Liga Mistrzów: Grupa B
24 paź 2018 21:00
90+2'

W ostatnich minutach spotkania miał szansę na przerwanie swojego impasu strzeleckiego Luis Suarez, ale jego próbę zatrzymał Samir Handanović. Ekipa z Barcelony cieszy się swoim prowadzeniem i delektuje zbliżającym się zwycięstwem.

8
4
1
3
1
90'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

6
1
1
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Lautaro Martinez za spóźniony wślizg.

Inter Mediolan
4
2
1
1
85'

Jordi Alba podwoił przewagę gospodarzy.

3
1
1
1
83'

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu Ivan Rakitić.

Nie udało się zdobyć gola Ivanowi Rakiticiowi, ale na pocieszenie ma asystę. Po podaniu Chorwata piłkę za linię obrońców Interu Mediolan przejął Jordi Alba i uderzeniem ominął Samira Handanovicia. FC Barcelona poradziła sobie w tym meczu bez Lionela Messiego. Na jej konto trafi komplet punktów.

67
40
11
6
10
82'

Dośrodkowanie tym razem w pole karne Interu Mediolan. Zbyt krótko wybita piłka wylądowała pod nogami Ivana Rakiticia, którego uderzenie było minimalnie niecelne. Złapał się za głowę doświadczony pomocnik.

1
1
78'

Po przetasowaniach w jedenastkach obu drużyn czas na ostatnie ataki w tym meczu. Nie udało się dojść do piłki po dośrodkowaniu Kwadwo Asamoaha ustawionemu centralnie Lautaro Martinezowi.

3
1
1
1
76'

Barcelona. Schodzi: Arthur. Wchodzi: Arturo Vidal.

1
76'

Inter. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Keita Balde.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Skriniar za faul blisko linii pola karnego.

2
1
2
2
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Brozović za faul na Philippe Coutinho.

1
3
2
2
72'

Barcelona. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Nelson Semedo.

1
2
1
1
1
71'

Philippe Coutinho oddał uderzenie w poprzeczkę! Niewykorzystane sytuacje mogą się zemścić na gospodarzach. Powinni oni już mieć dwubramkową przewagę i zagwarantowane zwycięstwo.

1
3
4
1
1
68'

Uderzenie Ivana Rakiticia po ziemi prosto w dobrze ustawionego i czujnego Samira Handanovicia.

3
3
3
4
2
66'

Kolejna szansa Katalończyków na podwojenie przewagi z rzutu wolnego. Faulował blisko linii własnego pola karnego Joao Miranda. Poszkodowany Luis Suarez trafił w mur, a odbita rykoszetem futbolówka poszybowała obok bramki.

4
3
2
3
3
63'

Inter. Schodzi: Borja Valero. Wchodzi: Lautaro Martinez.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez za niebezpieczny atak w nogi Joao Mirandy.

FC Barcelona
2
3
1
2
2
61'

Powinno być 2:0 dla FC Barcelona. Clement Lenglet strzelił z bliska prosto w Samira Handanovicia. Defensora gospodarzy uruchomił beznadziejnym zagraniem przeciwnik Kwadwo Asamaoah.

3
1
1
1
59'

Ripostuje FC Barcelona. Luis Suarez wymanewrował Joao Mirandę i oddał płaskie uderzenie. Szkoda z perspektywy gospodarzy, że doświadczony napastnik trafił prosto w Samira Handanovicia.

1
1
57'

Świetnie wprowadził się na boisko Matteo Politano. Zmiennika zatrzymał faulem Jordi Alba. Szybko zagrali od rzutu wolnego mediolańczycy, a ich akcja zakończyła się strzałem Borji Valero.

1
2
1
2
2
55'

Dojechali na Camp Nou piłkarze z Mediolanu. Początek drugiej części ze wskazaniem na przedstawiciela ligi włoskiej.

1
2
2
52'

Odbiór Interu Mediolan w polu karnym przeciwnika. Po podaniu Mauro Icardiego strzelił ponownie Matteo Politano. Zmiennik chybił, ale już widać, jak mocny dał impuls podstawowym zawodnikom do ataku.

2
50'

W posiadaniu piłki podopieczni Luciano Spallettiego. Z prawego skrzydła skierował piłkę w światło bramki Matteo Politano i po raz pierwszy w tym spotkaniu musiał interweniować Marc-Andre ter Stegen.

1
48'

Faul Borji Valero na Gerardzie Pique na obrzeżach pola karnego Dumy Katalonii.

1
46'

Piłka ponownie w grze.

3
1
46'

2
45+2'

Rzut wolny praktycznie z linii pola karnego Interu Mediolan. Bezmyślne przewinienie Ivana Rakiticia na Philippe Coutinho. Brazylijczyk nie potrafił zamienić tego stałego fragmentu w gola!

3
2
9
1
45'

Doliczona minuta.

1
1
1
44'

Przed przerwą jeszcz jeden rajd Ivana Perisicia na lewym skrzydle. Nikt nie oddał strzału po dośrodkowaniu Chorwata i najpewniej przyjezdni już nie wyrównają w pierwszej połowie.

42'

Joao Miranda i Ivan Perisić muszą kombinować, jak zaatakować Barcelonę.

1
40'

Nie gra Inter Mediolan na miarę rozbudzonych ostatnimi wynikami oczekiwań. Marc-Andre ter Stegen nie musiał się jeszcze wykazać w bramce.

