SPAL. Schodzi: Sergio Floccari. Wchodzi: Vasco Regini.

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Fares za brutalny atak w nogi przeciwnika.

SPAL
3
4
80'

Mało czasu zostało Juventusowi na wyrównanie. Massimiliano Allegri wprowadzi na boisko z ławki rezerwowych Federico Bernardeschiego.

4
3
3
2
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Floccari za zdjęcie koszulki po golu.

74'

Gol! Strzelił Sergio Floccari. Asystował mu Alessandro Murgia.

Weteran potrafił wykorzystać błędy młodych zawodników Juventusu. Sergio Floccari wbiegł w środek pola karnego Bianconerich i pokonał Mattię Perina uderzeniem po ziemi. SPAL odwrócił wynik na swoją korzyść.

2
72'

Ofiarnie blokowali gospodarze strzały Juana Cuadrado. W ostatnich minutach Juventusowi udało się opanować sytuację na boisku.

1
70'

. Schodzi: Pasquale Schiattarella. Wchodzi: Mirko Valdifiori.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Pasquale Schiattarella #28
1
69'

Juventus. Schodzi: Moise Kean. Wchodzi: Stephy Mavididi.

Stephy Mavididi #40
1
1
1
1
67'

Hans Nicolussi Caviglia pokazał się na połowie przeciwnika. Piłka ominęła nieznacznie bramkę gospodarzy po uderzeniu dotychczas jedynego zmiennika w tym spotkaniu.

1
1
63'

Nie satysfakcjonuje gospodarzy remis z mistrzem Włoch. To grająca w prawie galowym składzie druzyna z Ferrary zdominowała po przerwie eksperymentalną jedenastkę Juventusu.

1
1
1
61'

Juventus. Schodzi: Grigoris Kastanos. Wchodzi: Hans Nicolussi Caviglia.

2
58'

Piłka niemal nieustannie na połowie Juventusu. Po wrzutce Manuela Lazzariego niebezpiecznie główkował Alessandro Murgia i z trudem interweniował na linii bramkowej Mattia Perin.

3
1
1
56'

Kolejny problem Juventusu po wrzutce ze stałego fragmentu. Andrea Barzagli w ostatnim momencie uniemożliwił oddanie strzału Thiago Cionkowi po zagraniu z rzutu wolnego.

2
1
1
55'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

1
1
1
52'

Juventus skomplikował sobie zadanie w Ferrarze. SPAL zobaczył, że potrafi zrobić krzywdę liderowi i szuka możliwości zdobycia drugiej bramki.

2
1
1
2
49'

Gol! Strzelił Kevin Bonifazi. Asystował mu Pasquale Schiattarella.

SPAL wykorzystał swój duży atut jakim są ofensywne stałe fragmenty. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wszystkich Bianconerich oszukał Kevin Bonifazi i główkował prosto do bramki Mattii Perina.

2
47'

Na początek drugiej części meczu kombinacyjna akcja gospodarzy zakończona nieudanym uderzeniem Andrei Petagni.

1
1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa.

1
1
14:21

Juventus prowadzi dzięki trafieniu Moise Keana.

1
Czy SPAL wyrówna po przerwie?
3
2
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Cancelo za spóźniony wślizg.

Juventus FC
2
2
1
2
45'

Doliczona minuta.

2
2
2
1
1
43'

Sergio Floccari próbował bezskutecznie oddać strzał po dobrym dośrodkowaniu Thiago Cionka z prawego skrzydła.

1
1
42'

Piłkarze Juventusu byli na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Nie udało się tam oddać dobrego uderzenia ani Joao Cancelo, ani Juanowi Cuadrado.

1
1
39'

Nie popisał się Alessandro Murgia. Po jego zagraniu z rzutu wolnego ani Mattia Perin nie mógł popełnić błędu, ani żaden inny zawodnik SPAL-u oddać uderzenia.

1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado za faul na Mohamedzie Faresie.

2
2
1
1
2
36'

SPAL wywalczył rzut rożny. Płaskie dośrodkowanie zostało zneutralizowane przez czujnych podopiecznych Massimiliano Allegriego.

1
1
1
34'

Skoncentrowani Bianconeri po objęciu prowadzenia. Tymczasem SPAL wygląda na drużynę posłaną na deski, która potrzebuje trochę czasu na odzyskanie równowagi.

1
1
2
1
1
30'

Gol! Strzelił Moise Kean. Asystował mu Joao Cancelo.

Czwarte spotkanie z rzędu z golem Moise Keana. Rewelacyjny nastolatek wystawił nogę w odpowiednim momencie i skierował piłkę do bramki Emiliano Viviano po wstrzeleniu Joao Cancelo. Może odtańczyć swoje. Jego regularność staje się imponująca.

19
13
7
5
12
27'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Lazzari za faul na Paulo Dybali.

2
27'

Andrea Petagna strzelał z kilkunastu metrów. Ta próba napastnika SPAL-u została zablokowana przez Mattię do Sciglio. Po rzucie rożnym zakotłowało się w polu karnym Juventusu.

1
2
26'

Faul Moise Keana na blokującym dostęp do piłki Thiago Cionku. Reprezentant Włoch przeprosił przeciwnika za nieprzepisowe zagranie.

3
3
25'

Brakuje celnych strzałów w tym spotkaniu. Bramkarze nie muszą się wysilać i głównie rozdzielają piłki w ataku pozycyjnym.

1
1
21'

Tym razem mierzył Thiago Cionek. Piłka po uderzeniu reprezentanta Polski trafiła w Gregorisa Kastanosa. Aktywnie od początku gra defensor SPAL-u.

1
1
1
20'

Drugi strzał Alessandro Murgii. Tym razem bardziej konwencjonalny zza pola karnego. Piłka przeleciała obok bramki Juventusu.

1
18'

Juan Cuadrado wbiegł we własne pole karne i zneutralizował dośrodkowanie z prawego skrzydła. Rozpędza się jedenastka z Ferrary i zaczyna naciskać na mistrza Włoch.

2
2
16'

Alessandro Murgia próbował pokonać bramkarza Juventusu strzałem przewrotką. Fantazja nie poszła w parze z dobrym wykonaniem. Piłka spadła na byłego pomocnika Lazio zamiast polecieć w kierunku Mattii Perina.

1
2
1
14'

SPAL próbuje za pomocą szybkich ataków zaszkodzić Mattii Perinowi. Na razie bezskutecznie.

1
1
2
14:21

1
12'

Mohamed Fares interweniował po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Joao Cancelo. Domagał się Portugalczyk rzutu karnego, ale sędzia przyznał Juventusowi wyłącznie korner.

1
1
1
1
1
8'

Szarża Moise Keana po połowie gospodarzy została zatrzymana w bezpiecznej odległości od bramki Emiliano Viviano. W odpowiedzi zbyt głębokie podanie Thiago Cionka w kierunku Sergio Floccariego.

2
2
1
1
6'

Thiago Cionek czujnie zablokował dośrodkowanie Leonardo Spinazzoli z lewego skrzydła. Piłka pozostała jednak w posiadaniu Juventusu.

2
3
3
4'

Przechwyt Thiago Cionka w centrum boiska. Reprezentant Polski nie bardzo miał komu podać, więc ruszył na przebój. Został zatrzymany przed polem karnym Juventusu wślizgiem przez Grigorisa Kastanosa.

1
1
5
1
1
2'

Juventus w ciemnych strojach z żółtymi akcentami. Stara Dama spokojnie wymieniła podania, ale nie potrafiła jeszcze zaskoczyć żadnym przyspieszeniem.