7
3
12
88'

Końcowe minuty spotkania i atakują gospodarze. To ich ostatnie szanse na zapunktowanie kosztem FC Barcelona.

1
2
3
4
6
86'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

3
1
3
9
12
84'

2
83'

Żółtą kartkę otrzymał Erick Gutierrez.

14
3
2
2
1
83'

Gol! Strzelił Luuk de Jong. Asystował mu Angelino.

Kibice w Eindhoven wreszcie doczekali się gola miejscowego zespołu. Luuk De Jong przerwał jego niemoc strzelecką. Znalazł się we właściwym miejscu pola karnego i pokonał swoim uderzeniem Marca-Andre ter Stegena.

42
80'
79'
77'

Hirving Lozano mógł jeszcze przywrócić nadzieję w obozie gospodarzy swoim uderzeniem do bramki Marca-Andre ter Stegena. PSV Eindhoven marnuje swoje sytuacje strzeleckie seryjnie, w trudnych do uwierzenia okolicznościach.

1
2
1
2
74'

Otworzyli się gospodarze, z czego próbował skorzystać Ousmane Dembele po podaniu Malcoma.

2
1
3
71'

PSV. Schodzi: Jorrit Hendrix. Wchodzi: Erick Gutierrez.

71'

PSV. Schodzi: Gaston Pereiro. Wchodzi: Donyell Malen.

2
70'

Gol! Strzelił Gerard Pique. Asystował mu Lionel Messi.

Piłka w bramce PSV Eindhoven po raz drugi. Rozsypali się gospodarze, a ich przeciwnik dla odmiany rozpędził się w drodze po zwycięstwo. FC Barcelona prowadzi 2:0. Gerard Pique skierował piłkę do siatki po wstrzeleniu Lionela Messiego.

60
45
14
7
13
70'

Barcelona. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Malcom.

5
4
3
1
2
67'

W tej sytuacji FC Barcelona mogła zamknąć spotkanie. Ruszył do piłki Ousmane Dembele, ale na zdobycie drugiego gola dla przyjezdnych nie pozwolił Jeroen Zoet.

2
1
2
2
5
65'

Mało czasu na reakcję ma PSV Eindhoven. Nie można powiedzieć, że gospodarze nie atakowali przed zmianą wyniku, ale obecnie muszą to zrobić ze zdwojoną siłą.

2
1
2
2
5
63'

Lionel Messi przerwał niemoc strzelecką w meczu w Eindhoven.

26
13
2
4
6
61'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Ousmane Dembele.

Nie potrafili zdobyć gola gospodarze, więc zrobili to goście. FC Barcelona na prowadzeniu po uderzeniu Lionela Messiego. Argentyńczyk powraca w swoim stylu do rywalizacji w Lidze Mistrzów po kontuzji. Po wymianie podań gwiazdor klubu z Katalonii popisał się dokładnym i mocnym uderzeniem na 1:0.

120
63
15
15
15
59'

FC Barcelona nieco uspokoiła grę i w swoim stylu wymienia podania. Dotychczas 68 procent posiadania piłki po stronie klubu z Katalonii, ale to nie przekładało się na większą liczbę sytuacji podbramkowych.

7
1
1
1
1
57'

Nieudana próba uruchomienia Hirvinga Lozano przez Denzela Dumfriesa. Sporo o tych zawodnikach, ale robią oni dużo zamieszania na prawej stronie boiska.

2
4
2
55'

Rozgrzewają się piłkarze rezerwowi. Może to oni zmienią wynik. Na razie jeszcze dostają szansę podstawowi zawodnicy obu klubów.

4
4
52'

PSV Eindhoven może być zadowolone ze swojej postawy na tle kandydata do wygrania Ligi Mistrzów, choć z drugiej strony przy lepszej skuteczności powinno prowadzić.

3
3
1
1
2
50'

Denzel Dumfries zaprezentował podobną interwencję jak kilka minut wcześniej Denzel Dumfries. Lionel Messi próbował w tej sytuacji uruchomić swoim podaniem Jordiego Albę.

2
3
4
1
48'

Pablo Rosario próbował po wznowieniu gry uruchomić prostopadłym podaniem rozpędzonego na prawym skrzydle Hirvinga Lozano. Był dobrze ustawiony na własnej połowie Philippe Coutinho.

5
1
1
46'

1
45'

Jeszcze jedna sytuacja podbramkowa, ale tym razem PSV Eindhoven. Obudzili się piłkarze z Holandii, a klasycznego gola do szatni mógł zdobyć Luuk De Jong.

3
1
2
3
2
44'

Lionel Messi miał sporo miejsca przed polem karnym lidera Eredivisie i poczęstował Jeroena Zoeta uderzeniem. Miał szczęście bramkarz, że piłka leciała prosto w niego.

1
2
4
2
42'

Clement Lenglet interweniował z wyczuciem we własnym polu karnym. Dobre ustawienie i taka sama reakcja zawodnika FC Barcelona po dośrodkowaniu.

