8
6
6
89'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Jordi Alba. Błąd Sissoko, dzięki czemu piłkę przejął Alba. Następnie dograł w pole karne, piłkę przepuścił Suarez i Messi w sytuacji sam na sam pokonał Llorisa.

105
54
16
11
17
87'

Barcelona. Schodzi: Arthur. Wchodzi: Arturo Vidal.

3
86'

Po rzucie rożnym lekko uderzył Alderweireld. Bez problemów złapał piłkę ter Stegen.

23
9
6
5
6
84'

Niewiele brakło, by Lucas zdobył gola. Lenglet przeciął tor lotu piłki i uratował swój zespół przed stratą gola.

20
8
8
2
4
83'

Barcelona. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Rafinha.

12
3
7
6
8
83'

Tottenham w ostatnich minutach ma ogromną przewagę. Barcelona zepchnięta do głębokiej defensywy.

5
5
8
12
22
81'

Ter Stegen świetnie poradził sobie z uderzeniem Lucasa.

16
6
7
3
4
79'
78'

Akcja Tottenhamu przerwana. Kane był na spalonym.

15
13
3
3
4
77'

Groźnie pod bramką Barcelony, ale Semedo wyjaśnił sytuację dalekim wykopem.

18
7
5
3
4
76'

Zaostrzył się ten mecz. Tym razem na boisku leży Luis Suarez, który łokciem został uderzony w twarz.

9
6
9
12
20
74'

Przerwa w grze. Pique potrzebuje pomocy medycznej.

5
6
10
19
8
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Harry Kane.

17
6
4
3
3
72'

Kontra Barcelony zakończona kiepskim podaniem Coutinho w kierunku Suareza. Piłkę przejęli gospodarze.

2
4
5
7
10
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Busquets.

3
3
5
4
12
67'
67'

Fatalny błąd defensywy gospodarzy, ale w porę naprawiony przez Toby'ego Alderweirelda. Belg w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Messiego. Gdyby nie on, Argentyńczyk strzeliłby do pustej bramki.

5
3
11
13
66'

Gol! Strzelił Erik Lamela. Asystował mu Heung-Min Son. Znów odżyły nadzieje fanów Tottenhamu. Lamela uderzył zza pola karnego, piłka odbiła się jeszcze od Pique, co zmyliło ter Stegena.

27
18
7
21
53
65'

FC Barcelona spokojnie gra w defensywie i kontroluje losy meczu.

12
6
3
3
5
64'

Tottenham stara się atakować, ale po straconym golu jest mniejszy entuzjazm w poczynaniach gospodarzy.

6
4
2
1
1
61'

Groźna akcja Barcelony, ale Lloris poradził sobie ze strzałem Suareza.

8
5
3
10
15
59'

10
59'

Kane wlał nadzieję w serca kibiców Tottenhamu, ale goście szybko odpowiedzieli golem. Koguty nadal w natarciu.

6
5
3
3
8
57'

Tottenham. Schodzi: Victor Wanyama. Wchodzi: Eric Dier.

56'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Jordi Alba. Dwójkowa akcja Alby i Messiego. Argentyńczyk dograł do Alby, a ten po chwili płasko dośrodkował w pole karne. Piłkę przepuścił Suarez i wykorzystał to Messi, który pokonał Llorisa.

81
48
11
7
9
52'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Erik Lamela. Szybka akcja Tottenhamu zakończona golem. Lamela dograł w pole karne do Kane'a, ten uporał się z Semedo i pokonał bramkarza.

29
20
8
25
63
51'

Drugi raz Messi trafił w lewy słupek! FC Barcelona blisko podwyższenia prowadzenia.

1
4
24
7
50'

Błąd Sancheza mógł drogo kosztować Tottenham. Lloris wygrał jednak biegowy pojedynek z Messim i wybił piłkę.

1
2
6
8
49'

Tottenham drugą połowę rozpoczął znacznie bardziej ofensywnie niż pierwszą.

2
5
3
3
47'

Messi blisko podwyższenia wyniku. Argentyńczyk trafił w słupek.

2
1
5
10
7
46'

Zaczynamy drugą połowę!

8
5
6
1
1
45+1'

Suarez strzelił z szesnastu metrów. Jego uderzenie zostało zablokowane.

7
3
9
13
9
45'

Sędzia doliczył trzy minuty.

5
6
5
1
4
44'

Piłkarzom Tottenhamu puszczają nerwy. FC Barcelona kontroluje sytuację na boisku.

27
13
4
1
4
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Erik Lamela.

11
5
5
4
3
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Victor Wanyama.

17
7
5
3
3
38'

Tym razem dalekie podanie w kierunku Coutinho. Brazylijczyk był jednak na spalonym.

1
1
6
13
7
36'

Dalekie podanie w kierunku Suareza. Ten w polu karnym nie zdołał opanować piłki. Od bramki zaczął Lloris.

3
3
13
10
33'

Mało brakło, by było 1:2. Ter Stegen w świetnym stylu odbił piłkę po rykoszecie Pique. Gdyby nie to, obrońca zaliczyłby samobója.

15
7
10
4
7
32'

Groźny strzał Coutinho, ale obronił go Lloris.

8
4
8
8
9
31'

Piłka w bramce Barcelony, ale gol nie został uznany. Trippier pomagał sobie ręką i arbiter przerwał grę.

20
8
7
1
7
30'

Suarez blisko zdobycia gola, ale minimalnie spudłował.

3
2
10
18
8
28'

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Asystował mu Philippe Coutinho. Co to była za akcja, co to był za gol! Najpierw Coutinho nie zdołał pokonać Llorisa, ale zdołał jeszcze uratować akcję. Spod linii końcowej wycofał piłkę do Rakiticia, a ten huknął z woleja z ponad dwudziestu metrów. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki. Lloris był bezradny.

122
70
15
11
18
25'

Groźny strzał Kane'a z blisko trzydziestu metrów. Pewnie złapał ją ter Stegen.

25
14
3
1
1
25'

Messi dograł do Alby, ten już chciał dośrodkowywać, ale wtedy rozbrzmiał gwizdek sędziego. Alba był na spalonym.

4
1
5
8
7
23'

Zbyt krótkie podanie Pique do ter Stegena. Do piłki ruszył Kane, ale szybszy był niemiecki bramkarz.

10
4
10
2
2
22'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Busquets.

4
2
7
12
6
18'

Niepotrzebny ofensywny faul Sona. Tottenham mógł mieć rzut rożny, ale to goście wznowią grę.

11
3
2
1
16'

Kolejna akcja Tottenhamu, która zostałą przerwana z powodu spalonego.

14
6
2
1
3
14'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Toby Alderweireld.

13
5
3
1
1
13'

Trippier uruchomił Lucasa, ten spod linii końcowej wycofał piłkę w pole karne, lecz nie było tam żadnego z graczy Tottenhamu.

5
3
3
1
10'

Akcja Tottenhamu przerwana z powodu spalonego.

12
2
2
1
1
8'

Nieudane dośrodkowanie Sona w pole karne. Piłkę przejęcli gracze katalońskiego klubu.

9
2
2
1
7'

Tottenham rzucił się do odrabiania strat, ale musi uważać na kontry gości.

8
2
1
2
5'

Indywidualna akcja Messiego przerwana przez faul Wanyamy.

2
1
4
3
18
3'

Wrzutka Lucasa w kierunku Kane'a, ale podanie zostało przecięte przez gracza gości.

6
2
4
1
5
2'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Jordi Alba. Kapitalny początek gości! Messi dograł do Alby, ten wyłożył piłkę do Coutinho, który strzelił do pustej bramki.