Strzał z ostrego kąta Antonio Candrevy dorze obronił Karnezis.

1
3
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Pewny strzał w prawy róg, Karnezis rzucił się w przeciwny. 4:1!

Inter Mediolan
16
7
8
8
9
81'

Faulowany był Icardi, będzie rzut karny dla Interu!

4
3
3
3
3
80'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Amin Younes.

1
1
2
1
1
79'
ZMIANA

Inter. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Antonio Candreva.

78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabian Ruiz. Asystował mu Dries Mertens. Mertens do Ruiza, a ten w polu karnym uderzył z okolic pola bramkowego przy bliższym słupku. 4:0!

1
77'

Po dośrodkowaniu głową uderzał Icardi, Karnezis zdołał złapać piłkę.

1
2
76'
ZMIANA
74'

Po rzucie rożnym w zamieszaniu uderzał Lautaro, trafił jednak w poprzeczkę!

1
4
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabian Ruiz.  Okazję na gola miał Milik, strzał odbił Handanović. Piłka trafiła po chwili trafiła do Fabiana Ruiza, który pewnie trafił do pustej bramki. 3:0!

SSC Napoli
35
13
8
5
5
68'

Kalifa Coulibaly w nieprawdopodobny sposób głową wybił piłkę tuż sprzed linii bramkowej!

4
1
3
1
67'

Groźnie pod bramką Napoli. Świetnie w bramce zachował się Karnezis!

3
1
1
1
1
65'

Rzut rożny dla Interu. Po dośrodkowaniu Milik wybił piłkę na kolejny korner.

komentarz

2
1
1
1
1
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Jose Callejon. Callejon precyzyjnie w pole karne do Mertensa, a ten głową pokonał Handanovicia! 2:0!

32
15
9
4
6
59'

Po zmianie stron piłka częściej znajduje się w okolicach środka pola.

3
3
1
1
1
58'
ZMIANA
56'

Atalanta prowadzi z Juventusem. Inter aktualnie traci 3. miejsce. Goście starają się przejąć inicjatywę.

3
3
1
1
1
52'

Groźnie zapowiadała się kontra Napoli, w końcowej fazie straciła jednak na szybkości i piłkę przejęli goście.