6
5
47'

Powinno być 1:1, piłka trafiła pod nogi Zapaty, ten jednak źle uderzył z pola karnego.

4
4
6
5
8
46'

Wracamy do meczu!

7
5
3
3
2
46'

Genoa. Schodzi: Miguel Veloso. Wchodzi: Esteban Rolon.

2
1
1
7
45+6'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Rafael Toloi. Po dośrodkowaniu z rogu, piłkę głową zgrał Kouame, w kierunku bramki skierował ją Piątek. Futbolówka leciała w światło bramki, ale tor jej lotu zmienił jeszcze Toloi. Gol został ostatecznie zaliczony obrońcy. 1:0!

262
121
44
20
27
45+5'

Po rogu głową uderzał Piątek, bramkarz świetnie obronił.

15
6
10
7
7
45+5'

Znowu groźnie pod bramką Atalanty, ale efektem tylko rzut rożny.

3
3
3
4
5
45+4'

Odgryza się Genoa. Uderzał Hiljemark, piłka odbiła się od obrońcy i przeleciała tuż ponad bramką.

2
2
2
5
3
45+3'

Karnego nie ma. Gramy dalej.

9
5
3
1
3
45+2'

Kolejny VAR! Co sprawdzamy? Kolejny rzut karny dla Atalanty za zagranie ręką?

2
2
5
2
2
45+1'

Aleź zamieszanie pod bramką Radu! Piłka odbiła się od słupka, po chwili dobitkę golkiper obronił twarzą!

4
5
7
3
3
45'

3
5
2
2
2
44'

Krzysztof Piątek przepychał się w polu karnym z rywalem, ostatecznie górą obrońca.

3
3
2
7
5
42'

Strzał Pessiny, w polskiej klasie A widujemy dużo lepsze.

3
2
6
2
2
41'

Od dłuższego czasu więcej do powiedzenia ma Atalanta, Genoa nie potrafi zagrozić rywalom. Od podań odcięty jest Piątek.

3
3
3
4
5
39'

Ilicić uderzał z okolic linii pola karnego, trafił jednak w rywala. A mogło być groźnie.

5
3
2
3
2
36'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Josip Ilicić! Fatalnie uderzył Słoweniec! Rumun wyczuł intencje strzelca i odbił dość anemiczne uderzenie rywala.

39
23
6
4
3
34'

Rzut karny dla Atalanty. Zdaniem sędziego Romero zagrywał ręką!

5
4
6
9
12
33'

Trwa analiza VAR, zawodnik gospodarzy zagrywał ręką? Będzie rzut karny dla Atalanty?

4
5
4
9
8
31'

Po rzucie rożnym groźnie pod bramką gospodarzy, pierwszy strzał wybił obrońca, poprawka sprzed pola karnego była niecelna.

4
4
5
4
4
29'

Lazović podawał zewnętrzną częścią stopy, bramkarz zdołał jednak złapać piłkę, która mogła wpaść mu za plecy.

1
1
1
1
1
27'

Sporo biegania, momentami zagrania drużyn są... nieprzewidywalne. Gole w spotkaniu na pewno padną.

4
5
1
1
1
24'

Po chwilowej przerwie przebudziła się Genoa. Sprzed pola karnego uderzał Darko Lazović, metr ponad bramką.

3
3
2
2
3
20'

Groźnie pod bramką Genoi. Kapitalnie w bramce zachował się Radu. Bramkarz odbił piłkę, uderzał Toloi.

3
3
2
2
3
18'

Z rzutu wolnego, z boku pola karnego dośrodkowywał Bessa, ale kopnął piłkę bardzo wysoko. Od bramki Atalanta.

3
3
3
3
4
17'

Wciąż piłkarze dynamicznie poruszają się po boisku. Gra wyrównała się, ale na boisku wciąż sporo chaosu.

5
4
3
4
3
14 '

Optyczna przewaga należy do gospodarzy. Goście nastawieni na grę z kontry.

2
1
1
1
1
12'

Żółtą kartkę za faul na Piątku otrzymał Jose Palomino.

7
2
2
2
2
8'

Zamieszanie pod bramką gości, w piłkę nie trafił Piątek, a z bliska ponad bramką uderzył Kouame.

3
3
3
3
5
5'

Atalanta. Schodzi: Marten de Roon. Wchodzi: Matteo Pessina. Zawodnik gości bardziej ucierpiał w starciu z rywalem.

Matteo Pessina #22
4
5
3
4
3
5'

Romulo skrzyczał sędziego, miał pretensje do arbitra.

1
1
1
1
1
4'

Przerwa w grze. Ucierpiał Romero, który zderzył się z rywalem.

2
3
2
2
3
3'

Dynamiczne pierwsze minuty, od początku w ataku Genoa.