5
2
1
90+2'

Dahoud jeszcze spróbował strzału. Uderzenie minimalnie obok słupka, ale po rykoszecie.

3
3
90+1'

Szkoda, że nie ma VAR-u, nie będzie weryfikacji ewentualnej ręki w polu karnym Borussii.

5
6
3
90+1'

Brugge jeszcze ruszyło, mają rzut rożny.

1
1
90'

Doliczone trzy minuty.

1
2
89'

Pulisić bardzo aktywny. Wywalczył rzut wolny w środku pola, w Borusii w to mi graj.

2
87'

Nie najlepiej to świadczy o Pulisiciu skoro z narożnika pola karnego, bez opieki, kropnął pięć metrów nad poprzeczką.

2
1
3
3
2
85'

Gol! Strzelił Christian Pulisić.

Bramka kuriozum. Prostopadłe podanie nie dotarło do adresata, Rits próbował je wybić, ale zrobił to tak nieofrtunnie, że trafił w nadbiegającego Pulisicia. Piłka przybrała dziwną parabolę i... przelobowała Leticę. Nie do końca zasłużone prowadzenie Borussii.

Borussia Dortmund
55
29
9
5
8
84'

Borussia. Schodzi: Julian Weigl. Wchodzi: Mahmoud Dahoud.

83'

Brugge pomogło wsparcie kibiców. Wesley znalazł się sam w polu karnym i uderzył "z dużej palca", ale w Buerkiego.

3
1
1
83'

Kibice zwietrzyli szanse i żarliwie dopingują miejscowych.

1
1
1
82'

Brugge. Schodzi: Jelle Vossen. Wchodzi: Lois Openda.

wchodzi Wchodzi
Lois Openda #80
schodzi Schodzi
1
80'

Piszczek mógł uszczęśliwić dortmundczyków. Doszedł do dośrodkowania Kagawy, ale uderzył obok bramki. Po chwili kolejny przerzut do Polaka, tym razem gorszej jakości.

6
2
1
3
3
78'

Buerki nie musiał ruszać się z bramki. Kocioł w jego szesnastce, dośrodkowanie z dobrej pozycji, ale zupełnie popsute.

2
76'

Brugge. Schodzi: Arnaut Danjuma. Wchodzi: Emmanuel Bonaventure Dennis.

Emmanuel Bonaventure Dennis #42
Arnaut Danjuma #47
75'

Wreszcie ładna akcja Borussii na jeden kontakt. Reus do Pulisicia, pomocnik znalazł się przed Leticą, ale był na spalonym.

1
1
73'

Cools nieźle spisuje się jako zmiennik. Przed chwilą sprawił sporo problemów obrońcom Borussii.

2
2
1
2
1
70'

Kolejna przekombinowana akcja Borussii. Tak długo zwlekali z rozwiązaniem, że wk ońcu przymusowe podanie wylądowało w rękach bramkarza Brugge.

1
2
69'
67'

Kagawa czaił się na strzał, szukał miejsca, aż w końcu zdecydował się na dośrodkowanie, z którym poradzili sobie rywale.

3
66'

Schmelzer ma najwięcej ochoty do gry. Jego dośrodkowanie zatrzymane, choć Niemiec reklamował zagranie ręką. Bezskutecznie.

64'

Piłka teraz częściej na połowie Brugge. Przed chwilą próbował Schmelzer.

2
62'

Borussia. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Shinji Kagawa.

60'

Takich okazji nie było wiele. Reus ustawił piłkę 30 metrów przed bramką, ale strzał niegroźny. Będzie pierwsza zmiana w Borussii.

1
1
58'

Pierwsza akcja zmiennika. Cools dośrodkowywał w pole karne, ale obrońcy dortmundczyków byli na miejscu.

1
56'

Brugge. Schodzi: Thibault Vlietinck. Wchodzi: Dion Cools.

Dion Cools #21
Thibault Vlietinck #19
1
1
1
55'

Kolejne dwie groźne akcje Brugge. Buerki pewnie chwycił strzały, ale to już kolejne ostrzeżenie dla Borussii.

53'

Akanji na długo zapamięta Wesleya. Piłkarz Brugge znowu go wyprzedził i dograł w pole karne. Sytuacje wyjaśnił powrót Reusa.

1
1
51'

Obrona Brugge jest dzisiaj monolitem, rzadko dopuszcza do groźnych sytuacji. Wolf nie zdołał dojśc do podania od Reusa.

