15
10
12
90+2'

Już w doliczonym czasie próbował strzelić gola Hakan Calhanoglu. Fabio Depaoli był ustawiony we właściwym miejscu i zatrzymał piłkę, która miała trafić do bramki Stefano Sorrentino.

4
6
5
3
7
90'

Doliczone pięć minut do regulaminowego czasu.

23
11
14
10
21
88'
ZMIANA

Chievo. Schodzi: Mattia Bani. Wchodzi: Manuel Pucciarelli.

1
86'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła w kierunku Mariusza Stępińskiego. Poradzili sobie i zatrzymali napastnika gospodarzy Mateo Musacchio oraz Alessio Romagnoli.

23
8
9
9
11
84'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Suso. Wchodzi: Fabio Borini.

29
12
8
6
8
82'

Perparim Hetemaj zatańczył z obrońcami Milanu w polu karnym. Autorowi dotychczas jedynego gola dla Chievo Werona nie udało się nawet wywalczyć rzutu rożnego. Zdaniem sędziego pomocnik gospodarzy ostatni dotknął piłki zanim ta opuściła boisko.

15
7
7
3
5
80'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła wybite przed jednego z obrońców Milanu. Chievo Werona miało jeszcze szansę na zaskoczenie Gianluigiego Donnarummy po rzucie rożnym, ale również z tego stałego fragmentu nie wynikło nic specjalnie groźnego dla reprezentanta Włoch.

16
4
6
5
8
77'
ZMIANA
77'
ZMIANA

Chievo. Schodzi: Assane Diousse. Wchodzi: Sofian Kiyine.

Sofian Kiyine #13
9
2
4
4
5
75'

Kontratak Milanu po przechwyceniu futbolówki na wysokości własnego pola karnego. Zapachniało trzecim golem dla zespołu Gennaro Gattuso. Franck Kessie strzelił po ziemi obok bramki Stefano Sorrentino.

9
8
8
10
13
72'

Po przewinieniu Assane'a Diousse na Krzysztofie Piątku za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Suso. Mocne uderzenie Hiszpana prosto w mur ustawiony przez Stefano Sorrentino.

6
9
10
15
12
71'

Żółtą kartkę otrzymał Stefano Sorrentino za protestowanie.

13
5
8
1
3
71'

Nie odpowiedziało Chievo Werona groźnym atakiem na trafienie Krzysztofa Piątka. Wyglądają na rozbitych gospodarze.

29
18
12
8
5
68'

Po płaskim dośrodkowaniu Suso polował na piłkę Krzysztof Piątek. W ostatnim momencie uderzenie najskuteczniejszego piłkarza Milanu zablokował Marco Andreolli.

17
11
5
13
21
66'

Krzysztof Piątek dogonił w klasyfikacji strzelców ligi włoskiej Cristiano Ronaldo oraz Fabio Quagliarellę. Ma jeszcze trochę czasu na objęcie samodzielnego prowadzenia w rankingu.

92
57
24
5
3
64'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Andrea Conti. Wchodzi: Davide Calabria.

8
7
19
7
4
62'

Krzysztof Piątek przebudził się po blisko godzinie meczu.

66
24
11
1
5
60'

Żółtą kartkę otrzymał Emanuele Giaccherini za protestowanie.

40
25
20
8
13
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Samuel Castillejo.

Długo zastanawiał się sędzia, czy polska bramka w Weronie powinna zostać uznana. Wątpliwości zostały rozwiane i Krzysztof Piątek może cieszyć się z 19. trafienia w lidze! Bomber znowu skierował piłkę do sieci. Po zgraniu Samuela Castillejo przyczajony blisko bramki napastnik Milanu nie pozwolił sobie na błąd.

1441
699
224
43
54
55'

Wrzutka z prawego skrzydła w kierunku Krzysztofa Piątka. W polu karnym Chievo Werona poradził sobie Fabio Depaoli z reprezentantem Polski.

28
19
12
15
43
54'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Lucas Paqueta. Wchodzi: Hakan Calhanoglu.

22
9
10
10
8
52'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Conti za faul na Assanie Diousse.

7
9
8
9
12
50'

Piłka po zagraniu Perparima Hetemaja skręciła niebezpiecznie w kierunku bramki Milanu. Musiał ratować sytuację Gianluigi Donnarumam, ponieważ zapachniało prowadzeniem podopiecznych Domenico Di Carlo.

9
5
14
7
6
48'

Strata Krzysztofa Piątka blisko linii pola karnego Chievo Werona. Obok napastnika Milanu znalazło się dwóch defensorów i poradzili sobie z jego zatrzymaniem.

10
4
11
27
44
46'

20:20

Milan nie nacieszył się długo prowadzeniem.

12
5
4
6
6
Czy AC Milan odzyska prowadzenie po przerwie?
6
45'

Doliczona minuta.

13
3
2
5
7
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Perparim Hetemaj. Asystował mu Medhi Leris.

Wyrównanie w Weronie. Cieszą się gospodarze, ponieważ udało im się dopaść przeciwnika z Mediolanu. Żelazną defensywę Milanu rozbił Perparim Hetemaj, który główkował do bramki po dośrodkowaniu Medhiego Lerisa z prawego skrzydła.

