Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

1
1
90'

Aleksandar Kolarov nie pokonał swoim uderzeniem Samira Handanovicia. Szybka akcja przeprowadzona przez rzymian i niewiele zabrakło im do tego, żeby odzyskać prowadzenie.

1
88'

Edin Dzeko ponownie był pierwszy przy piłce po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, który został wywalczony przez Justina Kluiverta. Uderzenie Bośniaka ponad bramką Samira Handanovicia.

84'
ZMIANA

Inter. Schodzi: Matteo Politano. Wchodzi: Keita Balde.

84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Zaniolo za faul na Joao Mario.

82'

Edinowi Dzeko nie udało się oddać precyzyjnego strzału po wrzutce z rzutu rożnego. W odpowiedzi szarża Joao Mario w polu karnym przyjezdnych nie zakończyła się dobrym podaniem.

79'
ZMIANA

Inter. Schodzi: Lautaro Martinez. Wchodzi: Joao Mario.

78'

Ładna kombinacja Interu Mediolan zakończona niecelnym strzałem. Ma ochotę na więcej niż punkt drużyna Luciano Spallettiego.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Bryan Cristante za faul na Borji Valero.

75'

Po interwencji Juana Jesusa gospodarze mieli rzut rożny. Piłka kopnięta przez Ivana Perisicia ominęła wszystkich zawodników w szesnastce stołecznego zespołu.

1
73'

Matteo Politano tym razem nie centrował, a strzelił zza pola karnego. Nie była to udana próba skrzydłowego Nerazzurrich.

70'

Nie potrafi się wstrzelić Lautaro Martinez. Argentyńczyk dopadł do piłki w środku pola karnego, ale spudłował. Za mocno uderzył napastnik Interu zamiast pomyśleć o precyzyjnym wykończeniu.

68'

Matias Vecino był idealnie ustawiony i wybił na korner futbolówkę po dośrodkowaniu Lorenzo Pellegriniego. Po stałym fragmencie jeszcze uderzenie zza pola karnego młodego Włocha i musiał to wyjaśnić Samir Handanović.

66'

Mocne, ale niecelne uderzenie Ivana Perisicia z rzutu wolnego. Antonio Mirante nie został zmuszony do interweniowania.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Matias Vecino za faul na Lorenzo Pellegrinim.

1
1
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivan Perisić. Asystował mu Danilo D'Ambrosio.

Pogubili się rzymianie i zostali rozmontowani w dość prosty sposób. Za plecami wszystkich obrońców schował się Ivan Perisić i główkował z bliska do bramki po wrzutce Danilo D'Ambrosio. Inter dopadł swojego przeciwnika.

17
14
4
1
1
59'

Za mocne podanie Nicolo Zaniolo do Lorenzo Pellegriniego. Ten duet już stworzył zagrożenie w drugiej połowie, ale tym razem zabrakło mu dokładności.

58'

Jeszcze nie pokazał się król strzelców ligi włoskiej. Mauro Icardi szuka sobie miejsca między defensorami z Rzymu.

komentarz

54'
ZMIANA

Inter. Schodzi: Radja Nainggolan. Wchodzi: Mauro Icardi.

53'

Korner dla Interu Mediolan. Z powodzeniem interweniowali we własnym polu karnym przyjezdni.

1
1
1
1
51'

Lorenzo Pellegrini dostał podanie od Nicolo Zaniolo i oddał strzał z kilkunastu metrów w boczną siatkę. Był blisko Milan Skriniar, ale nie musiał interweniować. Tak samo jak Samir Handanović między słupkami.

49'

Lautaro Martinez główkował do koszyczka Antonio Mirante po dośrodkowaniu Matteo Politano. To druga taka kombinacja w tym meczu i później interwencja doświadczonego bramkarza.

48'

AS Roma czeka na ruch Nerazzurrich. Podopieczni Luciano Spallettiego są zmuszeni do atakowania pozycyjnego.

47'

Indywidualna akcja Kwadwo Asamoaha. Przedarł się w pole karne doświadczony obrońca, po którego podaniu płaskie uderzenie z trudem blokowali Giallorossi.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa.

1
46'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Cengiz Under. Wchodzi: Nicolo Zaniolo.

20:13

1
Czy Inter Mediolan wyrówna po przerwie?
Tak
Nie
2
45'

Doliczona minuta.

1
43'

Matteo Politano poczęstował Antonio Mirante płaskim uderzeniem zza pola karnego. Nie utrzymał piłki w objeciach bramkarz Giallorossich i miał szczęście, że Matiasowi Vecino utrudnił dobitkę Federico Fazio.

