Empoli. Schodzi: Ismael Bennacer. Wchodzi: Matteo Brighi.

5
2
90+2'

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella.

Dobre wykonanie rzutu karnego. Bartłomiej Drągowski wyczuł intencję Fabio Quagliarelli, ale nie sięgnął piłki i jest bramka kontaktowa.

Sampdoria Genua
10
8
6
9
11
90+1'

Faul Frederica Veseliego w polu karnym Empoli na Marco Sau.

5
5
3
1
1
90'

Doliczone sześć minut.

4
2
1
87'

Empoli. Schodzi: Hamed Junior Traore. Wchodzi: Leonardo Capezzi.

Hamed Junior Traore #8
1
1
85'

Nic godnego uwagi nie dzieje się pod bramką Bartłomieja Drągowskiego. Mija czas i golkiper Empoli FC jest coraz bliżej zachowania czystego konta. Przed przerwą Blucerchiati byli groźni, ale obecnie nie mają nic do zaproponowania.

1
1
1
2
2
78'

Empoli. Schodzi: Diego Farias. Wchodzi: Afriyie Acquah.

75'

Gol! Strzelił Giovanni Di Lorenzo.

Po beznadziejnym strzale Francesco Caputo z rzutu karnego w Emila Audero nadbiegł jeszcze Giovanni Di Lorenzo i oddał zdecydowanie lepszą dobitkę z bliska na 2:0.

5
75'

2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Tonelli za sprokurowanie rzutu karnego.

1
1
1
74'

Lorenzo Tonelli sfaulował Diego Fariasa we własnym polu karnym.

1
72'

Sampdoria. Schodzi: Gianluca Caprari. Wchodzi: Ronaldo Vieira.

Ronaldo Vieira #4
1
1
1
72'

Sampdoria. Schodzi: Albin Ekdal. Wchodzi: Marco Sau.

2
1
1
1
2
69'

Rade Kruniciowi nie udało się zagrać dobrego podania w pole karne Blucerchiatich.

1
1
68'

Nadal bezbłędnie Bartłomiej Drągowski. Ma sporo pracy na przedpolu, ale radzi sobie.

2
2
2
65'

Francesco Caputo obił piłkę o nogi defensora Sampdorii, dzięki czemu jego drużyna miała korner.

1
1
1
63'

Szansa dla Sampdorii na pokonanie Bartłomieja Drągowskiego strzałem z rzutu wolnego. Fabio Quagliarella huknął prosto w mur ustawiony przez Bartłomieja Drągowskiego.

1
1
1
1
60'

Sampdoria Genua musi odrabiać stratę do przeciwnika. Publiczność czeka na przyspieszenie Blucerchiatich.

1
1
56'

Gol! Strzelił Diego Farias. Asystował mu Hamed Junior Traore.

Empoli FC na prowadzeniu w Genui. Hamed Junior Traore przepchnął Nicolę Murru w polu karnym przeciwnika, po czym dostarczył piłkę pod bramkę do Diego Fariasa. Byłemu zawodnikowi Cagliari Calcio pozostało wpakować futbolówkę z bliska do siatki. Sędziowie oglądali powtórki, ale nie widzieli nic nieprzepisowego w ataku pomocnika beniaminka na defensora Sampdorii Genua.

4
53'

Fabio Quagliarella starał się oddać uderzenie do bramki z centralnej części pola karnego. Weteran w barwach Sampdorii Genua trafił w nogę interweniującego przeciwnika. Jeszcze korner i Bartłomiej Drągowski popisał się piąstkowaniem na przedpolu.

2
3
2
1
51'

Podanie Nicoli Murru w pole karne beniaminka. Także dośrodkowanie zawodnika Sampdorii nie było najwyższych lotów.

1
1
1
49'

Ponownie zwija się z bólu Hamed Junior Traore.

1
1
48'

Kolejne dośrodkowanie. Tym razem płaskie wykonane przez Marko Pajaca zablokowane przez dobrze ustawionego w polu karnym Jacopo Salę.

1
47'

Korner dla Empoli. We własne pole karne przybiegł Fabio Quagliarella i interweniował po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu.

1
1
1
46'

Druga połowa.

2
14:35

1
Czy Karol Linetty powinien pojawić się na boisku?
2
45'

Doliczona minuta.

