12
7
9
89'

Sergio Floccari główkował w spojenie słupka z poprzeczką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. SPAL był bardzo blisko wyrównania.

8
7
10
8
13
88'

Tylko Krzysztof Piątek biega po połowie przeciwników. Milan koncentruje się na chronieniu swojego prowadzenia.

21
7
5
3
7
85'

Sędzia gwizdnął przewinienie Krzysztofa Piątka, który walczył o piłkę blisko pola karnego przeciwnika.

3
4
4
9
18
83'

Dośrodkowanie Manuela Lazzariego ominęło wszystkich zawodników w polu karnym. Spokojnie interweniowali piłkarze z Mediolanu.

4
2
2
1
3
81'

Żółtą kartkę otrzymał Tiemoue Bakayoko za ostry wślizg.

3
3
2
4
3
79'

Milan. Schodzi: Fabio Borini. Wchodzi: Andrea Conti.

6
1
4
2
1
77'

SPAL. Schodzi: Thiago Cionek. Wchodzi: Sergio Floccari.

75'

Gospodarzom został kwadrans, żeby ponownie wyrównać. Milan stara się trzymać przeciwnika jak najdalej od własnej bramki.

6
1
3
1
2
72'

SPAL. Schodzi: Mattia Valoti. Wchodzi: Marko Janković.

komentarz

1
2
1
1
69'

Dynamicznie zmienia się sytuacja w Ferrarze i na innych stadionach. Drużyna z Mediolanu ponownie prowadzi, ale wyniki innych spotkań jej nie sprzyjają.

2
1
2
8
14
66'

Gol! Strzelił Franck Kessie.

Pewne uderzenie Iworyjczyka z rzutu karnego do bramki i drużyna z Mediolanu odzyskała prowadzenie.

81
35
14
8
9
65'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Cionek za faul.

18
7
8
8
8
64'

Rzut karny po faulu Thiago Cionka na Krzysztofie Piątku.

58
30
9
8
5
62'

Milan. Schodzi: Ignazio Abate. Wchodzi: Patrick Cutrone.

60'

Krzysztof Piątek uderzył obok bramki Emiliano Viviano po płaskim dośrodkowaniu Suso.

4
5
4
4
8
58'

Mattia Valoti strzelił z ostrego kąta w boczną siatkę bramki Milanu.

6
3
5
3
6
56'

Suną kolejne ataki zespołu z Ferrary. Przy aktualnych wynikach Milan jest poza miejscami premiowanymi awansem do Ligi Mistrzów.

3
2
2
4
11
53'

Gol! Strzelił Mohamed Fares. Asystował mu Thiago Cionek.

Milan już nie prowadzi w Ferrarze! Mohamed Fares poprawił się i tym razem już bezbłędnie przymierzył do bramki Pepe Reiny po dośrodkowaniu Thiago Cionka z prawego skrzydła.

30
52'

Poważne ostrzeżenie dostali Rossoneri. Starają się przenieść grę ponownie na połowę przeciwnika, jednak tam nieprzepisowo walczył Krzysztof Piątek.

1
2
2
2
4
49'

Pepe Reina obronił strzał Mohameda Faresa. Skrzydłowy znalazł się sam niespodziewanie blisko bramki Milanu. Doświadczony Hiszpan musiał ratować skóry podopiecznych Gennaro Gattuso.

4
1
2
48'

Piłka w posiadaniu Rossonerich. SPAL dopiero zorganizował się do wysokiego pressingu, a minęły już trzy minuty po przerwie.

2
2
1
2
46'

2
Czy AC Milan powiększy przewagę po przerwie?
6
1
1
45'

5
2
3
2
2
43'

Hakan Calhanoglu huknął po podaniu Krzysztofa Piątka. Nieznacznie pomylił się Turek, a mógł po raz drugi w tym spotkaniu cieszyć się z trafienia do siatki.

6
4
5
4
4
42'

Krzysztof Piątek przedzierał się w polu karnym. Nie udało się reprezentantowi Polski dopaść do podania prostopadłego.

4
2
3
3
10
40'

AC Milan wymienia podania. Po aktywnym okresie w grze gospodarzy ostudzili ich impet podopieczni Gennaro Gattuso.

2
1
1
3
36'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Bonifazi za ostry faul.

