1
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Goran Pandev. Asystował mu Christian Kouame.

Szaleństwo na Stadio Luigi Ferraris. Po wielkim zwycięstwie Juventusu zanosi się na jego spektakularną porażkę. Goran Pandev dorzucił gola do wcześniejszej asysty. Po podaniu Christiana Kouame przymierzył z kilkunastu metrów w sam narożnik bramki Mattii Perina.

50
28
19
8
9
78'

Sytuacyjne uderzenie Christiana Kouame obok bramki Juventusu. Napastnik Genoi opanował piłkę przed polem karnym, jednak nie potrafił jej wpakować do sieci.

2
1
3
1
4
75'
ZMIANA
73'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Mario Mandzukić. Wchodzi: Moise Kean.

72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stefano Sturaro. Asystował mu Goran Pandev.

Gorąco w Genui! Pachnie niespodzianką. Były zawodnik Juventusu pokonał Mattię Perina krótko po wbiegnięciu na boisko z ławki rezerwowych. Debiutant w barwach Genoi przymierzył z kilkunastu metrów po podaniu innego zmiennika Gorana Pandeva.

37
26
14
9
10
70'
ZMIANA

Genoa. Schodzi: Darko Lazović. Wchodzi: Stefano Sturaro.

69'

Szansa dla podopiecznych Cesare Prandelliego na pokonanie Mattii Perina z rzutu wolnego. Nic z tego. Ivan Radovanović trafił już w obrońcę, który wyskoczył z muru Bianconerich.

2
1
3
1
67'

Niebezpieczna wrzutka zza pola karnego. Próbował strzelić Mario Mandzukić, ale jednemu z gospodarzy udało się wyekspediować piłkę na korner. Po stałym fragmencie uderzenie na wiwat Paulo Dybali.

1
1
1
1
1
63'

Christian Kouame uruchomił podaniem Gorana Pandeva. Strzał doświadczonego napastnika prosto w dobrze ustawionego nieco przed linią bramkową Mattię Perina.

2
4
3
1
2
61'

Nieudane uderzenie nożycami Emre Cana. Poniosła fantazja jednego z najważniejszych zawodników poprzedniego meczu Juventusu.

1
2
2
2
60'
ZMIANA

Genoa. Schodzi: Antonio Sanabria. Wchodzi: Goran Pandev.

59'

Przewinienie Domenico Criscito na Miralemie Pjaniciu przed polem karnym Juventusu.

3
2
1
56'

Anulowana z powodu spalonego bramka Paulo Dybali. Argentyńczyk strzelił celnie po podaniu Joao Cancelo, ale radość Bianconerich nie potrwała długo.

2
3
2
2
2
54'

Z uwagi na kolor koszulek przypomina się mecz Juventusu z Bolonią. Wtedy Stara Dama postawiła na swoim i ciekawe, czy zrobi to ponownie.

2
2
2
2
2
52'

Seria strat z obu stron. Kibice powinni wnosić o zwrot za bilety nie tylko z powodu nieobecności Cristiano Ronaldo.

3
1
3
2
2
50'

Antonio Sanabria biegł przed polem karnym Juventusu i oddał uderzenie w Leonardo Bonucciego. Skuteczny blok centralnego defensora Juventusu.

4
1
1
1
3
47'

Płaskie wstrzelenie Paulo Dybali z rzutu wolnego na bliższy słupek. Wrócił we własne pole karne Christian Kouame i nie po raz pierwszy w tym spotkaniu właśnie on interweniował po zagraniu zawodnika Juventusu.

2
2
1
46'

1
45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

2
2
1
43'

Poruszony jest Cesare Prandelli sytuacją podbramkową zmarnowaną przez Lukasa Leragera. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła pozyskany w ostatnim okienku transferowym zawodnik nie trafił w piłkę wzorem Emre Cana.

2
1
1
2
1
42'

Juventus potwierdza, że w jednym tygodniu nie można rozegrać dwóch najlepszych meczów w sezonie. Genoa z kolei ma problem z postawieniem faworyta pod ścianą.

3
2
2
1
3
40'

Rzut rożny dla lidera. Po głębokim dośrodkowaniu nie oddał strzału z powietrza Emre Can. Po prostu nie trafił w piłkę.

