Wszystkie zmiany wykorzystane, spotkanie rozstrzygnięte, pora myśleć o kolejnych wyzwaniach w obu obozach.

6
4
3
84'

Publiczność czeka na ataki Rossonerich, ale i tak może być zadowolona z ich niedzielnej aktywności oraz skuteczności.

11
13
7
4
4
80'

Cagliari. Schodzi: Joao Pedro. Wchodzi: Filip Bradarić.

8
8
3
4
2
80'

Milan miał szansę na zadanie czwartego ciosu przeciwnikowi. Tym razem spudłował Suso, który co prawda ominął swoim strzałem Alessio Cragno, ale jednocześnie jego bramkę. Fantastyczna okazja, koszmarne uderzenie.

9
9
14
8
8
77'

Milan. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Fabio Borini.

76'
7
10
7
4
4
75'

Żółtą kartkę otrzymał Paolo Farago za przytrzymanie przeciwnika.

6
74'

Przewaga mediolańczyków jest bezdyskusyjna. Cagliari Calcio stworzyło sobie jedną sytuację podbramkową, świetną, ale jednak zmarnowaną przez Joao Pedro.

15
6
6
4
3
70'

Bombardowanie trwa już bez udziału Krzysztofa Piątka. Alessio Cragno ratował przyjezdnych po uderzeniu Hakana Calhanoglu.

17
5
7
8
7
68'

Cagliari. Schodzi: Simone Padoin. Wchodzi: Alessandro Deiola.

7
68'

Polak wykonał zadanie i może odpocząć.

72
32
11
11
21
66'

Milan. Schodzi: Davide Calabria. Wchodzi: Andrea Conti.

15
11
16
12
31
65'
45
22
66
152
459
62'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek.

Szybka odpowiedź Krzysztofa Piątka! Tak się studzi impet przeciwnika! 15. gol reprezentanta Polski w kampanii ligowej. Trafił do opuszczonej przez Alessio Cragno bramki. Nie zdążyli z asekuracją obrońcy Cagliari Calcio i publiczność może ponownie skandować imię oraz nazwisko "bombera".

1978
843
335
61
62
60'

Niespodziewanie Cagliari Calcio miało genialną szansę, żeby wrócić do walki o punkty w Mediolanie! Uśpieni Rossoneri dostali bardzo poważne ostrzeżenie. Pierwsze uderzenie obronił Gianluigi Donnarumma, a po dobitce Joao Pedro piłka trafiła w poprzeczkę Milanu.

25
18
22
12
11
58'

Nieco zestresowany może być także Sebastian Walukiewicz, jeżeli ogląda mecz swojego przyszłego zespołu.

9
10
20
8
12
56'

Suso porozmawiał po męsku z Fabio Pisacane. Nie wiadomo do jakich doszli wniosków, ale obrońca Cagliari Calcio wygląda na nieco przestraszonego.

13
29
12
4
9
53'

Ostatnie uderzenia mediolańczyków pozostawiają sporo do życzenia. Hakan Calhanoglu chybił po wymianie podań przed polem karnym Cagliari Calcio.

8
5
6
8
24
50'

W odpowiedzi mocne uderzenie Krzysztofa Piątka zza pola karnego po podaniu Francka Kessiego. Przestrzelił reprezentant Polski i Alessio Cragno, tak jak minutę wcześniej Gianluigi Donnarumma, nie musiał interweniować.

18
9
10
33
17
49'

Szansa dla przyjezdnych na pokonanie Gianluigiego Donnarummy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Wykonali je jednak marnie i reprezentant Włoch miał wolne między słupkami.

14
7
6
4
7
47'

Davide Calabria ułożył sobie piłkę na lewej stopie, ale nie oddał dokładnego uderzenia zza pola karnego. Alessio Cragno wyłącznie odprowadził futbolówkę wzrokiem poza boisko.

11
4
7
8
11
47'

45576 kibiców na trybunach. Czekają w większości na kolejne gole Rossonerich.

28
18
12
4
4
46'

7
43'

Davide Calabria przedzierał się w polu karnym przyjezdnych. Tak walczył, że zapomniał oddać strzału i Alessio Cragno w komitywie ze swoimi defensorami, zatrzymał skrajnego defensora.

6
5
14
4
7
41'

Suso wrzucił piłkę w pole karne w kierunku Hakana Calhanoglu. Świetne rozwiązanie, ale wmieszał się w to wszystko Alessio Cragno i złapał futbolówkę na przedpolu.

