Żółtą kartkę otrzymał Senad Lulić za brzydki atak w nogi Kevina Malcuita.

4
1
2
90+1'

Pierwszy strzał Luisa Alberto z rzutu wolnego w mur, a drugi obok bramki neapolitańczyków. W odpowiedzi podopieczni Carlo Ancelottiego ruszyli z kontratakiem, który zakończył się równie nieudanym jak Hiszpana uderzeniem Piotra Zielińskiego.

4
2
5
9
5
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

11
12
8
4
8
88'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Zieliński za przewinienie na własnej połowie.

7
3
19
11
14
88'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Faouzi Ghoulam.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Alberto.

Luis Alberto spróbował wyrównać. Po nieudanym ataku wybiegł z piłką poza boisko, a że jeszcze protestował, dostał żółtą kartkę.

7
2
3
1
2
85'

Thomas Strakosha poradził sobie ze strzałem Adama Ounasa z centralnej części pola karnego. Po chwili jeszcze dobitka blokowana rozpaczliwie przez podopiecznych Simone Inzaghiego. Mocniej pachnie trzecim golem Napoli niż wyrównaniem.

3
1
3
1
82'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Adam Ounas.

10
4
9
2
3
81'

Fabian Ruiz chciał przenieść ciężar gry na drugą stronę boiska, ale trafił w Marco Parolo. Za moment druga zmiana Carlo Ancelottiego.

2
2
2
78'

Piotr Zieliński próbuje pokonać Thomasa Strakoshę zza pola karnego. Po przerwie reprezentant Polski oddał dwa uderzenia z dystansu. Potrzeba czegoś ciekawszego niż dotychczas, żeby zaskoczyć Albańczyka.

14
8
4
2
6
76'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu. Jedenastu gospodarzy jest na połowie dziesięciu przyjezdnych. Przed momentem po dośrodkowaniu Mario Ruiego huknął wyraźnie obok bramki Jose Callejon.

1
3
3
1
2
73'

Ponownie strzał Arkadiusza Milika z rzutu wolnego po faulu Francesco Acerbiego. Tym razem napastnikowi Napoli nie udało się trafić do bramki.

6
7
7
10
7
72'
72'

Napoli. Schodzi: Amadou Diawara. Wchodzi: Simone Verdi.

70'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Francesco Acerbi za spóźniony wślizg. Obrońca Lazio nie dokończy spotkania i nie będzie mógł nadal śrubować swojego rekordu meczów rozegranych z rzędu.

16
10
4
4
4
68'

Lazio ma jeszcze gola do odrobienia. Drużyna Simone Inzaghiego aktualnie koncentruje się na odpieraniu ataków Napoli, ale pewnie poszuka jeszcze okazji do wyrównania.

2
2
3
3
4
65'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Joaquin Correa.

Jeszcze może być interesująco w Neapolu. Ciro Immobile zmniejszył prowadzenie gospodarzy. Strzał po ziemi najlepszego napastnika Lazio obok bezradnego w tej sytuacji Alexa Mereta. Biancocelesti przerwali swoją niemoc.

12
10
19
19
42
64'

Jose Callejon główkował w poprzeczkę. To już czwarty strzał Azzurrich w obramowanie. Piłka przeleciała ponad Thomasem Strakoshą i szczęśliwie dla niego nie wylądowała w bramce.

1
3
1
2
3
62'

Pewny chwyt Thomasa Strakoshy po dośrodkowaniu Kevina Malcuita z prawego skrzydła. Nie było w pobliżu ani Arkadiusza Milika, ani Driesa Mertensa.

3
1
2
1
4
59'

W odpowiedzi pierwsze celne uderzenie Ciro Immobile. Nie do pokonania jest Alex Meret, który interweniował nogami po strzale najlepszego napastnika Lazio.

4
3
1
2
4
57'

Pobudka w obozie Napoli. Po strzale Fabiana Ruiza futbolówka zatrzymała się na słupku. Już trzeci raz zadrżało obramowanie rzymian. Poprawiał Arkadiusz Milik, którego płaskie uderzenie obronił z trudem Thomas Strakosha.

10
4
7
3
2
56'

Tym razem zablolało Raula Albiola. Środkowy obrońca Napoli dostał cios piłką od Ciro Immobile.

3
1
1
2
54'

Przerwa w grze spowodowana urazem Piotra Zielińskiego. Polak potrzebował pomocy medyków swojego klubu.

3
2
6
16
12
51'

Joaquin Correa zapolował na piłkę po dośrodkowaniu Senada Lulicia. Zmiennik główkował obok bramki Alexa Mereta i nie przywrócił w obozie gości nadziei na zapunktowanie.

3
4
1
2
2
48'

Lazio na połowie przeciwnika. Niewiele jest w stanie tam zdziałać. Tylko bramka kontaktowa może podwyższyć temperaturę meczu, w którym po golu Arkadiusza Milika nie było interesującego ataku.

2
2
2
1
46'

Piłka ponownie w grze.

6
1
2
46'

Lazio. Schodzi: Jordan Lukaku. Wchodzi: Joaquin Correa.

