1:1
Zakończony
Genoa CFC
90+2'

Strzelają gospodarze. Dwie próby Adama Ounasa, jedna Lorenzo Insigne, ale albo interweniuje Ionut Andrei Radu, albo piłka szybuje gdzieś daleko od bramki Rumuna.

5
7
4
6
6
90'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

4
11
3
4
5
87'

Napoli. Schodzi: Elseid Hysaj. Wchodzi: Adam Ounas.

7
4
6
3
2
86'

Jeszcze jedna parada Ionuta Andreia Radu po technicznym uderzeniu Driesa Mertensa. Tym razem Belg nie zaskoczył bramkarza z Genui.

1
1
3
4
3
85'

Perfekcyjna interwencja Ionuta Andreia Radu. Kalidou Koulibaly wbiegł bezkarnie w pole karne z piłką, którą sam wywalczył przed polem karnym Genoi. Uderzenie Senegalczyka zatrzymał nogami świetnie dysponowany Rumun.

1
4
5
5
84'

Z trudem to wszystko idzie Napoli. Nawet jeżeli zwycięży nie będzie żadnego powodu do optymizmu przed wyprawą do Londynu.

6
4
4
4
6
82'

Genoa. Schodzi: Daniel Bessa. Wchodzi: Giuseppe Pezzella.

3
79'

Po rajdzie i wrzutce Pedro Pereiry szansę na pokonanie Orestisa Karnezisa miał Christian Kouame. Jeszcze korner i futbolówka po uderzeniu Estebana Rolona przeleciała nieznacznie obok bramki Napoli. Nadal próbuje Genoa.

6
4
7
3
9
77'
76'

Napoli. Schodzi: Faouzi Ghoulam. Wchodzi: Mario Rui.

5
3
5
2
3
76'

Mnóstwo strzałów Arkadiusza Milika. Piłka po jego próbie głową przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką.

3
4
5
5
9
75'

Ucieka czas gospodarzom. Został kwadrans do końca regulaminowego czasu.

4
5
6
2
4
73'

Arkadiusz Milik wyciągnął się jak struna, ale nie potrafił wpakować futbolówki do bramki po miękkim podaniu z drugiej linii Lorenzo Insigne.

4
4
9
5
3
70'

Wrzutka Jose Callejona w kierunku Arkadiusza Milika została wyekspediowana poza boisko przez Pedro Pereirę.

3
4
7
11
5
67'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Lorenzo Insigne.

9
6
3
2
2
67'

Żółtą kartkę otrzymał Elseid Hysaj za faul na Estebanie Rolonie.

6
4
2
4
6
66'

Miękkie podanie Allana z głębi pola zostało zatrzymane przez Ionuta Andreia Radu. Po wznowieniu Rumuna szybka akcja Genoi zatrzymana faulem blisko pola karnego Napoli.

1
2
2
2
1
65'

Nieudane dośrodkowania Piotra Zielińskiego oraz Faouziego Ghoulama. Muszą neapolitańczycy przetransportować piłkę na drugą stronę boiska.

3
2
2
3
2
62'

Genoa. Schodzi: Goran Pandev. Wchodzi: Esteban Rolon.

5
2
2
1
2
60'

Strzał Arkadiusza Milika z rzutu wolnego w lustro bramki, ale też jednocześnie w to miejsce, w którym stoi Ionut Andrei Radu.

2
59'

Polują na gola Biało-Czerwoni Azzurri. Piotr Zieliński wbiega coraz częściej w pole karne i stara się oddać strzał pomiędzy coraz mocniej stłoczonymi przyjezdnymi.

4
4
2
2
2
57'

Arkadiusz Milik główkował w Ionuta Andreia Radu po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. W banalny sposób reprezentant Polski uciekł obrońcom Genoi i ten wielki błąd kompanów musiał naprawiać Rumun.

4
2
2
4
2
55'

Nieudane podanie Gorana Pandeva w kierunku Christiana Kouame. Tym razem nie wyszła dobrze zapowiadająca się akcja zespołu Cesare Prandelliego.

