Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

Żółtą kartkę otrzymał Nicola Murru za faul na Joaquinie Correi.

Sampdoria Genua
1
85'

Gregoire Defrel chyba próbował centrować. Zagrana przez niego piłka przecięła pole karne i przeleciała obok bramki Thomasa Strakoshy.

1
1
82'
81'

Coraz mniej czasu na wyrównanie ma drużyna z Genui. Za moment ostatnia zmiana w obozie gospodarzy.

1
1
81'

Beznadziejna wrzutka Senada Lulicia prosto do Emila Audero. Nie miał prawa do błędu doświadczony bramkarz Blucerchiatich.

1
komentarz

1
78'

Lazio. Schodzi: Danilo Cataldi. Wchodzi: Milan Badelj.

76'

Ekspresowa odpowiedź Sampdorii Genua. Po płaskim wstrzeleniu w pole bramkowe nie potrafił skierować piłki do sieci Gregoire Defrel. To była fantastyczna szansa. W ciągu nieco ponad minuty powinny paść dwa gole.

1
1
75'

Po faulu Lorenzo Tonelliego oczywiście rzut wolny. Piłka po potężnym strzale Ciro Immobile odbiła się od poprzeczki bramki Emila Audero!

2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Tonelli za faul na Danilo Cataldim.

2
1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Wallace za niesportowe zachowanie.

Lazio Rzym
3
1
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Sampdoria Genua w osłabieniu gra zdecydowanie lepiej niż w jedenastu. Lazio ma problem z kontrolowaniem tego spotkania.

1
1
68'

Lazio. Schodzi: Romulo. Wchodzi: Adam Marusić.

66'

Problemy Lazio w drugiej połowie meczu. Podopieczni Simone Inzaghiego starają się jak najdłużej utrzymać w posiadaniu piłki na połowie Sampdorii Genua.

2
64'

Lazio. Schodzi: Felipe Caicedo. Wchodzi: Ciro Immobile.

61'

Już mogło być wyrównanie! Strzał po ziemi w słupek. Nicola Murru minimanie chybił zza pola karnego. Piłka jeszcze odbiła się od pleców Thomasa Strakoshy, ale szczęśliwie dla Lazio nie wtoczyła się do bramki.

1
59'

Rzut rożny dla Lazio. Piłka trafiła przed pole karne, skąd oddane uderzenie po ziemi zostało zablokowane przez Blucerchiatich.

1
1
57'

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella.

Bramka i Sampdoria Genua złapała kontakt z przeciwnikiem. W polu karnym poradził sobie kompletnie osamotniony Fabio Quagliarella i trafił do siatki po raz 23. w sezonie. Podawał do lidera zespołu Dennis Praet, a nie potrafił zatrzymać piłki Francesco Acerbi.

13
10
7
3
6
54'

Strzał Romulo w słupek. Mógł dorzucić gola do asysty na doskonale sobie znanym stadionie, jednak minimalnie spudłował. Odetchnęli gospodarze, ponieważ Lazio mogło przedwcześnie zamknąć mecz.

2
1
52'

Dobra interwencja obrońców Lazio po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Fabio Quagliarella tylko obserwował lot futbolówki.

1
komentarz

1
1
50'

Wymieniają podania piłkarze ze stolicy Włoch i zmuszają do biegania dziesięciu przeciwników.

1
1
46'

Gra wznowiona.

2
1
1
46'

Sampdoria. Schodzi: Karol Linetty. Wchodzi: Jakub Jankto.

1
1
4
3
3
Czy Sampdoria Genua wyrówna po przerwie?
4
2
2
3
3
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
1
45'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Gaston Ramirez za nadepnięcie Lucasa Leivy.

1
1
2
42'

Wymiana podań Joaquina Correi i Felipe Caicedo. Lorenzo Tonelli odepchnął Ekwadorczyka i nie pozwolił mu skompletować hat-tricka w sytuacji sam na sam z Emilem Audero.

