Doliczone pięć minut do regulaminowego czasu.

1
89'

Inter. Schodzi: Radja Nainggolan. Wchodzi: Matias Vecino.

84'

Po szalonym fragmencie spotkania piłka w posiadaniu Nerazzurrich. Starają się oni trzymać przeciwników daleko od własnego pola karnego.

2
1
1
2
2
81'

Sampdoria. Schodzi: Albin Ekdal. Wchodzi: Ronaldo Vieira.

1
81'
78'

Gol! Strzelił Radja Nainggolan.

Oko za oko, ząb za ząb w Mediolanie. Trzy gole w pięć minut. Radja Nainggolan odzyskał prowadzenie dla Interu. Pomocnik znalazł się w odpowiednim miejscu boiska i ekspresowo odpowiedział na trafienie Manolo Gabbiadiniego.

Inter Mediolan
18
14
9
9
12
75'

Gol! Strzelił Manolo Gabbiadini.

Ekspresowa odpowiedź Blucerchiatich i ponownie jest remis. Manolo Gabbiadini wykorzystał pierwszą sytuację podbramkową po wejściu na boisko z ławki rezerwowych. Ważną rolę przed strzałem do bramki odegrał Karol Linetty, który choć był w parterze, nie pozwolił Nerazzurrim na wybicie piłki z własnego pola karnego.

Sampdoria Genua
27
17
10
7
10
73'

Gol! Strzelił Danilo D'Ambrosio. Asystował mu Ivan Perisić.

Inter Mediolan przedarł się przez obronę Sampdorii Genua i prowadzi. Ivan Perisić poradził sobie zarówno z Bartoszem Bereszyńskim, jak i z Lorenzo Tonellim, po czym płasko dośrodkował. Danilo D'Ambrosio dopadł do futbolówki i wpakował ją z bliska do bramki.

18
6
6
8
14
72'

Ivan Perisić strzelił płasko i musiał interweniować Emil Audero. Chorwat uciekł Bartoszowi Bereszyńskiemu i z kilkunastu metrów solidnie zagroził bramkarzowi Blucerchiatich.

3
2
3
1
3
68'
68'

Interesująco w ostatnich minutach. Ripostą na uderzenie Fabio Quagliarelli była techniczna próba Matteo Politano. Mniej niż metra zabrakło, żeby były zawodnik US Sassuolo przymierzył w narożnik bramki Emila Audero.

1
1
1
67'

Samir Handanović! Fabio Quagliarella główkował po dośrodkowaniu Nicoli Murru z lewego skrzydła i nowy kapitan Interu Mediolan końcami palców sparował futbolówkę nad poprzeczkę.

1
1
3
1
3
64'

Daleki wrzut Dalberta Henrique w pole karne. Próbował tam zdobyć piłkę Lautaro Martinez, jednak jedyne co zrobił to znokautował Lorenzo Tonelliego.

2
1
61'

Wrzutka z rzutu rożnego prosto w rękawice Samira Handanovicia. Słoweniec musiał sobie z nią poradzić.

2
1
1
59'

Inter. Schodzi: Roberto Gagliardini. Wchodzi: Joao Mario.

56'

Piłka w posiadaniu Nerazzurrich. Ucieka im czas na zranienie podopiecznych Marco Giampaolo.

1
1
2
54'

Ivan Perisić dośrodkował płasko po szczęśliwie wygranym pojedynku z Bartoszem Bereszyńskim. Chorwat miałby na koncie asystę, gdyby lepsze uderzenie oddali Roberto Gagliardini albo Lautaro Martinez. Emil Audero miał jednak dość proste zadanie, żeby zatrzymać piłkę.

1
2
52'

Tylko jeden błąd popełnił w tym spotkaniu Bartosz Bereszyński. Tym razem po przechwycie reprezentanta Polski przyjezdnym nie udało się przeprowadzić dobrego kontrataku.

2
1
1
1
1
50'

Albin Ekdal wrócił za Ivanem Perisiciem, który już zastanawiał się jak uruchomić dokładnym dośrodkowaniem Lautaro Martineza. Dzięki interwencji pomocnika Sampdorii Genua tylko korner dla Nerazzurrich.

2
1
2
46'

Odważna akcja Karola Linettego zakończona strzałem Gregoire'a Defrela. Musiał ratować Inter Mediolan krótko po rozpoczęciu drugiej części spotkania Samir Handanović.

2
2
2
46'

1
45+1'

Milan Skriniar strzelił do bramki Blucerchiatich, jednak gol nie został uznany z powodu wcześniejszego spalonego Roberto Gagliardiniego.

1
1
1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
1
1
43'

Płaskie dośrodkowanie Bartosza Bereszyńskiego. Piłka trafiła do Riccardo Saponary, który nie odwdzięczył się za podanie strzałem do bramki. Nie ma więc asysty reprezentanta Polski.

1
2
1
41'

Roberto Gagliardini próbował uruchomić Ivana Perisicia crossowym podaniem. Chorwat mógł pochwalić tylko koncepcję Włocha, ponieważ dokładności nie było w tym zagraniu za grosz.