74
39'

Po objęciu prowadzenia Milan zachowuje się spokojnie na murawie. Mariusz Stępiński nie ma szansy na dojście do sytuacji podbramkowej.

14
13
5
4
4
37'

Lucas Biglia przymierzył idealnie z rzutu wolnego.

13
4
4
6
2
35'

Sędzia wysłał Gennaro Gattuso na trybuny. Szkoleniowiec Milanu miał bardzo dużo do powiedzenia, czego arbiter miał już dość.

14
12
32
14
18
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Biglia.

Długo zastanawiali się nad wykonaniem rzutu wolnego mediolańczycy po przewinieniu na Lucasie Paquecie blisko linii pola karnego. Lucas Biglia wziął zadanie na siebie i przepięknie przymierzył ponad murem w okienko bramki Stefano Sorrentino.

141
70
37
15
17
28'

Mateo Musacchio starał się pomóc zawodnikom ofensywnym Milanu w rozegraniu piłki. Defensor Rossonerich został sfaulowany i od rzutu wolnego podopieczni Gennaro Gattuso.

16
9
8
6
5
26'

AC Milan stworzył dotychczas tylko jedną szansę na zdobycie bramki. To dość mało. Na dodatek zmarnował ją Franck Kessie.

11
7
12
9
25
24'

Samuel Castillejo rozpędził się na połowie Chievo Werona po beznadziejnym zachowaniu Perparima Hetemaja. Czekał Krzysztof Piątek na podanie Hiszpana, ale ten zwlekał i pozwolił na powrót obrońcom Chievo Werona.

5
7
6
8
19
22'

Lucas Biglia wbiegł we własne pole karne w odpowiednim momencie, żeby zatrzymać tam szarżującego Federico Barbę.

7
5
13
4
6
19'

Stefano Sorrentino złapał piłkę po wrzutce z rzutu wolnego i strzale Alessio Romagnoliego. Na dodatek sędzia gwizdnął przewinienie środkowego defensora Milanu w polu karnym przeciwnika.

7
5
6
4
12
18'

Nie potrwała długo przerwa w grze spowodowana urazem Emmanuele Giaccheriniego. Ofensywny zawodnik Chievo Werona podniósł się już z boiska.

12
8
5
3
6
15'

Franck Kessie oddał niebezpieczne uderzenie obok bramki Chievo Werona. Iworyjczyk przyspieszył w polu karnym przeciwnika po ataku budowanym przez Samuela Castillejo oraz Andreę Contiego. To była premierowa sytuacja podbramkowa Milanu.

14
3
5
3
5
13'

Rozpędzali się piłkarze Milanu, ale już oddali piłkę Chievo Werona. Drużyna Domenico Di Carlo starała się zaatakować z wykorzystaniem będącego na prawym skrzydle Mariusza Stępińskiego.

18
8
11
12
8
11'

Milan stara się rozpędzić i narzucić swoje warunki przeciwnikowi. Paolo Maldini i spółka będący na trybunach przyglądają się na razie nieudanemu atakowi pozycyjnemu przyjezdnych ze spokojem.

16
10
23
11
12
9'

Do futbolówki po dośrodkowaniu dopadł Samuel Castillejo, którego zgranie nie było trudne do przechwycenia dla Stefano Sorrentino.

7
8
9
8
14
6'

Pierwsza próba Krzysztofa Piątka. Był blisko bramki przeciwnika, gdzie wyprzedził reprezentanta Polsi obrońca Chievo Werona. Po tej sytuacji korner, który nie przyniósł zagrożenia dla gospodarzy.

30
12
19
16
11
5'

Nie musiał interweniować Gianluigi Donnarumma po uderzeniu Riccardo Meggioriniego. Nie trafił w lustro bramki napastnik Chievo Werona z linii pola karnego.

9
6
11
9
6
4'

Stracili piłkę gospodarze. Próbował ją jeszcze odzyskać Mariusz Stępiński, ale sfaulował Lucasa Paquetę i od rzutu wolnego drużyna z Mediolanu.

14
7
8
7
4
2'

Chievo Werona na biało z granatowym pasem. Przeciwnik gospodarzy w czerwono-czarnych pasiakach adekwatnych do przydomka Rossoneri.

13
6
7
6
5
Czy Polak strzeli gola w meczu w Weronie?

19:57

Chievo Werona wygrało dotychczas jeden z 26 meczów z przedostatnim w tabeli Frosinone Calcio. Ekipa Pawła Jaroszyńskiego i Mariusza Stępińskiego jest praktycznie pewniakiem do spadku.

3
1
4
9
6
19:57

Drużyna z Mediolanu nie przegrała z Chievo Werona od 3 grudnia 2005 roku. To dla niej wygodny przeciwnik. Faworytem jest przede wszystkim teraz, kiedy podopieczni Domenico Di Carlo są dostarczycielami punktów.

5
6
7
2
2
19:57

AC Milan nie przegrał meczu w lidze włoskiej od 22 grudnia. Podopieczni Gennaro Gattuso awansowali w tym udanym okresie na trzecie miejsce w tabeli premiowane awansem do Ligi Mistrzów.