3
7
86'

Gol! Strzelił Emre Can. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Składna akcja zakończona golem na 3:0. Emre Can miał dużo miejsca w polu karnym US Sassuolo i oddał strzał po ziemi w narożnik bramki po podaniu Cristiano Ronaldo.

47
19
8
7
10
85'

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Emre Can.

7
2
3
3
5
83'
79'
76'

Piłka w posiadaniu zawodników Juventusu, którzy wymieniają podania w bezpiecznej odległości od bramki Wojciecha Szczęsnego.

2
1
1
1
4
74'

Dwubramkowe prowadzenie daje już spokój Bianconerim, choć nie mogą stracić czujności do końca. W poprzednim spotkaniu z Parma Calcio 1913 turyńczycy zmarnowali identyczną przewagę i tylko zremisowali.

6
1
1
2
2
70'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Miralem Pjanić.

Nie było rzutu karnego, ale był korner, który również przyniósł Juventusowi korzyść. Cristiano Ronaldo podwoił przewagę Bianconerich po dośrodkowaniu Miralema Pjanicia. Tym razem sędzia musiał uznać gola najlepszego snajpera ligi włoskiej.

63
27
12
22
32
69'

Sędzia sprawdzał, czy liderowi nie należy się jedenastka za zagranie ręką Stefano Sensiego. Kreatywny pomocnik nieudanie blokował dośrodkowanie.

5
3
4
5
4
67'
63'

Będzie to spotkanie przedłużone. Ucierpieli Sami Khedira oraz Alex Sandro. Piłkarze Juventusu potrzebowali wsparcia medyków swojego klubu.

4
3
3
2
1
59'

Na boisku zameldował się kibic. Nie pomógł Sassuolo w wyrównaniu, ani Juventusowi w rozstrzygnięciu meczu.

5
4
7
3
3
58'

Sassuolo. Schodzi: Khouma Babacar. Wchodzi: Jeremie Boga.

56'
55'

Beznadziejne zachowanie Wojciecha Szczęsnego. Podobne do tego z meczu z Senegalem na mistrzostwach świata. Bramkarz Juventusu wybiegł daleko poza własne pole karne, a tam zamiast wybić piłkę, dostarczył ją Domenico Berardiemu. Gwiazdorowi Sassuolo nie udało się kopnąć futbolówki do opuszczonej przed reprezentanta Polski bramki.

7
6
6
3
20
52'

Piłka w bramce Sassuolo, jednak sędzia nie uznał gola Cristiano Ronaldo. Przed wymanewrowaniem Andrei Consigliego i oddaniem strzału Portugalczyk był na spalonym.

9
7
4
6
9
51'

Alexowi Sandro nie udało się uruchomić podaniem Mario Mandzukicia. W ostatnim momencie w brazylijsko-chorwacką akcję wmieszali się piłkarze w zielono-czarnych pasiakach.

6
4
3
3
3
48'

Juventus z mocnym postanowieniem poprawy w drugiej połowie. Pierwsza sytuacja podbramkowa stworzona przez Bianconerich, jednak Daniele Rugani nie wykorzystał dośrodkowania ze stałego fragmentu.

6
3
4
5
5
46'

2
45+2'

W doliczonym czasie Sami Khedira mógł zranić gospodarzy drugim golem. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła były reprezentant Niemiec strzelił nieznacznie obok bramki Andrei Consigliego. Tym razem Sassuolo miało szczęście.

4
2
2
1
2
45'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

3
3
1
1
1
43'

Ostatnie szanse Neroverdich na wyrównanie w pierwszej połowie. Juventus odpowiada wyrachowanym futbolem i zamierza utrzymać swoje prowadzenie.

4
2
2
2
3
40'

Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu piłkę wybijał Cristiano Ronaldo. Nie zrobił tego idealnie Portugalczyk i jeszcze umożliwił mocne uderzenie z dystansu Domenico Berardiemu.

3
3
4
2
2
38'

Żółtą kartkę otrzymał Mehdi Bourabia za zbyt agresywne zachowanie w powietrzu.

3
2
2
2
2
38'

Po dynamicznym i ofensywnym początku spotkania tempo w ostatnich minutach spadło.

4
2
2
1
1
36'

Mario Mandzukić na spalonym. Chorwat miał zamiar uruchomić rozpędzonego Cristiano Ronaldo, jednak sędzia asystent podniósł chorągiewkę i nie pozwolił mistrzowi Włoch na kontynuowanie ataku.

4
4
2
2
2
32'

Sassuolo próbuje przejść przez jedenastu zawodników Juventusu ustawionych na własnej połowie. Na razie Stara Dama umiejętnie zarządza swoim prowadzeniem.

3
2
2
3
2
30'

Żółtą kartkę otrzymał Giangiacomo Magnani za faul na Blaisie Matuidim.

5
2
4
2
4
27'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro za faul na Domenico Berardim.

Juventus FC
6
4
3
3
2
27'

Juventus FC
6
5
3
4
4
23'

Gol! Strzelił Sami Khedira.

Juventus wyszedł na prowadzenie, choć nie przeważał. Fatalnie wyprowadzali piłkę gospodarze, za co dostali karę od mistrza Włoch. Sami Khedira znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie i wykonał dobitkę do siatki po uderzeniu Cristiano Ronaldo zatrzymanym sekundę wcześniej przez Andreę Consigliego.

Juventus FC
34
18
9
10
13
23'

Po rzucie rożnym udało się oddać uderzenie gospodarzom, jednak anemiczne i Wojciech Szczęsny miał obowiązek zdążyć do piłki.

7
3
2
3
3
22'

Zablokowane dośrodkowanie Khoumy Babacara. Łupem napastnika US Sassuolo jest tylko korner.

4
3
2
2
3
19'

Zagotowało się po raz pierwszy w polu karnym Neroverdich. Była to konsekwencja błędu indywidualnego. Strzelił Blaise Matuidi, jednak nie trafił w bramkę Andrei Consigliego i to uratowało Sassuolo.

3
3
3
2
2
16'

Wojciech Szczęsny po raz drugi! Polak musiał wyjść w powietrze i popisać się robinsonadą, żeby sparować na korner futbolówkę po groźnym uderzeniu Manuela Locatelliego.

14
6
4
2
4
14'

Nieudana akcja oskrzydlająca Neroverdich. Juventus nie potrafił po niej przejść do ataku. Jedna sztuczka techniczna Cristiano Ronaldo to za mało, żeby zaszkodzić gospodarzom.

4
2
2
2
2
11'

Juventus ma problem z przetransportowaniem piłki w pole karne Sassuolo. Na razie nie zanosi się na pobudkę turyńczyków, ale to dopiero początkowy kwadrans spotkania.

4
4
2
4
1
9'

Wojciech Szczęsny bohaterem początku spotkania. Reprezentant Polski nie dał się pokonać w sytuacji sam na sam, dzięki czemu Stara Dama jeszcze nie przegrywa w Reggio Emilia.

16
5
3
2
4
6'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić za faul na Manuelu Locatellim.

4
4
3
3
3
4'

Kapitalna interwencja Wojciecha Szczęsnego w sytuacji sam na sam z Filipem Djuriciciem. Reprezentant Polski powstrzymał napastnika US Sassuolo na przedpolu.

16
6
3
5
5
2'

Szybki kontratak US Sassuolo zakończony mocnym uderzeniem Stefano Sensiego obok bramki Wojciecha Szczęsnego. Pierwsze ostrzeżenie dla defensywy Juventusu, która była zdezorganizowana po swoim stałym fragmentem.