Nic nie wskazuje na to, że wynik jeszcze ulegnie zmianie.

Sędzia doliczył pięć minut do podstawowego czasu gry.

1
1
90'

Tym razem nie popisał się Stones, który dał się przechytrzyć Ajetiemu. Na szczęście dla gospodarzy, Szwajcar oddał niecelny strzał z kilku metrów.

1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Henderson.

85'

Piłkarze marzą już chyba o ostatnim gwizdku. Nikt nie chce odważyć się i porwać z groźnym atakiem.

1
1
1
1
1
82'

Dogranie do Harry'ego Kane'a tuż przed polem karnym. Snajper Tottenhamu podjął błędną decyzję o przedłużeniu podania i stracił piłkę.

1
1
2
1
1
80'
80'

Na spalonym przyłapany Admir Mehmedi.

1
1
1
1
78'

Anglia. Schodzi: Danny Rose. Wchodzi: Ben Chilwell.

Mamy debiut. Ben Chilwell notuje swój pierwszy występ w dorosłej kadrze Anglii.

1
1
1
1
1
78'

Anglia. Schodzi: Trent Arnold. Wchodzi: Kieran Trippier.

78'

Przebojem w pole karne wdarł się Danny Rose. Anglik oddał strzał, ale miał pretensje do arbitra, który nie przyznał rzutu rożnego.

1
1
1
1
1
77'

Chaotycznie wyglądają ostatnie minuty. Na przemian piłkę tracą Anglicy i Szwajcarzy. Nikt nie potrafi zagrozić bramce.

1
1
1
1
1
73'

Mamy korner dla Anglików. Jest trochę zamieszania,ale udanie wybił Schaer.

1
1
1
1
1
70'

Rozegranie piłki Rose'a z Rashfordem. Ten ostatni przepuścił piłkę, która trafiła do Diera. Kapitan Anglików pokusił się o strzał z dystansu, który powędrował nad poprzeczką.

68'

A Szwajcarzy dalej swoje. Mozolnie rozgrywają piłkę w nadziei, że tym razem się uda. Shaqiri zatrzymany przez Stonesa.

66'

Szwajcaria. Schodzi: Remo Freuler. Wchodzi: Steven Zuber.

66'

Szwajcaria. Schodzi: Denis Zakaria. Wchodzi: Edimilson Fernandes.

wchodzi Wchodzi
Edimilson Fernandes #11
schodzi Schodzi
1
1
64'

Ale było blisko! Lichtsteiner popędził prawą flanką, dograł do Schaera, a ten znalazł w polu karnym Shaqiriego. Zawodnik Liverpoolu nie zaskoczył bramkarza, ale Szwajcarzy mieli jeszcze szansę z rzutu rożnego. Wciąż 1:0 dla Anglii.

1
1
1
1
1
62'

Anglia. Schodzi: Danny Welbeck. Wchodzi: Harry Kane.

2
1
1
1
1
62'

Anglia. Schodzi: James Tarkowski. Wchodzi: John Stones.

61'
60'

Na murawie leży Fabian Schaer, który musiał nadwyrężyć mięsień przy próbie odbioru piłki Welbeckowi.

59'

Rashford pogubił się w dryblingu i stracił piłkę. Przyjezdni próbowali ruszyć z kontrą, ale bez skutku.

1
57'

Szwajcarzy mogli się zrewanżować. Wykorzystali problemy Anglików z przechwyceniem piłki na lewej stronie i popędzili w kierunku pola karnego. Piłka po dośrodkowaniu nie trafiła do żadnego z napastników.

1
1
54'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Kyle Walker.

Udane rozegranie z rzutu rożnego. Piłka trafiła na prawą stronę do Walkera, a ten dośrodkował w pole karne, gdzie czekał m. in. Rashford. Napastnik Manchesteru United uciekł spod krycia i wykorzystał swoją szansę uderzając z pierwszej piłki z kilku metrów.

21
12
3
2
6
53'

Dier próbował dograć prostopadle Welbecka, ale został sfaulowany przez Szwajcarów.

1
52'

Rose wypuścił na lewej stronie Danny'ego Welbecka, ale umiejętnie wślizgiem zatrzymał go Johan Djourou.

50'

Przed szansą stanął Marcus Rashford. Anglik dostał piłkę z lewej strony boiska, ale uderzył obok słupka.

47'

Szwajcarzy rozgrywali piłkę w polu karnym Anglików. Akcję kończył dośrodkowaniem Shaqiri, ale na spalonym był Gavranović.

46'
46'

Wracamy na stadion w Leicester. Przed nami druga połowa!

1
1
Czy bezbramkowy remis utrzyma się do końca meczu?
1
1
1
43'

Sprawy w swoje ręce wziął Ruben Loftus-Cheek. Anglik oddał strzał zza pola karnego, który postraszył Sommera.

42'

Nie tak miało być... Shaqiri koszmarnie wykonał rzut rożny, wprost na aut bramkowy.

1
41'

Atak pozycyjny Szwajcarów zakończył Lichtsteiner. Zawodnik dośrodkowywał z prawej strony, ale w porę zainterweniował obrońca.

