02 kwi 2019 21:00
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Bernardeschi za przytrzymanie przeciwnika.

90+2'

Skandaliczne zachowanie na trybunach. Wyzwiska pod adresem Moise Keana. W ponurej atmosferze ostatnie minuty spotkania.

1
1
4
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

1
1
1
88'

Kłótnie, które trudno zrozumieć. Chyba piłkarze chcą pozostać dłużej na boisku i dlatego nie pozwalają arbitrowi wznowić gry.

2
1
1
85'

Gol! Strzelił Moise Kean. Asystował mu Rodrigo Bentancur.

Piłka w bramce Cagliari Calcio po raz drugi. Wstrzelił się bohater ostatnich tygodni w Juventusie. Moise Kean wepchnął piłkę z bliska do siatki po płaskim dośrodkowaniu Rodrigo Bentancura.

17
10
2
3
2
84'

Leonardo Pavoletti nie może przymierzyć w bramkę Wojciecha Szczęsnego. Widać rozczarowanie na twarzy napastnika z Sardynii. Czeka na swoje szanse również Alberto Cerri.

1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Darijo Srna za przewinienie.

Cagliari Calcio
1
1
1
komentarz

81'

10 minut do końca regulaminowego czasu. Cagliari szuka swoich szans po stałych fragmentach.

1
1
76'

Leonardo Pavoletti uciekł Rodrigo Bentancurowi i główkował z niezłej pozycji po wrzutce z rzutu wolnego. Wojciech Szczęsny powinien obsztorcował swoich defensorów niezależnie od tego, ze napastnik gospodarzy spudłował.

2
2
2
2
3
76'

Cagliari. Schodzi: Paolo Farago. Wchodzi: Simone Padoin.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Paolo Farago #24
1
75'

Cagliari. Schodzi: Joao Pedro. Wchodzi: Alberto Cerri.

74'

Uderzenie Moise Keana przyblokowane przez obrońcę Cagliari Calcio. Aktywny, ale nieskuteczny bohater ostatnich dni w klubie z Turynu.

1
1
komentarz

70'

Federico Bernardeschi próbował podwoić przewagę Juventusu po rajdzie i dośrodkowaniu Alexa Sandro. Trafił jednak pechowo w Moise Keana i futbolówka nie poleciała w bramkę Cagliari Calcio.

1
1
68'

Cagliari. Schodzi: Artur Ionita. Wchodzi: Valter Birsa.

66'

Niewiele groźnego dzieje się na połowie podopiecznych Massimiliano Allegriego. Mecz pozostaje pod kontrolą Juventusu.

1
1
63'

Wojciech Szczęsny wykazał się na przedpolu i chwycił tam piłkę po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

4
3
60'

Miralem Pjanić wybił piłkę poza boisko, ponieważ problem ze zdrowiem miało jednocześnie dwóch Bianconerich. Szykuje się pierwsza roszada personalna w Juventusie.

1
komentarz

59'

Moise Kean nie potrafił pokonać Alessio Cragno z dogodnej pozycji. W ostatnim momencie wykonał chwyt bramkarz Cagliari Calcio.

1
1
58'

Nieudane podanie Joao Pedro. Cagliari Calcio nadal nie zatrudniło Wojciecha Szczęsnego groźnym uderzeniem. Reprezentant Polski musi dbać o poziom swojej koncentracji.

1
56'

Giorgio Chiellini nie opanował piłki w obrębie boiska. Cagliari Calcio nie zrobiło użytku z wrzutu z autu blisko pola karnego lidera ligi włoskiej.

52'

Leonardo Pavoletti próbował wykorzystać swój ogromny atut i strzelić głową na bramkę Wojciecha Szczęsnego. W ostatnim momencie interweniował Martin Caceres po niebezpiecznym dośrodkowaniu Darijo Srny.

1
1
1
50'

Luca Ceppitelli pokłócił się z Giorgio Chiellinim. Nie było to ogniste starcie słowne i obaj piłkarze rozeszli się w swoich kierunkach.

