4
4
83'

Gol! Strzelił Malcom. Asystował mu Philippe Coutinho.

Przełom w Mediolanie! Zameldował się w bohaterskim stylu na murawie Malcom. Po podaniu Phillipe'a Coutinho zmiennik wpadł w pole karne Interu i poradził sobie z Samirem Handanoviciem. Długo pracowała na to prowadzenie Duma Katalonii.

124
86
34
35
43
81'
81'

Barcelona. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Malcom.

20
10
6
2
2
80'

Rozegranie z udziałem Arturo Vidala zakończone dośrodkowaniem. W polu karnym Interu Mediolan interweniował Kwadwo Asamoah i zażegnał niebezpieczeństwo. Za moment zmiany.

2
1
4
4
4
77'

Tym razem nie usłyszał gwizdka Szymona Marciniaka szarżujący Matteo Politano. Włoch musiał podnosić się z boiska, żeby pomóc kompanom w zatrzymaniu ataku FC Barcelona.

6
4
4
2
1
76'

Mniej niż kwadrans na zdobycie kompletu punktów. Wypełniony po brzegi kibicami jest stadion w Mediolanie, chcą oni zobaczyć gola.

10
1
3
4
4
74'

Barcelona. Schodzi: Arthur. Wchodzi: Arturo Vidal.

5
70'

Kluby z Mediolanu to specjaliści od zdobywania bramek w końcówkach spotkań. Może poderwie się do skutecznego ataku Inter.

7
1
3
4
7
68'

Matteo Politano próbuje zrobić krzywdę zawodnikom z Katalonii. Krótki drybling zakończony uderzeniem. Blokują przyjezdni i Inter Mediolan musiał zadowolić się rzutem rożnym.

2
3
1
3
66'

Liczba strzałów jak widać nie idzie w parze z liczbą bramek. Tym razem Samir Handanović odbił piłkę po próbie Ousmane'a Dembele, a dobitka Luisa Suareza była w boczną siatkę.

1
4
6
8
65'

Po roszadzie personalnej odpowiedzieli gospodarze. Ivan Perisić obsłużył dośrodkowaniem Matteo Politano, który zgubił obrońców FC Barcelona i główkował nieznacznie obok bramki Marca-Andre ter Stegena. Ożywiła się publiczność w Mediolanie.

3
1
3
2
4
63'

Inter. Schodzi: Radja Nainggolan. Wchodzi: Borja Valero.

62'

Zablokowane uderzenie Luisa Suareza z kilkunastu metrów. Z kolei Philippe Coutinho nadział się na interwencję Samira Handanovicia. Musi zareagować na taki obraz spotkania Luciano Spalletti.

1
2
1
5
60'

Luis Suarez wpakował piłkę z bliska do siatki Samira Handanovicia, ale Szymon Marciniak nie uznał gola. Ivan Rakitić po swoim nieudanym uderzeniu w sytuacji sam na sam wygarnął już piłkę zza linii bramkowej. Rozgoryczeni goście!

1
1
5
5
22
57'

Luis Suarez domagał się odgwizdania rzutu karnego od polskiego sędziego za zagranie ręką. Zdaniem Urugwajczyka złamał przepisy piłkarskie interweniujący wślizgiem Ivan Perisić.

11
2
4
3
3
56'

Trochę konkretniejsza jest w swoich działaniach FC Barcelona, ale do zdobycia kompletu punktów ma tak samo daleką drogę jak przeciwnik.

9
3
3
4
1
54'

Jordi Alba wrócił na czas i przeciął podanie Ivana Perisicia do Radji Nainggolana. Ponownie zła decyzja skrzydłowego Interu Mediolan. Chwilę wcześniej FC Barcelona nie ukarała Marcelo Brozovicia za pomyłkę we własnym polu karnym.

8
1
52'

Marc-Andre ter Stegen złapał piłkę po płaskim wstrzeleniu Ivana Perisicia. Niemiec poradził sobie bez problemu z nieudanym zagraniem Chorwata po interesującym rajdzie.

7
2
4
2
2
51'

Jednak wrzutka ze stałego fragmentu w kierunku Milana Skriniara. Nie udało się gospodarzom oddać uderzenia.

7
4
3
1
1
50'

Ponownie Szymon Marciniak chroni zawodnika Interu. Będzie tym razem szansa na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego po przewinieniu Ivana Rakiticia na Matteo Politano.

2
1
8
47'

Przewinienie w bocznym sektorze boiska na Matteo Politano. Obok Włocha znalazło się dwóch zawodników FC Barcelona.

2
1
1
46'

1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rakitić za faul na Radji Nainggolanie.

FC Barcelona
7
5
6
4
17
40'

Doskonała interwencja Milana Skriniara we własnym polu karnym. Były zawodnik Sampdorii Genua jak profesor zatrzymał rozpędzonego Luisa Suareza.

6
3
4
4
6
38'

Pojedynek toczony w ulewnym deszczu. Powinien on prowokować zawodników do strzałów z dystansu po nasiąkniętej wodą murawie.

4
2
7
2
2
36'

Mało widać Mauro Icardiego, poza centrum wydarzeń Matias Vecino. Zarysowuje się przewaga Dumy Katalonii w początkowo wyrównanym spotkaniu. Jeszcze kilka minut do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie.