4
33'

Krzysztof Piątek strzelił przewrotką w rękawice Emiliano Viviano. Nie dał się zaskoczyć bramkarz zespołu z Ferrary.

1
30'

Wrócili do walki o punkty gospodarze i uskrzydleni swoim golem kontaktowym starają się wywrzeć presję na podopiecznych Gennaro Gattuso.

1
1
1
1
4
28'

Gol! Strzelił Francesco Vicari. Asystował mu Alessandro Murgia.

Kolejna bramka w Ferrarze. Po wrzutce z rzutu wolnego Francesco Vicari przytomnie strącił piłkę do siatki. Nierozgrzany Pepe Reina został w blokach i tylko obserwował, jak futbolówka szybuje w niepożądanym kierunku.

27
27'

Żółtą kartkę otrzymał Ignazio Abate za faul na Mirko Antenuccim.

1
2
4
2
26'

Rossoneri potrafili zaatakować i potrafili zaatakować skutecznie. Sytuacja przyjezdnych w ich meczu jest komfortowa.

5
3
1
23'

Gol! Strzelił Franck Kessie. Asystował mu Ricardo Rodriguez.

Iworyjczyk dorzucił gola do niedawnej asysty. Kompletnie nieobstawiony w polu karnym Franck Kessie dostał podanie od Ricardo Rodrigueza i huknął prosto do bramki Emiliano Viviano.

50
26
5
1
2
21'
20'

Nie będzie w stanie pozostać na boisku Gianluigi Donnarumma. Powodem jest kontuzja.

4
2
8
14
9
18'

Gol! Strzelił Hakan Calhanoglu. Asystował mu Franck Kessie.

Płaskie uderzenie z kilkunastu metrów w narożnik bramki Emiliano Viviano. Hakan Calhanoglu przymierzył po podaniu Francka Kessiego z bocznego sektora boiska. AC Milan na prowadzeniu.

1
16'

Trochę zbyt głębokie zagranie Manuela Lazzariego w pole karne Milanu. Jedynym adresatem mógł być Gianluigi Donnarumma.

3
2
1
1
3
12'

Krzysztof Piątek główkował obok bramki Emiliano Viviano po wrzutce Ricardo Rodrigueza. Wcześniej Hakan Calhanoglu zatrudnił golkipera gospodarzy mocnym uderzeniem z kilkunastu metrów.

5
4
3
5
10'

Budzi się SPAL. Po uderzeniu Mohameda Faresa blokowali przyjezdni i drużyna z Ferrary musiała zadowolić się rzutem rożnym.

5
1
3
1
2
8'

Thiago Cionek nie wiedział, jak przetransportować piłkę do przodu i oddał ją jedynemu nieatakowanemu spośród gospodarzy Emiliano Viviano.

4
4
3
2
3
6'

Kolejna akcja Milanu z udziałem Krzysztofa Piątka. Po podaniu reprezentanta Polski strzelał Fabio Borini i piłka ugrzęzła w bocznej siatce bramki Emiliano Viviano.

3
2
1
2
4
4'

AC Milan przystąpił do ataku. W ostatnim momencie zostało zablokowane uderzenie Krzysztofa Piątka. Udało się podopiecznym Gennaro Gattuso wywalczyć wyłącznie korner.

1
2
1
3
2'

SPAL występuje w biało-błękitnych strojach, natomiast podopieczni Gennaro Gattuso na czarno-czerwono.

20:01

SPAL nie zapunktował w dwóch poprzednich kolejkach. Piłkarze z Ferrary przegrali 1:2 z SSC Napoli oraz 2:3 z Udinese Calcio. Drużyna Thiago Cionka znajduje się na 12. miejscu w tabeli.

4
1
20:01

Drużyna z Mediolanu wygrała trzy poprzednie mecze. Podopieczni Gennaro Gattuso pokonali kolejno Bolognę FC, ACF Fiorentinę i Frosinone Calcio. AC Milan wygrał wszystkie rozegrane w tej dekadzie spotkania ze SPAL-em.

3
2
20:01

AC Milan walczy jeszcze o awans do Ligi Mistrzów. Potrzebuje do sukcesu przede wszystkim dobrego wyniku w konfrontacji ze SPAL-em. Rossoneri będą również oczekiwać po potknięcia wyżej notowanych Atalanty BC i Interu Mediolan.