2
1
90+1'

Gol! Strzelił Gianluca Caprari.

Spotkanie podsumowane drugim golem Sampdorii Genua. Gianluca Caprari posłał piłkę do bramki Carlo Pinsoglio z rzutu wolnego. Przeleciała ona ponad murem i zatrzepotała w siatce.

Sampdoria Genua
9
5
6
4
5
90'

Doliczone cztery minuty.

3
1
88'

Juventus poniesie prawdopodobnie drugą w sezonie porażkę w Genui. Szczęście w piknikowym spotkaniu sprzyja Sampdorii.

3
2
3
84'

Gol! Strzelił Gregoire Defrel. Asystował mu Manolo Gabbiadini.

Piłka wylądowała w bramce Juventusu. Carlo Pinsoglio musi sięgnąć po nią do siatki, nie zachowa czystego konta. Golkipera Bianconerich zmylił rykoszet po uderzeniu Gregoire'a Defrela.

9
7
3
2
2
82'

Rozluźniły się szyki obronne i drużyny postanowiły zatroszczyć się o zdobycie gola. Ronaldo Vieira zamarzył o oddaniu strzału do siatki przewrotką, ale nie wyszła mu techniczna perełka.

1
1
1
80'

Piłka w bramce Sampdorii Genua. Moise Kean strzelił między nogami Rafaela Cabrala do siatki, jednak w momencie podania prostopadłego był na spalonym.

1
1
1
1
75'

Juventus. Schodzi: Matheus Pereira. Wchodzi: Hans Nicolussi Caviglia.

wchodzi Wchodzi
Hans Nicolussi Caviglia #41
schodzi Schodzi
1
1
75'

Karol Linetty dostał podanie od Ronaldo Vieiry i zdecydował się na płaskie uderzenie. Piłka po próbie reprezentanta Polski przeturlała się obok bramki Carlo Pinsoglio.

1
1
1
1
1
73'

Wrzutka Bartosza Bereszyńskiego w kierunku Fabio Quagliarelli. Tym razem najlepszemu napastnikowi Sampdorii Genua nie udało się oddać uderzenia w gąszczu broniących zawodników Juventusu.

1
1
1
1
1
70'

Sampdoria. Schodzi: Edgar Barreto. Wchodzi: Ronaldo Vieira.

Ronaldo Vieira #4
1
3
68'

Coraz mniej czasu na rozstrzygnięcie tego spotkania. Żadna z drużyn nie rzuca wszystkich możliwych sił do ataku.

1
1
1
65'
komentarz

2
63'

Matheus Pereira zaplątał się w polu karnym Sampdorii Genua i nie udało mu się oddać niebezpiecznego uderzenia.

1
1
1
61'

Nieco przyspieszyli po przerwie Bianconeri, ale nadal o tempie meczu trzeba mówić piknikowe.

1
1
58'

Juventus. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: Manolo Portanova.

1
1
58'
57'

Carlo Pinsoglio odprowadził piłkę poza boisko po zagraniu Gastona Ramireza. Za moment pojawi się pierwszy zmiennik.

1
1
1
55'

Przerwa w grze spowodowana urazem Emre Cana.

1
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele Rugani za faul na Gregiorze Defrelu.

1
1
1
50'

Huknął zza pola karnego Matheus Pereira. Rzucił się w kierunku narożnika swojej bramki Rafael Cabral, ale nie musiał interweniować.

1
48'

Moise Kean przyczaił się w polu karnym przeciwnika i strzelił nieznacznie obok bramki Rafaela Cabrala po płaskim dośrodkowaniu Mattii De Sciglio.

2
48'

Piłka w posiadaniu Bianconerich. Przeciągnięte dośrodkowanie zostało uratowane dopiero przez zamykającego akcję przyjezdnych Juana Cuadrado.

3
1
1
1
2
46'

1
44'

Gaston Ramirez miał ochotę na skierowanie piłki zza pola karnego w okienko bramki Juventusu. Nieznacznie pomyłka Urusa.

