16 mar 2019 15:00
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Khouma Babacar.

Już w doliczonym czasie ósme trafienie. Khouma Babacar przymierzył w okienko zza pola karnego, kończąc serię uderzeń zawodników Sassuolo.

7
3
2
4
3
90'

Doliczone trzy minuty.

4
1
1
87'
ZMIANA

Sampdoria. Schodzi: Albin Ekdal. Wchodzi: Ronaldo Vieira.

wchodzi Wchodzi
Ronaldo Vieira #4
schodzi Schodzi
4
1
1
84'
ZMIANA
80'

10 minut do końca spotkania. Po golu Dennisa Praeta można było jeszcze mieć wątpliwości, ale trafienie Manolo Gabbiadiniego już rozstrzygnęło kwestię zwycięstwa. Punkty pojadą w sobotę do Genui.

2
1
4
78'

Nieudane uderzenie Khoumy Babacara. Miał dużo miejsca po stracie Dennisa Praeta, ale nie potrafił wymierzyć przyjezdnym kary za beznadziejne zachowanie Belga.

1
2
77'

W tym sezonie Genoa CFC przegrała w Reggio Emilia 3:5. Przyjechała inna drużyna ze stolicy Ligurii i napisała prawie odwrotny scenariusz spotkania.

1
3
2
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Manolo Gabbiadini. Asystował mu Karol Linetty.

Akcja dyrygowana przez Karola Linettego. Po podaniu reprezentanta Polski miał dużo czasu i uderzył płasko do bramki Manolo Gabbiadini. Spotkanie, w którym piłkarze ofensywni policzkują obrońców przeciwnika.

26
13
7
3
2
71'

Fabio Quagliarella powstrzymany przez Andreę Conslgliego. Lider klasyfikacji strzelców ligi włoskiej dostał podanie prostopadłe między środkowych obrońców Sassuolo, ale nie potrafił oszukać swojego ostatniego przeciwnika.

3
69'

Trzech zawodników Sampdorii ustawiło się przed bramką Emila Audero, żeby zablokować podanie rozpędzonego Jeremie Bogi.

2
1
67'
ZMIANA
65'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową Gianmarco Ferrariego. Nie udało się byłemu defensorowi Sampdorii Genua zaskoczyć czujnego Emila Audero.

3
1
1
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alfred Duncan. Asystował mu Jeremie Boga.

Kanonada w Reggio Emilia trwa. Alfred Duncan zmienił kierunek biegu przed polem karnym i zgubił ospałych obrońców Sampdorii Genua. Po strzale pomocnika zza szesnastki piłka odbiła się od Joachima Andersena i zaskoczyła Emila Audero. Sassuolo zmniejszyło stratę do Blucerchiatich.

6
5
4
3
2
61'

Tym razem akcja Fabio Quagliarelli została zatrzymana. Reprezentant Włoch został w sobotę liderem klasyfikacji kanadyjskiej. Jego aktualne statystyki to 21 goli oraz siedem asyst.

1
2
58'

Spadła temperatura tego dynamicznego i otwartego spotkania. Z korzyścią dla widowiska byłoby jakieś trafienie Neroverdich, tyle że podopieczni Marco Giampaolo nie mają ochoty na tracenie gola.

2
55'

Akcja ofensywna Bartosza Bereszyńskiego. W zatrzymaniu prawego defensora Sampdorii Genua pomógł wprowadzony na boisko w przerwie Manuel Locatelli.

3
2
1
1
52'

Joachim Andersen przeprasza kompanów z Sampdorii Genua. Przeciął podanie w kierunku Khoumy Babacar, tyle że nieomal strzelił kuriozalnego gola samobójczego.

1
3
51'

Bez entuzjazmu organizują się do ataku gospodarze. Khouma Babacar stara się zmęczyć obrońców z Genui, ale dotychczas w jego kierunku zostało posłane zaledwie jedno dośrodkowanie.

1
2
48'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Manolo Gabbiadini za ostre przewinienie.

Sampdoria Genua
3
1
1
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dennis Praet. Asystował mu Nicola Murru.

Trwa egzekucja beznadziejnie prezentującego się Sassuolo. Kolejna ładna akcja Blucerchiatich będąca powodem do dumy dla trenera Marco Giampaolo. Ładne zamknięcie jej przez Dennisa Praeta.

11
10
6
1
2
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
2
Czy Sampdoria Genua poprawi wynik po przerwie?
2
45+5'

Żółtą kartkę otrzymał Alfred Duncan za wślizg w nogi Albina Ekdala w centrum boiska.