2
2
3
3
2
38'

Domenico Criscito oraz Pedro Pereira interweniowali po dośrodkowaniu Alexa Sandro. Piłka nie dotarła do Paulo Dybali oraz Mario Mandzukicia. Argentyńsko-chorwackiemu duetowi wyszła dotychczas tylko jedna akcja.

2
2
4
4
2
37'

Cały czas więcej do roboty ma Mattia Perin niż Ionut Andrei Radu. Juventusowi zostało kilka minut w pierwszej połowie, żeby zorganizować jakiś egzamin Rumunowi.

2
3
1
1
32'

Rzut karny anulowany. Przed zagraniem ręką Joao Cancelo było zagranie ręką Christiana Kouame.

4
3
3
5
6
30'

Rzut karny dla Genoi. Gwizdek po zagraniu ręką Joao Cancelo.

7
7
4
3
5
29'

Emre Can wygrał pojedynek we własnym polu karnym z Pedro Pereirą. Na pocieszenie dla Genoi korner.

2
1
2
1
1
28'

Nieudana próba zagrania piłki za plecy obrońców z Genui. Nie było w pobliżu Mario Mandzukicia, którego generalnie mało widać w tym i większości tegorocznych spotkań.

2
2
1
1
1
23'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Caceres za atak wślizgiem w rozpędzonego Darko Lazovicia.

3
3
1
2
2
22'

Wymiana podań Paulo Dybali z Mario Mandzukiciem zakończona uderzeniem Argentyńczyka. Na drodze piłki znalazł się obrońca, od którego rykoszet ułatwił zadanie Ionutowi Andreiowi Radu.

2
1
1
1
1
21'

Tym razem nieudane rozegranie zawodników z Genui. Piłka uciekła zamiast w kierunku Antonio Sanabrii, to pod nogi Mattii Perina.

1
1
1
1
18'

Na razie mecz ze wskazaniem na Genoę.

4
4
1
3
2
16'

Kolejna akcja z udziałem Christiana Kouame, która była niebezpieczna dla Juventusu. Po podaniu Iworyjczyka strzelił z kilkunastu metrów Antonio Sanabria i gdyby nie interwencja Mattii Perina, mistrz Włoch musiałby odrabiać stratę do przeciwnika.

1
1
1
2
2
14'

Akcja Juventusu zakończona niecelnym strzałem. Szybko próbowali odpowiedzieć gospodarze, za co dostają brawa od rekordowej liczby kibiców na Stadio Luigi Ferraris.

3
3
1
1
10'

Akcja zainicjowana wykopem przez Ionuta Andreia Radu zakończyła się niecelnym uderzeniem Christiana Kouame zza pola karnego. Druga próba Iworyjczyka w konfrontacji z mistrzem Włoch.

1
1
1
2
2
10'

Nie wiadomo, co Leonardo Bonucci miał na myśli. Wiadomo, że grę wznowi od bramki Ionut Andrei Radu.

2
2
1
1
1
7'

Brakuje koncentracji Alexowi Sandro, który swoimi nierozważnymi podaniami prowokuje podopiecznych Cesare Prandelliego do kontrataków.

1
1
2
1
5'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro za ostry faul na Estebanie Rolonie.

Juventus FC
1
1
2
1
1
3'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Romero za przewinienie taktyczne.

2
1
2
1
2
2'

Po stracie Alexa Sandro szybka akcja zawodników z Genui zakończona strzałem Christiana Kouame obok bramki Mattii Perina. Tylko ostrzeżenie dla Juventusu i korner dla Genoi.

11:30

Jedenastka Juventusu bez Cristiano Ronaldo.

2
2
1
1
1
11:30

Juventus rozegrał we wtorek najlepszy mecz w sezonie. Drużyna Massimiliano Allegriego zwyciężyła 3:0 z Atletico Madryt i dostała się do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Pozostaje więc w grze o trofeum na dwóch frontach.

3
4
1
2
2
11:30

Piłkarze wybrani przez Cesare Prandelliego.

1
1
1
1
11:30

Genoa CFC to jedna z trzech drużyn, które w tym sezonie zapunktowały w lidze włoskiej w meczu z Juventusem. W najlepszym występie pod wodzą Ivana Juricia piłkarze z Ligurii zremisowali 1:1 w Turynie.