1
43'

Niebezpiecznie interweniował Alex Ferrari, ale miał szczęście, że Emil Audero był we właściwym miejscu i nie dopuścił do gola samobójczego.

2
2
41'

Zatańczyła piłka w polu karnym zespołu z Ligurii. Przyjezdnym nie udało się jej przejąć i strzelić w kierunku bramki Emila Audero.

1
1
39'

Przerwa w grze spowodowana urazem Hameda Juniora Traore. Pomocnik niebawem powinien pojawić się ponownie na boisku.

1
1
37'

Empoli stworzyło tylko jedną sytuację podbramkową w tym meczu. W ostatnich minutach ataki zawodników w ciemnych strojach są na katastrofalnym poziomie.

1
1
1
1
34'

Pewny chwyt Polaka po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

3
2
1
31'

Fabio Quagliarella kontra Bartłomiej Drągowski. Polak rzucił się w odpowiednim momencie w kierunku bliższego narożnika i zatrzymał piłkę po uderzeniu głową najlepszego napastnika w Italii.

2
4
2
2
2
30'

Żółtą kartkę otrzymał Albin Ekdal za faul na Rade Kruniciu.

2
2
3
2
2
28'

Jakub Jankto ponownie spróbował pokonać Bartłomieja Drągowskiego. Po szybkiej wymianie podań gospodarzy doszła do niego futbolówka w polu karnym Empoli, tyle że strzelił jedynie w boczną siatkę.

3
2
1
2
2
26'

Sampdoria w ataku pozycyjnym. Gospodarzom udało się zepchnąć przeciwników w pobliże ich pola karnego, tyle że gorzej jest z częstym stwarzaniem sytuacji podbramkowych.

1
24'

Przewinienie na Fabio Quagliarelli, który cofnął się głęboko po piłkę.

2
1
1
1
21'

Bartłomiej Drągowski odbił piłkę nogą po strzale z bliska Manolo Gabbiadiniego. W razie kapitulacji bramkarza Empoli i tak nie byłoby gola z powodu spalonego Włocha.

3
1
2
1
1
18'

Bartłomiej Drągowski! Pierwsza klasowa interwencja bramkarza Empoli po strzale z woleja Jakuba Jankto. Futbolówka zmierzała pod poprzeczkę, ale włożył rękę golkiper przyjezdnych i Sampdoria Genua ma wyłącznie korner.

5
5
1
16'

Żółtą kartkę otrzymał Giovanni Di Lorenzo za ostry faul na Alexie Ferrarim.

Empoli FC
1
1
16'

Tuż zza pola karnego próbował trafić do bramki Manolo Gabbiadini. Odbita rykoszetem piłka nie poleciała w kierunku niebezpiecznym dla Bartłomieja Drągowskiego. Jeszcze korner i piąstkował młodzieżowy reprezentant Polski.

4
2
2
1
1
15'

Wyrównany początkowy kwadrans. Bliżej pokonania bramkarza przeciwnika było Empoli, ale piłka odbiła się tylko od obramowania Emila Audero.

1
12'

Penetrujące podanie Albina Ekdala w pole karne Empoli. Dopadł do futbolówki Fabio Quagliarella, ale nie zwiódł dwóch będących blisko defensorów beniaminka.

1
1
1
1
1
9'

Błyskawicznie odpowiedziała drużyna z Genui. Po dośrodkowaniu Fabio Quagliarella strzelił ponad bramką Bartłomieja Drągowskiego. Premierowe ostrzeżenie dla młodzieżowego reprezentanta Polski.

2
1
1
1
8'

Hamed Junior Traore trafił w słupek bramki Sampdorii Genua! Pierwsza realna szansa Empoli na objęcie prowadzenia.

1
1
4'

Wymiana podań Blucerchiatich. Manolo Gabbiadini, który gra zamiast Gregoire'a Degrela od początku spotkania, próbował uruchomić Fabio Quagliarellę, ale uruchomił Bartłomieja Drągowskiego.

3
1
1
1
1
2'

Empoli FC w ciemnych strojach z niebieskimi akcentami. Byli piłkarze z Toskanii na obrzeżach pola karnego przeciwnika, ale nie oddali strzału po błędzie gracza Sampdorii.

1
2
Czy Bartłomiej Drągowski zachowa czyste konto w Genui?