1
2
1
2
1
45'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

1
1
44'

Jeszcze jedna akcja z udziałem Karola Linettego. Ponownie starał się zaskoczyć przeciwników w komitywie z Gregoirem Defrelem oraz Fabio Quagliarellą.

1
1
2
1
3
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Linetty. Asystował mu Gregoire Defrel.

Długo zastanawiał się sędzia, czy uznać polskiego gola w Reggio Emilia. Wreszcie kazał wznowić grę od środka Neroverdim. Uśmiecha się szeroko Karol Linetty, który pokonał Andreę Consigliego strzałem po ziemi z kilkunastu metrów. Pomocnik Sampdorii Genua w gazie przed zgrupowaniem reprezentacji Polski.

49
23
10
2
4
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jeremie Boga. Asystował mu Pol Lirola.

Ekspresowa odpowiedź gospodarzy na gola Fabio Quagliarelli. Po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła Jeremie Boga wpakował piłkę z bliska do bramki Emila Audero. Nie zdążył za strzelcem Bartosz Bereszyński.

10
4
5
6
4
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella.

Po asyście jest 21. bramka weterana w sezonie. W akcji bramkowej brał udział Karol Linetty, ale nie ma co ukrywać, że cały splendor spadnie na Fabio Quagliarellę. Pięknie przymierzył zza pola karnego do siatki Andrei Consigliego.

20
11
9
6
8
34'

Mocne, ale niecelne uderzenie Pola Liroli z ostrego kąta. Emil Audero musiał kontrolować, w którym kierunku leci piłka po uderzeniu skrzydłowego Sassuolo.

1
31'

Nieudane dośrodkowanie Bartosza Bereszyńskiego. Piłka uciekła reprezentantowi Polski za bramkę Andrei Consigliego.

2
2
2
2
2
29'

Joachim Andersen miał czas na połowie Sassuolo. Zdecydował się na brawurowe uderzenie. Widać jednak, że nie jest snajperem, a środkowym defensorem.

1
1
1
2
2
26'

Przyblokowane uderzenie Stefano Sensiego zza pola karnego i Neroverdi musieli zadowolić się rzutem rożnym. Po stałym fragmencie nie było zagrożenia dla Emila Audero.

2
1
1
1
1
25'

Nie ma pomysłu drużyna z regionu Reggio Emilia. Na razie Sampdoria Genua rozgrywa spotkanie na swoich zasadach.

2
2
1
1
1
21'

Bartosz Bereszyński spokojnie rozgrywa piłkę ze swoimi kompanami. Sampdoria Genua nie pozwala odpowiedzieć przeciwnikom na swojego gola.

5
3
1
1
1
17'

Andrea Consigli uratował Sassuolo przed stratą drugiego gola krótko po pierwszym. Bramkarz Neroverdich naprawił koszmarny błąd swojego defensora i w sytuacji sam na sam zatrzymał rozpędzonego Gregoire'a Defrela.

2
1
1
1
2
15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gregoire Defrel. Asystował mu Fabio Quagliarella.

Akcja bramkowa zainicjowana i zakończona przez byłego napastnika Sassuolo. Po crossowym podaniu Manolo Gabbiadiniego inteligentnie zachował się Fabio Quagliarella, po którego zgraniu głową Gregoire Defrel trafił z bliska do bramki Andrei Consigliego.

15
9
4
3
4
13'

Sampdoria Genua miała drugi korner w tym spotkaniu. Mocne dośrodkowanie w kierunku Omara Colleya, któremu nie udało się oddać uderzenia w lustro bramki Andrei Consigliego.

1
10'

Po jednym niebezpiecznym ataku z obu stron na początku spotkania. Wykazali się Andrea Consigli oraz Emil Audero, którego zatrudnił Domenico Berardi.

2
1
6'

Manolo Gabbiadini oddał premierowe uderzenie na bramkę Neroverdich. Andrea Consigli nie mógł pozwolić sobie na moment dekoncentracji.

3
2
2
2
1
4'

Niebezpieczne dośrodkowanie z lewego skrzydła i Andrea Consigli z trudem interweniował. Przy odrobinie pecha piłka mogła wpaść za kołnierz bramkarza Sassuolo.

2
1
1
1
2
3'

Jeden pojedynek z udziałem Bartosza Bereszyńskiego. Piłkarz Sampdorii Genua nie miał problemu z zatrzymaniem przeciwnika. Poza tym gracze spokojnie przesuwają się po boisku.

5
5
2
1
1
Czy Sampdoria Genua wygra mecz z US Sassuolo?