45
26
35
90'

Piłka meczowa na stopie Diego Laxalta. Urus wpadł z wysoką prędkością w pole karne Giallorossich, bez problemu urwał się spod opieki defensora i oddał płaskie uderzenie. Robin Olsen nie zawiódł i poradził sobie z zatrzymaniem futbolówki.

32
15
17
16
56
87'

Milan. Schodzi: Suso. Wchodzi: Diego Laxalt.

55
32
33
34
80
87'
85
50
78
179
436
86'

Roma. Schodzi: Rick Karsdorp. Wchodzi: Davide Santon.

35
22
23
19
31
83'

Stephan El Shaarawy miał sporo miejsca w polu karnym Milanu. Najlepszy strzelec Romy próbował pokonać Gianluigiego Donnarummę uderzeniem z półdystansu. W ostatnim momencie zablokowali go rozpaczliwie interweniujący przyjezdni.

68
30
26
25
30
81'

Słupek uratował Milan! Po przeprowadzeniu zmiany Roma miała genialną szansę na zdobycie prowadzenia. Akcja Justina Kluiverta zakończyła się uderzeniem Lorenzo Pellegriniego w obramowanie. Strzelec nie ma dziś szczęścia, ma je Gianluigi Donnarumma.

114
56
37
19
34
81'

Roma. Schodzi: Patrik Schick. Wchodzi: Justin Kluivert.

45
36
32
26
33
77'
84
40
29
32
27
77'

Krzysztof Piątek wystartował do podania z drugiej linii. Sędzia asystent zasygnalizował spalonego i rozczarowany reprezentant Polski nie mógł stoczyć pojedynku z Robinem Olsenem.

61
26
28
127
75
74'

Dobre minuty rzymian. Davide Calabria spanikował i wybił piłkę na korner po dośrodkowaniu.

24
12
21
28
72
72'

Żółtą kartkę otrzymał Franck Kessie za faul.

3
7
8
5
5
71'

Gianluigi Donnarumma bohatersko naprawia problemy, które sam stwarza. Bramkarz Milanu niepotrzebnie wybił piłkę na korner. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu reprezentantowi Włoch udało się dzięki swojemu refleksowi odbić niebezpieczne uderzenie.

63
28
24
13
17
69'

To było ostatnie słowo piłkarzy ofensywnych?

6
6
8
9
37
67'

Bramka Nicolo Zaniolo rozpoczęła najdłuższy okres wyczekiwania w tym spotkaniu. Rossoneri mają czego żałować. Roma dość łatwo zlikwidowała ich prowadzenie.

16
14
19
30
89
65'
64'

Lucas Paqueta prosto w Robina Olsena. Cała seria strzałów Rossonerich, jednak po żadnych z nich nie trzeba było wstrzymywać oddechu.

29
17
16
14
19
63'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Pellegrini za powstrzymanie faulem Lucasa Paquety.

52
31
12
11
13
62'

Jeszcze raz Suso i Krzysztof Piątek. Hiszpan strzelił celnie, a Polak czekał na błąd Robina Olsena podobny do tego ze spotkania Romy z Genoą. Nie doczekał się.

26
14
13
39
48
61'

Niedokładne podanie Suso w poszukiwaniu Krzysztofa Piątka. Wszyscy rzymianie byli ustawieni w obronie i to rozwiązanie miało małą szansę na sukces.

19
10
19
62
35
58'

Podanie z głębi pola do będącego na spalonym Patricka Schicka. Napastnik Giallorossich dobrze przyjął piłkę, ale odrobinę za długo składał się do uderzenia i choć nie miał to znaczenia po gwizdku sędziego, został zablokowany.

45
25
16
14
13
55'

Krzysztofowi Piątkowi nie udało się wyłuskać piłki w szesnastce Romy. Podanie Ricka Karsdorpa do Robina Olsena było nienaganne.

25
17
29
64
74
53'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Paqueta za protestowanie.

19
12
18
32
52
51'

Piłka w posiadaniu Rossonerich. Dostali cios krótko po przerwie i muszą na nowo stwarzać sytuacje podbramkowe.

55
26
20
13
19
48'

Nicolo Zaniolo dopadł przeciwnika.

8
6
12
29
71
46'

Gol! Strzelił Nicolo Zaniolo.

Zwariowali po dośrodkowaniu Ricka Karsdorpa przyjezdni. Mateo Musacchio kopnął piłkę w Gianluigiego Donnarummę, ten nie naprawił sytuacji, a Nicolo Zaniolo błyskawicznie po powrocie z szatni na boisko doprowadził do remisu 1:1. Spotkanie zaczyna się w pewien sposób od początku.

69
58
82
321
403
46'

7
Czy Krzysztof Piątek strzeli drugiego gola po przerwie?
191
76
23
13
18
45'

Doliczona minuta.

71
36
18
12
23
44'

Ponownie Gianluigi Donnarumma! Broni w ostatnich tygodniach jak w transie. Najpierw popisał się paradą po uderzeniu Patricka Schicka, a następnie w komitywie z defensorem nie pozwolił na dobitkę Edinowi Dzeko.

