Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Simone Verdi.

10
16
80'

Gol! Strzelił Mario Pasalić. Asystował mu Duvan Zapata.

Atalanta odwróciła wynik na Stadio San Paolo. W polu karnym Napoli przedzierał się Duvan Zapata. Z jego przytomnego podania skorzystał Mario Pasalić i pokonał Davida Ospinę strzałem po ziemi.

27
27
17
10
26
77'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Amin Younes.

8
5
2
2
2
76'

Atalanta. Schodzi: Hans Hateboer. Wchodzi: Robin Gosens.

1
76'

Zdecydowanie groźniejsi są po powrocie z szatni na boisko podopieczni Gian Piero Gasperiniego. Strzał zza pola karnego nieznacznie obok bramki Davida Ospiny.

2
3
1
2
1
72'

Gian Piero Gasperini wyrzucony przez sędziego z ławki rezerwowych na trybuny.

4
4
2
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly za ostre przewinienie.

4
3
3
2
1
69'

Gol! Strzelił Duvan Zapata. Asystował mu Josip Ilicić.

Dość niespodziewanie piłka trafiła do bramki Davida Ospiny. Pobudka Atalanty po wejściu z ławki rezerwowych Josipa Ilicicia przyniosła efekt. Duvan Zapata strzelił z bliska na 1:1 po płaskim podaniu.

26
22
27
24
28
68'

Dries Mertens zabrał piłkę Andrei Masiello przed polem karnym Nerazzurrich. Belg wybiegł sam na sam z Pierluigim Gollinim, ale nie potrafił przymierzyć ani do bramki, ani nawet w bramkę.

1
1
2
1
5
65'

Dośrodkowania w pole karne Azzurrich. Rządzi tam Kalidou Koulibaly, a zainicjowany przez Senegalczyka kontratak zakończył się niedokładnym podaniem Piotra Zielińskiego w kierunku Jose Callejona.

1
1
1
3
4
61'

Szarża Driesa Mertensa między obrońcami z Bergamo. To nie pierwsza tak efektowna akcja napastnika Napoli. Zamiast strzelić zdecydował się zakończyć swój rajd nieudanym podaniem w kierunku Fabiana Ruiza.

2
1
1
2
5
60'

Podanie na lewym skrzydle do Piotra Zielińskiego. Zawahał się reprezentant Polski, co okazało się decydujące.

2
1
1
5
1
58'

Nabrały trochę rumieńców ataki zespołu z Bergamo. Podopieczni Gian Piero Gasperiniego mają coraz mniej czasu na doprowadzenie przynajmniej do remisu.

1
2
2
1
2
54'

Atalanta. Schodzi: Remo Freuler. Wchodzi: Josip Ilicić.

4
3
2
1
2
54'

W odpowiedzi na uderzenie Arkadiusza Milika próba Hansa Hateboera. Z kilkunastu metrów nie trafił w dalszy narożnik bramki Davida Ospiny.

3
4
1
2
1
51'

Arkadiusz Milik centymetry od strzelenia gola. Dwa, może trzy. W sytuacji sam na sam napastnik Napoli dziobnął piłkę ponad Pierluigim Gollinim, jednak zdążył dogonić ją dosłonie w ostatnim momencie Andrea Masiello i wybił z linii.

9
4
6
3
7
48'

Akcja oskrzydlająca Piotra Zielińskiego. Po podaniu reprezentanta Polski blisko bramki Pieruluigiego Golliniego znalazł się Elseid Hysaj. Uderzenie bocznego defensora z ostrego kąta zostało zatrzymane.

2
2
2
1
2
47'

Ucierpiał Berat Djimsiti w pojedynku z Arkadiuszem Milikiem. Sędzia przerwał grę po faulu reprezentanta Polski.

2
2
4
1
2
46'

Druga połowa.

3
1
1
1
1
46'

Atalanta. Schodzi: Gianluca Mancini. Wchodzi: Jose Luis Palomino.

