Hertha. Schodzi: Jonas Michelbrink. Wchodzi: Max Nerlich.

2
1
2
76'

Gol! Strzelił Mateusz Skrzypczak. Lech walczy o honor. Piłkę uderzoną z dystansu odbił bramkarz, a do siatki skierował ją z dość trudnej pozycji Skrzypczak. 2:3!

17
8
3
2
2
75'

Groźnie pod bramką Herthy, piłka trafiła pod nogi Tupaja, który został jednak przyblokowany.

71'

Krebs uderzył z rzutu wolnego nad murem, ale także ponad bramką.

69'

Tupaj znalazł się sam na sam z bramkarzem, jednak nie potrafił wykorzystać swojej okazji!

68'

Żółtą kartkę otrzymał Hubert Sobol. Sędzia uznał, że gracz Lecha symulował, ale tak nie było.

67'

Groźnie zapowiadała się akcja Herthy, ale Kastrati na spalonym.

63'

Hertha. Schodzi: Dennis Jastrzembski. Wchodzi: Tarik Goezusirin.

Tarik Goezusirin #13
Dennis Jastrzembski #9
63'

Hertha. Schodzi: Julian Albrecht. Wchodzi: Maximilian Gurschke.

Maximilian Gurschke #18
Julian Albrecht #7
63'

Hertha. Schodzi: Elias Tamim. Wchodzi: Justin Weber.

Justin Weber #17
Elias Tamim #4
61'

Lech. Schodzi: Eryk Kryg. Wchodzi: Jakub Białczyk.

Jakub Białczyk #15
61'

Lech. Schodzi: Oskar Nowak. Wchodzi: Jakub Karbownik.

Jakub Karbownik #13
Oskar Nowak #10
58'

Gol! Strzelił Julian Albrecht. Asystował mu Ruwen Werthmueller. Dogranie przed pole karne do Albrechta, ten natychmiast uderzył z ok. 17 metrów i jest 1:3.

3
57'

Gol! Strzelił Hubert Sobol. Asystował mu Oskar Nowak. Skrzypczak pięknie na lewo do Nowaka, ten świetnie minął w polu karnym rywala i dograł do Sobola, który z bliska trafił na 1:2!

Asysta:
7
3
1
2
54'

Strzał Janiaka, bramkarz odbił piłkę i ta spadła na poprzeczkę!

1
1
53'

Lech chce w końcu zdobyć gola, ale Hertha po niewielkich problemach ułożyła sobie grę i już nie pozwala gospodarzom na wiele.

49'

Sobol uderzał do pustej bramki, ale piłka trafiła w słupek!

1
47'

Groźnie pod bramką Herthy, piłka jednak nie znalazła drogi do bramki gości. Smajdor nie trafił w bramkę z siedmiu metrów.

1
1
46'

Hertha. Schodzi: Jessic Ngankam. Wchodzi: Ruwen Werthmueller.

Jessic Ngankam #10
46'

Lech. Schodzi: Bartosz Bartkowiak. Wchodzi: Paweł Tupaj.

Paweł Tupaj #18
1
45'

Minuta doliczona do czasu 1. połowy.

1
44'

Żółtą kartkę za grę aktorską otrzymał Jessic Ngankam.

1
43'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Dennis Jastrzembski! Przybysz wyczuł intencje strzelca i na raty obronił uderzenie! Wciąż 0:2.

4
3
2
2
4
42'

Rzut karny dla Herthy! Zimmer sfaulował Jastrzembskiego.

1
40'

Hertha gra na dużym luzie, Lech podłamany. Na 0:2 może się nie skończyć.

1
1
1
38'

Gol! Strzelił Jessic Ngankam. Asystował mu Dennis Jastrzembski. Lechici mieli duże problemy z wybiciem piłki. Po kolejnym dograniu Jastrzembskiego ładnym strzałem z powietrza popisał się Ngankam. Już 0:2, a w dwumeczu 0:4.

Asysta:
4
1
3
2
6
37'

Ładna akcja Herthy, z linii końcowej piłka wycofana do Kastratiego, którego strzał nogami odbił Przybysz.

36'

Niestety, z boiska wieje nudą. Bez strzałów, bez okazji. Jak mawiał pewien kandydat Krzysztof: Nie ma niczego.

33'

Obraz gry nie ulega zmianie. Lech bez okazji, Hertha kontroluje spotkanie.

29'

Gospodarze domagali się rzutu karnego po zdecydowanym wejściu bramkarza. Sędzia nakazał grać dalej i miał rację.

1
27'

Gra toczy się w środku pola, Hertha kontroluje przebieg gry.

24'

Hertha dostała co chciała i teraz spokojnie rozgrywa mecz, doskonaląc swoje rzemiosło piłkarskie.

1
22'

Słychać nieśmiały doping JEDNEGO kibica na stadionie w Poznaniu. A na boisku Lech bezradny.

19'

Lechowi do awansu potrzebne są obecnie cztery gole. Kiedyś, w dorosłej piłce, takie straty udało się odrobić Wiśle Kraków.

16'

Gol! Strzelił Jessic Ngankam. I już chyba po awansie... Jastrzembski dogrywał w pole karne, strzał Ngankama odbił Przybysz, ale wobec dobitki czarnoskórego Niemca był bezradny. 0:1!

Asysta:
2
1
1
5
16'

Przy piłce cały czas częściej znajduje się Hertha. Lech zamierza kontrować.

13'

Ngankam uciekł obrońcy Lecha, ale w dogodnej sytuacji nie potrafił zdobyć gola dla Herthy. Świetnie w bramce zachował się Przybysz!

1
1
1
1
11'

Uaktywnił się Lech w ostatnich minutach. Wciąż jednak bez uderzenia na bramkę Niemców.

1
1
9'

Ależ szansę zmarnował Bartkowiak, po dograniu Sobola zawodnik Lecha źle przyjął piłkę i ta doleciała do bramkarza.

2
6'

Mocny strzał Jastrzembskiego, piłka po palcach bramkarza wyszła na róg.

1
1
5'

Hertha pod bramką Lecha stara się wykreować pozycję do oddania strzału. Gospodarze dobrze się jednak bronią.

1
1
1
1
3'

Przechwyt Lechitów w środku pola, szybka akcja, ale strzał Sobola został zablokowany.

1
15:59

Wiemy już, że zwycięzca dwumeczu zagra w kolejnej rundzie z Gabala FK z Azerbejdżanu.