1:0
Zakończony
Empoli FC
90+4'

Ostatnia szansa dla Empoli na wyrównanie. Mocno pokrzykiwał Wojciech Szczęsny i ostatecznie wziął sprawy w swoje dłonie. Dobre piąstkowanie reprezentanta Polski po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

6
5
2
2
2
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

2
2
1
1
2
89'

Ostatnie minuty spotkania. Juventus stara się utrzymać piłkę daleko od własnego pola karnego. Wojciech Szczęsny blisko zachowania czystego konta.

3
1
2
2
2
87'

Francesco Caputo nie udało się oddać uderzenia w lustro bramki Wojciecha Szczęsnego po płaskim dośrodkowaniu Giovanniego Di Lorenzo. Jeszcze korner i ponownie poradzili sobie Bianconeri.

1
80'
80'

Empoli. Schodzi: Rade Krunić. Wchodzi: Afriyie Acquah.

79'

Empoli. Schodzi: Marko Pajac. Wchodzi: Salih Ucan.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Marko Pajac #6
2
1
78'

Moise Kean przegrał pojedynek z Bartłomiejem Drągowskim. Świetna reakcja golkipera, dzięki któremu Empoli ma jeszcze nadzieję na zapunktowanie w Turynie.

4
3
1
78'

Emre Can za wcześnie stanął w polu karnym Juventusu w momencie wznowienia gry przez Wojciecha Szczęsnego.

2
2
1
komentarz

2
75'

Po trafieniu swojego błyskotliwego dublera Juventus nie dopuszcza do zagrożenia w polu karnym Wojciecha Szczęsnego.

4
1
72'

Gol! Strzelił Moise Kean. Asystował mu Mario Mandzukić.

Nastolatek ratuje Juventus. Nie potrzebował dużo czasu na pokonanie Bartłomieja Drągowskiego po wejściu z ławki rezerwowych na boisko. Moise Kean znalazł się we właściwym miejscu i bez chwili zawahania strzelił celnie z kilkunastu metrów.

22
13
5
4
7
69'

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Moise Kean.

68'

Coraz mniej czasu na rozstrzygnięcie spotkania mają oba zespoły. Pierwsza połowa ze wskazaniem na Empoli, druga na Juventus, ale jedni i drudzy są równie nieskuteczni.

1
1
64'

Empoli ponownie wymieniło podania w środkowej strefie boiska. Zabrał piłkę przeciwnikom Miralem Pjanić, a zainicjowana przez niego akcja zakończyła się niecelnym uderzeniem Joao Cancelo.

3
2
1
60'

Mocne, ale niecelne uderzenie Federico Bernardeschiego po zgraniu Mario Mandzukicia. Reprezentantowi Włoch nie udało się trafić w bramkę Bartłomieja Drągowskiego zza pola karnego.

3
3
komentarz

3
2
2
58'

Podkręca tempo Juventus. Suną jego ataki z wykorzystaniem bocznych obrońców. Brakuje jednak kogoś, kto sfinalizuje ich dośrodkowania.

3
2
55'

Pojedynek Rade Krunicia z Joao Cancelo. Przerwał to wszystko sędzia, ponieważ nadbiegł w ten sam rejon tabeli Francesco Caputo i zaatakował nieprzepisowo zawodnika Juventusu.

4
3
53'

Już aktywniejsi i groźniejsi są gospodarze. Empoli przesuwa się w jedenastu po własnej połowie.

6
4
1
50'

Łapią się za głowy kibice. Federico Bernardeschi zderzył się niebezpiecznie z przeciwnikiem po strzale. Centrował do reprezentanta Włoch Alex Sandro.