8
11
2
4
6
39'

Gianluigi Donnarumma sprzątnął piłkę sprzed nosa Leonardo Pavolettiego. Ten drugi jest specjalistą od zdobywania bramek głową, jednak żeby to zrobić, musi dostać dokładne dośrodkowanie.

29
11
8
11
6
36'

Przewinienie na Hakanie Calhanoglu. Od rzutu wolnego piłkarze Gennaro Gattuso.

33
18
17
11
10
34'

Budzą się przyjezdni. Przynajmniej tak się wydaje. Sygnał do ataku dał Simone Padoin, którego strzał z obrębu pola karnego zablokował Franck Kessie. Tylko korner dla podopiecznych Rolando Marana.

12
19
17
8
15
31'

Hakan Calhanoglu kontra Alessio Cragno. Bramkarz Cagliari Calcio nie miał tym razem problemu z zatrzymaniem piłki po strzale aktywnego zawodnika Milanu.

14
7
11
23
16
30'

Nie ma walki w tym spotkaniu. Przynajmniej w dwóch kwadransach, które publiczność już zobaczyła. Cagliari Calcio nie potrafi wygrać na terenie Milanu od początku wieku i widać dlaczego.

14
11
13
4
7
27'

Po płaskim dośrodkowaniu próbował zdobyć gola Leonardo Pavoletti. Szansa na powodzenie tej misji była niewielka, więc nawet z rzutu rożnego powinien być zadowolony.

15
8
9
9
8
25'

Krzysztof Piątek sam na sam z Alessio Cragno i nie ma gola. Kapitalna szansa najlepszego napastnika Milanu na powiększenie przewagi, jednak dał się przechytrzyć młodemu bramkarzowi Cagliari Calcio.

38
34
40
80
151
22'

Gol! Strzelił Lucas Paqueta. Asystował mu Davide Calabria.

Dotychczas asystował, a tym razem sam wpakował piłkę do bramki. Lucas Paqueta wykorzystał dośrodkowanie Davide Calabrii i płaskim strzełem z ostrego kąta pokonał Alessio Cragno. Brazylijczyk z premierowym golem w barwach Milanu.

267
117
42
29
26
21'

Ma problemy Cagliari Calcio z zagrożeniem Gianluigiemu Donnarummie. W poprzednich spotkaniach reprezentant Włoch miał ręce pełne roboty, ale w niedzielny wieczór zanosi się na odpoczynek.

35
8
5
8
6
18'

Przewaga zespołu z Mediolanu. Aktywny Hakan Calhanoglu szuka miejsca, żeby oddać drugie tego wieczoru uderzenie. Premierowe było bardzo niebezpieczne.

41
21
12
10
10
15'

Po zmianie wyniku Milan nadal w posiadaniu piłki. Gennaro Gattuso w swoim stylu przygląda się podopiecznym z bliska.

37
13
6
5
9
13'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Luca Ceppitelli.

Milan na prowadzeniu. Po mocnym strzale Suso interweniował niefortunnie Alessio Cragno. Piłka sparowana przez młodego bramkarza trafiła w głowę Lucę Ceppitelliego, po czym wylądowała w bramce Cagliari Calcio. Nie minął kwadrans i Rossoneri mają się z czego cieszyć. Był blisko Krzysztof Piątek, ale przyjezdni zrobili sobie krzywdę sami.

257
136
72
33
32
11'

Po akcji Hakana Calhanoglu przyjezdni starają się oddalić zagrożenie od własnej bramki. Nawet podjęli próbę uruchomienia podaniem grasującego w polu karnym Leonardo Pavolettiego.

20
12
10
12
16
8'

Blisko prowadzenia Rossoneri. Akcja indywidualna Hakana Calhanoglu zakończona mocnym strzałem po ziemi. Cagliari Calcio ratował na linii Alessio Cragno, który po próbie Turka sparował futbolówkę na korner.

33
11
3
6
7
7'

Krzysztof Piątek uruchomił będącego na prawej stronie boiska Suso. Hiszpan chciał się odwdzięczyć Polakowi dobrym dośrodkowaniem, ale zabrakło precyzji w jego stopie.

55
14
8
10
14
5'

Kolejny pojedynek. Ponownie sędzia przyznał piłkę gospodarzom, ponieważ jego zdaniem sfaulowany został Tiemoue Bakayoko.

32
8
9
7
9
3'

Pierwsza próba uruchomienia Krzysztofa Piątka. Nieudana. Milan ponowił atak z wykorzystaniem ustawionego na lewym skrzydle Lucasa Paquety, którego przeciwnik z Sardynii sprowadził do parteru.