0:3
Zakończony
AS Roma
90+2'

Świetna interwencja Ricka Karsdorpa we własnym polu karnym. W odpowiednim momencie wbiegł przed Emanuele Giaccheriniego i pozwolił piłce opuścić boisko. AS Roma najpewniej zachowa czyste konto i odniesie przekonujące zwycięstwo.

2
1
1
90'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

3
2
84'

W odpowiedzi rajd Ezequiela Schelotto po połowie Giallorossich zakończony strzałem zza pola karnego. Bezbłędnie interweniuje Antonio Mirante, który ponownie popisał się wzorowym chwytem.

1
1
1
83'

Bombardowanie. Po strzale Edina Dzeko w poprzeczkę było uderzenie Stephana El Shaarawego w słupek. Chievo Werona aktualnie ani nie broni, ani nie atakuje.

1
1
81'

Jeszcze jednego zmiennika może wprowadzić Eusebio Di Francesco. Delegowany z ławki rezerwowych na boiso Alessandro Florenzi jest widoczny, a przede wszystkim nęka gospodarzy swoimi zagraniami ze stałych fragmentów.

1
1
77'

Poprzeczka po strzale Edina Dzeko! Najlepszy strzelec Giallorossich w Lidze Mistrzów zakończył uderzeniem w obramowanie akcję indywidualną w polu karnym autsajdera.

1
1
76'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Nicolo Zaniolo. Wchodzi: Daniele De Rossi.

74'

Ezequiel Schelotto uruchomił rozpędzonego na lewym skrzydle Emanuele Giaccheriniego. Filigranowy pomocnik Chievo Werona starał się jeszcze uruchomić wstrzeleniem któregoś z napastników, ale zabrakło odrobiny dokładności oraz porozumienia.

1
1
72'
ZMIANA

Chievo. Schodzi: Fabio Depaoli. Wchodzi: Ezequiel Schelotto.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Fabio Depaoli #27
2
1
68'

Sprawna wymiana podań Giallorossich zakończona strzałem Edina Dzeko w Stefano Sorrentino. AS Roma ma apetyt na czwartego gola.

2
2
67'

AS Roma jeszcze chce coś ciekawego zaprezentować swoim kibicom. Po dośrodkowaniu Alessandro Florenziego z rzutu rożnego nie udało się oddać dobrego strzału Edinowi Dzeko. Był jednak jeszcze Federico Fazio, którego uderzenie po ziemi obronił Stefano Sorrentino.

2
2
1
1
65'

Emanuele Giaccherini poturbowany w centrum boiska. Włoch przyjął przeprosiny od Bryana Cristante, ale i tak widać ogromne rozczarowanie na jego twarzy.

2
1
62'

Aleksandar Kolarov chyba zabił to spotkanie. Od kilku minut nie wydarzyło się nic pasjonującego.

2
2
59'
ZMIANA

Chievo. Schodzi: Perparim Hetemaj. Wchodzi: Lucas Piazon.

58'

Aleksandar Kolarov praktycznie zagwarantował Romie komplet punktów.

3
2
1
1
2
56'

Federico Fazio interweniował we własnym polu karnym po dośrodkowaniu z prawego skrzydła w kierunku Filipa Djordjevicia. Tylko korner dla Chievo Werona.

2
2
1
55'

Antonio Mirante już bawi się we własnym polu karnym. Uskrzydlony udanymi interwencjami przedryblował przeciwnika.

3
2
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aleksandar Kolarov. Asystował mu Edin Dzeko.

Wszystko przebiega zgodnie z planem podopiecznych Eusebio Di Francesco. Sprawnie przeprowadzona i szybka akcja zakończona płaskim uderzeniem Aleksandara Kolarova po zgraniu Edina Dzeko. Serb nie miał problemu z pokonaniem Stefano Sorrentino.

49'

Jeszcze jedna ładna parada Antonio Mirante, choć bez specjalnego znaczenia, ponieważ strzelający Filip Djordjević był na spalonym.

3
1
48'

Kopanina po powrocie zawodników z szatni. Poderwał się raz Mariusz Stępiński, jednak został powstrzymany wślizgiem.

3
1
46'

1
45'

Doliczona minuta.

2
3
2
44'

Patrik Schick główkował beznadziejnie po dośrodkowaniu Stephana El Shaarawego z lewego skrzydła. Stefano Sorrentino wyłącznie odprowadził piłkę poza boisko.

5
2
1
1
2
41'

Assane Diousse dostał piłkę przed polem karnym Giallorossich od Mariusza Stępińskiego i poczęstował strzałem z dystansu Antonio Mirante. Nie myli się bramkarz przyjezdnych.

3
3
1
39'
ZMIANA

Chievo. Schodzi: Nicolas Frey. Wchodzi: Fabio Depaoli.

3
4
1
39'

Przerwa w grze spowodowana urazem Nicolasa Freya.

3
2
37'

W ostatnim momencie zablokowany został Mariusz Stępiński. Polak złożył się do strzału w środku pola karnego Giallorossich, jednak trafił w czujnego Ivana Marcano. Piłka ledwo doturlała się do Antonio Mirante.

