Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

3
3
85'

Gol! Strzelił Kevin Lasagna. Asystował mu Rodrigo De Paul.

Ma prawo wściekać się Wojciech Szczęsny. Jeden poważny strzał przeciwnika i kapitulacja reprezentanta Polski stała się faktem. Wprowadzony z ławki rezerwowych Kevin Lasagna wystartował do podania z głębi pola i pokonał bramkarza Juventusu płaskim strzałem.

22
18
15
21
32
84'

Po płaskim dośrodkowaniu zakotłowało się w polu karnym Zebrette. Poradzili sobie przyjezdni i nie pozwolili na strzał Federico Bernardeschiego.

6
6
4
6
4
80'

Juventus. Schodzi: Moise Kean. Wchodzi: Hans Nicolussi Caviglia.

9
79'

Paulo Dybala poczęstował Juana Musso uderzeniem zza pola karnego. Argentyński pojedynek wygrany tym razem przez bramkarza Udinese Calcio.

6
5
6
5
6
77'

Jeszcze kilkanaście minut do końca spotkania. Jeden z zawodników Udinese Calcio poślizgnął się na własnej połowie boiska. Chyba chciał podsumować występ całego zespołu.

6
7
6
4
5
74'

Wymiana podań w wykonaniu tych lepszych Bianconerich. Udinese Calcio nie potrafi dostać się w pole karne Wojciecha Szczęsnego.

4
3
3
3
5
72'

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Paulo Dybala.

71'

Gol! Strzelił Blaise Matuidi. Asystował mu Leonardo Spinazzola.

To nie koniec wrażeń w Turynie. Juventus na szczęście dla widowiska ubarwia je golami. Blaise Matuidi główkował celnie po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Udinese Calcio jest po prostu beznadziejne.

20
12
7
6
6
67'

Gol! Strzelił Emre Can.

Pewnym egzekutorem rzutu karnego był Niemiec. Emre Can położył Juana Musso i posłał piłkę w środek bramki Argentyńczyka. Trzy gole gwarantują trzy punkty Juventusowi.

Juventus FC
28
18
9
4
5
66'

Rzut karny dla Juventusu po faulu Nicholasa Opoku na Moise Keanie.

8
6
7
3
3
62'

Udinese. Schodzi: Hidde ter Avest. Wchodzi: Sandro.

2
61'

Blaise'owi Matuidiemu nie udało się oddać strzału do bramki Juana Musso po wrzutce Federico Bernardeshiego. Piłka poleciała w rękawice Argentyńczyka.

3
3
2
3
5
59'

Test obecności Wojciecha Szczęsnego. Tak, reprezentant Polski nadal jest w bramce Juventusu i wykonał chwyt po nieudanym dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

7
4
4
2
5
57'

Po podaniu Alexa Sandro strzelił z powietrza Leonardo Spinazzola. Nie trafił idealnie w futbolówkę, ale i tak dostał owację z trybun za pomysł na to uderzenie.

5
3
3
2
2
54'

Alexowi Sandro nie udało się dokręcić piłki z kilkunastu metrów w narożnik bramki Juana Musso. Chybił, więc nie ma gola dorzuconego do wcześniejszej asysty.

3
3
4
2
2
53'

Żółtą kartkę otrzymał William Ekong za faul na Moise Keanie.

Udinese Calcio
4
3
4
4
2
52'

Emre Can próbował uruchomić podaniem Blaise'a Matuidiego. Piłka zamiast trafić do Francuza wylądowała pod nogami zawodnika z Udine.

3
3
4
2
2
50'

Żółtą kartkę otrzymał Ignacio Pussetto za niebezpieczne zagranie.

Ignacio Pussetto #23
4
2
3
2
2
48'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła piąstkowanie Juana Musso, który niebezpiecznie wyszedł w powietrze ponad głową obecnego w pobliżu Blaise'a Matuidiego.

4
5
3
3
5
46'

Druga połowa.

7
7
3
4
3
46'

Udinese. Schodzi: Ben Wilmot. Wchodzi: Kevin Lasagna.

Ben Wilmot #24
6
7
7
3
3
Czy Łukasz Teodorczyk powinien zagrać po przerwie?
7
8
5
6
7
45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

7
6
7
6
6
44'

Pudło Seko Fofany zza pola karnego. Wojciech Szczęsny nie musiał interweniować, ale jego kompani z pola nie powinni pozwalać na takie szarże pomocnikowi Udinese Calcio.

6
6
6
4
5
42'

Rośnie przewaga Juventusu.

9
6
6
5
7
39'

Gol! Strzelił Moise Kean.

Najbardziej wysunięty zawodnik Juventusu wykonuje swoje podstawowe zadanie, czyli strzela gole. Moise Kean zabawił się z łatwo ominiętym defensorem i Juanem Musso, którego pokonał zaskakującym strzałem ze szpica. Dublet młodziana. Cristiano Ronaldo oklaskuje swojego dublera.

