Antonio Barreca wykłada na lewym skrzydle, jak nie należy wykonywać dośrodkowań. Pora kończyć ten nierówny pojedynek.

1
1
85'

Gol! Strzelił Ruud Vormer.

Przypomnieli o sobie przyjezdni. Jeszcze mało im było pozytywnych wrażeń w Monako. Ruud Vormer dorzucił gola do wcześniejszej asysty. Po podaniu z głębi pola kapitan Club Brugge pokonał płaskim uderzeniem w sytuacji sam na sam Diego Benaglio.

Club Brugge
29
16
15
11
13
82'

Niskie tempo w ostatnich minutach. Po pierwsze z powodu kontuzji, po drugie z powodu rozluźnienia przyjezdnych, a po trzecie zniechęcenia gospodarzy. Bawią się kibice Club Brugge.

5
1
1
1
79'

Kolejna przerwa spowodowana urazem. Tym razem ucierpiał i nie podnosi się z boiska zawodnik Club Brugge.

3
1
1
1
1
77'

Brugge. Schodzi: Clinton Mata. Wchodzi: Thibault Vlietinck.

1
76'

Monaco. Schodzi: Kamil Glik. Wchodzi: Almamy Toure.

6
4
4
8
3
73'

Przerwa w grze spowodowana urazem Kamila Glika. Podstawowy obrońca AS Monaco zszedł z boiska.

1
2
6
8
7
72'

Brugge. Schodzi: Wesley. Wchodzi: Kaweh Rezaei.

Kaweh Rezaei #10
Wesley #7
1
2
1
71'

Kamil Glik próbował zdobyć gola po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu. Futbolówka przeleciała nieco obok reprezentanta Polski, któremu pozostało obserwować wydarzenia.

3
3
70'

Dobre ustawienie zawodników w ciemnych strojach po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Coraz bliżej zachowania czystego konta jest Ethan Horvath.

1
68'

Monaco. Schodzi: Youssef Ait Bennasser. Wchodzi: Han-Noah Massengo.

Siriki Dembele #42
1
2
66'

Dużo powodów do zadowolenia mają przyjezdni.

1
3
3
1
64'

Nie dają się oszukać obrońcy Club Brugge. Tym razem piłka miała być wrzucona za ich kołnierz do rozpędzającego się napastnika, ale nic z tego, była wzorowa interwencja.

Dwa tygodnie temu w Brugii padł remis 1:1. Szczęśliwy dla AS Monaco, choć to przedstawiciel Ligue 1 wyszedł na prowadzenie. Później klub z Belgii miał więcej sytuacji podbramkowych, genialną szansę zmarnował nawet w czasie doliczonym. Po podziale punktów stało się niemal pewne, że drużyna Kamila Glika będzie bić się z Club Brugge tylko o trzecie miejsce w grupie i lądowanie w Lidze Europy.Powodzenie AS Monaco w tej rywalizacji było możliwe tylko pod warunkiem lepszego występu na własnym stadionie. Do bramki wrócił Diego Benaglio, a do ataku Radamel Falcao, więc na papierze drużyna miała więcej argumentów, mogła czymś postraszyć. W praktyce gospodarze ponownie rozczarowali, a początek rewanżu wyglądał jak ich sezon w pigułce.AS Monaco ruszyło do ofensywy od pierwszego gwizdka. Trener Thierry Henry zalecił podopiecznym frontalny atak. W 6. minucie Radamel Falcao główkował tuż obok słupka, a niewiele później Sofiane Diop nie ominął swoim strzałem bramkarza Club Brugge. Kamil Glik po jednej z tych sytuacji podniósł już ręce w geście triumfu, ale nie, AS Monaco nie wyszło na prowadzenie.Nie zdobyli gola gospodarze, a zrobili to goście i to trzykrotnie w ciągu 12 minut. Piłka wylądowała w siatce po raz pierwszy po w zasadzie premierowym ataku Club Brugge. Kamil Glik nie przeciął dośrodkowania Matsa Ritsa z prawego skrzydła, a kompani Polaka z klubu nie upilnowali będącego w środku pola karnego Hansa Vanakena, który strzelił do bramki z czystej pozycji. Ten sam zawodnik w 16. minucie przymierzył na 2:0 z rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką Antonio Barreci. Najładniejsza była bramka Wesleya na 3:0 w 24. minucie. Partner Vanakena z ataku Club Brugge przebiegł się bezkarnie przed polem karnym przeciwnika, wypracował tam sobie miejsce do uderzenia z dystansu i huknął w narożnik bramki.Kamil Glik popełnił błąd w Brugii. W Monako mówiąc najogólniej nie pomógł. Przy pierwszym trafieniu nie przeciął dośrodkowania, przy trzecim nie zablokował uderzenia. Gole nie lądowały na koncie reprezentanta Polski, winowajców było kilku. Po prostu Glik współtworzył defensywę, która była w rozsypce.Drużyna Glika jest w katastrofalnym położeniu na wszystkich frontach. W grupie Ligi Mistrzów jest na dnie tabeli, a do Club Brugge traci trzy punkty. W perspektywie przedstawiciela Ligue 1 są spotkania z Atletico Madryt i Borussią Dortmund. Nie jest to perspektywa, która daje dużą szansę na pucharową wiosnę w księstwie. Zmiana trenera Leonardo Jardima na Thierry'ego Henry'ego nie zaowocowała przełamaniem. Drużyna nie potrafi wygrać od 11 sierpnia.AS Monaco - Club Brugge 0:3 (0:3)0:1 - Hans Vanaken 12'0:2 - Hans Vanaken (k.) 16'0:3 - Wesley 24'Składy:Monaco: Diego Benaglio - Djibril Sidibe, Kamil Glik, Jemerson, Antonio Barreca - Youri Tielemans, Youssef Ait Bennasser, Nacer Chadli - Moussa Sylla, Radamel Falcao (61' Prince-Desir Gouano), Sofiane DiopBrugge: Ethan Horvath - Benoit Poulain, Brandon Mechele, Stefano Denswil - Clinton Mata, Ruud Vormer, Marvelous Nakamba, Mats Rits, Krepin Diatta (6' Dion Cools) - Wesley, Hans VanakenŻółte kartki: Barreca (Monaco)Sędzia: Artur Dias (Portugalia)