1
1
1
49'

Borussia bije głową w mur. Sancho znalazł się przed polem karnym, ale nie miał pomysłu na rozwiązanie akcji.

1
2
1
49'

Trener Lucien Favre nie zamierza bezczynnie czekać, wysłał rezerwowych do rozgrzewki. Borussia na razie rozczarowuje.

3
3
46'

W pierwszej akcji ruszył Weigl, ale został powstrzymany faulem.

1
1
1
46'

Ruszyła druga połowa.

2
1
45'

Dośrodkowanie z głębi pola, piłkarze Brugge chyba się tego nie spodziewali, a zza ich pleców wyskoczył Schmelzer. Lewy obrońca też był zaskoczony, że miał tyle miejsca i źle uderzył.

1
1
3
4
43'

Akcję Reusa zmarnował Witsel. Strzał Belga wysoko ponad bramką jego rodaków.

1
1
2
4
5
42'

Weigl musi się mieć na baczności. Ma żółtą kartę, a znowu niepotrzebnie zaatakował rywala w środku pola.

1
1
1
4
40'

Sancho wdarł się w pole karne, ale po chwili przesadził z dryblingiem i Borussia straciła szansę.

1
1
1
8
3
36'

Poulain bardzo czujnie, nie dopuścił, by Wolf wepchnął się między niego a bramkarza.

1
1
5
2
35'

Brugge uspokoiło grę, od kilkudzesięciu sekund nie pozwala dortmundczykom przejąć piłki.

3
1
1
7
32'

Piszczek! Po rzucie rożnym doszedł do dośrodkowania, zgrał piłkę do kolegi stojącego przed bramką, ale nie udało się wepchnąć jej do siatki.

10
6
1
6
1
30'

A teraz Reus dostał podanie na nos, ale nie trafił czysto w piłkę. Borussia musi próbować jeszcze raz.

5
1
2
1
1
28'

Teraz Goetze sprawdził czujność bramkarza miejscowych. Może nie jest to wielki mecz, ale dzieje się całkiem sporo.

4
2
1
1
1
25'

O dziwo, od paru minut to Brugge wygląda lepiej, nie schodzi z połowy Borussii.

2
2
5
5
23'

Coraz niebezpieczniejsze ataki Brugge. Groeneveld zrobił sobie miejsce i kropnął, Buerki chyba by tego nie sięgnął. Strzał jednak obok słupka.

3
2
1
2
5
22'

Ależ teraz groźne dośrodkowanie. Wesley z prawej strony i Akanji musiał ratować Borussię ratunkowym wślizgiem.

1
1
5
1
1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Weigl. Wesley wycięty.

2
3
2
2
3
17'

Ciekawie rozegrany korner. Piłka na dalszy słupek do nadbiegającego Witsela. Belg przyłożył, ale Letica poradził sobie ze strzałem.

2
1
16'

To mógł być bardzo kosztowny błąd gospodarzy. Wolf znalazł Reusa w polu karnym, ten próbował odegrać do Goetzego, ale bezskutecznie.

3
1
5
15'

Akcję wyprowadzał stoper Akanji, szukał partnerów, a prawie nadział się na kontrę Brugge.

1
1
1
2
12'

Odpowiedź gospodarzy. Thibault Vlietinck wrzucił na głowę Vossena, ale strzał nie zagroził Buerkiemu.

1
1
3
3
1
11'

Pierwsza naprawdę groźna sytuacja Borussii. Wolf był osamotniony w polu karnym i powinien otworzyć wynik.

4
1
1
1
10'

O strzał pokusił się Arnaut Groeneveld. Uderzenie piłkarza Club Brugge minęło jednak bramkę Buerkiego.

1
1
1
7'

Przyspieszyła Borussia. Sancho nie dostał piłki, ale dortmundczycy zaczną od autu.

4
3
1
1
6'

Borussia nie zamierza dyktować wysokiego tempa, uspokoiła grę po próbach miejscowych.

2
5'

Po raz pierwszy do akcji ofensywnej włączył się Piszczek. Polak zablokowany na swojej stronie.

4
3
1
1
3'

Znowu Wesley, tym razem w pojedynku z Akanjim. Szwajcar nie dał się ograć. Aktywni gospodarze.

2
2'

Pierwsze brawa dla miejscowych. Wesley próbował dośrodkowania prawą stroną.

1
1
1
1'

Ledwie po kilkudziesięciu sekundach Wolf mógł sam pognać na bramkę. Za krótkie podanie Mitrovicia do bramkarza i Niemiec prawie uprzedził rywala.