6
1
1
40'

FC Barcelona zagroziła bramce Jeroena Zoeta i stara się jeszcze przycisnąć gospodarzy w pierwszej połowie.

9
2
1
1
1
37'

Wyczekiwana przez kibiców FC Barcelona sytuacja podbramkowa przyjezdnych. Po uderzeniu Arturo Vidala z trudem wybronili się gospodarze. Chilijczyk próbował zmienić wynik po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Po chwili poprawka Lionela Messiego, ale jeszcze bardziej niecelna i mogą odetchnąć zawodnicy z Holandii.

5
3
7
5
3
36'

Szybkie wznowienie od rzutu wolnego po przewinieniu Daniela Schwaaba na Philippe Coutinho.

3
4
2
1
2
34'

Steven Bergwijn był pierwszy przy piłce na połowie przeciwnika, ale jego akcja z Gastonem Pereiro nie była niebezpieczna dla Marca-Andre ter Stegena.

2
3
2
31'

Trudne spotkanie dla FC Barcelona. Zmobilizowani, ruchliwi, agresywni gospodarze mają więcej do powiedzenia pod bramką przeciwnika. Jeszcze kwadrans regulaminowego czasu w pierwszej połowie.

2
2
2
2
6
29'

Piłka przetransportowa przez Arturo Vidala w okolicę pola karnego przeciwnika. Tam zabrakło porozumienia między Lionelem Messim a Philippem Coutinho.

5
3
2
3
26'

Kolejny raz podniosła się temperatura w polu karnym FC Barcelona. Tym razem przed ogromną szansą na zdobycie prowadzenia dla PSV Eindhoven stanął Gaston Pereiro.

2
2
2
1
7
25'

Żółtą kartkę otrzymał Jorrit Hendrix za przewinienie.

7
2
1
24'

Marc-Andre ter Stegen przeciął długie podanie w pole karne FC Barcelona. Szansa na powodzenie tego zagrania w kierunku Luuka De Jonga była niewielka.

7
2
2
1
22'

Jeroen Zoet przeciął dośrodkowanie w kierunku Lionela Messiego. Argentyńczyk nie dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi, ale starał się wyprzedzić zawodników PSV Eindhoven.

5
4
3
2
1
20'

Już dwie sytuacje podbramkowe PSV Eindhoven. Po strzale z rzutu wolnego musiał interweniować Marc-Andre ter Stegen, a następnie futbolówka trafiła w słupek bramki przyjezdnych. FC Barcelona stara się uspokoić sytuację na murawie.

2
3
3
1
8
17'

Strata piłki po podaniu Jordiego Alby do Ivana Rakiticia. Mogła być ona bardzo kosztowna dla zespołu z Katalonii. Szybki atak zakończony minimalnie niecelnym uderzeniem. Denzel Dumfries nie ukarał przeciwnika za błąd.

1
9
3
2
15'

FC Barcelona grająca w żółtych strojach była na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Przyjezdni próbowali przebić się środkiem pola, jednak podanie do Lionela Messiego zostało przecięte przez gospodarzy.

4
2
2
4
6
12'

Gerard Pique wygrał pojedynek w powietrzu z Luukiem De Jongiem. Po interwencji doświadczonego defensora piłka wylądowała pod nogami Hirvinga Lozano, którego wstrzelenie nie przyniosło zagrożenia w polu karnym przedstawiciela Primera Division.

3
2
2
10'

Ousmane Dembele w pojedynku biegowym z defensorem. Jakoś poradził sobie Angelino i FC Barcelona nie zakończyła tego ataku uderzeniem.

4
1
1
1
7'

Ivan Rakitić wygrał walkę o piłkę w środkowej strefie boiska i swoim podaniem starał się natychmiast przyspieszyć atak FC Barcelona. To była pierwsza tak zdecydowana szarża zespołu z Katalonii.

11
1
1
1
1
4'

Piękne uderzenie z rzutu wolnego i jeszcze lepsza interwencja bramkarza. Marc-Andre ter Stegen rzucił się i wybił futbolówkę na korner po próbie Gastona Pereiro.

6
3
3
2
3'

Przewinienie Sergio Busquetsa na rozpędzonym Hirvingu Lozano przed polem karnym FC Barcelona. Szansa dla gospodarzy na objęcie prowadzenia na samym początku spotkania.

19:54

FC Barcelona nie wygrała trzech poprzednich meczów. Nie potrafiła utrzymać prowadzenia w konfrontacji z Interem Mediolan na wyjeździe, a następnie już w Primera Division przegrała 3:4 z Realem Betis oraz zremisowała 1:1 z Atletico Madryt.

1
2
6
5
19:54

W 1997 roku FC Barcelona dwukrotnie zremisowała 2:2 z holenderskim klubem. W pierwszym meczu tegorocznej fazy grupowej Duma Katalonii nie miała już problemu z pokonaniem PSV Eindhoven. Swoją wyższość udokumentowała wynikiem 4:0.

3
4
3
19:54

FC Barcelona ma już zagwarantowany awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. W Eindhoven może zapewnić sobie również pierwsze miejsce w tabeli na zakończenie rywalizacji.