0:1 - Hans Vanaken 12'0:2 - Hans Vanaken (k.) 16'0:3 - Wesley 24'Składy:Monaco: Diego Benaglio - Djibril Sidibe, Kamil Glik, Jemerson, Antonio Barreca - Youri Tielemans, Youssef Ait Bennasser, Nacer Chadli - Moussa Sylla, Radamel Falcao (61' Prince-Desir Gouano), Sofiane DiopBrugge: Ethan Horvath - Benoit Poulain, Brandon Mechele, Stefano Denswil - Clinton Mata, Ruud Vormer, Marvelous Nakamba, Mats Rits, Krepin Diatta (6' Dion Cools) - Wesley, Hans VanakenŻółte kartki: Barreca (Monaco)Sędzia: Artur Dias (Portugalia)

2
2
1
2
1
61'
58'

Rozstrzelali się piłkarze. Futbolówka w dłoniach Ethana Horvatha po dwóch próbach gospodarzy. Radamel Falcao próbował z bliska krzyżakiem, ale nie trafił idealnie.

1
56'

Pierwsza riposta zespołu z Brugii po przerwie. Marvelous Nakamba przebiegł się po połowie AS Monaco w stylu Wesleya, ale oddał znacznie gorsze uderzenie. Poradził sobie Diego Benaglio.

2
54'

Przechwyt zawodników z księstwa w środkowej strefie boiska, ale zamiast przeprowadzić składny kontratak, to wyrzucili Nacera Chadliego z piłką poza boisko.

1
51'

Na razie obrońcy Club Brugge ignorują swojego golkipera. Kolejna sytuacja podbramkowa AS Monaco i Ethan Horvath miał szczęście, że Moussa Sylla spudłował.

2
2
1
50'

Bardzo nieudane uderzenie Sofiane'a Diopa zza pola karnego. Bramkarz Club Brugge i tak wygląda na poddenerwowanego i żąda od swoich obrońców większej koncentracji.

2
1
2
48'

Niebezpiecznie wyglądające zderzenie w powietrzu. Na szczęście obaj piłkarze są już zdrowi i nie jest konieczna druga w tym spotkaniu wymuszona zmiana.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa.

2
Czy AS Monaco zdobędzie gola po przerwie?
2
6
2
4
3
45'

Doliczone dwie minuty.

1
43'

Końcówka pierwszej części i nie dzieje się nic przełomowego. AS Monaco zdobywa przewagę w posiadaniu piłki, ale w golach wyraźną zaliczkę ma przeciwnik gospodarzy.

