10
13
21
90+1'

Musa Barrow podał piłkę do Martena de Roona po złym zagraniu Wojciecha Szczęsnego. Pomocnik Nerazzurrich strzelił po pierwsze anemicznie, a po drugie niecelne.

4
5
9
6
6
90'

Doliczone trzy minuty.

9
4
4
4
6
87'

Coraz mniej czasu na rozstrzygnięcie spotkania.

4
3
9
7
7
85'

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Moise Kean.

7
5
10
5
6
83'

Nieudane wykonanie rzutu rożnego przez Atalantę. Po nim zaatakował błyskawicznie Juventus, którego akcja zakończyła się uderzeniem Federico Bernardeschiego. Interweniował Pierluigi Gollini.

5
4
3
5
2
80'

Gol! Strzelił Mario Mandzukić. Asystował mu Juan Cuadrado.

Mario Mandzukić doprowadził do remisu. Chorwat strzelił do bramki z ostrego kąta po dośrodkowaniu Juana Cuadrado z prawego skrzydła. Koszmarnie zachował się Pierluigi Gollini, który przepuścił piłkę między nogami.

60
38
15
8
8
78'

Atalanta. Schodzi: Josip Ilicić. Wchodzi: Musa Barrow.

4
5
3
2
2
77'

Sprytne uderzenie Federico Bernardeschiego nie zaskoczyło Pierluigiego Golliniego. Zmiennik Massimiliano Allegriego próbował pokonać bramkarza Atalanty uderzeniem zewnętrzną częścią buta.

2
3
1
74'
71'

Wojciech Szczęsny interweniował po trudnym uderzeniu Josipa Ilicicia z rzutu wolnego. Nie dał się zaskoczyć delikatnym rykoszetem od muru złożnego z zawodników Juventusu.

6
4
2
3
3
70'

Żółtą kartkę otrzymał Blaise Matuidi za faul na Josipie Iliciciu.

1
68'

Zgubili piłkę gospodarze blisko własnego pola karnego, jednak Timothy Castagne nie potrafił rozpędzić się i zagrozić Wojciechowi Szczęsnemu.

2
1
1
65'

Cofnęli się przyjezdni. Atalanta szanuje swoje prowadzenie i stara się przede wszystkim powstrzymywać Bianconerich.

3
2
62'

Atalanta. Schodzi: Robin Gosens. Wchodzi: Gianluca Mancini.

1
61'
60'

Hans Hateboer mocno ryzykował we własnym polu bramkowym. Miał szczęście, że nie wpakował piłki do siatki, a wybił ją na korner.

4
1
2
1
komentarz

3
58'

Paulo Dybala zabrał się za wykonanie rzutu wolnego. Futbolówka zatrzymała się na murze Atalanty, a konkretnie na Duvanie Zapacie.

3
3
1
2
57'

Przewinienie na Paulo Dybali przed polem karnym Nerazzurrich.

3
1
1
55'

Doszedł do siebie Joao Cancelo, a przeprowadzona po przerwie w grze akcja Atalanty została zatrzymana wślizgiem dopiero w szesnastce Starej Damy.

2
2
1
53'

Oberwał Joao Cancelo od Alejandro Gomeza i przeciwnicy nie kontynuowali gry.

4
51'

Cristiano Ronaldo strzelił z woleja wyraźnie ponad bramką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Drugie spektakularne pudło gwiazdora Juventusu.

3
2
2
1
1
50'

Zdaniem sędziego Josip Ilicić został zatrzymany zgodnie z przepisami na linii pola karnego Juventusu.

1
48'

Rusza do ataku Cristiano Ronaldo nagrodzony w przerwie statuetką dla najlepszego zawodnika sezonu w lidze włoskiej.

9
5
1
1
3
46'

Gra wznowiona.

4
2
1
1
46'
Czy Juventus wyrówna po przerwie?
7
5
1
1
20:26

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo za protestowanie.

13
4
5
4
7
45'

Doliczone dwie minuty.

4
2
1
1
43'

Ostatnie ataki Bianconerich w pierwszej części. Przed momentem prawą stroną boiska nie przedarł się Juan Cuadrado.

2
2
4
1
1
41'

Atalanta stara się przetrwać ze swoim prowadzeniem do zakończenia pierwszej połowy meczu. Juventus nie przeprowadza huraganowego ataku.

