Serie A: 30. kolejka
04 kwi 2019 19:00
90+1'

Mariusz Stępiński nie wykorzystał szansy na zdobycie gola honorowego. W polu karnym pozwolił na kolejną interwencję Andrei Consigliemu.

3
1
1
1
90'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

2
89'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Emanuele Giaccherini!

Niewykorzystana jedenastka po faulu na Mariuszu Stępińskim. Andrea Consigli ma swój moment w drugiej połowie. Bramkarz Sassuolo sparował piłkę po strzale Emmanuele Giaccheriniego z rzutu karnego.

2
4
2
2
88'

Rzut karny dla Chievo Werona po faulu Meriha Demirala na Mariuszu Stępińskim.

3
2
1
84'

Pierwsze obiecujące uderzenie Mariusza Stępińskiego, ale nie trafił w bramkę. Andrea Consigli stara się okrzykami przywrócić koncentrację u swoich obrońców.

3
1
83'

Pora zamykać to spotkanie i ekstraklasę w Weronie.

4
2
1
82'

Starają się wymieniać podania zawodnicy Sassuolo, żeby bez nerwów dotrwać do końca spotkania. Nie jest to jednak Juventus, żeby grać na utrzymanie z dużym powodzeniem.

2
1
79'

Szybka odpowiedź Neroverdich. Jeremie Boga chciał strzelić gola w drugim meczu z rzędu, jednak trafił tylko w słupek po indywidualnym rajdzie. Tym razem miał szczęście Stefano Sorrentino.

2
1
78'

Interwencja defensora Sassuolo po dośrodkowaniu w kierunku Mariusza Stępińskiego. Po stałym fragmencie strzelił Emanuel Vignato z dystansu w Andreę Consigliego.

1
1
76'

Sassuolo. Schodzi: Federico Peluso. Wchodzi: Rogerio.

wchodzi Wchodzi
Rogerio #6
schodzi Schodzi
2
1
74'

Ole, ole w Reggio Emilia. O dziwo w momencie wymiany podań zawodników Chievo Werona. Zepsuł zabawę Mariusz Stępiński, który nie opanował piłki po zagraniu z głębi pola.

1
69'
68'

Akcja Mariusza Stępińskiego z Manuelem Pucciarellim. Napastnicy Chievo Werona zostali zatrzymani. Za moment jeden z nich opuści boisko.

2
1
1
67'
65'

Zadrżeli gospodarze, ale po raz drugi nieuznana bramka Chievo Werona. Wiatr dmucha w oczy przyjezdnych, którzy na dodatek grają beznadziejnie.

2
1
62'

Piłka w bramce Andrei Consigliego. Nie ma gola, ponieważ Bostjan Cesar był na spalonym w momencie wrzutki Emmanuele Giaccheriniego z rzutu wolnego.

2
1
60'

Sędzia nie zdecydował się przyznać przyjezdnym rzutu wolnego po pojedynku z udziałem niewidocznego Mariusza Stępińskiego.

2
2
57'

Gol! Strzelił Domenico Berardi. Asystował mu Khouma Babacar.

Dobre zachowanie Khoumy Babacara, którego akcja doczekała się wykończenia przez Domenico Berardiego. Bawią się znakomicie gospodarze i przepraszają nieliczną publiczność za ostatnie niepowodzenia. Kolejna klęska Chievo Werona wisi w powietrzu.

56'
56'

Chievo. Schodzi: Sofian Kiyine. Wchodzi: Emanuel Vignato.

Emanuel Vignato #55
Sofian Kiyine #13
2
1
komentarz

1
52'

Akcja indywidualna Khoumy Babacara. Po niej przyblokowane uderzenie i Neroverdi musieli zadowolić się rzutem rożnym.

1
50'

Mocne otwarcie drugiej części przez Sassuolo i gospodarze mają praktycznie w kieszeniu drugie zwycięstwo w tym roku.

1
47'

Gol! Strzelił Manuel Locatelli. Asystował mu Pol Lirola.

Po asyście jest bramka Manuela Locatelliego. Z powodzeniem zastępuje on więc w podstawowym składzie gospodarzy Stefano Sensiego. Wiedział, w które miejsce pola karnego wbiec, żeby znaleźć się w doskonałej sytuacji. Pozostało wpakować piłkę z bliska do siatki.

5
3
1
1
46'

Druga połowa.

18:21

Równa forma Chievo Werona.

18:21

Czy Merih Demiral strzeli trzeciego gola po przerwie?
1
45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

1
45'

Gol! Strzelił Merih Demiral. Asystował mu Manuel Locatelli.

Niespodziewany jest bohater pierwszej połowy. Merih Demiral strzelił drugiego gola, czyli więcej niż w całej zawodowej karierze. Przy stałych fragmentach biega po polu karnym Chievo Werona jak w czapce niewidce i punktuje przeciwnika. Tym razem główkował na 2:0 bezpośrednio po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

3
42'

Jeremie Boga postanowił ośmieszyć kilkoma zwodami Perparima Hetemaja. W końcu nadbiegł drugi zawodnik Chievo Werona i sprowadził szarżującego Iworyjczyka do pateru.

