1:1
Zakończony
AS Monaco
90+3'

Lois Openda powinien rozstrzygnąć ten mecz w doliczonym czasie. Koszmarne zachowanie. Strzał głową obok bramki. Nikogo nie było obok zmiennika!

3
2
1
1
4
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Youri Tielemans za faul taktyczny.

3
1
90+1'

Kocioł w polu karnym AS Monaco po wrzutce z rzutu wolnego. Może nie w stu procentach spokojnie, ale poradzili sobie i wyekspediowali piłkę przyjezdni.

1
1
90'

Doliczone trzy minuty.

3
1
2
1
2
90'

Brugge. Schodzi: Emmanuel Bonaventure Dennis. Wchodzi: Krepin Diatta.

wchodzi Wchodzi
Krepin Diatta #11
schodzi Schodzi
Emmanuel Bonaventure Dennis #42
1
89'

Żółtą kartkę odłożoną w czasie otrzymał Emmanuel Bonaventure Dennis.

Club Brugge
87'

Marvelous Nakamba nie ostrzegł przechodniów obok stadionu, że odda takie uderzenie na wiwat. To było niebezpieczne.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Wesley za spóźniony atak w nogi przeciwnika.

Wesley #7
Club Brugge
83'

Brugge. Schodzi: Thibault Vlietinck. Wchodzi: Clinton Mata.

Clinton Mata #77
Thibault Vlietinck #19
1
82'

Coraz mniej czasu na rozstrzygnięcie tego meczu. AS Monaco w jedenastu na własnej połowie, a Club Brugge operuje piłką na obrzeżach pola karnego przyjezdnych.

79'

Brugge. Schodzi: Kaweh Rezaei. Wchodzi: Lois Openda.

1
78'

Pojedynek z udziałem Kamila Glika. Tym razem obrońca AS Monaco nie pozwolił na oddanie uderzenia. Wybita piłka ponownie w posiadaniu zespołu z kraju Beneluksu.

5
1
2
1
2
75'

Kwadrans do końca rywalizacji i nadal kompromisowy rezultat. Aktywniejszy Club Brugge, ale niedawny atak Aleksandra Gołowina pokazał, że również AS Monaco poszuka jeszcze decydującego gola.

3
2
2
1
1
73'
72'

W odpowiedzi uderzenie Aleksandra Gołowina. To druga celna próba AS Monaco, ale tym razem poradził sobie Karlo Letica.

1
1
1
71'

Loic Badiashile obniża notę za swój występ. Niepotrzebna zabawa bramkarza AS Monaco blisko własnego pola karnego i ma szczęście, że gospodarze nie potrafili wymierzyć za to kary.

1
1
69'

Szansa na zdobycie prowadzenia z rzutu wolnego. Hans Vanaken próbował dorzucić gola do wcześniejszej asysty, jednak futbolówka po jego chytrym strzale poleciała nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką AS Monaco.

2
1
66'

Szybuje piłka w pole karne AS Monaco. Strzelają i dośrodkowują gospodarze, ale nie potrafią wyjść na prowadzenie. Dotychczas nie zmienia ich trener.

3
1
1
1
1
64'
64'

Żółtą kartkę otrzymał Marvelous Nakamba za staranowanie przeciwnika w powietrzu.

1
61'

Kontratak Club Brugge. W okolicę pola karnego wbiegł defensor Benoit Poulain, po którego podaniu Ruud Vormer huknął z kilkunastu metrów zdecydowanie za wysoko. Trener gospodarzy złapał się za głowę.

1
1
1
2
1
59'

Rajd Kaweha Razaeiego po połowie AS Monaco. Ofensywny zawodnik wyprowadził w pole Kamila Glika oraz Andreę Raggiego, ale nie zakończył swojej szarży dokładnym uderzeniem. Futbolówka przeturlała się metr obok bramki Loica Badiashile'a.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Jemerson za wślizg z tyłu w nogi przeciwnika.

AS Monaco
3
2
2
2
2
54'

AS Monaco ostudziło naładowanych energią w szatni gospodarzy i stara się odpowiedzieć niebezpiecznym atakiem.

1
53'

Karlo Letica nie dał się zaskoczyć chytrym uderzeniem zza pola karnego. W założeniu piłka miała wpaść za kołnierz bramkarza Club Brugge do siatki, ale ten jest czujny.

50'

Wrzutka z rzutu wolnego w kierunku Kamila Glika. Nie udało się reprezentantowi Polski oddać uderzenia w gąszczu zawodników Club Brugge.

47'

Rozpoczyna od mocnego uderzenia po przerwie Club Brugge. Kolejny egzamin stopnia koncentracji Loica Badiashile'a. Tym razem strzelił w kierunku bramki przyjezdnych Emmanuel Bonaventure Dennis.

46'

Piłka ponownie w grze.

