3:2
Zakończony
SSC Napoli
90+2'

Arkadiusz Milik huknął obok bramki Łukasza Skorupskiego. Chyba nie wstrzeli się tego wieczoru najlepszy snajper Azzurrich.

1
5
6
4
6
90'

Doliczone pięć minut.

3
1
2
2
1
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Federico Santander. Asystował mu Mattias Svanberg.

Piłka trafiła w upadającego na boisko Federico Santandera. Paragwajczyk zachował czujność rewolucyjną i tak sprytnie ułożył ciało, że pokonał Orestisa Kornezisa po raz drugi tego wieczoru.

5
86'
ZMIANA
85'

Spotkanie mógł rozstrzygnąć Piotr Zieliński. Po wymianie podań przed polem karnym pomocnik Napoli huknął z dystansu w słupek! Rzucił się Łukasz Skorupski, ale mógł nie dosięgnąć piłki po próbie rodaka!

3
1
4
2
3
84'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Amin Younes. Wchodzi: Gianluca Gaetano.

83'
ZMIANA

Bologna. Schodzi: Roberto Soriano. Wchodzi: Mattias Svanberg.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Roberto Soriano #21
83'
ZMIANA
80'

Kotłuje się w polu karnym Łukasza Skorupskiego. Pogubili się gospodarze, którzy w pierwszej połowie nie pozwalali przeciwnikom na stwarzanie sytuacji podbramkowych.

5
1
1
1
79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Zieliński za ostry faul.

3
2
3
2
4
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Amin Younes.

Napoli dopadło gospodarzy. Dries Mertens przydał się drużynie po wejściu z ławki rezerwowych na boisko. Belg pokonał Łukasza Skorupskiego strzałem po ziemi z bliska po podaniu Amina Younesa.

20
11
6
2
5
74'

Nieco spadło tempo ataków Napoli. Podopieczni Carlo Ancelottiego przygotowują się do ostatecznego szturmu na bramkę Łukasza Skorupskiego.

1
komentarz

70'

Amin Younes zatańczył w polu karnym gospodarzy, ale większe siły liczebne przeciwnika zwyciężyły.

66'

Arkadiusz Milik główkował obok bramki Łukasza Skorupskiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Dobre zachowanie napastnika Napoli, ale do ideału zabrakło dokładności.

1
3
komentarz

1
1
65'

Draka po akcji Arkadiusza Milika. W kłótnię z reprezentantem Polski wdał się Lyanco, a nie zamierzał tam tylko statystować Dries Mertens.

3
1
64'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Simone Verdi. Wchodzi: Jose Callejon.

63'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Lorenzo Insigne. Wchodzi: Dries Mertens.

62'

Orestis Karnezis ma problem z chwytaniem piłki, ale jednocześnie ma szczęście. Znalazł ją zanim Rodrigo Palacio wykonał dobitkę do siatki.

59'

Kolejna przerwa na rozmowę z wozem. Tym razem dyskusja dotyczyła starcia z Rodrigo Palacio w polu karnym Napoli. Nie ma jedenastki dla podopiecznych Sinisy Mihajlovicia.

2
1
1
3
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Faouzi Ghoulam. Asystował mu Fabian Ruiz.

Piłka w bramce Łukasza Skorupskiego po strzale Faouziego Ghoulama. Początkowo trafienie nie zostało uznane z powodu spalonego, ale sędzia postanowił posłuchać pomocników na wozie, a ci wykryli błąd asystenta. Gol kontaktowy i nie będzie czystego konta reprezentanta Polski.

12
6
8
1
3
52'

Napoli stara się zmniejszyć stratę do przeciwnika, ale przeciwnik wicemistrza Włoch jest uskrzydlony dobrym wynikiem.

2
1
49'

Piłkarze nadal żwawi po kwadransie spędzonym w szatni. Napoli zbudowało atak z wykorzystaniem Lorenzo Insigne i Arkadiusza Milika, a gospodarze odpowiedzieli wstrzeleniem Federico Santandera.

1
1
46'

2
45'

Doliczona minuta.

2
1
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Blerim Dzemaili. Asystował mu Federico Santander.

Jedna bramka nie usatysfakcjonowała podopiecznych Sinisy Mihajlovicia. Zanosi się na przyjemny wieczór w Bolonii. Tym razem podawał Federico Santander, a Blerim Dzemaili bezkarnie przebiegł się po połowie Napoli i pokonał Orestisa Karnezisa uderzeniem po ziemi zza pola karnego.

