Zakończony
Torino FC
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Malcuit za faul na Andrei Belottim, za który sędzia obwinił początkowo Allana.

7
90+2'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Allan za faul na Andrei Belottim. Sędzia dostał sygnał z wozu i postanowił anulować to napomnienie dla Brazylijczyka. Allan został na murawie.

6
8
11
13
9
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

19
3
3
2
5
90'

Ola Aina i Andrea Belotti wybiegli we dwóch przeciwko jednemu Allanowi. Trudno powiedzieć w jaki sposób, ale interweniował Brazylijczyk.

4
4
4
3
3
88'

Obudził się Andrea Belotti. Akcja napastnika Torino między kilkoma obrońca Napoli i udało się kapitanowi Byków wywalczyć rzut rożny dla swojego zespołu. Po stałym fragmencie Armando Izzo główkował w rękawice Davida Ospiny.

7
2
3
5
5
86'

Dośrodkowanie Kevina Malcuita zablokowane. Można to powiedzieć po raz trzeci, a może czwarty w tym spotkaniu. Był korner, jednak Kalidou Koulibaliemu nie udało się oddać strzału z bliska do siatki. Był za bardzo pod piłką środkowy obrońca Napoli.

2
2
3
3
1
84'

Lorenzo De Silvestri tym razem nie został sfaulowany, ale przekroczył granice przepisów piłkarskich w polu karnym Napoli. Futbolówka dla zawodników z Neapolu.

4
2
3
4
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Elseid Hysaj za brzydki wślizg w nogi Lorenzo De Silvestriego.

7
3
6
4
7
80'

17:2 w strzałach dla Napoli.

15
8
18
6
14
78'
ZMIANA
77'

Torino biega za gospodarzami i w zasadzie zmusza przeciwników do nieustannego rozgrywania piłki.

9
6
6
5
3
74'

Kolejny raz słupek! Lorenzo Insigne pomylił się minimalnie. Kosmiczna przewaga Napoli, ogromna liczba sytuacji podbramkowych, ale wynik nie zmienia się od chwili rozpoczęcia meczu.

7
4
5
7
15
73'

Jeszcze kilkanaście minut pozostało gospodarzom. Torino również może zadać decydujący cios Napoli, jednak podopiecznym Waltera Mazzariego zdecydowanie mniej spieszy się do atakowania.

3
2
2
3
4
71'

Żółtą kartkę otrzymał Ola Aina za faul na Kevinie Malcuicie.

Torino FC
8
3
4
2
3
70'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Simone Verdi.

69'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Dries Mertens.

69'

Arkadiusz Milik w słupek! Sytuacyjne uderzenie reprezentanta Polski z kilkunastu metrów i pechowo piłka trafiła w obramowanie Torino. To chyba nie jest wieczór najlepszego napastnika Napoli.

7
2
10
7
15
67'

Napoli nie szturmuje w identycznym tempie jak w pierwszej połowie. Problemem podopiecznych Carlo Ancelottiego może być nawartwiające się zmęczenie po meczu w Lidze Europy.

2
1
3
3
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Allan za faul na Daniele Basellim.

SSC Napoli
3
2
2
1
3
63'
ZMIANA
62'

Akcja neapolitańczyków. Po podaniu Lorenzo Insigne strzelił z kilkunastu metrów Arkadiusz Milik, jednak na wysokości zadania stanął Salvatore Sirigu i sparował piłkę do boku.

7
4
2
4
7
60'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly za faul na Andrei Belottim.

4
1
4
1
2
59'

Żółtą kartkę otrzymał Emiliano Moretti za przytrzymanie przeciwnika.

5
2
2
2
2
55'
ZMIANA

Torino. Schodzi: Tomas Rincon. Wchodzi: Soualiho Meite.

4
53'

Poprawia Fabiana Ruiza i tym razem musiał wysilić się Salvatore Sirigu na linii bramkowej.

3
3
3
4
52'

Fabian Ruiz dostał piłkę po zbyt krótkim wybiciu jej z pola karnego Torino. Rykoszet po uderzeniu lewą nogą Hiszpana i była kolejna szansa na zaskoczenie Salvatore Sirigu z rzutu rożnego.

4
1
2
1
50'

Kalidou Koulibaly próbował uruchomić Piotra Zielińskiego "krzyżakiem". Senegalczyk bawi się bardzo dobrze, a za jego kreatywnymi pomysłami nie nadążają momentami nawet kompani z Napoli.

8
2
3
1
48'

Podanie na ustawionego na skraju pola karnego Kevina Malcuita. Francuz próbował trafić do bramki z ostrego kąta, jednak uderzenie było beznadziejne.

2
1
2
5
4
47'

Można spodziewać się kolejnej fali ataków gospodarzy. Napoli jest świadome, że dominuje, ale nie potrafi tego udokumentować.

7
6
3
3
4
46'

Gra wznowiona.

9
6
2
1
2
Czy SSC Napoli strzeli minimum gola po przerwie?
3
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Insigne za przepychanki.

4
1
3
8
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Rincon za przepychanki.

12
1
1
2
45+1'

W ostatnim momencie Emiliano Moretti zmienił tor lotu piłki po strzale Fabiana Ruiza. Hiszpan nie zmusił do interwencji Salvatore Sirigu i musiał zadowolić się rzutem rożnym.