4
2
3
2
3
38'

Pokazali pazur przyjezdni. Odpowiedzią na gola FC Barcelona było uderzenie Matiasa Vecino nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką po zgraniu Mauro Icardiego.

2
1
1
1
1
36'

Borja Valero sprowokował przeciwników do przewinienia w centrum boiska. Nieprzepisowo zatrzymali Hiszpana środkowi pomocnicy Barcelony.

2
1
1
1
2
34'

Rafinha trafił do siatki byłego klubu.

9
2
5
1
32'

Gol! Strzelił Rafinha. Asystował mu Luis Suarez.

FC Barcelona na prowadzeniu! Zasłużona bramka dla przedstawiciela Primera Division. Rafinha wybiegł w tempo do wrzutki wycofanego do drugiej linii Luisa Suareza, wyprzedził środkowych obrońców Interu Mediolan i uderzył z bliska do sieci obok Samira Handanovicia. Słoweniec był bezradny, zawalili Milan Skriniar oraz Joao Miranda.

61
42
15
12
15
30'

Gwizdek sędziego po starciu z udziałem Clementa Lengleta w polu karnym Interu Mediolan. Tym razem Rumun uznał, że środkowy obrońca FC Barcelona przesadził w walce o pozycję przed oddaniem strzału głową.

4
1
2
1
2
28'

Rafinha dochodzi do sytuacji podbramkowych, ale strzela anemicznie. Ponownie trafił prosto w rękawice skoncentrowanego Samira Handanovicia.

3
2
1
1
4
27'

Arytmia w grze FC Barcelona. Tym razem ekipa z Katalonii spokojnie rozgrywała piłkę i nie pchała jej na siłę w pole karne mediolańczyków.

3
2
1
1
25'

Po raz trzeci zablokowane uderzenie Mauro Icardiego. Jak na jego sposób grania ma sporo kontaktów z piłką, ale jak cień biegają za nim gospodarze i nie pozwalają na soczysty strzał.

4
2
1
23'

Zdecydowanie lepiej wygląda FC Barcelona w ostatnich minutach. Ekipa z Mediolanu zorientowana na przeprowadzanie kontrataków z wykorzystaniem Antonio Candrevy i Ivana Perisicia.

4
3
2
1
21'

Gwizdek sędziego, który zauważył zagranie ręką Marcelo Brozovicia. Szybko wznowili grę od rzutu wolnego przedstawiciele Primera Division, a cała akcja zakończyła się strzałem Rafinha z kilkunastu metrów w rękawice Samira Handanovicia.

2
1
1
2
18'

Samir Handanović! Intuicyjna interwencja Słoweńca po pierwszym, celnym strzale Dumy Katalonii. Świetna reakcja, a gospodarze mają czego żałować. Uderzył Clement Lenglet.

1
2
1
1
2
16'

Szarża Mauro Icardiego w szesnastce FC Barcelona. Argentyńczyk nabiegał agresywnie na futbolówkę po wstrzeleniu Ivana Perisicia. Zabrakło ułamka sekundy, że snajper wyborowy Interu Mediolan dziobnął piłkę z bliska do bramki.

1
1
2
1
3
15'

Musi poukładać ponownie swoją grę Inter Mediolan. Luciano Spalletti namawia swoich podopiecznych, żeby podeszli bliżej przeciwników.

2
2
1
1
3
13'

Strzał zza pola karnego Philippe'a Coutinho. Piłka poszybowała obok bramki Interu Mediolan. Nie minęła minuta i gospodarze ponownie zaatakowali. Powoli zarysowuje się ich przewaga.

3
2
1
1
1
11'

Futbolówka przed polem karnym Nerazzurrich. Wreszcie została ona wrzucona miękko w kierunku Luisa Suareza, co nie było najlepszym wyborem. Od bramki wznowił już grę Samir Handanović.

1
1
1
1
1
8'

Pierwsza akcja Mauro Icardiego. Argentyńczyk opanował piłkę po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła, po czym oddał strzał. Blisko najlepszego snajpera w poprzednim sezonie ligi włoskiej był defensor i zablokował jego próbę.

1
3
1
7'

W posiadaniu piłki FC Barcelona i szuka miejsca między obrońcami w białych strojach. Tylko Mauro Icardi nie był specjalnie zaangażowany w odpieranie ataku Dumy Katalonii.

4
2
3
1
1
6'

Przewinienie na Rafinhi w bocznym sektorze boiska. Przesadził z agresją na lewym skrzydle Ivan Perisić.

4
2
2
2
2
5'

Ponad 3000 dni Inter Mediolan nie gościł na terenie Barcelony.

1
1
2
1
1
3'

Ostrzegawcze uderzenie Ivana Perisicia zza pola karnego. Futbolówka po strzale Chorwata poleciała obok bramki i Marc-Andre ter Stegen musiał ją wyłącznie odprowadzić poza boisko.

3
2
3
2
2
2'

W rozegraniu była FC Barcelona. Jej atak zepsuł Ivan Rakitić, ale również podopieczni Luciano Spallettiego nie zrewanżowali się dobrym rozegraniem piłki.

2
1
1
2
1
20:51

Wybrzmiał hymn Ligi Mistrzów w Barcelonie. Czas na widowisko. Na ile odrodzony Inter Mediolan będzie w stanie zagrozić mistrzowi Hiszpanii?