Serie A: 30. kolejka
03 kwi 2019 21:00
90+3'

Ostatnie ataki w tym spotkaniu. Gospodarzom nie udało się oddać uderzenia po dośrodkowaniu Tomasa Rincona z rzutu wolnego. Chaotycznie, ale próbuje zbliżyć się do bramki Salvatore Sirigu drużyna z Genui.

1
2
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Manolo Gabbiadini za faul na Koffim Djidjim.

Sampdoria Genua
1
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

2
1
1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Lukić za faul na Lorenzo Tonellim.

1
1
88'
86'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Rincon za faul na Dennisie Praecie.

1
1
1
83'

Gol! Strzelił Manolo Gabbiadini. Asystował mu Gregoire Defrel.

Nie zachował czystego konta Salvatore Sirigu. Bramkarz Torino skapitulował po płaskim strzale Manolo Gabbiadiniego zza pola karnego. Sampdoria Genua potrzebuje jeszcze jednego gola, żeby zapunktować w Turynie.

4
3
2
1
1
82'

Torino. Schodzi: Emiliano Moretti. Wchodzi: Koffi Djidji.

81'

Emil Audero utrzymuje przyjezdnych przy życiu w tym spotkaniu. Skuteczna interwencja po strzale Vittorio Pariginiego.

1
1
80'

Manolo Gabbiadini poszedł na wślizgu, ale nie oddał soczystego strzału po miękkim podaniu z drugiej linii. Marco Giampaolo namawia jeszcze podopiecznych do kolejnych ataków.

1
78'

Przerwa w grze spowodowana urazem Alejandro Berenguera. Potrwa to spotkanie może i ponad dwie godziny.

1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Nicola Murru za przytrzymanie rozpędzonego przeciwnika.

1
74'

Sampdoria. Schodzi: Karol Linetty. Wchodzi: Jakub Jankto.

komentarz

1
71'

Gregoire Defrel zatrzymany w ostatnim momencie przez innego zmiennika Vittorio Pariginiego. Tylko korner dla podopiecznych Marco Giampaolo.

1
1
70'

Karol Linetty oraz Dennis Praet szykowali się do uderzenia z obrzeży pola karnego Torino FC. Ostatecznie spróbował szczęścia Gregoire Defrel metr obok bramki byłego klubu Kamila Glika.

1
1
1
1
68'

Torino. Schodzi: Lorenzo De Silvestri. Wchodzi: Vittorio Parigini.

wchodzi Wchodzi
Vittorio Parigini #27
schodzi Schodzi
2
1
65'

Szykuje się zmiana wymuszona kontuzją Lorenzo De Silvestriego.

1
1
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo De Silvestri za faul na Karolu Linettym.

60'
60'

Kwadrans po przerwie minał zawodnikom Sampdorii Genua i nie zredukowali swoich strat do przeciwnika.

1
1
57'

Rozpędzają się przyjezdni i jeszcze podejmują walkę o punkty. Po uderzeniu Gastona Ramireza interweniował widowiskowo Salvatore Sirigu.

1
1
1
1
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Bereszyński za faul na skrzydle.

1
1
1
1
1
55'

Manolo Gabbiadini autorem pierwszego celnego strzału na bramkę Salvatore Sirigu. Wreszcie wykazał się swoimi umiejętnościami zawodnik, który w lidze włoskiej ustępuje pod względem liczby czystych kont tylko Samirowi Handanoviciowi.

1
53'

Kolejne uderzenie Andrei Belottiego. Interweniował Emil Audero i uratował skóry dwóch łatwo wymanewrowanych zawodników Sampdorii Genua. Robi co chce kapitan Byków.

1
2
1
1
1
52'

Emil Audero nie miał prawa do pomyłki po strzale Daniele Baselliego z dystansu. Futbolówka ledwo doturlała się w miejsce, w którym stał bramkarz klubu z Ligurii.

1
1
1
1
1
52'

Lorenzo Tonelli sfaulował Alejandro Berenguera. Hiszpan jest zadowolony z wywalczenia rzutu wolnego na wysokości pola karnego Sampdorii Genua.

1
1
1
1
1
47'

Po zmianie stron nadal w posiadaniu piłki Torino i nadal Andrea Belotti ma ogromna ochotę na zdobywanie bramek. Uderzenie kapitana gospodarzy po ziemi nieznacznie obok słupka Sampdorii Genua.

1
1
1
1
1
46'

Druga połowa.

1
komentarz

2
Czy Andrea Belotti strzeli trzeciego gola po przerwie?
3
1
45+1'

Gol! Strzelił Andrea Belotti.

Zanosi się, że to spotkanie będzie należeć do Andrei Belottiego. Kapitan Torino sam rozpoczął, rozegrał i zakończył akcję bramkową na 2:0. W ostatnim momencie mógł przerwać ten rajd Lorenzo Tonelli, ale tylko ułatwił przeciwnikowi oddanie strzału. Fabio Quagliarella w cieniu Andrei Belottiego, a Sampdoria bita przez Byki.

3
3
4
3
3
45'

Doliczone pięć minut do regulaminowego czasu.

2
1
1
1
1
44'

Długo to trwało i ostatecznie nie ma rzutu karnego. Ponownie rozczarowani gospodarze.