3
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Federico Santander. Asystował mu Rodrigo Palacio.

Bologna FC na prowadzeniu. Przypomniał o sobie w ostatnim meczu sezonu Federico Santander. Z precyzyjnego dośrodkowania Rodrigo Palacio wypadało skorzystać. Orestis Karnezis nie naprawił błędu środkowych obrońców Sebastiano Luperto i Raula Albiola.

Bologna FC
10
6
10
2
3
41'

Przewinienie w centrum boiska. Nieprzepisowo zagrał Raul Albiol w konfrontacji z Federico Santanderem.

1
1
39'

O włos od gola Bologni FC! Riccardo Orsolini główkował po znakomitym dośrodkowaniu z lewego skrzydła, ale minimalnie chybił. Piłka przetoczyła się tuż obok bramki Orestisa Karnezisa.

2
1
35'

Arkadiusz Milik przybiegł we własne pole karne. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niefortunnie strącił piłkę pod nogi Roberto Soriano. Szczęśliwie dla napastnika Napoli uderzenie pomocnika Bologni było bardzo niecelne.

2
1
20:15

1
1
32'

Po rzucie rożnym zapachniało prowadzeniem Bologni. Orestis Karnezis zaprezentował efektowną interwencję po wrzutce i sytuacyjnym uderzeniu Lyanco.

31'

Orestis Karnezis interweniował na raty po mocnym dośrodkowaniu Ericka Pulgara z rzutu wolnego. W pierwszym tempie tylko zbił futbolówkę na przedpolu, ale zdążył jeszcze wyekspediować ją na korner.

28'

Dwukrotnie mierzył Federico Santander. Paragwajczyk najpierw został zablokowany, a po wywalczonym przez siebie rzucie rożnym, było jeszcze uderzenie głową obok bramki Orestisa Karnezisa.

1
26'

Strzela i strzela Lorenzo Insigne, ale albo anemicznie, albo na dodatek niecelnie. Czekają na bardziej zespołowe rozwiązania kompani z Neapolu.

1
1
23'

Sprawdzają czujność Łukasza Skorupskiego przyjezdni, ale nie są to niebezpieczne uderzenia. Bramkarz Bologni FC nie ma prawa do popełnienia błędu.

1
1
21'

Arkadiusz Milik strącił piłkę głową po wrzutce z drugiej linii. Lyanco utrudnił reprezentantowi Polski przymierzenie w bramkę rodaka.

1
1
2
19'

Kolejna szansa Azzurrich. Lorenzo Insigne nie strzelił niebezpiecznie i Łukasz Skorupski musiał zaprezentować spokojny chwyt.

1
1
20:15

18'

Podanie do Arkadiusza Milika, obok którego było kilku zawodników z Bolonii. Reprezentantowi Polski udało się kopnąć piłkę w jednego z przeciwników i wywalczyć korner dla Napoli.

17'

Pierwsza niebezpieczna akcja zespołu Sinisy Mihajlovicia. Na bramkę Orestisa Karnezisa mierzył Federico Santander. W ostatnim momencie piłka została sprzątnięta sprzed nosa Paragwajczyka.

1
14'

Lorenzo Insigne próbował oddać techniczne uderzenie z linii pola karnego w okienko bramki Łukasza Skorupskiego. Rzucił się Polak, ale nie musiał interweniować, ponieważ Włoch nieznacznie chybił.

1
1
12'

Arkadiusz Milik starł się z Lyanco. Środkowy obrońca z Bolonii nie pozwolił reprezentantowi Polski na oddanie uderzenia.

2
1
1
1
1
8'

Efektowna wymiana podań przed polem karnym Bologni. Koronkowa akcja zakończona uderzeniem Simone Verdiego nieznacznie obok bramki Łukasza Skorupskiego.

6'

Przerwa w grze spowodowana problemami zdrowotnymi Blerima Dzemailiego. Walczył ostro w centrum boiska, między innymi z Piotrem Zielińskim i ucierpiał.

1
4'

Problemy techniczne. Sędziowie uśmiechają się szeroko, ale to chyba dobra mina do złej gry. Potrzebna jest taśma do chorągiewki.

2'

Pierwsze ataki grających w niebieskich stronach zawodników Carlo Ancelottiego. Lorenzo Insigne wszedł w pojedynek i wywalczył korner dla zespołu z Neapolu.