2
2
2
4
1
38'

Paulo Dybala zakończył szybki atak Juventusu uderzeniem zza pola karnego nieznacznie ponad bramką Pierluigiego Golliniego.

4
3
3
2
35'

Atalanta na prowadzeniu w stolicy Piemontu.

3
2
6
1
4
33'

Gol! Strzelił Josip Ilicić. Asystował mu Andrea Masiello.

Próbował Słoweniec kilku sposobów na pokonanie Wojciecha Szczęsnego. Wreszcie trafił do siatki Juventusu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego znalazł się w pobliżu dalszego słupka i wykorzystał płaskie dośrodkowanie przepuszczone przez zbyt biernych Bianconerich.

11
11
13
31
46
32'

Cristiano Ronaldo na spalonym. Portugalczyk próbował strzelić gola głową po wrzutce Paulo Dybali z głębi pola.

4
2
3
4
5
31'

Leonardo Bonucci przekładał sobie piłkę przed polem karnym Atalanty. Wreszcie środkowy defensor Juventusu zdecydował się na płaskie uderzenie, które zatrzymał rozpaczliwie interweniujący przeciwnik.

5
3
2
2
28'

Żółtą kartkę otrzymał Hans Hateboer za zagranie ręką.

2
27'

Duvan Zapata centymetry od strzelenia piątego gola Juventusowi w jednym sezonie. Kolumbijczyk wygrał pojedynek z Andreą Barzaglim i strzelił po ziemi nieznacznie obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

2
3
2
1
2
26'

Timothy Castagne rozpędził się w polu karnym Juventusu aż za mocno. Pomocnik z Bergamo wybiegł z futbolówką poza boisko, więc tę wprowadził do gry ponownie Wojciech Szczęsny.

4
2
1
23'

Trochę spokojniejszy fragment spotkania w Turynie. Wygląda na to, że Bianconeri nabrali respektu wobec przeciwnika po jego kilku atakach.

6
2
1
1
20'

Sędzia nie gwizdnął po zobaczeniu powtórek i Atalanta nie dostała rzutu karnego.

13
3
1
1
4
20'

Sędzia sprawdza, czy Atalanta powinna strzelać rzut karny.

3
2
8
1
3
18'

Po przewinieniu Alexa Sandro na Josipie Iliciciu sam Słoweniec zabrał się za wykonanie rzutu wolnego. Piłka po uderzeniu zawodnika ofensywnego Atalanty wylądowała w murze ustawionym przez Wojciecha Szczęsnego.

4
1
5
2
17'

Josip Ilicić zatańczył w polu karnym Juventusu. Po jego zagraniu Remo Freuler miał szansę na wpakowanie piłki z bliska do siatki. Odrobinę spóźnił się do wstrzelenia Słoweńca, co uratowało Bianconerich.

3
1
1
20:26

2
14'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro za faul na Josipie Iliciciu.

Juventus FC
2
1
3
4
13'

Jednocześnie z powodu urazu cierpieli Cristiano Ronaldo i Josip Ilicić.

1
2
1
2
12'

Cristiano Ronaldo sprawdził czujność Pierluigiego Golliniego uderzeniem zza pola karnego. Skoncentrowany jest bramkarz Nerazzurrich.

4
1
4
8'

Jeszcze rzut rożny i ponownie zakotłowało się w polu karnym mistrza Włoch. Po dośrodkowaniu strącenie Robina Gosensa zatrzymał Wojciech Szczęsny, a po dobitce Hansa Hateboera futbolówka trafiła w poprzeczkę.

4
2
3
1
7'

Grający w błękitnych koszulkach przyjezdni przeprowadzili pierwszy składny atak. Zakończył się on uderzeniem z kilkunastu metrów Remo Freulera. Interweniował Wojciech Szczęsny i ratował Juventus.

4
3
2
4
3
5'

Akcja oskrzydlająca Bianconerich. Płaskie dośrodkowanie ominęło Pierluigiego Golliniego, ale bramkarz Atalanty miał szczęście, że za jego plecami nie było kolejnego zawodnika Juventusu.

2
2
3
1
2
1'

Cristiano Ronaldo mógł błyskawicznie dać prowadzenie Bianconerim. Przestrzelił Portugalczyk, do którego dotarła piłka po podaniu Emre Cana.