1
1
1
1
1
42'

Fabio Maresca sprawdzi, czy Torino tym razem należała się jedenastka.

1
1
2
1
1
41'

Daniele Baselli dośrodkował po udanym pojedynku z Bartoszem Bereszyńskim. Nie udało się oddać strzału Andrei Belottiemu, którego ostro zatrzymywał Joachim Andersen.

1
1
1
1
1
40'
38'

Torino umiejętnie zarządza swoim skromnym prowadzeniem. Dotychczas Salvatore Sirigu nie musiał interweniować po żadnym uderzeniu.

1
1
1
1
1
36'

Nicolas N'Koulou główkował nieznacznie ponad bramką Sampdorii Genua po wrzutce z prawego skrzydła. Naprawdę to mogło skończyć się drugim trafieniem Byków.

1
2
2
1
1
34'

Gol! Strzelił Andrea Belotti. Asystował mu Lorenzo De Silvestri.

Przypomniał o swoim wielkim atucie Andrea Belotti. Kapitan Torino potrafi znakomicie główkować. Wcale nie był w komfortowej sytuacji, mimo to potrafił przymierzyć w narożnik bramki Emila Audero. Andrea Belotti wygrał walkę w powietrzu z Bartoszem Bereszyńskim po dośrodkowaniu Lorenzo De Silvestriego z prawego skrzydła. Toro na prowadeniu!

31'

Przysiadł na boisku Omar Colley. Tym razem środkowy obrońca Sampdorii Genua potrzebuje pomocy medyka.

1
1
30'

Trzeci rzut rożny dla Torino FC. Wrzutka wybita przez kiepsko zorganizowanych Emila Audero oraz Ronaldo Vieirę. Najważniejsze dla przyjezdnych, że futbolówka opuściła pole karne.

1
1
20:15

1
26'

Zacisnął zęby Tomas Rincon i Walter Mazzarri nie musi jeszcze przygotowywać zmiennika.

1
1
24'

Może być spowodowana kontuzją zmiana w środku pola Torino FC. Ma problem ze zdrowiem Tomas Rincon.

1
1
23'

Walka na nasiąkniętej wodą murawie. Omar Colley wybił futbolówkę sprzed nosa szarżującego Alejandro Berenguera.

1
1
20'

Więcej akcji skonstruowali dotychczas piłkarze z Turynu. Sampdoria ma problem z przetransportowaniem futbolówki do grających na desancie Fabio Quagliarelli i Manolo Gabbiadiniego.

1
1
2
1
1
17'

Aktywny jest Cristian Ansaldi. Ponownie wypracował sobie miejsce obok Bartosza Bereszyńskiego, tyle że później oddał anemiczne uderzenie z dystansu obok bramki przyjezdnych.

2
2
17'

Nie ma rzutu karnego dla Torino, a jest rzut wolny dla klubu z Genui. Psikus dla gospodarzy.

1
1
2
16'

Sędzia sprawdzi na monitorze, czy Bykom należy się jedenastka.

1
2
1
15'

Emil Audero! Widowiskowa interwencja bramkarza Sampdorii Genua. Sparował piłkę na słupek po strzale Lorenzo De Silvestriego. Dośrodkował Cristian Ansaldi po wygraniu pojedynku z Bartoszem Bereszyńskim.

2
2
2
11'

Emil Audero interweniował na przedpolu po dośrodkowaniu Cristiana Ansaldiego z lewego skrzydła. Obok bramkarza Sampdorii Genua nie było ani Andrei Belottiego, ani Alejandro Berenguera.

1
1
20:15

1
7'

Manolo Gabbiadini sugerował sędziemu, że to jego drużynie należy się wznowienie zza linii bocznej boiska. Rozjemca miał kompletnie inne zdanie niż napastnik Sampdorii Genua.

1
1
1
4'

Piłkarzom przyszło rywalizować w strugach deszczu w Turynie. Będą momentami problemy z opanowaniem futbolówki.

1
1
1
2'

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze obiecujące uderzenie. Tomas Rincon zabrał piłkę zawodnikom Sampdorii Genua w centrum boiska i przeprowadził rajd po ich połowie. Uderzenie Wenezuelczyka obok bramki Emila Audero.

2
1
1
Czy Sampdoria Genua wygra mecz z Torino FC?
2
20:15

Bartosz Bereszyński oraz Karol Linetty zagrają od początku po stronie Sampdorii.

20:02

Torino złapało zadyszkę. W dwóch ostatnich meczach podopieczni Waltera Mazzariego zdobyli punkt z sześciu możliwych. Po porażce z Bologna FC zespołowi ze stolicy Piemontu udało się tylko zremisować 1:1 z Fiorentiną.

2
20:02

Sampdoria Genua wygrała poprzednie spotkanie 1:0 z Milanem. Była to jej druga wygrana z rzędu, po której traci tylko trzy punkty do miejsca premiowanego awansem do Ligi Europy. W pucharach chciałoby się zaprezentować w następnym sezonie również Torino.

2
1
20:02

W Turynie zmierzą się kluby sąsiadujące w tabeli Serie A. Gospodarze i Sampdoria Genua mają po 45 punktów. Wyżej w stawce z minimalnie lepszym bilansem goli jest drużyna Marco Giampaolo.