Juventus FC
43
19
14
9
9
38'

Przewaga optyczna Juventusu jest niepodważalna, tyle że jeden gol zaliczki nic nie gwarantuje faworytowi. Jeden moment nieuwagi i trzeba będzie martwić się o rezultat.

5
3
4
3
4
34'

Najlepszy na boisku jest Alex Sandro. Nie oznacza to oczywiście, że wszystko mu wychodzi. Przed momentem główkował niecelnie.

5
4
4
3
3
32'

Uderzenie Federico Bernardeschiego z dystansu w przeciwnika. Sporo tych strzałów byłego zawodnika Fiorentiny, ale na razie nie potrafi znaleźć drogi do bramki Juana Musso.

4
4
3
4
3
29'

Nieudane podanie Emre Cana na prawej stronie boiska. Piłka uciekła Bianconerim na aut.

5
4
6
4
6
27'

Żółtą kartkę otrzymał Jens Stryger Larsen za zagranie piłki ręką.

5
7
5
5
4
25'

Udinese. Schodzi: Bram Nuytinck. Wchodzi: Nicholas Opoku.

Nicholas Opoku #4
6
5
5
4
4
25'
24'

Przerwa w grze spowodowana urazem Brama Nuytincka. Kontuzjowany jest również Andrea Barzagli.

4
4
5
5
3
23'

Emre Can główkował niecelnie po ciekawym technicznie dośrodkowaniu Federico Bernardeschiego. Włoch dostarczył piłkę do Niemca zewnętrzną częścią buta.

4
4
4
4
4
20'

Potrafi przyspieszyć w odpowiednim momencie Juventus. Federico Bernardeschi dostał podanie od Alexa Sandro i huknął z kilkunastu metrów ponad bramką Udinese Calcio.

6
8
7
5
7
19'

Spotkanie w powolnym tempie i w usypiającej atmosferze. Dotychczas najgroźniejszy dla Wojciecha Szczęsnego był Daniele Rugani, który zagrał niedokładne podanie w światło własnej bramki.

6
6
5
5
6
17'

Leonardo Spinazzola nie oddał strzału po dośrodkowaniu Moise Keana. Był blisko defensor Udinese Calcio i utrudnił do maksimum wykonanie zadania.

6
5
6
5
6
13'

Moise Kean otworzył wynik.

12
5
6
4
4
11'

Gol! Strzelił Moise Kean. Asystował mu Alex Sandro.

Juventus na prowadzeniu. Spokojnie dobrał się do skóry przeciwnika. Moise Kean strzelił z bliska do siatki po rajdzie oraz dośrodkowaniu Alexa Sandro. Młodzian gra w podstawowym składzie Juventusu po raz pierwszy na ligowym froncie. Nie musiał długo martwić się o gola.

39
21
12
8
9
10'

Od bramki Juan Musso po nieudanym dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Juventus musi szukać sposobu na odzyskanie futbolówki.

7
6
7
5
8
8'

Federico Bernardeschi zdecydował się na uderzenie po ziemi zza pola karnego. Juan Musso nie miał prawa pomylić się w bramce Udinese Calcio, ponieważ piłka turlała się dokładnie w miejsce, gdzie stał.

7
5
7
5
6
5'

Festiwal błędów w polu karnym Udinese Calcio po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nie potrafił wypiąstkować piłki Juan Musso i nie potrafił za to wymierzyć kary Daniele Rugani.

7
7
5
6
5
3'

Udinese Calcio wygrało walkę o piłkę w środkowej strefie boiska, ale akcja przyjezdnych nie potrwała długo i została przerwana przez Daniele Ruganiego.

7
7
5
7
5
Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto w meczu z Udinese Calcio?
5
5
4
4
4
20:12

Ostatnie przygotowania Wojciecha Szczęsnego.

7
6
6
3
3
19:59

Udinese Calcio bez Łukasza Teodorczyka w podstawowym składzie.

4
5
3
4
6
19:59

Wojciech Szczęsny od początku w bramce Juventusu.

19:59

Udinese Calcio wygrało dwa poprzednie mecze z nisko notowanymi Chievo Werona i Bologna FC. Drużyna Łukasza Teodorczyka powiększyła przewagę nad strefą spadkową do siedmiu punktów. Nie wygrała z Juventusem od sześciu meczów.

3
3
3
3
3
19:59

Piłkarze Juventusu przygotowują się do rewanżu z Atletico Madryt w Lidze Mistrzów. Ich sytuacja w elitarnych rozgrywkach jest krytyczna. W stolicy Hiszpanii zostali pokonani 0:2, co minimalizuje ich szansę na awans.

3
3
3
3
4
19:59

Juventus jest niepokonanym liderem ligi włoskiej. Po ostatnim zwycięstwie 2:1 z SSC Napoli podopieczni Massimiliano Allegriego mają 16 punktów przewagi nad wiceliderem z Neapolu.