2
2
2
1
2
37'

Emil Audero... Beznadziejne zachowanie bramkarza Sampdorii Genua i miał szczęście, że piłka nie wturlała się między jego nogami do siatki. W ostatnim momencie zaasekurował się po płaskim uderzeniu Ivana Perisicia.

1
2
1
36'

Składna akcja z wykorzystaniem Karola Linettego. Została ona zepsuta przez Riccardo Saponarę. Na dodatek pomocnik sygnalizuje, że potrzebna jest spowodowana kontuzją zmiana.

3
3
3
3
2
34'

Fatalnie zachował się Bartosz Bereszyński i później naprawiał swój błąd. Reprezentant Polski nie zauważył Lautaro Martineza i musiał gnać we własne pole karne, żeby zatrzymać dośrodkowanie Radji Nainggolana w kierunku Ivana Perisicia.

2
1
1
2
2
31'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Skriniar za faul na Riccardo Saponarze.

3
1
2
2
1
31'

Radja Nainggolan dał o sobie znać. Dobre podanie blisko linii pola karnego od Lautaro Martineza i były reprezentant Belgii huknął nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką. Emil Audero miałby problem z zatrzymaniem piłki, gdyby leciała w lustro jego bramki.

1
1
1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Linetty za brutalne zatrzymanie Matteo Politano.

4
4
1
2
4
26'

Karol Linetty pomógł Nicoli Murru zatrzymać rozpędzonego na prawym skrzydle Matteo Politano. Po przeciwnej stronie boiska Bartosz Bereszyński wygrał pojedynek z Ivanem Perisiciem.

3
1
3
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Perisić za faul i protestowanie.

1
1
1
3
3
23'

Podopieczni Luciano Spallettiego zorganizowali się do kontrataku, ale wrócili na czas także przyjezdni. Lorenzo Tonelli zabrał piłkę Interowi Mediolan i na dodatek sprowokował do przewinienia Ivana Perisicia.

3
2
3
1
1
21'

Ivan Perisić wrócił na wysokość własnego pola karnego za Bartoszem Bereszyńskim. Reprezentant Polski wywalczył korner dla Sampdorii Genua, po którym próbował wepchnąć futbolówkę do bramki Lorenzo Tonelli.

3
2
3
1
1
19'

Przerwa w grze spowodowana problemem Ivana Perisicia. Chorwat został znokautowany strzałem z rzutu wolnego przez Fabio Quagliarellę.

2
3
3
3
3
17'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo D'Ambrosio za faul na Fabio Quagliarelli.

3
1
3
1
2
16'

Gospodarze aktywniejsi w początkowym kwadransie spotkania. Inter Mediolan chce wreszcie zagrać na własnym stadionie na miarę braw, a nie gwizdów i buczenia.

3
2
3
1
1
11'

Matteo Politano szarżował przed polem karnym Blucerchiatich. Efektowna akcja skrzydłowego Interu Mediolan zakończona uderzeniem nieznacznie ponad bramką Emila Audero.

4
2
3
1
9'

Sędzia musiał zbiec do konserwatora sprzętu, ponieważ komunikacja nie działała jak powinna. Szybko została mu udzielona pomoc.

4
2
3
1
1
6'

Kolejna akcja Nerazzurrich. Świetne podanie do Lautaro Martineza za plecy defensorów Sampdorii Genua i Argentyńczyk wybiegł sam na sam z Emilem Audero. Lautaro nie oddał dobrego uderzenia i skierował futbolówkę prosto w golkipera.

4
3
2
1
4'

Szansa na pokonanie Emila Audero po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nabiegał na piłkę Ivan Perisić i nie zabrakło mu wiele, żeby strącić ją do bramki Sampdorii Genua.

6
3
5
1
1
3'

Gospodarze w klasycznych niebiesko-czarnych pasiakach. Sampdoria na biało z niebiesko-czerwonym pasem.

7
4
3
1
2
Czy Inter Mediolan wygra mecz z Sampdorią?
5
1
1
17:32

Bartosz Bereszyński i Karol Linetty zagrają od początku.

17:32

W poprzedniej kolejce Blucerchiati zawiedli i przegrali 0:1 na własnym stadionie z Frosinone Calcio. Fabio Quagliarella i spółka zostali pokonani w drugim meczu z rzędu, przez co zmniejszyła się ich szansa na awans do europejskich pucharów.

1
1
17:32

Inter wygrał trzy poprzednie mecze z Sampdorią Genua. Nerazzurri strzelili w nich dziewięć goli, a stracili dwa. Podopiecznym Luciano Spallettiego marzy się kontynuowanie passy i dobry występ przed własną publicznością.

1
1
17:32

Po zwycięstwie 1:0 z Rapidem Wiedeń w Lidze Europy piłkarze Interu Mediolan wracają do rywalizacji na krajowym podwórku. W poprzedniej kolejce Nerazzurrim udało się pokonać 1:0 Parma Calcio 1913 i była to ich pierwsza wygrana w meczu o punkty od początku roku.