Serie A: 32. kolejka
14 kwi 2019 15:00
90+3'

Genialna szansa na gola zmarnowana przez Fabio Quagliarellę. W sytuacji sam na sam nie potrafił ominąć technicznym strzałem Ionuta Andreia Radu.

5
3
2
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Manolo Gabbiadini za krzyki i pretensje.

Sampdoria Genua
2
1
1
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

2
2
1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Lerager za protestowanie.

1
1
86'

Szybuje piłka w pole karne Sampdorii Genua. Trochę zbyt kunktatorsko gospodarze, ale w tak prestiżowym spotkaniu priorytetem jest utrzymanie korzystnego rezultatu.

1
1
komentarz

1
83'
81'

Antonio Sanabria główkował po wrzutce z głębi pola zbyt delikatnie, żeby sprawić jakikolwiek problem Emilowi Audero.

1
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Miguel Veloso za faul na Dennisie Praecie.

1
1
1
77'

Genoa. Schodzi: Daniel Bessa. Wchodzi: Andrea Favilli.

wchodzi Wchodzi
Andrea Favilli #39
schodzi Schodzi
1
76'

Kilkanaście minut do końca spotkania. Szuka szczęścia dziesięciu podopiecznych Cesare Prandelliego, ale wyglądają na skoncentrowanych gospodarze.

1
1
1
72'
71'
70'

Pokłócili się Jacopo Sala z Domenico Criscito. Musiał uspokajać sędzia krewkich zawodników przed czwartym z rzędu rzutem rożnym Genoi.

1
1
1
69'

Wielkie zamieszanie w polu karnym Sampdorii Genua po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Dwukrotnie nie udało się tam wepchnąć piłki do bramki. Próbowali to zrobić Goran Pandev oraz Domenico Criscito.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Gabriel Romero za faul w centrum boiska.

Cristian Gabriel Romero #17
Genoa CFC
1
1
1
64'

Genoa ma problem ze stwarzaniem zagrożenia w osłabieniu. Jedenastu Blucerchiatich napiera, a uderzenie Gastona Ramireza zostało z trudem powstrzymane.

2
2
2
komentarz

1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Goran Pandev za protestowanie.

3
3
1
58'

Sampdoria. Schodzi: Karol Linetty. Wchodzi: Jakub Jankto.

1
1
4
1
2
56'

Genoa. Schodzi: Esteban Rolon. Wchodzi: Lukas Lerager.

53'

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella.

Pewne uderzenie z rzutu karnego samodzielnego lidera klasyfikacji strzelców Serie A. Nie pozwolił sobie na błąd i podwoił przewagę Sampdorii Genua.

9
9
9
5
6
52'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Davide Biraschi za sprokurowanie rzutu karnego.

2
51'

Rzut karny dla Sampdorii Genua za zagranie ręką Davide Biraschiego.

11
8
5
1
1
50'

Gorąca atmosfera na trybunach w Genui. Kibice zespołu Cesare Prandelliego nie podnieśli się z miejsc po nieudanym uderzeniu Domenico Criscito.

1
3
1
49'

Fabio Quagliarella strzelił zza pola karnego obok bramki przeciwnika. Nie orientował się dostatecznie dobrze w przestrzeni najlepszy napastnik Sampdorii.

3
46'

1
43'

Dwa dośrodkowania w pole karne Genoi. Nie zakończyły się one dobrym strzałem.

1
1
1
41'

Domagali się rzutu karnego podopieczni Cesare Prandelliego za zagranie ręką Jacopo Sali. Nie ma gwizdka.

1
1
1
40'

Celne uderzenie Genoi to coś nowego w tym spotkaniu. Miguel Veloso próbował po raz drugi i co prawda trafił w bramkę Sampdorii, ale nie zaskoczył Emila Audero. Były zawodnik Juventusu sparował piłkę na korner.

1
1
35'

Davide Biraschi w ostatnim momencie wybił piłkę zmierzającą do bramki po podcince Fabio Quagliarelli. Genialna interwencja defensora Genoi, dzięki któremu gospodarze nie podwoili przewagi.

1
1
1
1
1
34'

Przewinienie Gregoire'a Defrela na Domenico Criscito. Francuz próbował zabrać piłkę kapitanowi Genoi na jego połowie.

1
30'

Klasyka. Żółtą kartkę otrzymał Karol Linetty za faul na Estebanie Rolonie.

2
1
1
29'

Emil Audero skutecznie na przedpolu po wrzutce w kierunku Christiana Kouame.

1
28'

Akcja przyspieszona przez Karola Linettego. Po podaniu reprezentanta Polski wrzutka Nicoli Murri i uderzenie Dennisa Praeta. Futbolówka poleciała nieznacznie obok bramki Genoi.

25'

Sprowadzeni do parteru prawie jednocześnie Karol Linetty oraz Gaston Ramirez. Sędzia nie zdecydował się gwizdnąć faulu ani na Polaku, ani na Urusie.

1
2
1
22'

Miguel Veloso postraszył Sampdorię Genua uderzeniem z dystansu. Portugalczykowi zabrakło dokładności w lewej stopie.

1
1
21'

Zacięta walka w centrum boiska, ale konkretniejsza pod bramką lokalnego wroga jest Sampdoria Genua.

1
1
19'

Gregoire Defrel miał marzenie, żeby wybiec sam na sam z bramkarzem przeciwnika. W ostatnim momencie interweniował Davide Biraschi i Blucerchiati musieli zadowolić się rzutem rożnym.

3
1
16'

Fabio Quagliarella starał się sam pokonać Ionuta Andreia Radu. Uderzenie lidera klasyfikacji strzelców wyraźnie ponad bramką Rossoblu.

1
2
1
2
14:20

1
15'

Trochę uspokoili się piłkarze po szalonym otwarciu spotkania. Genoa ma problem z oddaniem uderzenia w lustro bramki Emila Audero.

1
1
1
9'

Mocne uderzenie z rzutu wolnego obronione przez Ionuta Andreia Radu. Sampdoria mogła objąć już dwubramkowe prowadzenie, gdyby nie interwencja Rumuna.

1
1
8'

Żółtą kartkę otrzymał Domenico Criscito za faul blisko linii własnego pola karnego.

1
1
1
1
1
7'

Podanie Miguela Veloso do Davide Birashiego z rzutu wolnego. Jeden z weteranów w składzie Genoi strzelił wyraźnie ponad bramką lokalnego wroga.

2
1
1
1
2
3'

Gol! Strzelił Gregoire Defrel. Asystował mu Fabio Quagliarella.

Blucerchiati na prowadzeniu! Podobnie jak w jesiennych derbach wyszli ekspresowo na prowadzenie. Szalony początek spotkania podsumowany golem Gregoire'a Defrela, który przyczaił się w środku pola karnego i wepchnął piłkę do bramki Ionuta Andreia Radu po wstrzeleniu Fabio Quagliarelli.

5
5
6
5
5
2'

Nie minęło dużo czasu, a odpowiedział po przeciwnej stronie boiska Karol Linetty. Jak rasowy napastnik zwiódł w polu karnym Davide Biraschiego i strzelił w lustro bramki. Ionutowi Andreiowi Radu udało się sparować piłkę na korner.

1
1
1
1
1
1'

Christian Kouame mógł dać prowadzenie Genoi po kilkunastu sekundach. Mocne uderzenie Iworyjczyka nieznacznie obok bramki Emila Audero.

2
2
1
2
1
Czy Karol Linetty strzeli gola w derbach Genui?
2
2
2
1
1
14:20

Sampdoria Genua w tradycyjnych strojach.