1
3
4
90+1'

Piłka w bramce AS Roma po raz trzeci, jednak sędzia anulował trafienie Douglasa Costy po podaniu Cristiano Ronaldo z powodu przewinienia na Nicolo Zaniolo, które nastąpiło kilka sekund wcześniej.

7
2
3
4
13
90'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

5
9
2
2
5
90'

Wojciech Szczęsny pokazał się w ostatniej minucie regulaminowego czasu. Efektowna interwencja reprezentanta Polski po strzale głową Bryana Cristante. Trochę za dużo swobody dostali przyjezdni po wrzutce ze stałego fragmentu.

23
13
4
3
4
88'

Giorgio Chiellini jest specjalistą od blokowania strzałów. Profesor poradził sobie z próbą Nicolo Zaniolo. Najmłodszy spośród Giallorossich jest najbardziej niebezpieczny dla Juventusu.

9
6
7
4
4
86'

Pierwszy rajd Douglasa Costy po połowie AS Roma. Zatrzymał go Kostas Manolas, którego liczne interwencje w tym spotkaniu zasługiwały na brawa.

5
4
4
1
3
84'

Patrik Schick pomógł gościom we własnym polu karnym po wstrzeleniu z rzutu wolnego. Napastnikowi AS Roma nie udało się zainicjować szybkiego ataku.

4
4
1
2
3
81'

Żółtą kartkę otrzymał Patrik Schick za faul na Giorgio Chiellinim.

8
5
4
4
6
80'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Douglas Costa.

6
4
4
2
6
79'

Roma. Schodzi: Steven N'Zonzi. Wchodzi: Edin Dzeko.

5
5
4
1
3
78'

Konsekwentnie szukają sposobu Giallorossi. Może uratuje ich w końcówce tego spotkania Edin Dzeko. Szykuje się powrót na boisko byłego króla strzelców ligi włoskiej.

4
2
2
1
3
75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu. AS Roma wymienia podania za wolno, żeby rozmontować defensywę Juventusu. Wojciech Szczęsny czeka na jakiś trudny egzamin.

9
4
1
1
2
71'

Roma. Schodzi: Cengiz Under. Wchodzi: Diego Perotti.

6
5
1
1
3
71'

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Emre Can.

7
8
3
2
3
70'

Piłka w bramce Giallorossich po raz drugi. Wepchnął ją tam Giorgio Chiellini razem z Robinem Olsenem. Sędzia nie uznał gola. Jego zdaniem Włoch był zbyt agresywny wobec bramkarza gości.

4
2
4
2
5
68'

Mattia De Sciglio interweniował po strzale Aleksandara Kolarova. Warto zauważyć, że Serb wreszcie dostał zielone światło od Eusebio Di Francesco, żeby wbiegać na połowę turyńczyków.

4
5
2
1
1
66'

AS Roma w posiadaniu piłki. Dzięki Robinowi Olsenowi goście pozostają w grze o punkty w Turynie i próbują spożytkować wielki wysiłek swojego bramkarza.

4
4
3
3
3
63'

Kostas Manolas staranował na obrzeżach własnego pola karnego Cristiano Ronaldo. Zdaniem sędziego wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

5
4
2
3
6
60'

Nie do wiary! Ponownie Cristiano Ronaldo nie pokonał strzałem z bliska Robina Olsena. Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wściekłość Portugalczyka na Szweda sięga granic.

14
6
2
6
5
59'

Robin Olsen przypomina, że jest jednym z bohaterów wieczoru w Turynie! Szwed odbił jedną dłonią uderzenie Cristiano Ronaldo po wrzutce Paulo Dybali z prawej strony boiska.

4
1
3
2
58'

Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Juventusu. Do futbolówki dopadł Cristiano Ronaldo i wyekspediował ją na korner. Po kolejnym stałym fragmencie Federico Fazio główkował prosto w dobrze ustawionego Wojciecha Szczęsnego.

8
6
3
2
2
55'

Cristiano Ronaldo główkował ponad bramką Robina Olsena po dośrodkowaniu Alexa Sandro z lewego skrzydła. Ponownie na twarzy Portugalczyka wyrysował się grymas niezadowolenia.

5
4
3
3
1
52'

Cengiz Under zaprezentował już cały repertuar nieudanych zagdań. Tym razem posłał zbyt głębokie dośrodkowanie z lewego skrzydła.

3
2
2
1
2
50'

Sędzia nie gwizdnął faulu w pojedynku Stevena N'Zonziego z Paulo Dybalą. Pomocnik AS Roma to jedyny zawodnik obciążony żółtym kartonikiem po pierwszej połowie, dlatego musi uważać.

2
2
1
47'

AS Roma musi atakować w drugiej połowie. Jej premierowa akcja po powrocie z szatni zakończyła się zablokowanym przez Giorgio Chielliniego uderzeniem Nicolo Zaniolo.

3
3
1
1
3
46'

Rozpoczęła się druga połowa.

5
4
1
1
1
46'
20:19

Mario Mandzukić dał prowadzenie Juventusowi.