4
Czy Arkadiusz Milik strzeli drugiego gola po przerwie?
11
8
2
2
6
45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

4
2
1
1
2
43'

Biancocelesti nie potrafią odpowiedzieć swojemu przeciwnikowi. Nieobecni na boisku Ciro Immobile, Luis Alberto. Poza Sergejem Milinkoviciem-Saviciem nie ma zresztą zawodnika Lazio mającego coś ciekawego do zaoferowania.

6
5
3
5
2
40'

Arkadiusz Milik podwoił przewagę Napoli.

47
27
13
3
3
37'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik.

Podwójna kara dla Lazio za faul Francesco Acerbiego. Arkadiusz Milik jak rasowy kiler przymierzył z rzutu wolnego w okienko bramki. Reprezentant Polski strzelił tak perfekcyjnie, że Thomas Strakosha wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem do siatki. 11. gol na ligowym froncie najlepszego napastnika Napoli. Drugi z rzutu wolnego.

335
180
60
22
12
36'

Żółtą kartkę otrzymał Francesco Acerbi za faul przed własnym polem karnym.

19
7
6
4
2
34'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Dries Mertens.

Hiszpan przełamał niemoc strzelecką. Jose Callejon wykorzystał lukę między Stefanem Radu a Jordanem Lukaku i wbiegł w pole karne Lazio. W odpowiednim momencie dostał podanie od Driesa Mertensa i wystarczyło już tylko mocnym strzałem pokonać Thomasa Strakoshę. Napoli na prowadzeniu.

96
49
22
8
8
33'

Podobna liczba sytuacji podbramkowych po obu stronach boiska, ale konkretniejsze jest Napoli. Po strzałach Arkadiusza Milika piłka szczęśliwie dla Lazio dwukrotnie zatrzymała się na obramowaniu.

5
3
5
3
2
30'

Senad Lulić zagrał zbyt agresywnie w pojedynku z Mario Ruim. Szansa dla Napoli na zaskoczenie Thomasa Strakoshy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

4
3
3
2
3
28'

Lazio. Schodzi: Luiz Felipe. Wchodzi: Bastos.

3
27'

Najpewniej będzie potrzebna zmiana w Lazio. Luiz Felipe doznał kontuzji i Simone Inzaghi musi poderwać z ławki rezerwowych środkowego obrońcę.

3
2
5
3
1
25'

Sergej Milinković-Savić testuje Alexa Mereta. Trzecie uderzenie pomocnika Lazio zatrzymane przez bramkarza Napoli. Ponownie łupem Biancocelestich jest jedynie korner.

7
3
1
1
2
24'

Przerwa w grze spowodowana urazem Driesa Mertensa. Reprezentant Belgii podniósł się i zamierza pozostać na boisku.

5
2
1
1
2
22'

Piłka przeturlała się po linii bramkowej i trafiła w słupek po strzale Arkadiusza Milika. Na głowę swojego rodaka zacentrował Piotr Zieliński i gdyby nie interwencja Thomasa Strakoshy drużyna z Neapolu byłaby na prowadzeniu.

15
2
8
4
5
20'

Żółtą kartkę otrzymał Sergej Milinković-Savić za faul taktyczny na Jose Callejonie.

8
2
3
1
2
19'

Sergej Milinković-Savić próbował wkręcić piłkę w narożnik bramki Napoli. Alex Meret wiedział co się święci i zatrzymał futbolówkę po uderzeniu z dystansu zawodnika Lazio.

2
4
1
17'

Niedokładne podanie Ciro Immobile w kierunku Senada Lulicia. Bośniak nie dogonił piłki i ta została praktycznie za darmo przekazana podopiecznym Carlo Ancelottiego.

2
3
1
2
15'

Arkadiusz Milik mógł zdobyć drugiego w sezonie gola w rywalizacji z rzymianami. Po zmarnowaniu pierwszej szansy napastnik Napoli ponownie szuka przestrzeni między obrońcami Lazio.

18
8
6
3
5
12'

Arkadiusz Milik w poprzeczkę! Wielkie rozczarowanie na trybunach, ponieważ mocno uderzona przez najlepszego napastnika Napoli piłka nieomal wpadła do bramki Thomasa Strakoshy. Rozpoczyna reprezentant Polski od mocnego akcentu.

25
12
8
3
2
10'

Akcja Fabiana Ruiza z Arkadiuszem Milikiem. Zabrakło porozumienia między Hiszpanem a Polakiem, ale drużyna z Neapolu utrzymała się w posiadaniu piłki.

11
4
6
1
7'

Faul na Piotrze Zielińskim. Mario Rui wykonał stały fragment po przewinieniu na reprezentancie Polski. Dośrodkowanie Portugalczyka pozostawiało dużo do życzenia.

6
3
2
4
7
5'

Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska główkował Sergej Milinković-Savić. Serb przymierzył w lustro bramki Azzurrich i tych uratował Alex Meret. Poważne ostrzeżenie dla podopiecznych Carlo Ancelottiego.

7
6
6
3
3
3'

Gospodarze w niebieskich koszulkach i białych spodenkach, a ich przeciwnik w czarnych strojach z błękitnymi oraz białymi akcentami.