39'

Anglicy ruszyli z kontrą na prawej stronie boiska, ale nic z tego nie wyszło.

37'

Freuler zmylił obrońców i wypuścił na prawej stronie Lichtsteinera. Piłkarz Arsenalu w ostatnim momencie dobiegł do piłki i przez to niecelnie dośrodkował.

2
2
1
1
1
35'

Rodriguez chciał popisać się zmysłem, ale zbyt mocno dograł w pole karne do wybiegającego Remo Freulera. Odrobinę celniej i mógł być gol.

1
20:59

We Wrocławiu również bez fajerwerków. Tam reprezentacja Polski bezbramkowo remisuje z Irlandią, właśnie skończyła się pierwsza połowa.

1
1
3
1
32'

Kolejna próba Szwajcarów. Piłkę przechwycił Rodriguez i bez dłuższego zastanowienia oddał strzał. Butland wybił na rzut rożny.

31'

Jak świetnie poradził sobie z obrońcami teraz Mario Gavranović. Snajper uporał się z Walkerem i Tarkowskim i z dość nieywgodnej pozycji strzelił na bramkę.

1
1
30'

Dobre zagranie Szwajcarów. Piłka minęła obrońców i trafiła do Denisa Zakarii. Pomocnik próbował dośrodkować, ale piłkę zatrzymał obrońca. Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce Butlanda. Przyjezdni znów muszą rozgrywać atak od tyłu.

28'

Tym razem z wolnego uderzył Trenr Alexander-Arnold. Zawodnik trafił prosto w ręce bramkarza.

1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Stephan Lichtsteiner.

Szwajcar się doigrał. Kolejny raz na murawę upadł Danny Rose. Anglicy będą mieli kolejny rzut wolny.

1
1
1
1
1
26'

Na strzał z dużego dystansu ze stojącej piłki pokusił się Marcus Rashford. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

25'

Danny Rose niecelnie dośrodkowywał. Chwilę po tym pomocnik został sfaulowany przez Ricardo Rodrigueza. Teraz Lwy Albionu będą miały kolejny rzut wolny, tym razem z dogodniejszej pozycji.

24'

Na prawej stronie boiska biegnący z piłką Loftus-Cheek wślizgiem zatrzymany przez Manuela Akanji.

2
1
23'

Szwajcarzy chcą zanudzić rywali powolnym rozgrywaniem. Piłka wędruje od jednego do drugiego zawodnika, ale dzieje się to daleko za polem karnym Anglików.

20'

Na strzał z dystansu zdecydował się Fabian Schaer. Nie był to dobry pomysł, piłka poleciała daleko od bramki.

19'

Posiadanie piłki:

Anglia: 45%

Szwajcaria: 55%

2
17'

Dośrodkowanie na głowę Erica Diera. Anglik musiał się nagimnastykować, aby uderzyć piłkę. Ostatecznie strzał minął słupek Sommera.

16'

Piłka wyszła na aut bramkowy i w posiadaniu piłki Anglicy. Rashford zdecydował się na długi drybling, ale daleko przed polem karnym nieregulaminowo zatrzymał go jeden z obrońców. Szykuje się dośrodkowanie z rzutu wolnego.

1
14'

W końcu przejęli Anglicy i... równie szybko stracili. Chcieli porwać się z motyką na słońce i ruszyć z ekspresowym kontratakiem. Nie udało się i znowu przy piłce Szwajcarzy.

2
1
13'

Szwajcarzy rozgrywają atak pozycyjny, ale mają problemy z przedarciem się pod bramkę rywali. Anglicy stosują wysoki pressing.

1
1
12'

Niezbyt porywające pierwsze minuty tego spotkania. Jak do tej pory najaktywniejszy jest Shaqiri, który zdążył już dostać dwa prezenty od Butlanda. Żadnego z nich nie wykorzystał i wciąż mamy 0:0. Anglicy też nie rwą się do zaatakowania bramki Sommera.

1
1
1
1
10'

Niezbyt dobre wykonanie rzutu rożnego przez Rodrigueza. Bez problemu piłkę przejęli Anglicy, ale nie udało im się ruszyć z zabójczą kontrą.

1
1
1
9'

Teraz Szwajcarzy powoli zbliżają się pod bramkę Butlanda. Dośrodkowanie Shaqiriego wybite na rzut rożny.

7'

Kolejny błąd bramkarza Anglików! Kolejne niezbyt dobre podanie i akcję strzałem zakończył Shaqiri. Na szczęście dla gospodarzy, piłka trafiła w boczną siatkę.

1
1
6'

To nie jest dobry początek Jacka Butlanda. Bramkarz o mały włos nie podał wprost pod nogi Shaqiriego. W ostatnim momencie interweniował obrońca.

1
1
5'

Mogło być groźnie. Fabian Delph urwał się na lewej stronie boiska, ale niecelnie dograł w pole karne, gdzie czekał Danny Welbeck.

1
1
3'

Jeden z Anglików był na spalonym. Przy piłce znowu przyjezdni.

1'

Nie pobawili się długo Anglicy. Strat Rose'a na lewej stronie boiska i piłkę przejęli Szwajcarzy.