Tottenham. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Danny Rose.

89'

Inter. Schodzi: Radja Nainggolan. Wchodzi: Borja Valero.

85'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Kwadwo Asamoah.

Cóż za kapitalna akcja! Po dośrodkowaniu Asamoaha, Icardi oddał fenomenalny strzał z woleja, piłka poleciała przy słupku i Vorm bez szans. 1:1!

52
31
15
12
9
85'

Potężnie z 20 metrów uderzył Eric Dier, lecz nie trafił w bramkę.

2
1
1
2
1
82'

Żółtą kartkę za opóźnianie gry otrzymał Michel Vorm.

Tottenham Hotspur
2
1
1
82'

Niezła szarża Candrevy, który zwiódł w polu karnym jednego z rywali, jednak uderzył niecelnie.

1
1
1
81'

Piłkarze Interu sprawiają wrażenie bezradnych. Tottenham bez trudu rozbija ich akcje.

1
1
1
1
1
78'

Milan Skriniar szukał dośrodkowaniem któregoś z kolegów, piłkę podbił głową na 15. metrze Radja Nainggolan i ostatecznie wszystko wyjaśnił pewnym chwytem Michel Vorm.

1
1
1
2
1
75'

Z lewego skrzydła dośrodkował Kwadwo Asamoah, jednak za plecy Icardiego i nic z tej akcji nie wyszło.

1
1
2
2
2
72'

Inter. Schodzi: Matteo Politano. Wchodzi: Keita Balde.

72'

Tottenham. Schodzi: Erik Lamela. Wchodzi: Harry Winks.

1
1
2
1
1
71'

Handanović ofiarnie zablokował w polu karnym płaskie dogranie Lameli do Kane'a. Tottenham gra coraz swobodniej.

2
1
1
1
1
68'

Lucas Moura niemiłosiernie zakręcił obrońcami Interu, ostatecznie piłkę przejął w polu karnym Erik Lamela, ale zabrakło mocnego strzału i Samir Handanović wyjaśnił sytuację.

2
2
1
2
1
64'

Inter. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Antonio Candreva.

64'

Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Lucas Moura.

62'

Piłka w siatce Interu, ale gola nie ma, bo na spalonym byli zarówno Harry Kane, jak i Heung-Min Son. Obaj brali udział w tej akcji.

1
1
1
1
1
60'

Inter próbuje odpowiedzieć i odrobić straty, jednak wciąż konkretniejsi w ofensywie są londyńczycy.

1
2
2
1
57'

Ivan Perisić doszedł do strzału głową, jednak posłał piłkę w sam środek bramki i Michel Vorm ją złapał.

2
2
56'

Mogło być już 0:2! Stefan de Vrij zablokował bardzo groźny strzał Lameli.

4
2
1
5
3
53'

Gol! Strzelił Christian Eriksen.

1:0 dla Tottenhamu! Handanović obronił płaski strzał Eriksena z kilkunastu metrów, ale po chwili Duńczyk dobijał, piłka zrykosztowała i wpadła za kołnierz bramkarzowi Interu.

33
25
16
10
13
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jan Vertonghen.

7
2
3
3
3
47'

Niezła próba Matteo Politano sprzed pola karnego, ale podkręcona piłka poleciała obok słupka.

5
2
2
6
4
46'

Początek drugiej połowy.

6
3
2
2
2
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Perisić.

Inter Mediolan
1
2
2
42'

Szybka kombinacyjna akcja Tottenhamu. Z prawej strony pola karnego płasko centrował Serge Aurier, ale zbyt głęboko i piłkę odbił Samir Handanović.

1
2
39'

Z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył Matteo Politano, ale piłka odbiła się od jednego z zawodników stojących w murze i poleciała nad bramką.

4
38'

Żółtą kartkę otrzymał Davinson Sanchez.

3
2
3
37'

Co za szansa gości! Po zagraniu Eriksena za plecy obrońców, Harry Kane wyszedł sam na sam z Handanoviciem, minął go, ale znalazł się z piłką już na linii końcowej i o oddaniu celnego strzału nie było mowy.

2
4
2
34'

Sprzed pola karnego płasko uderzył Marcelo Brozović - wyraźnie obok dalszego słupka.

1
32'

Koguty nieco częściej przy piłce i prowadzą atak pozycyjny.

2
2
28'

Eric Dier zagrał w pole karne w kierunku Kane'a, ale napastnik Kogutów przegrał pojedynek z obrońcą.

1
1
26'

Tottenham w ataku pozycyjnym, cały czas oba zespoły nie przebierają w środkach.

1
1
22'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska mocno, w światło bramki dośrodkował Christian Eriksen. Piłkę podbił Ben Davies, następnie wylądowała ona w rękach Handanovicia.

4
20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milan Skriniar.

2
2
2
1
18'

Otwarte, dość wyrównane spotkanie. Obu drużynom brakuje tylko wykończenia.

3
1
13'

Christian Eriksen! Dobry, soczysty strzał Duńczyka z rzutu wolnego, ale odległość była spora i Samir Handanović odbił piłkę.

6
1
1
1
11'

Teraz kilka minut przewagi Interu, ale nadal nie zobaczyliśmy strzału, po którym zapachniałoby golem.

3
1
1
8'

Sprzed pola karnego potężnie uderzył Radja Nainggolan. Tyleż mocno co niecelnie i piłka poszybowała wysoko w trybuny San Siro.

4
3
3
7'

Koguty mają sporą przewagę w posiadaniu piłki, ale póki co nie przekładają tego na sytuacje strzeleckie.