2
42'

Wojciech Szczęsny po raz drugi tego wieczoru. Steven N'Zonzi strzelił w lustro bramki Juventusu po wrzutce z głębi pola. Futbolówka padła łupem reprezentanta Polski.

15
9
1
1
42'

Cristiano Ronaldo postraszył Robina Olsena strzałem zza pola karnego. Elegancki rajd nie doczekał się dobrej finalizacji i futbolówka uciekła Portugalczykowi poza boisko.

5
2
3
3
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Steven N'Zonzi za przewinienie na Mario Mandzukiciu.

5
1
1
38'

Juventus w posiadaniu piłki i nie pozwala swojemu przeciwnikowi na szybką ripostę. Bardziej pachnie drugim golem gospodarzy niż pierwszym przyjezdnych.

4
2
2
1
35'

Gol! Strzelił Mario Mandzukić. Asystował mu Mattia De Sciglio.

Juventus na prowadzeniu! Skończyła się passa Robina Olsena. Tym razem już musiał skapitulować bramkarz AS Roma. Po dośrodkowaniu Mattii De Sciglio z prawego skrzydła Mario Mandzukić staranował Davide Santona i główkował z bliska do bramki Szweda.

46
27
9
8
6
34'

Cristiano Ronaldo! Dobry strzał, ale jeszcze lepsza interwencja Robina Olsena. Kapitalnie zachowuje się w pierwszej połowie bramkarz Giallorossich. Nie pozwolił Portugalczykowi na strzelenie gola z kilkunastu metrów.

11
6
2
3
5
32'

Alex Sandro strzela w tym meczu najczęściej. Brazylijczyk przymierzył gorzej niż w dwóch poprzednich przypadkach. Futbolówka przeleciała obok bramki Robina Olsena.

3
3
2
2
2
29'

Piłka odskoczyła od stopy Patrika Schicka i wylądowała w objeciach Wojciecha Szczęsnego. Reprezentant Polski wykonał pewny chwyt.

11
6
2
1
3
27'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Paulo Dybali. Piłka poszybowała prosto w rękawice Robina Olsena. Szwed od początku spotkania jest skoncentrowany i nie pozwala sobie na pomyłkę.

5
5
2
1
1
25'

Davide Santon powstrzymał jak profesor Cristiano Ronaldo. Portugalczyk ponownie robi dużo wiatru, ale konkretów z tego żadnych.

7
6
3
6
3
22'

Cristiano Ronaldo oddał strzał przewrotką wyraźnie obok bramki Robina Olsena. Portugalczyk nie trafił czysto w piłkę i ta odbiła się niekontrolowanie od jego piszczela.

9
10
5
7
3
20'

Po raz pierwszy interweniował tego wieczoru Wojciech Szczęsny. Nie pokonał go Patrik Schick, ale takim uderzeniem nie można pokonać żadnego profesjonalnego bramkarza na świecie.

9
6
3
1
2
18'

Alex Sandro kontra Robin Olsen po raz drugi. Ponownie interweniował bramkarz AS Roma. Na razie Szwed jest pierwszoplanową postacią tego widowiska.

3
4
1
1
1
17'

Ponownie Cengiz Under nie poradził sobie z zawodnikami Juventusu. Reprezentant Turcji mógł oddać uderzenie zza pola karnego, jednak za długo zwlekał i dał się zablokować.

3
2
1
2
2
15'

AS Roma wymieniła kilkanaście podań w środkowej strefie boiska. Podopieczni Eusebio Di Francesco zgubili piłkę 30 metrów od bramki Wojciecha Szczęsnego. Konkretnie Miralem Pjanić zatrzymał Cengiza Undera.

4
3
1
1
3
12'

Konfrontacja Alexa Sandro z Kostasem Manolasem. Interweniował Grek i Juventus miał już piąty rzut rożny w ciągu 12 minut.

5
2
1
1
1
10'

Próba uruchomienia Cengiza Undera w polu karnym Bianconerich. Przed młodego Turka wbiegł Leonardo Bonucci i nie pozwolił na nic ponad wywalczenie wrzutu z autu.

4
4
1
1
2
8'

Fenomenalna interwencja Robina Olsena po strzale Alexa Sandro. Brazylijczyk miał jedynie Szweda przed oczami, był blisko bramki, mimo to nie potrafił zaskoczyć golkipera AS Roma swoim uderzeniem. Rehabilituje się częściowo Robin Olsen za to, co wyprawiał w poprzednim meczu z Genoa CFC.

4
5
1
1
2
5'

Nicolo Zaniolo zabrał piłkę Rodrigo Bentancurowi przed polem karnym Juventusu i oddał ją Stevenowi N'Zonziemu. Środkowemu pomocnikowi nie wyszło uderzenie i Wojciech Szczęsny mógł od razu obsztorcować Urusa.

6
5
3
1
2
2'

Początek meczu ze wskazaniem na mistrza Włoch. Już premierowa akcja Bianconerich spowodowała, że piłka zatańczyła blisko linii bramkowej AS Roma i musiał interweniować Kostas Manolas.