1
1
1
40'

Nicola Murru przechwycił piłkę po bardzo nieodpowiedzialnym podaniu w poprzek Lucasa Leivy. Uderzenie lewego defensora Sampdorii Genua wyraźnie poza lustro bramki Thomasa Strakoshy.

1
1
38'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Gregoire Defrel strącił piłkę w pole bramkowe, a tam interweniował Thomas Strakosha. Widać już pewien mankament w grze Biancocelestich, którzy nie radzą sobie ze stałymi fragmentami Blucerchiatich.

1
1
37'

Przewinienie Marco Parolo na mało widocznym w tym spotkaniu Karolu Linettym. Reprezentant Polski próbował obrócić się z piłką na połowie Lazio.

1
1
1
34'

Po raz pierwszy w tym meczu zmuszony do wysiłku Thomas Strakosha. Bramkarz Lazio popisał się robinsonadą po strzale Gastona Ramireza z rzutu wolnego. Dobrze mierzył Urugwajczyk, ale nie zaskoczył Albańczyka.

2
1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Francesco Acerbi za faul na Fabio Quagliarelli.

2
1
2
29'

Kontratak Joaquina Correi oraz Felipe Caicedo. Ekwadorczyk w sytuacji strzeleckiej. Piłka została sparowana na korner przez Emila Audero.

1
1
28'

Dobrze dysponowani na razie Biancocelesti, ale to Lazio, więc nie można za wcześnie pochwalić.

1
17:43

1
1
27'

W ostatnich minutach nieudane ataki Sampdorii Genua. Publiczność denerwuje się na sędziego, a powinna również na podopiecznych Marco Giampaolo, którzy rozpędzają się w tym spotkaniu bardzo powoli.

2
23'

Żółtą kartkę otrzymał Gaston Ramirez za protestowanie.

1
1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Ferrari za faul na Joaquinie Correi.

Alex Ferrari #25
1
1
1
19'

Gol! Strzelił Felipe Caicedo. Asystował mu Romulo.

Idą po zwycięstwo Biancocelesti. "Pantera" punktuje Sampdorię Genua. Akcja została rozegrana na prawym skrzydle przez Joaquina Correę oraz Romulo. Po dośrodkowaniu byłego zawodnika Genoi główkował perfekcyjnie Felipe Caicedo. Napastnik Lazio uciekł niedawno wprowadzonemu Lorenzo Tonelliemu.

8
2
2
2
2
18'

Podanie w pole karne przyjezdnych do Fabio Quagliarelli. Pierwsza szansa na zdobycie gola przez najlepszego napastnika Sampdorii Genua zmarnowana. Uderzenie po ziemi obok bramki Thomasa Strakoshy.

1
2
1
16'
15'

Wstrzelenie w pole bramkowe Lazio. Dobrze ustawiony Wallace nie pozwolił żadnemu napastnikowi Sampdorii Genua na oddanie uderzenia.

1
13'

Lazio w rozegraniu. Próba podania do Joaquina Correi w pole karne, ale tym razem dobrze ustawieni byli obrońcy z Genui.

1
10'

Nie mogą się zorganizować na początku meczu podopieczni Marco Giampaolo. Zaczyna niecierpliwić się Fabio Quagliarella, do którego nawet nie potrafią zbliżyć się pomocnicy Sampdorii Genua.

1
1
1
1
1
8'

Ponownie strzelał Felipe Caicedo. Tym razem tylko na rozgrzewkę dla Emila Audero, ponieważ był na spalonym.

1
1
1
6'

Kolejna akcja rzymian. Uderzenie Joaquina Correi zatrzymał nogami Emil Audero, a dobitka Felipe Caicedo po wrzutce z prawej flanki była niecelna.

1
3'

Gol! Strzelił Felipe Caicedo.

"Pantera" poszła jak burza. Lazio ekspresowo zdobyło gola na 1:0. Felipe Caicedo wygrał pojedynek fizyczny z Omarem Colleyem i w sytuacji sam na sam posłał piłkę po ziemi do bramki Emila Audero. Nie uratował sytuacji interweniujący wślizgiem na linii Nicola Murru.