Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Fabian Ruiz. Hiszpan popełnił o jeden faul za dużo i jest w drodze do szatni.

103
74
86
90+1'

W ostatnich minutach kolejne uderzenie Piotra Zielińskiego. Nie próżnuje pomocnik Napoli, ale to samo można powiedzieć o szalejącym między słupkami gospodarzy Gianluigim Donnarummie.

192
73
66
40
55
90'

Doliczone pięć minut do regulaminowego czasu.

221
96
59
47
44
90'

Milan. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Diego Laxalt.

85
44
54
37
42
88'

Napoli. Schodzi: Lorenzo Insigne. Wchodzi: Adam Ounas.

68
48
77
34
33
87'

Zepsuli to koncentrowo Azzurri. Ruszyli całą grupą do kontrataku, ale wykonali za wiele podań. Najwięcej zdecydowania wykazał Piotr Zieliński, jednak z niewygodnej pozycji nie pokonał swoim strzałem Gianluigiego Donnarummy.

117
50
40
38
35
86'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Albiol za faul na rozpędzonym Krzysztofie Piątku.

419
113
98
78
141
84'

Zapachniało golem po strzale Piotra Zielińskiego. Odetchnął Gianluigi Donnarumma, ponieważ pomocnik z Polski nieznacznie spudłował zza pola karnego. Szybko szybowała piłka. Włoch mógłby nie zdążyć z interwencją.

161
54
49
42
42
82'

Tu Krzysztof Piątek, tam Arkadiusz Milik, a nadal bezbramkowo. Zachwyceni kibice Juventusu, Interu Mediolan i pewnie jeszcze kilku innych klubów.

174
85
56
67
90
80'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Simone Verdi.

92
48
54
39
43
78'

David Ospina od razu został zmuszony do wysiłku po rzucie rożnym i strzale nożycami Mateo Musacchio. Nie dał się pokonać bramkarz Napoli.

55
37
58
29
32
77'

Zderzenie z Kalidou Koulibalim nie jest najprzyjemniejsze. Senegalczyk staranował Davida Ospinę i być może wyeliminował własnego bramkarza z końcówki spotkania. Na razie Kolumbijczyk zostaje na posterunku.

60
45
110
42
40
76'

Pierwsze podanie otwierające do Krzysztofa Piątka. Kalidou Koulibaly oraz David Ospina z problemami powstrzymali byłego gwiazdora Genoa CFC we własnym polu karnym. Łupem reprezentanta Polski jest jedynie korner.

442
155
69
33
40
75'

Tak został powitany Krzysztof Piątek w Mediolanie!

270
95
36
11
10
74'

Kilkanaście minut dla Krzysztofa Piątka w debiucie w Milanie. Na początek jego kompani muszą przetransportować piłkę w okolicę pola karnego Napoli, a to nie takie proste zadanie.

256
92
35
19
23
72'

Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Faouzi Ghoulam.

93
44
27
30
28
72'
888
396
111
32
38
69'

Milan. Schodzi: Lucas Paqueta. Wchodzi: Fabio Borini.

38
34
30
37
110
68'

W momencie dośrodkowania Lorenzo Insigne do Arkadiusza Milka reprezentant Polski był na spalonym. To, że snajper Napoli trafił w Gianluigiego Donnarummę, nie miało już specjalnego znaczenia.

28
20
15
21
34
67'

Polacy biorą sprawy w swoje ręce. Piotr Zieliński dostał futbolówkę w prezencie. Był przed polem karnym Milanu i bez długiego zastanawiania się strzelił. Gianluigi Donnarumma nie pozwolił sobie przez ponad godzinę na błąd i ponownie zatrzymał piłkę.

80
23
18
20
15
64'

Wywołany do tablicy Arkadiusz Milik! Nareszcie dobrze znalazł się najlepszy snajper Napoli, po którego strzale z centralnej części pola karnego interweniował Gianluigi Donnarumma.

75
33
21
10
23
63'

Solidnie Piotr Zieliński, który wciela się w rolę Allana i wykonuje pracę w destrukcji. Arkadiusz Milik z kolei snuje się między obrońcami Milanu i czeka na jakąkolwiek okazję do poprawienia swoich statystyk.

61
78
21
16
24
62'

Dries Mertens ominął obrońców Milanu jak tyczki slalomowe, tyle że miał po swoim rajdzie mało miejsca i jedynie odegrał futbolówkę w rękawice Gianluigiego Donnarummy.

37
21
23
19
23
59'

56729 osób na trybunach. Warto byłoby nagrodzić liczną publikę golem.

117
44
22
17
19
57'

Dośrodkowanie Patricka Cutrone z prawego skrzydła prosto do koszyczka Davida Ospiny. Napastnik Milanu często w bocznym sektorze boiska, ale nikt nie wbiega w pozostawioną przed niego przestrzeń.

49
19
26
20
23
55'

Realizator transmisji od kilku minut szuka rzutu karnego. Ewentualna bramka miałaby podnieść temperaturę tego widowiska, ale sędzia nie gwiżdże po żadnej stykowej sytuacji w szesnastce.

36
14
30
14
21
53'

Jest syrena, więc Napoli ma stały fragment. Dośrodkowanie Mario Ruiego z rzutu wolnego zostało wybite przez Mateo Musacchio.

30
15
16
15
16
51'

Ładna akcja Piotra Zielińskiego zmarnowana przez Lorenzo Insigne. Reprezentant Polski zabrał piłkę gospodarzom i podbiegł z nią w okolicę pola karnego. Oddanie jej filigranowemu Włochowi nie było dobrym wyborem.

37
25
42
26
30
48'

Dwie szanse w ciągu minuty, ale wynik nie zmienia się. Płaski strzał Lucasa Paquety zatrzymał David Ospina, a po zagraniu Jose Callejona futbolówka wylądowała na poprzeczce bramki Rossonerich.

26
12
22
16
18
47'

Franck Kessie zatańczył w szesnastce Napoli po płaskim dośrodkowaniu Patricka Cutrone i złej interwencji Raula Albiola. W ostatnim momencie zawahał się Iworyjczyk i strzelił ponad bramką przyjezdnych.