3
5
2
1
1
35'

Cały czas oddaje uderzenia Filip Djordjević. Tym razem przestrzelił sprzed pola karnego po podaniu Mariusza Stępińskiego. Próbują gospodarze wrócić do gry, ale bez powodzenia.

3
3
32'

Doskonała interwencja Antonio Mirante. Kapitalnie zachował się bramkarz rzymian. Filip Djordjević strzelił głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu Mattii Baniego, ale nie ominął zastępcy Robina Olsena.

4
4
29'

Nabrały rumieńców ataki Chievo Werona. Tym razem Federico Barba wbiegł w pole karne przeciwnika i zdecydował się na oddanie strzału. W odpowiednim miejscu był ustawiony Ivan Marcano i wyręczył Antonio Mirante.

2
2
1
28'

Po wrzutce Emanuele Giaccheriniego z rzutu wolnego interweniował czujny we własnym polu karnym Edin Dzeko. Podopiecznym Domenico Di Carlo nie udało się oddać uderzenia.

3
1
1
27'

Próba wykonania podania otwierającego przez Emanuele Giaccheriniego. Blokował to ręką Steven N'Zonzi i gospodarze mają szansę na pokonanie Antonio Mirante z rzutu wolnego.

2
1
24'

Uderzenie numer dwa Filipa Djordjevicia. Tym razem przymierzył zza pola karnego i Romę uratowała interwencja Antonio Mirante. Jeszcze korner i po płaskim dośrodkowaniu strzelił niecelnie Mariusz Stępiński.

2
1
1
23'

Podanie na lewe skrzydło do Mariusza Stępińskiego, któremu nie udało się opanować piłki pod naporem Ricka Karsdorpa.

2
1
1
21'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Federico Barba za przytrzymanie Nicolo Zaniolo.

2
1
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Rick Karsdorp.

Rośnie zaliczka przyjezdnych. Edin Dzeko dostał podanie od Ricka Karsdorpa i swoim strzałem po raz drugi umieścił piłkę w bramce Stefano Sorrentino. Jak na razie Roma nie ma kompletnie żadnego problemu z gospodarzami.

12
5
2
1
1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Zaniolo za spóźnione wejście w nogi Assane Diousse.

3
2
1
1
1
15'

Pierwsza próba pokonania Antonio Mirante przez gospodarzy. Filip Djordjević strzelił z linii pola karnego wyraźnie ponad bramką Romy.

2
2
1
14'

Żółtą kartkę otrzymał Bryan Cristante za uderzenie łokciem Perparima Hetemaja w walce na połowie przeciwnika.

12'

Stephan El Shaarawy nie potrzebował dużo czasu na zdobycie bramki.

3
1
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stephan El Shaarawy.

Nie trzeba było długo czekać na pierwszego gola w tym meczu. Stephan El Shaarawy bezkarnie wbiegł między obrońców Chievo Werona i rozsądnie przerzucił piłkę podcinką ponad Stefano Sorrentino do siatki. Ósme trafienie w rozgrywkach "Faraona" i siódme w historii starć z Chievo Werona.

13
10
3
2
8'

Nicolo Zaniolo postraszył bramkarza Chievo Werona strzałem po ziemi zza pola karnego. Stefano Sorrentino musiał mocno wysilić się, żeby sparować piłkę na korner.

1
1
6'

Antonio Mirante został zmuszony do błędu i po jego wykopie w boczny sektor boiska piłka uciekła rzymianom poza boisko.

3
2
1
1
2
3'

Podanie między środkowych obrońców z Rzymu do Mariusza Stępińskiego. Federico Fazio poradził sobie z najlepszym napastnikiem Chievo Werona i akcja Polaka skończyła się niepowodzeniem.

2
1
2'

Chievo Werona na żółto, a przyjezdni w bordowych koszulkach i spodenkach z pomarańczowymi akcentami.

3
1
1
Czy Mariusz Stępiński strzeli gola w meczu z AS Roma?
Tak
Nie
2
2
1
19:45

Mariusz Stępiński od początku po stronie Chievo.

19:33

Chievo Werona jest prawie pewniakiem do spadku. Drużyna Pawła Jaroszyńskiego i Mariusza Stępińskiego zdobyła dotychczas tylko 12 punktów, z których trzy zostały jej odebrane. Wygrała tylko z przedostatnim w tabeli Frosinone Calcio.

1
1
19:33

W rundzie jesiennej AS Roma nie potrafiła zwyciężyć na własnym stadionie z Chievo Werona. Prowadziła 2:0, a zremisowała 2:2. Ostatniego gola strzelił podopiecznym Eusebio Di Francesco najskuteczniejszy gracz autsajdera Mariusz Stępiński.

2
2
1
1
1
19:33

AS Roma zagra na stadionie najgorszego klubu ligi. Dotychczas stołeczna drużyna zdobyła w meczach wyjazdowych zaledwie 13 punktów za trzy zwycięstwa i cztery remisy. Zamierza poprawić statystyki.