89'

SPAL. Schodzi: Thiago Cionek. Wchodzi: Marko Janković.

88'

Gol! Strzelił Mario Rui. Asystował mu Jose Callejon.

Akcja zawodników z Półwyspu Iberyjskiego. Potężnie uderzył z bliska Mario Rui po podaniu Jose Callejona. Piłka wylądowała pod poprzeczką bramki rozpaczliwie interweniującego Emiliano Viviano.

25
13
4
3
2
84'
84'

Gol! Strzelił Andrea Petagna.

Mocne uderzenie z rzutu karnego. Dzięki odpowiedniej energii piłka przełamała dłonie Alexa Mereta i znalazła się w bramce Napoli. Wicemistrz Włoch stracił prowadzenie.

4
4
6
3
9
83'

Rzut karny dla SPAL-u za faul Sebastiano Luperto na Sergio Floccarim.

1
2
80'

Dziwne rzeczy zaczynają dziać się w polu karnym Napoli. SPAL nie stwarzał sytuacji podbramkowych przez 75 minut, a aktualnie robią to co kilkadziesiąt sekund. Ożywcze było wejście z ławki rezerwowych Mirko Antenucciego.

1
2
1
2
79'

Kolejny raz Mirko Antenucci wybiegł sam na sam z Alexem Meretem. Ponownie był na spalonym, a na dodatek tym razem przegrał pojedynek z utalentowanym bramkarzem Napoli.

1
1
78'

Mirko Antenucci idzie za ciosem i oddał kolejne uderzenie. Tym razem zza pola karnego metr ponad poprzeczką Napoli. W ostatnim kwadransie robi się cieplej w pobliżu bramki wicemistrza Włoch.

1
1
1
76'

Piłka w bramce Napoli po strzale Mirko Antenucciego. Wyraźny spalony i nie ma mowy o uznaniu wyrównującego gola.

1
2
75'

Andrea Petagna autorem pierwszego strzału celnego na bramkę Napoli. Alex Meret interweniował z wyczuciem i naprawił swój błąd przy wyprowadzeniu piłki.

1
1
1
1
1
73'

SPAL. Schodzi: Mattia Valoti. Wchodzi: Mirko Antenucci.

71'

Fabian Ruiz strzelił głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Czujnie zachował się Emiliano Viviano i sparował szybującą pod poprzeczkę piłkę na kolejny korner.

1
1
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Fares za zatrzymanie faulem rozpędzonego przeciwnika.

Mohamed Fares #93
SPAL
1
1
68'

Mattia Valoti złożył się do strzału nożycami po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Nie udało mu się powtórzyć niedzielnego wyczynu Andrei Belottiego i przymierzyć do bramki Alexa Mereta.

1
2
1
1
66'

Napoli. Schodzi: Amin Younes. Wchodzi: Simone Verdi.

1
1
1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Cionek za faul w centrum boiska.

5
2
2
5
3
64'

Napoli zwolniło po objęciu prowadzenia. Podopieczni Carlo Ancelottiego starają się stopniowo przybliżać do zwycięstwa, wymieniając podania w środkowej strefie boiska.

1
63'

Publiczność wspiera gospodarzy, a ci przenieśli grę bliżej pola karnego Napoli. Sergio Floccari główkował nieznacznie obok słupka po wrzutce z rzutu wolnego, której nie potrafili powstrzymać defensorzy Napoli.

57'

SPAL próbuje zorganizować się do ataku. Drużyna z Ferrary już nie może myśleć wyłącznie o odpieraniu akcji Napoli.