2:1
Zakończony
AC Milan
90+3'

Bezsensowne są kłótnie w doliczonym czasie. Szczególnie z perspektywy Milanu. Juventusowi to w zasadzie obojętne, byle nie stracić drugiego gola.

12
18
13
14
24
90+2'

Moise Kean - do niego może należeć ostatnie słowo w starciu lidera z czwartym zespołem w tabeli.

7
6
6
13
19
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

32
16
8
9
13
90'

Wojciech Szczęsny! Interwencja bramkarza Juventusu po mocnym strzale Hakana Calhanoglu. Jeszcze domagają się podopieczni Gennaro Gattuso rzutu karnego za zagranie ręką Rodrigo Bentancura, ale sędzia nie chce ich słuchać.

16
12
13
15
30
88'

Zagotował się Krzysztof Piątek, jeszcze bardziej Mario Mandzukić. Wojciech Szczęsny wbiegł między kompana z reprezentacji Polski i z klubu, przez co nie doszło do konfrontacji.

53
28
25
13
14
86'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Mandzukić.

1
2
85'
27
12
14
12
13
84'

Gol! Strzelił Moise Kean. Asystował mu Miralem Pjanić.

Przeważali po zdobyciu pierwszego gola zawodnicy Juventusu i cieszą się już z drugiego trafienia. Akcja zmienników była karą dla Milanu za zgubienie piłki przed własnym polem karnym. Piłka powędrowała od Miralema Pjanicia do Moise Keana, a nastolatek znowu to zrobił. Złote dziecko calcio miało dużo czasu i strzeliło z kilkunastu metrów po ziemi do bramki bezradnego Pepe Reiny.

65
44
41
74
209
83'

Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się ponownie Hakan Calhanoglu. Płaskie uderzenie reprezentanta Turcji było niecelne i Wojciech Szczęsny nie musiał interweniować.

7
5
5
6
19
83'

Uciekli z kotła Juventusu przyjezdni i wywalczyli rzut wolny blisko linii pola karnego.

32
10
4
4
4
81'

Juventus chce pełnej puli. Federico Bernardeschi strzelił nieznacznie ponad bramką Milanu, a Moise Kean trafił w przeciwnika. Coraz goręcej robi się w pobliżu bramki Pepe Reiny.

10
79'

Zapachniało prowadzeniem Bianconerich po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Łatwo dali się przeskoczyć przyjezdni i mieli szczęście, że podopieczni Massimiliano Allegriego nie wpakowali piłki do ich bramki.

3
6
9
4
3
77'

Żółtą kartkę otrzymał Hakan Calhanoglu za faul na własnej połowie.

16
8
8
10
26
76'

Milan. Schodzi: Suso. Wchodzi: Samuel Castillejo.

16
7
7
4
6
76'

Gwizdek sędziego i choć piłka znalazła się w bramce Milanu, nie ma mowy o uznaniu gola.

22
25
11
10
10
75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu i wrażenie nieco bardziej zainteresowanego kompletem punktów sprawia Juventus. Pewnie Rossoneri też jeszcze spróbują zaatakować.

9
6
4
13
10
71'

W odpowiedzi Moise Kean, po którego mocnym strzale futbolówka przeleciała ponad bramką Milanu. Pierwsza szansa będącego w strzeleckim transie nastolatka.

15
11
12
13
11
70'

Krzysztof Piątek ominął Daniele Ruganiego i wpadł rozpędzony w pole karne Juventusu. Obok najgroźniejszego zawodnika Milanu byli do końca gospodarze i nie pozwolili na oddanie soczystego uderzenia na bramkę Wojciecha Szczęsnego.

5
67'

Sytuacje podbramkowe z coraz większą częstotliwością. Może być pasjonująca końcówka spotkania. Po zgraniu Mario Mandzukicia strzelił Rodrigo Bentancur w przeciwnika. Jeszcze starał się dobić piłkę do siatki z czystej pozycji Sami Khedira, jednak poślizgnął się w ostatnim momencie.

17
13
8
4
8
66'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Moise Kean.

20
8
19
6
15
65'

Piłka ustawiona przed polem karnym Juventusu. Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Hakan Calhanoglu, po którego interesującym uderzeniu technicznym tylko boczna siatka bramki Wojciecha Szczęsnego.

9
4
5
8
15
63'

Paulo Dybala odpowiedział na gola Krzysztofa Piątka.

12
6
3
8
27
61'
60'

Gol! Strzelił Paulo Dybala.

Nie interesują żadne porzekadła Argentyńczyka. Po wywalczeniu rzutu karnego sam zabrał się za jego wykonanie. Pewne uderzenie w środek bramki po zmyleniu Pepe Reiny. Juventus dopadł przeciwnika z Mediolanu na dwa kwadranse przed końcem regulaminowego czasu.

Juventus FC
53
29
29
63
174
59'

Rzut karny dla Juventusu! Na dodatek żółta kartka dla Mateo Musacchio za staranowanie Paulo Dybali. Sędzia nie miał żadnych wątpliwości. Genialna szansa na wyrównanie.

14
9
13
29
61
57'

Szykuje się podwójna zmiana w Juventusie.

25
13
14
10
12
56'

Dobra gra Milanu również po powrocie z szatni na boisko. Groźny dla gospodarzy jest Fabio Borini, po którego przyblokowanym uderzeniu druzyna z Lombardii miała korner.

21
12
6
7
6
53'

Fabio Borini strzelił płasko po podaniu Krzysztofa Piątka. Po tej akcji Milan miał korner, więc pozostaje bliżej bramki Wojciecha Szczęsnego niż Pepe Reiny.

16
9
6
7
5
51'

Wojciech Szczęsny poradził sobie ze strzałem Krzysztofa Piątka. Napastnik Milanu próbował pokonać rodaka zza pola karnego, jednak bramkarz Juventusu nie miał daleko do piłki i sparował ją na korner.

31
17
13
9
19
50'

Walka Krzysztofa Piątka z Leonardo Bonuccim na połowie przeciwnika. Sędzia zdecydował się gwizdnąć faul reprezentanta Polski i przyznać piłkę mistrzowi Włoch.

13
9
4
4
22
48'

Faul Alexa Sandro na połowie przeciwnika. Milan może wznowić grę od rzutu wolnego i wygonić turyńczyków z okolicy pola karnego Pepe Reiny.