2
5
1
1
2
52'

Piotr Zieliński strzelił zdecydowanie za wysoko po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Świetna okazja, żeby dorzucić gola do asysty, ale spektakularnie spudłował.

2
2
2
2
5
51'

Po stracie Fabiana Ruiza zanosiło się na kontratak Genoi. Udało się zatrzymać osamotnionego Darko Lazovicia, a Kalidou Koulibaly uspokoił sytuację podaniem do Orestisa Karnezisa.

2
1
4
2
1
50'

Ucierpiał Dries Mertens w wyniku zderzenia z Korayem Guenterem w polu karnym zespołu z Genui.

1
3
1
1
1
48'

Przewinienie na Goranie Pandevie, który jest w tym spotkaniu poniewierany przez podopiecznych Carlo Ancelottiego.

1
2
1
1
1
46'

2
Czy SSC Napoli odzyska prowadzenie po przerwie?
5
2
1
1
1
45+3'

Gol! Strzelił Darko Lazović. Asystował mu Goran Pandev.

W doliczonym czasie dziesięciu przyjezdnych dopadło jedenastu gospodarzy. Po genialnym, miękkim podaniu Gorana Pandeva huknął z woleja w narożnik bramki Darko Lazović. Orestis Karnezis nawet nie interweniował i tylko bezradnie obserwował jak futbolówka wpada do jego siatki.

20
17
16
14
31
45+2'

Dries Mertens uruchomił podaniem Jose Callejona, którego szansa na podwojenie przewagi Napoli była wyśmienita. Płaskie uderzenie Hiszpana zostało obronione przez Ionuta Andreia Radu. Dzięki Rumunowi przyjezdni nie są jeszcze na deskach.

3
2
2
1
1
45'

Doliczone pięć minut do regulaminowego czasu.

4
3
3
1
1
45'

Arkadiusz Milik strzelił szczupakiem w bramkarza Genoi. Dośrodkował na głowę najskuteczniejszego napastnika Napoli z lewego skrzydła Allan.

8
3
5
3
1
43'

Dośrodkowanie Miguela Veloso w kierunku Daniela Bessy. Nie pozwolił Jose Callejon na dojście do futbolówki swojemu przeciwnikowi z Półwyspu Iberyjskiego.

3
2
2
3
2
41'

Po rzucie wolnym dwa uderzenia. Pierwsze w mur, a drugie obronione przez Orestiza Karnezisa. Genoa zapewnia mnóstwo obowiązków bramkarzowi Napoli. Będzie chwila na oddech dla Greka, ponieważ jest przerwa w grze spowodowana urazem.

3
4
8
3
2
40'

Nie brakuje zapału dziesięciu zawodnikom z Genui i nadal zagrażają wicemistrzowi Włoch.

5
4
4
2
2
38'

Piłka trafiła w słupek bramki Napoli. Centymetry dzieliły zawodników z Genui od wyrównania po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Strzelał dość przypadkowo, ale szalenie niebezpiecznie Koray Guenter.

6
4
4
2
3
34'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Piotr Zieliński.

Napoli udokumentowało przewagę liczebną golem Driesa Mertensa. Napastnik gospodarzy przymierzył zza pola karnego w narożnik bramki. Piłka odbiła się nieprzyjemne przez Andreiem Ionutem Radu i nie był w stanie jej zatrzymać zanim znalazła się w sieci.

68
35
7
5
6
33'

Ciekawa akcja Genoi. Dwójkowe rozegranie Daniela Bessy oraz Darko Lazovicia zakończone zablokowanym uderzeniem Gorana Pandeva. Jeszcze poprawiał Christian Kouame i musiał się wykazać między słupkami Orestis Karnezis.

4
4
5
6
8
30'

Napoli ma przewagę liczebną w polu i tak jak na początku spotkania spycha przeciwników w okolicę własnego pola karnego.