2
40'

Gospodarze turlali piłkę po połowie przeciwnika, ale nie jest tam łatwo o oddanie strzału. Spróbował wreszcie z dystansu Radamel Falcao, ale nie przymierzył w lustro bramki.

1
1
1
37'

Przewinienie Kamila Glika na Ruudzie Vormerze. To było bolesne dla pomocnika Club Brugge, ale obyło się bez kartonika dla reprezentanta Polski.

5
2
2
2
3
35'

10 minut do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Sytuacja AS Monaco jest krytyczna. Jeszcze stara się jednak atakować, nie wywiesiło białej flagi na znak kapitulacji.

1
1
1
1
1
32'

Ethan Horvath nie dał się zaskoczyć zagraniem Nacera Chadliego. Dotychczas bezbłędny jest w swoim królestwie bramkarz Club Brugge, który nie wystąpił w pierwszym spotkaniu z Monaco.

2
1
3
1
2
28'

Hans Vanaken zdobył dotychczas dwie bramki.

2
1
2
3
26'

Bardzo skuteczni przyjezdni, a o grze obrony AS Monaco trudno powiedzieć coś poza słowem katastrofa.

1
1
1
24'

Gol! Strzelił Wesley. Asystował mu Ruud Vormer.

Defensywa AS Monaco ponownie była w rozsypce, więc Wesley przebiegł się bezkarnie przed polem karnym gospodarzy i wypracował sobie miejsce do strzału. Kopnięcie z dystansu w narożnik bramki było przemyślane, przygotowane i perfekcyjnie wykonane. 3:0 w księstwie!

12
22'

Nieudane ataki AS Monaco. Miał szansę Youri Tielemans, jednak bramkarz przyjezdnych zatrzymał futbolówkę po jego strzale jedną dłonią. Wyborna interwencja Ethana Horvatha.

2
1
19'

Szansa dla AS Monaco na gola kontaktowego. Dośrodkowanie Nacera Chadliego było zdecydowanie zbyt płaskie i poradzili sobie z nim zawodnicy Club Brugge.

4
1
2
18'

Początek spotkania jak cały sezon AS Monaco w pigułce. Gospodarze ruszyli do frontalnego ataku, który niczym nie zaowocował, a następnie stracili dwa gole w kilka minut.

3
1
2
3
4
16'

Gol! Strzelił Hans Vanaken.

Napastnik Club Brugge skierował piłkę do bramki po raz drugi. Rośnie przewaga przyjezdnych. Po zmyleniu Diego Banaglio pozostało pewnym uderzeniem zamienić jedenastkę w gola.

Club Brugge
19
10
15
11
13
15'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Barreca za blokowanie piłki ręką we własnym polu karnym. Jedenastka dla Club Brugge.

7
4
6
4
4
12'

Gol! Strzelił Hans Vanaken. Asystował mu Mats Rits.

Nie strzelili gospodarze, no to strzelili goście. Club Brugge na prowadzeniu po pierwszym konkretnym ataku. Kamil Glik nie przeciął dośrodkowania Matsa Ritsa. Inni piłkarze AS Monaco kompletnie odpuścili krycie Hansa Vanakena, któremu nie pozowało nic innego jak skierować piłkę z czystej pozycji do bramki.

21
9
9
9
14
10'

Mocne otwarcie w wykonaniu AS Monaco. Gospodarze powinni mieć do siebie pretensje, że jeszcze nie prowadzą.

2
7'

Kolejna szansa AS Monaco. Dużo miejsca w środku pola karnego miał Sofiane Diop. Przed jego oczami był jedynie Ethan Horvath, którego nie potrafił ominąć swoim strzałem.

1
6'

Szansa Radamela Falcao! Kolumbijczyk z łatwością przeskoczył defensora po dośrodkowaniu z lewego skrzydła i oddał strzał głową. Zabrakło niewiele do szczęścia. Pudło, a Kamil Glik już zaczął podnosić ręce w geście triumfu.

1
1
1
1
6'

Brugge. Schodzi: Krepin Diatta. Wchodzi: Dion Cools.

Dion Cools #21
Krepin Diatta #11
2
1
5'

Krepin Diatta ucierpiał w jednym ze starć. Pomocnik Club Brugge flegmatycznie opuścił boisko, po czym zasygnalizował sędziemu chęć powrotu. Nie obędzie się jednak bez zmiany.

1
1
2'

Thierry Henry przygląda się pierwszym akcjom w tym spotkaniu. Ruszył na lewej stronie boiska Antonio Barreca, miał dużo czasu, a dośrodkował prosto w rękawice Ethana Horvatha.