1
40'

Ostatnie minuty w pierwszej połowie. Chievo Werona straciło impet.

1
39'

Kombinacja Sassuolo. Sprytna wymiana podań i zabrakło tylko tego ostatniego. Piłka wstrzelona w pole bramkowe nie dotarła do żadnego adresata.

2
18:21

33'

Żółtą kartkę otrzymał Sofian Kiyine za faul na Domenico Berardim.

Chievo Werona
1
1
33'

Po podaniu Emmanuele Giaccheriniego z rzutu wolnego strzelił Medhi Leris. Futbolówka trafiła tylko w boczną siatkę bramki Andrei Consigliego.

1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Peluso za faul blisko linii własnego pola karnego.

1
30'

Dwa kwadranse za kibicami. Chievo Werona miało sytuacje podbramkowe, ale przed żadną z nich nie stanął Mariusz Stępiński.

1
29'

Od razu do wykonania rzutu wolnego ustawił się Domenico Berardi i nie pozwolił nikomu pomyśleć o oddaniu strzału. Jego techniczna próba została zatrzymana przez Stefano Sorrentino.

1
28'

Kolejna szansa dla Sassuolo na podwojenie przewagi z rzutu wolnego. Tym razem faul Sofiane'a Kiyine'a na Domenico Berardim.

1
25'

Medhi Leris elegancko zgubił przeciwnika przyjęciem piłki po crossowym podaniu Sofiane'a Kiyine'a. Nie udało mu się zakończyć ataku jednocześnie mocnym i precyzyjnym strzałem.

1
23'

Groźnie po wspomnianym rzucie wolnym. Stefano Sorrentino interweniował z problemami po płaskim strzale i na szczęście dla siebie mógł liczyć na asekurację.

1
22'

Gra przerwana po przewinieniu Nicoli Rigoniego na Jeremie Bodze. Rzut wolny dla Sassuolo na połowie autsajdera.

1
20'

Przewaga w posiadaniu piłki Chievo Werona. Gospodarze starają się szanować swoje skromne prowadzenie.

1
18'

Po stracie gola obudzili się piłkarze Chievo Werona i kilkakrotnie zbliżyli się do bramki Andrei Consigliego. Dzięki interwencjom golkipera oraz sędziego nadal na prowadzeniu Neroverdi.

3
14'

Przewinienie na Perparimie Hetemaju na prawym skrzydle. Po wznowieniu od rzutu wolnego dośrodkowanie w kierunku Mariusza Stępińskiego.

1
1
18:21

12'

Gorący początek spotkania. Piłkarzom nie brakuje chęci do żwawego biegania w strugach deszczu.

1
9'

Przyjezdni jeszcze się nie poddali. Piłka trafiła do bramki Sassuolo po akcji indywidualnej i strzale Emanuele Giaccheriniego. Gola nie ma. Sędzia zobaczył na monitorze, że warto odgwizdać wcześniejsze przewinienie Federico Barby.

2
1
7'

Chievo Werona mogło błyskawicznie wyrównać. Po dośrodkowaniu Sofiane'a Kiyine'a z lewej strony boiska strzelił z bilska Medhi Leris. Gospodarzy uratowała interwencja Andrei Consigliego. Jeszcze korner i ponownie interweniował bramkarz Sassuolo po uderzeniu Mattii Baniego.

1
4'

Gol! Strzelił Merih Demiral. Asystował mu Pol Lirola.

Wrzutka Manuela Locatelliego z rzutu rożnego została wybita zbyt krótko. Z drugiej strony boiska poprawił Pol Lirola i dostarczył piłkę na głowę Meriha Demirala. Defensor strzelił pierwszego gola na włoskich boiskach i dał prowadzenie Sassuolo.

US Sassuolo
10
5
2
1
2
2'

Neroverdi w strojach odpowiadających ich przydomkowi, tymczasem zawodnicy Chievo Werona na biało z granatowymi akcentami.

2
1
1
1
2
Czy Mariusz Stępiński strzeli gola w meczu z US Sassuolo?

18:08

Mariusz Stępiński od początku po stronie Chievo.

3
2
18:08

W rundzie jesiennej US Sassolo zwyciężyło 2:0 w Weronie. Wcześniej Chievo było niewygodnym przeciwnikiem dla Neroverdich. W poprzedniej kolejce Sassuolo przegrało 1:2 z Bologną wskutek gola straconego w doliczonym czasie.

1
18:08

Chievo Werona jest na prostej drodze do spadku z ligi włoskiej. Drużyna Pawła Jaroszyńskiego i Mariusza Stępińskiego zdobyła od początku sezonu 14 punktów, a i tak trzy odebrano jej z powodu nieprawidłowości finansowych.

2
1
18:08

US Sassuolo wygrało w tym roku tylko jedno spotkanie. Ciekawie prezentująca się na początku sezonu drużyna mocno zahamowała i jest na 14. miejscu w tabeli. Delikatnie zagrożona spadkiem.