2
komentarz

1
48'

Moise Kean zgubił Fabio Pisacane wykonując balans ciałem blisko linii bocznej. Defensor Cagliari Calcio ratował się przewinieniem.

1
46'

Druga połowa.

1
20:19

1
Czy Cagliari Calcio wyrówna po przerwie?
1
2
44'

Piłkarze Juventusu zatrzymani przed polem karnym Cagliari Calcio. Alexowi Sandro nie udało się wygrać pojedynku na lewej stronie boiska.

1
1
1
41'

Jubileuszowa bramka Leonardo Bonucciego.

1
1
2
3
39'

Żółtą kartkę otrzymał Charalampos Lykogiannis za faul na Mattii De Sciglio.

Charalampos Lykogiannis #22
1
2
39'

Joao Pedro strzelił ze szpica po podaniu Nicolo Barelli. Piłka przeleciała nieznacznie obok bramki Wojciecha Szczęsnego. Ostrzeżenie dla defensywy z Turynu.

1
1
1
37'

Moise Kean zbiegł ze środka na lewe skrzydło. Akcja rewelacyjnego nastolatka nie miała odpowiedniego tempa i jedenastka ze stolicy Piemontu przeszła do ataku pozycyjnego.

1
1
20:19

1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Pedro za faul na Federico Bernardeschim.

3
1
1
31'

Emre Can po raz trzeci. Identyczny skutek jak przy poprzednich dwóch próbach. Niewiele wcześniej gospodarze domagali się rzutu wolnego za zagranie ręką Miralema Pjanicia, ale nie doczekali się gwizdka sędziego.

2
1
1
1
2
28'

Leonardo Bonucci dał prowadzenie mistrzowi Włoch.

3
1
1
25'

Zbyt krótko wybita z pola karnego Cagliari Calcio piłka spadła pod nogami Emre Cana, którego dotychczasowe uderzenia pozostawiają bardzo dużo do życzenia.

1
1
22'

Gol! Strzelił Leonardo Bonucci. Asystował mu Federico Bernardeschi.

Drugi stały fragment, drugie zagrożenie, pierwsza bramka. Leonardo Bonucci przeskoczył dwóch przeciwników i potężnie główkował po dośrodkowaniu Federico Bernardeschiego z rzutu rożnego. Juventus na prowadzeniu.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Moise Kean za próbę wymuszenia rzutu karnego.

Juventus FC
4
1
1
2
18'

Wymienili kilkanaście podań piłkarze Cagliari Calcio, jednak jednego z nich poniosła fantazja i uruchomił Wojciecha Szczęsnego zamiast któregoś z kompanów.

3
4
1
1
2
16'

Początkowy kwadrans z jedną sytuacją podbramkową Juventusu. Martin Caceres nie potrafił pokonać Alessio Cragno po stałym fragmencie.

2
2
1
3
13'

Zaostrza się gra w Cagliari. Przewinienie na Blaisie Matuidim, ale sędzia nie widzi jeszcze potrzeby do pokazania żółtego kartonika.

1
11'

Alessio Cragno! Martin Caceres strzelił niebezpiecznie po zagraniu Miralema Pjanicia z rzutu wolnego i zawodników Cagliari Calcio uratowała interwencja bramkarza. Juventus pokazał pazur przeciwnikowi.

2
1
1
9'

Pierwsza sytuacja podbramkowa, choć na pewno nie stuprocentowa. Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Emre Can główkował ponad bramką Alessio Cragno.

2
1
1
8'

Nicolo Barella próbował rozpędzić się na połowie Juventusu. Po stracie reprezentanta Włoch przyjezdni próbowali uruchomić dalekim podaniem Moise Keana.

2
1
7'

Juventus nie może złapać rytmu na początku spotkania z agresywnie grającymi Sardyńczykami.

1
1
1
5'

Wysoko podeszli podopieczni Rolando Marana. Efektem ataku Artura Ionity na Martina Caceresa był korner. Po wrzutce interweniowali podopieczni Massimiliano Allegriego, a poprawka z dystansu została zablokowana.

1
1
1
2
Czy Juventus wygra mecz z Cagliari Calcio?