2
42'

Piłka wylądowała w bocznej siatce bramki rzymian. Akcja indywidualna Kwadwo Asamoaha zakończona strzałem, po nim był rykoszet i zrobiło się gorąco rzymianom.

38'

Akcja Matteo Politano, który pojedynkuje się często z Aleksandarem Kolarovem. Serb nie pozwala na dużo byłemu skrzydłowemu Sassuolo. Tylko korner po zablokowanym dośrodkowaniu.

37'

Matias Vecino strzelił nieczysto i niecelnie po wrzutce Ivana Perisicia. Piłka przeturlała się obok bramki Antonio Mirante.

1
35'

Stephan El Shaarawy strzelił po raz drugi w lustro bramki Interu Mediolan. Tym razem czujnie interweniował na posterunku Samir Handanović i nie ma drugiego gola "Faraona".

2
32'

Dali się wyszumieć gospodarzom podopieczni Claudio Ranieriego i przenieśli grę bliżej pola karnego Samira Handanovicia.

1
2
1
29'

Nie ma rzutu karnego. Reklamowali rzymianie po tym jak Borja Valero blokował dośrodkowanie z prawego skrzydła.

20:13

1
26'

AS Roma ustawiła się w jedenastu na własnej połowie i nie pozwala przeciwnikowi na stwarzanie sytuacji podbramkowych. Dotychczas Lautaro Martinez pokazał się raz, ale nie pokonał swoim uderzeniem Antonio Mirante.

1
1
25'

Seria dośrodkowań zawodników Interu Mediolan. Wrzutka Ivana Perisicia z rzutu wolnego, a także próby, które nastąpiły po niej, zostały powstrzymane przez rzymian.

21'

Krążyła piłka między zawodnikami z Mediolanu. Ich akcja została przerwana, kiedy Kwadwo Asamoah próbował uruchomić ustawionego w szesnastcę Radję Nainggolana.

1
1
18'

Roma nie pozwoliła Nerazzurrim na szybką odpowiedź na gola Stephana El Shaarawego. Spotkanie aktualnie pod kontrolą podopiecznych Claudio Ranieriego.

1
1
1
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stephan El Shaarawy. Asystował mu Edin Dzeko.

Perfekcyjne uderzenie "Faraona" i piłka zatrzepotała w samym narożniku bramki. Stephan El Shaarawy zbiegł z lewego skrzydła przed pole karne Interu Mediolan i pokonał Samira Handanovicia. Trudno byłoby o dokładniejszy strzał. Nienaganna precyzja w prawej stopie.

13'

Lorenzo Pellegrini nie odegrał dobrze piłki i sprowokował Inter Mediolan do kontrataku. Tym razem zawiódł Radja Nainggolan, którego podanie w kierunku Matteo Politano było zbyt oczywiste.

11'

Były sytuacje podbramkowe na początku konfrontacji. Piłkarze rozbudzili apetyt.

1
1
20:13

1
8'

Antonio Mirante! Doświadczony bramkarz rzymian spisał się wyśmienicie na linii po dośrodkowaniu Matteo Politano i strzale Lautaro Martineza. Próbował dobijać Radja Nainggolan, ale był daleko od celu.

1
1
7'

Przejęli piłkę Nerazzurri. Cengiz Under zabrał ją jednak Radji Nainggolanowi i w ten sposób akcja podopiecznych Luciano Spallettiego została zahamowana.

1
6'

AS Roma stara się grać aktywnie i wysoko. Podanie Cengiza Undera w pole karne do Edina Dzeko, a cała akcja przyjezdnych zakończyła się uderzeniem z dystansu Aleksandara Kolarova nieznacznie obok bramki Samira Handanovicia.

1
3'

Zbyt delikatne uderzenie Edina Dzeko po podaniu Aleksandara Kolarova. Piłka wylądowała w rękawicach Samira Handanovicia. Powinien oddać zdecydowanie groźniejsze uderzenie Bośniak, który był osamotniony w polu karny Interu Mediolan.

19:58

AS Roma wygrała dwa poprzednie mecze po 1:0. Poradziła sobie kolejno z Sampdorią Genua i Udinese Calcio. Po nich znalazła się na piątym miejscu w tabeli, a do swojego sobotniego przeciwnika traci sześć punktów.

19:58

Inter Mediolan wygrał poprzedni mecz 3:1 z przedostatnim w tabeli Frosinone Calcio. Przed przerwą grał poprawnie, po niej już słabo. Dlatego forma podopiecznych Luciano Spallettiego pozostaje pewną niewiadomą.

19:58

W Mediolanie zmierzą się kluby, które w tym sezonie rywalizowały w fazie grupowej Ligi Mistrzów i chciałby w niej wystąpić również w tym roku.