4
2
3
2
4
45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

6
3
3
1
2
45'

Torino w ostatnich minutach spróbowało zaatakować i przycisnąć zespół z Neapolu. Najgroźniejszy atak podopiecznych Waltera Mazzariego zakończył się strzałem Tomasa Rincona w rozpaczliwie blokującego Kalidou Koulibaliego.

3
3
3
40'

Nieudane uderzenie z rzutu wolnego Lorenzo Insigne, który wylicytował piłkę w rozmowie z Arkadiuszem Milikiem. Reprezentant Włoch trafił prosto w mur Torino.

7
10
4
8
18
38'

Szansa dla Azzurrich po faulu na Piotrze Zielińskim.

20
14
11
6
7
35'

Dośrodkowanie Kevina Malcuita zostało zablokowane. Podopieczni Carlo Ancelottiego musieli zadowolić się kolejnym rzutem rożnym.

4
3
8
2
6
33'

Arkadiusz Milik po płaskim dośrodkowaniu Fabiana Ruiza strzelił pół metra obok słupka bramki Salvatore Sirigu. Ogrom szans reprezentanta Polski, jednak brakuje skuteczności jemu i pozostałym neapolitańczykom.

5
4
4
5
13
32'

Chwilę na złapanie oddechu mieli piłkarze z Turynu. Są prawie nieustannie poddawani naporowi ze strony wicelidera.

6
3
2
2
2
30'

Przerwa w grze spowodowana urazem Tomasa Rincona.

4
2
2
2
3
28'

Salvatore Sirigu zatrzymał Lorenzo Insigne po raz drugi. Mocne, ale odrobinę zbyt przewidywalne uderzenie filigranowego zawodnika. Piłka poleciała prosto w doświadczonego bramkarza, który sparował piłkę na korner.

3
3
3
2
3
26'

Podanie Piotra Zielińskiego do wbiegającego w szesnastkę przyjezdnych Lorenzo Insigne. Nowy kapitan neapolitańczyków próbował ulokować piłkę w bramce Byków technicznym strzałem, jednak trafił w dobrze ustawionego defensora.

3
4
2
3
4
24'

Wyraźna przewaga wicemistrza Włoch w każdym sektorze boiska. Arkadiusz Milik uderzył głową w rękawice Salvatore Sirigu po precyzyjnym dośrodkowaniu Kevina Malcuita z prawego skrzydła.

6
6
4
4
5
21'

Lorenzo Insigne wystartował do podania prostopadłego. Miał dużo miejsca w polu karnym Torino, jednak swoim płaskim strzałem nie pokonał Salvatore Sirigu. Tylko korner dla wicemistrza Włoch.

2
2
3
2
3
19'

Bardzo aktywny Arkadiusz Milik. Nie potrafił ominął strzałem po ziemi Salvatore Sirigu, a piłkę dostarczył byłemu zawodnikowi Ajaksu Amsterdam ponownie Piotr Zieliński.

15
10
8
6
5
17'

Piękna akcja dwójkowa Piotra Zielińskiego. Po jego płaskim dośrodkowaniu nieznacznie spóźnił się do piłki Arkadiusz Milik i nie wepchnął jej z bliska do bramki Salvatore Sirigu.

11
5
3
6
6
15'

Po podaniu Elseida Hysaja strzelił Arkadiusz Milik. Nie trafił idealnie w piłkę najlepszy napastnik Napoli. Ma pretensje Fabian Ruiz, że Milikowi nie przyszło do głowy przepuszczenie futbolówki. Obok Hiszpana nie było żadnego zawodnika Torino.

7
6
2
3
3
14'

Przechwyt Allana. Brazylijczyk oddał piłkę do obecnego na skrzydle Lorenzo Insigne. Dośrodkowanie reprezentanta Włoch w kierunku Arkadiusza Milika zostało zatrzymane przez przyjezdnych.

3
6
1
1
12'

Skutecznie w defensywie Torino FC. Jeszcze nie rozwinęli skrzydeł podopieczni Carlo Ancelottiego.

3
1
2
2
3
9'

Lorenzo Isigne skierował piłkę w pole bramkowe do Jose Callejona. Hiszpanowi nie udało się oddać strzału pod naporem Salvatore Sirigu. Napoli miało jeszcze korner, ale nie wykonał idealnie tego stałego fragmentu Piotr Zieliński.

4
3
1
2
4
6'

Arkadiusz Milik utrzymał piłkę w boisku, ale nie w posiadaniu gospodarzy. Trafiła ona niebawem do Andrei Belottiego, który wywalczył dla zespołu z Turynu korner.

11
2
4
2
6
4'

Próba zaskoczenia Davida Ospiny strzałem z dystansu przez Armando Izzo. Precyzja defensora Torino FC pozostawiała bardzo dużo do życzenia.

7
3
2
2
2
2'

Pierwsza akcja Azzurrich z Jose Callejonem w roli głównej. Poradził sobie w defensywie Ola Aina i błyskawicznym wyrzutem piłki z autu starał się uruchomić Alejandro Berenguera.

6
3
4
3
1
Czy Arkadiusz Milik strzeli gola w meczu z Torino FC?