1
45+2'

W czasie doliczonym do pierwszej połowy interweniował David Ospina po mocnym strzale Alejandro Gomeza z dystansu. Dobitka Gianluci Manciniego już prosto w byłego bramkarza Arsenalu.

1
1
1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
43'

Nie układa się ten mecz Atalancie. Ma niewiele do powiedzenia na połowie przeciwnika. Raz interweniował David Ospina, ale tylko po strzale ostrzegawczym z ostrego kąta.

3
1
2
40'

Zderzenie Jose Callejona z Duvanem Zapatą bolesne dla Hiszpana oraz Kolumbijczyka.

1
1
4
4
2
38'

David Ospina interweniował po raz drugi w ostatnich minutach. Pierwszy chwyt nie wyglądał dobrze, ale poprawka już podręcznikowa.

3
2
3
1
2
36'

Tym razem akcja Piotra Zielińskiego. Dyrygował on kombinacją podań na połowie przeciwnika. Przerwał tę zabawę neapolitańczyków Pierluigi Gollini.

2
2
2
4
2
34'

Dries Mertens zatańczył z piłką w polu karnym Nerazzurrich. Zwiódł jednego przeciwnika, za chwilę drugiego i w ostatnim momencie unieszkodliwił strzał Berat Djimsiti. Niezadowolony jest Arkadiusz Milik, który liczył na podanie.

2
1
2
3
6
29'

Żółtą kartkę otrzymał Elseid Hysaj za przerwanie faulem akcji Atalanty.

3
4
5
1
2
28'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Kevin Malcuit.

Napoli na prowadzeniu. Szybka wymiana podań pozwoliła zgubić wszystkich obrońców Atalanty. Odnalazł się jeszcze Gianluca Mancini, ale raczej nie pomógł drużynie. Nie upilnował Driesa Mertensa po płaskim dośrodkowaniu Kevina Malcuita i piłka została wpakowana do siatki.

2
25'

Mecz pod znakiem ulewy i wichury. Nie jest zawodnikom łatwo panować nad piłką, która sunie po murawie w zaskakujących kierunkach.

1
1
1
4
1
21'

Arkadiusz Milik przełożył sobie piłkę oraz przeciwnika. Następnie oddał strzał z linii pola karnego prawą stopą. Zamiast do bramki to w znokautowanego Martena De Roona.

9
6
3
6
5
18'

Niebezpiecznie zrobiło się w polu bramkowym Napoli po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Zamiast piłki do bramki wpadł Elseid Hysaj staranowany przez szykującego się do uderzenia Duvana Zapatę.

2
2
1
5
16'

Zmiana w jedenastce Napoli spowodowana urazem Vlada Chirichesa. Mało doświadczonego partnera dostał Kalidou Koulibaly w meczu z jednym z najbardziej bramkostrzelnych klubów ligi.

3
3
2
1
13'
11'

Dries Mertens wybiegał sam na sam z Pierluigim Gollinim. Nie wykorzystał tej ogromnej szansy. Za dużo myśli w głowie, żadnego konkretu.

3
3
1
4
2
10'

Kalidou Koulibaly musiał posprzątać boisko. Balon w kształcie napoju wylądował w niepożądanym miejscu.

2
1
1
3
2
8'

Kolejne nieporozumienie. Karą za złe podanie Mario Pasalicia mogło być uderzenie z bliska Arkadiusza Milika po wrzutce Piotra Zielińskiego z drugiej linii.

1
2
2
3
3
6'

Nieudana wymiana podań w wykonaniu grających w białych koszulkach i w czarnych spodenkach zawodników Atalanty.

1
1
1
4'

Jose Callejon uderzył ze znacznego dystansu. Piłka została zatrzymana przez Pierluigiego Golliniego, który miał dużo czasu na przygotowanie się do tej interwencji.

1
1
1'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluca Mancini za faul na skrzydle.