1
Czy AS Monaco odzyska prowadzenie po przerwie?
3
5
2
4
2
45'

Doliczona minuta.

45'

Loic Badiashile interweniował po strzale kapitana Club Brugge. Dobre ustawienie, reakcja i chwyt golkipera AS Monaco.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Djibril Sidibe za faul na skrzydle blisko własnego pola karnego.

1
1
1
2
1
41'

Wesley zlikwidował prowadzenie AS Monaco.

1
1
1
39'

Gol! Strzelił Wesley. Asystował mu Hans Vanaken.

Wyrównanie w Brugii. Gospodarze dopadli przeciwnika już w pierwszej połowie. Po wrzutce sprzed pola karnego Hansa Vanakena nie miał problemu z oddaniem strzału głową Wesley. Przeskoczył on Kamila Glika, który nie popisał się w tej sytuacji.

16
38'

To powinno być drugie trafienie Moussy Sylli! Kapitalna okazja na zdobycie gola. Już wyprowadzony w pole został Karlo Letica, jednak autor pierwszej bramki tym razem nie trafił w ostrego kąta do opuszczonej siatki.

37'

Nic wynika z ostatnich ataków Club Brugge. Jeden gospodarz kopnął piłkę w drugiego gospodarze i tak oto AS Monaco dostało w prezencie wrzut z autu.

1
36'

Po zmianie wyniku AS Monaco ma jeszcze więcej miejsca na przeprowadzanie szybkich ataków. Tym razem szarża Aleksandra Gołowina nie potrwała tak długo jak sobie wymarzył.

1
34'

Moussa Sylla dał prowadzenie gościom.

2
1
32'

Gol! Strzelił Moussa Sylla. Asystował mu Aleksandr Gołowin.

AS Monaco na prowadzeniu! Przedstawiciel Ligue 1 w łatwy sposób rozmontował defensywę Club Brugge i w mało spodziewanym momencie wyszedł na prowadzenie. Podanie Aleksandra Gołowina trafiło w pole karne do Moussy Sylli, który poradził sobie z obrońcą i płaskim uderzeniem ominął Karlo Leticę.

16
9
4
1
4
30'

Poddenerwowani są kibice w Brugii. Początek spotkania w wykonaniu Club Brugge był obiecujący, ale od kilku minut nie zmusił do wysiłku Loica Badiashile'a.

1
2
29'

Faul w centrum boiska i akcja AC Monaco została w nieprzepisowy sposób skasowana w zarodku. Po rzucie wolnym ni to strzał, ni to podanie do bramkarza w wykonaniu Aleksandra Gołowina.

3
26'

Wymienili podania gospodarze na własnej połowie i próbowali starannie zbudować akcję bramkową. Nie udało się. Sędzia asystent zasygnalizował spalonego Kaweha Rezaeia.

2
24'

Płaskie dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Poradzili sobie z trudem Belgowie, którzy już nie rządzą niepodzielnie na murawie.

1
21'

Szansa na zaskoczenie bramkarza gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nacer Chadli próbował dopaść do piłki, jednak w ostatnim momencie interweniował defensor Club Brugge.

1
17'

Początek meczu ze wskazaniem na Club Brugge. Piłka lądowała nawet dwukrotnie w bramce przeciwnika, ale w obu przypadkach sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

1
15'

Ekspresowa odpowiedź AS Monaco w postaci uderzenia zza pola karnego nieznacznie obok bramki Karlo Leticy. Z niepokojem obserwował lot piłki bramkarz Club Brugge.

3
2
14'

Piłka w bramce gości po strzale Wesleya w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Nie mogą fetować prowadzenia zawodnicy Club Brugge, ponieważ sędzia asystent po raz drugi zasygnalizował spalonego. Bije brawo swoim podopiecznym trenerem Club Brugge.

2
2
12'

Monaco. Schodzi: Stevan Jovetić. Wchodzi: Sofiane Diop.

10'

AS Monaco na razie w dziesięciu. Loic Badiashile musiał zatrzymać piłkę sunącą po murawie po płaskim wstrzeleniu z lewego skrzydła.

1
8'

Przysiadł na boisku Stevan Jovetić i prawdopodobnie będzie potrzebna zmiana w zespole z Monako. Szybko kończy się występ najbardziej wysuniętego zawodnika gości.

2
6'

Thierry Henry w gustownym stroju podszedł blisko linii bocznej boiska i osobiście dyryguje swoimi podopiecznymi. AS Monaco dotychczas dość schowane na własnej połowie.

2
1
5
1
1
4'

Wymienili podania gospodarze. Efektem ich ataku było lądowanie piłki w bramce AS Monaco, tyle że przed strzałem głową na spalonym był dośrodkowujący zawodnik.

4
3
2
2'

Kluby w tradycyjnych strojach. Ekipa z Brugii w niebiesko-czarnych, natomiast jej przeciwnik w biało-czerwonych.