1
43'

Długa wymiana podań podopiecznych Marco Giampaolo. Wreszcie dośrodkowanie zostało posłane w kierunku Gregoire'a Defrela, któremu nie udało się oddać soczystego strzału.

1
1
40'

Bartosz Bereszyński, Karol Linetty i spółka nie mają dużego problemu z zatrzymywaniem ataków Juventusu, ale już na połowie mistrza Włoch jest większy kłopot.

1
1
38'

Paulo Dybala walczył o piłkę blisko bramki przeciwnika. Niewiele zabrakło, żeby Argentyńczyk strzelił gola po beznadziejnym przyjęciu Jacopo Sali.

1
34'

Fabio Quagliarella strzelił nożycami po wrzutce Gastona Ramireza z głębi pola. Bardzo widowiskowe, ale jednak niecelne było uderzenie lidera Blucerchiatich.

1
2
31'

Tym razem Rodrigo Bentancur strzelił z dozwolonej pozycji, ale ponad bramką Sampdorii Genua.

1
1
1
30'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego Rodrigo Bentancura po podaniu Martina Caceresa. Gwizdek sędziego z delikatnym spóźnieniem i Urus jeszcze zatrudnił strzałem Rafaela Cabrala.

1
1
1
1
1
27'

Przewinienie Moise Keana na Bartoszu Bereszyńskim, który w odpowiednim momencie wbiegł przed zawodnika ofensywnego Juventusu.

1
1
1
1
26'

Podniosła się wrzawa w momencie dośrodkowania z rzutu rożnego w pole karne Juventusu. Nie udało się jednak zatrudnić uderzeniem Carlo Pinsoglio.

1
23'

Gregoire Defrel próbował uruchomić będącego blisko linii bocznej Fabio Quagliarellę. Francuz musi być dokładniejszy, jeżeli nie chce denerwować wiekowego reprezentanta Włoch.

1
1
1
20'

Podanie za plecy obrońców Sampdorii do Moise Keana. Pognał za nastolatkiem Alex Ferrari i wyrzucił go razem z futbolówką poza boisko.

1
1
17:33

1
16'

Korner po zablokowanym strzale Rodrigo Bentancura. Po stałym fragmencie kolejna próba jednego z zawodników Juventusu. To Paulo Dybala, ale wyłącznie sprawdził obecność między słupkami Rafaela Cabrala.

1
1
14'

Po dośrodkowaniu z prawej strony premierowe uderzenie próbował oddać Fabio Quagliarella. Futbolówka tylko przelała się po stopie najlepszego napastnika ligi.

1
1
12'

Liczne pojedynki na skrzydle z udziałem Juana Cuadrado. Kolumbijczyk próbuje się rozpędzić na prawej stronie boiska, co utrudniają piłkarze z Genui.

1
8'

Nieudane wstrzelenie Mattii De Sciglio z lewego skrzydła. Juventus miał jeszcze korner i po krótkim rozegraniu stałego fragmentu szarżował bez powodzenia Juan Cuadrado.

1
7'

Spokojny początek spotkania. Piłkarze walczą o panowanie w centralnej części boiska.

1
1
3'

Gospodarze w niebieskich koszulkach, białych spodenkach oraz getrach. Juventus w biało-czarnych strojach zaprojektowanych z myślą o kolejnym sezonie.

1
1
1
Czy Fabio Quagliarella strzeli gola w meczu z Juventusem?
2
17:33

1
17:06

Bartosz Bereszyński i Karol Linetty od początku po stronie gospodarzy.

17:06

Juventus postara się o zwycięstwo na Stadio Luigi Ferraris, gdzie w tym sezonie przegrał już z Genoą CFC.

1
17:06

Sampdoria Genua i Juventus to dwa z pięciu klubów, które przed kolejką wiedziały doskonale, na którym miejscu zakończą sezon. Blucerchiati są na dziewiątej lokacie, a Stara Dama została mistrzem Włoch.