79
38
20
9
11
41'

Strzał Alessandro Florenziego nieznacznie obok bramki Milanu. Nie byłoby gola, nawet gdyby przymierzył, ponieważ sędzia asystent słusznie zasygnalizował spalonego.

67
30
14
9
15
40'

Żółtą kartkę otrzymał Suso za faul na Aleksandarze Kolarovie.

AC Milan
25
15
17
32
80
38'

Na razie drogę do bramki znalazł tylko Krzysztof Piątek.

265
105
25
12
16
36'

Gianluigi Donnarumma chroni prowadzenie Milanu. Dobra reakcja reprezentanta Włoch po strzale Nicolo Zaniolo. Potwierdza dobrą formę na początku roku golkiper Milanu.

106
48
16
13
13
33'

Zablokowane uderzenie przez Ricka Karsdorpa. Po nim korner miała dla odmiany drużyna prowadzona przez Gennaro Gattuso. Zepsuł stały fragment Hakan Calhanoglu.

36
25
32
32
21
31'

Milan na prowadzeniu i na razie dobrze zarządza korzystnym wynikiem. Gospodarze próbowali odpowiedzieć po stałym fragmencie, ale piąstkował Gianluigi Donnarumma.

61
94
20
15
13
28'

Pierwsza szansa, pierwsza bramka.

329
146
50
15
25
26'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Lucas Paqueta.

Pierwsza szansa reprezentanta Polski i od razu wykorzystana! Nie można zostawić mu ani centymetra przestrzeni w polu karnym. Krzysztof Piątek dał prowadzenie Milanowi strzałem z bliska po płaskim dośrodkowaniu Lucasa Paquety. Wcześniej Brazylijczyk zabrał piłkę rzymianom w bocznym sektorze boiska. Krzysztof Piątek trafił do siatki w lidze po raz pierwszy od 22 grudnia. Po raz 14. w sezonie. Brawo!

2982
1329
615
81
81
24'

Robin Olsen popisał się dobrym chwytem po dośrodkowaniu Suso. Był blisko Krzysztof Piątek, ale nie doczekał się na razie drugiego w sezonie błędu Szweda.

42
23
20
75
44
21'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Zaniolo za faul przed własnym polem karnym.

109
28
13
10
18
20'

Rozpędza się Milan. Tak przynajmniej się wydaje. Po dośrodkowaniu Ricardo Rodrigueza nie udało się opanować futbolówki Suso. Był jeszcze faul i jest...

66
34
31
17
15
19'

Głośno pokrzykuje Eusebio Di Francesco. Nawet głośniej niż Gennaro Gattuso. Jego podopieczni rozpoczęli mecz obiecująco.

29
23
40
11
24
18'

Żółtą kartkę otrzymał Kostas Manolas za faul na Francku Kessiem.

72
34
26
16
17
16'

Suso beznadziejnie podał do Tiemoue Bakayoko. Ekspresowa akcja Romy zakończyła się strzałem Edina Dzeko z kilkunastu metrów i błąd Hiszpana naprawił na linii bramkowej Gianluigi Donnarumma.

30
23
23
22
46
14'

Goście specjalni na Stadio Olimpico.

50
22
20
9
16
12'

Faul Krzysztofa Piątka na linii pola karnego przeciwnika. Napastnik Milanu próbował odzyskać futbolówkę po zbyt krótko wybitym dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

89
43
32
38
34
10'

Suso nie chciał zauważyć Krzysztofa Piątka, a sam postanowił rozpocząć i zakończyć akcję. Hiszpan oddał nędzne uderzenie zza pola karnego wyraźnie obok bramki Robina Olsena.

15
14
18
50
187
8'

Davide Calabria interweniował po dośrodkowaniu Ricka Karsdorpa. Jeszcze miał szansę na oddanie strzału Lucas Paqueta, ale jakoś bronią się piłkarze z Mediolanu.

35
20
18
13
28
6'

Druga próba Lorenzo Pellegriniego. Tym razem pomocnik Romy strzelił z powietrza po miękkim dośrodkowaniu Edina Dzeko. Idą do przodu gospodarze po otrzymaniu piłkarskiego policzka we Florencji.

27
13
19
21
39
5'

Wymieniali podania piłkarze Gennaro Gattuso. Ich akcja została przerwana przed polem karnym gospodarzy.

37
12
18
20
19
3'

Niebezpieczne wstrzelenie Lorenzo Pellegriniego z rzutu wolnego. W dobrym miejscu znalazł się Tiemoue Bakayoko i wybił piłkę głową ponad bramkę Gianluigiego Donnarummy. Jeszcze korner dla podopiecznych Eusebio Di Francesco, po którym piąstkował golkiper Milanu.

42
19
24
11
16
2'

Gospodarze w bordowych koszulkach i spodenkach z pomarańczowymi akcentami. Ich przeciwnik na biało.