2
3
1
1
34'

Milan Skriniar niepotrzebnie ryzykuje. Zbędna zabawa na wysokości własnego pola karnego. Słowak i spółka z trudem pozbyli się pressingu FC Barcelona.

5
5
3
1
31'

Jeszcze korner i zamieszanie zakończyło się uderzeniem Luisa Suareza po ziemi obok bramki. Niebezpieczny jest Urus!

9
1
1
30'

Zatańczyła piłka blisko linii bramkowej Interu Mediolan. Dość rozpaczliwie gospodarze zapobiegli stracie gola. Luis Suarez oraz Sergi Roberto nie wpakowali piłki z bliska do siatki.

4
2
1
10
5
28'

Mauro Icardi złapany na spalonym po raz drugi w tym meczu. Argentyńczyk nie strzelał, a próbował podawać do Sime Vrsaljko, jednak po gwizdku sędziego to już raczej bez znaczenia.

9
1
3
25'

Szymon Marciniak poucza Ivana Perisicia, który po stracie piłki nieprzepisowo zaatakował Gerarda Pique. Na razie bez kartki dla Chorwata.

8
1
3
2
4
23'

Jest na co popatrzeć w Mediolanie. Ivan Rakitić huknął z dystansu obok bramki Samira Handanovicia. Tym razem zabrakło nieco więcej precyzji niż dwie minuty wcześniej Luisowi Suarezowi.

8
6
9
2
4
22'

Luis Suarez po raz drugi. Tym razem nie atomowe, a techniczne uderzenie reprezentanta Urugwaju. Samir Handanović został w blokach i bojaźliwie obserwował, czy futbolówka nie wpadnie w narożnik jego bramki.

6
1
4
2
21'

Wrzutka Jordiego Alby z rzutu wolnego w pole karne Interu Mediolan. Wysoko wyskoczył Milan Skriniar i wyekspediował futbolówkę.

2
1
6
5
19'

Akcja Ivana Perisicia z Kwadwo Asamoahem zakończona strzałem byłego defensora Juventusu po podaniu Chorwata. Asamoah nie trafił w lustro bramki Marca-Andre ter Stegena z kilkunastu metrów.

7
5
5
2
2
18'

W posiadaniu piłki FC Barcelona, która gra w łososiowych strojach. Drużynie z Katalonii nie wyszła wymiana podań w bocznym sektorze boiska.

2
2
10
16'

Przebojowo rozpoczęła FC Barcelona, ale również Nerazzurri nie są tak bojaźliwi jak dwa tygodnie temu i starają się atakować swojego przeciwnika.

6
11
3
3
3
14'

Przewinienie na Matteo Politano. W tym meczu były zawodnik US Sassulo gra zamiast Antonio Candrevy, który nie błysnął na Camp Nou.

3
1
2
2
1
12'

Strzał za strzałem w Mediolanie. Tym razem po nieudanym wybiciu Samira Handanovicia piłka powędrowała od Ivana Rakiticia do Luisa Suareza, którego mocne uderzenie było nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką.

9
3
5
5
5
11'

Akcję po nieudanym podaniu Matteo Politano kontynuował jeszcze Radja Nainggolana. Uderzenie Belga było pierwszym sprawdzianem dla ustawionego w bramce przyjezdnych Marca-Andre ter Stegena. Bez zarzutu Niemiec.

12
6
2
1
1
8'

Jordi Alba szarżował po podaniu od Sergiego Roberto. Poradził sobie z Matiasem Vecino. Na szczęście za reprezentantem Urugwaju była grupka zawodników gotowa do asekuracji.

6
3
6
1
2
6'

Idzie do przodu na początku spotkania FC Barcelona. Podanie na skrzydle do Ousmane'a Dembele, którego próba dośrodkowania została zablokowana. Tylko i aż korner dla zespołu z Katalonii.

12
11
8
2
1
4'

Poradzili sobie Nerazzurri z dośrodkowaniem Sergiego Roberto. Czekał na pomyłkę mediolańczyków i możliwość oddania uderzenia z bliska Luis Suarez.

12
9
6
3
3
2'

Ousmane Dembele sprawdził czujność Samira Handanovicia strzałem z dystansu. Dobra interwencja Słoweńca w bramce Interu Mediolan uratowała gospodarzy przed stratą premierowego gola.

19:56

FC Barcelona jest o krok od zagwarantowania sobie awansu. Mistrz Hiszpanii ma komplet dziewięciu punktów na koncie. Do Włoch piłkarze z Katalonii wracają pierwszy raz od czasu przegranego wiosną rewanżu z AS Roma w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

3
3
2
3
19:56

W meczu na Camp Nou drużyna z Mediolanu zagrała zbyt bojaźliwie, zabrakło jej argumentów nawet do tego, żeby strzelić pierwszego w historii gola w Katalonii. Inter przegrał 0:2 i nadal musi martwić się o awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

4
3
1
19:56

Inter Mediolan idzie jak burza w lidze włoskiej. Drużyna Luciano Spallettiego pokonała siedmiu ostatnich przeciwników. Wysoką formę spróbuje potwierdzić w europejskich pucharach.