2
1
1
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Milik za nieprzepisowe zatrzymanie akcji przeciwnika.

12
8
1
1
4
90'

Doliczone cztery minuty.

4
1
1
1
87'

Crvena Zvezda Belgrad. Schodzi: Marko Marin. Wchodzi: Veljko Simić.

wchodzi Wchodzi
Veljko Simić #21
schodzi Schodzi
1
2
1
84'

Piłka przed pole karne mistrza Serbii do Fabiana Ruiza, który huknął prosto w jednego z gospodarzy. Pomysły neapolitańczyków na zdobycie gola dawno się skończyły. Nie zanosi się na powtórkę z poprzedniego spotkania z Fiorentiną, czyli na rozstrzygnięcie w ostatnich minutach.

1
2
1
1
81'

Crvena Zvezda Belgrad. Schodzi: Richmond Boakye. Wchodzi: Milan Pavkov.

Milan Pavkov #9
1
79'

Również David Ospina musi interweniować w ostatnim fragmencie tego spotkania. Kolumbijczyk został przeegzaminowany przez Richmonda Boakye i nie pozwolił sobie na kosztowny błąd.

3
1
1
1
78'

Milan Borjan rzucił się na futbolówkę po płaskim wstrzeleniu Driesa Mertensa. Przez to Arkadiusz Milik nie miał szansy na oddanie uderzenia z bliska.

1
1
4
2
1
75'

Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Marek Hamsik.

75'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Adam Ounas.

74'

Chaotyczne dośrodkowanie Mario Ruiego. To chyba miało być podanie do Arkadiusza Milika, tyle że napastnik Napoli znajdował się w kompletnie innym miejscu szesnastki.

2
1
1
71'

Przypomniał o sobie Richmond Boakye, o którego akcjach wspominaliśmy w pierwszej połowie. Napastnik Crvenej Zvezdy wygrał walkę o pozycję, obrócił się z futbolówką i już po oddaniu strzału został zablokowany.

1
2
1
1
70'

Już tylko 20 minut regulaminowego czasu pozostało drużynom na rozstrzygnięcie spotkania. Coraz bardziej poddenerwowani są kibice w Italii.

1
1
3
2
2
66'

Piotr Zieliński huknął w kierunku bramki, ale futbolówka zawieruszyła się w gąszczu obrońców gospodarzy i uciekła poza boisko.

8
2
6
6
4
63'

Niepotrzebne okazało się zgranie Jose Callejona do środka pola karnego po dośrodkowaniu Lorenzo Insigne. Bliżej do futbolówki mieli stoperzy mistrza Serbii, a na dodatek sędzia asystent zobaczył zawodnika Napoli na spalonym.

1
4
61'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Dries Mertens.

4
2
1
2
59'

Milan Borjan broni jak w transie. Może zostać bohaterem tego pojedynku. Swoimi interwencjami nęka między innymi Polaków. Przed momentem zatrzymał piłkę po uderzeniu Piotra Zielińskiego.

3
1
2
3
3
57'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Albiol za przewinienie taktyczne.

1
2
5
1
1
56'

Po faulu na Jose Callejonie oczywiście jeszcze rzut wolny dla zespołu spod Wezuwiusza. Tym razem postanowił strzelić Mario Rui i chybił naprawdę minimalnie. Nie mają szczęścia przyjezdni.

2
2
1
1
2
56'

Crvena Zvezda Belgrad. Schodzi: Branko Jovicić. Wchodzi: Dusan Jovancić.

1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Milos Degenek za faul na Jose Callejonie.

Crvena Zvezda Belgrad
2
2
54'

Milan Rodić rzucił się pod nogi Piotra Zielińskiego i wygarnął piłkę szarżującemu reprezentantowi Polski. Kolejna nieudana próba zdobycia prowadzenia przez Napoli.

1
1
4
1
1
50'

Piłka wybita z pola karnego Crvenej Zvezdy trafiła do Allana, który natychmiast zdecydował się na uderzenie z dystansu. Nie do pokonania jest na razie Milan Borjan.

1
1
1
1
1
49'

Mały festiwal stałych fragmentów dla wicemistrza Włoch, ale nie potrafi spożytkować żadnego z nich. Coraz bardziej zmobilizowani w obronie są gospodarze.

2
1
1
2
47'

Szansa na pokonanie Milana Borjana po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak piłka kopnięta z narożnika boiska przez Jose Callejona została przechwycona przez obrońców Crvenej Zvezdy.

1
1
46'

1
45'

Doliczona minuta.

1
3
43'

Ostatnie szanse na zmianę wyniku w pierwszej połowie. Napoli atakuje, ale Crvena Zvezda Belgrad nie daje się stłamsić.

2
1
1
2
41'

Lorenzo Insigne nie uruchomił dobrym dośrodkowaniem Arkadiusza Milika. Futbolówka poszybowała również nad głową zamykającego atak Jose Callejona.

2
3
37'

Żółtą kartkę otrzymał Nenad Krsticić za protestowanie.

3
1
2
1
1
37'

Szymon Marciniak oszczędził Allana, któremu przy większej dozie surowości mógł pokazać drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę za przewinienie na Richmondzie Boakye.

6
1
1
2
33'

David Ospina nie dał się zaskoczyć rykoszetem po drugim dziś strzale Richmonda Boakye. Próbuje napastnik gospodarzy, ale to nie są groźne uderzenia dla byłego bramkarza Arsenalu.

1
1
2
31'

Fabian Ruiz próbował uruchomić podaniem w pole karne Mario Ruiego. W pewnym momencie zabrakło nici porozumienia między zawodnikami i futbolówka uciekła Napoli poza boisko.

1
2
29'

Arkadiusz Milik oddał strzał pomimo bliskiej obecności defensorów gospodarzy. Milan Borjan musiał interweniować po próbie reprezentanta Polski. Zapachniało ponownie golem w Belgradzie.

9
2
1
2
1
28'

Zbyt krótko wybita z pola karnego Crveny Zvezdy piłka spadła pod nogami Fabiana Ruiza. Nowy pomocnik Napoli zdecydował się na uderzenie z dystansu. Dobry pomysł, ale wykonanie prosto w Milana Borjana.

2
1
25'

Próba dośrodkowania Lorenzo Insigne do Arkadiusza Milika. Przed napastnika Napoli wbiegł defensor i wyekspediował piłkę po zbyt delikatnym zagraniu.

4
1
1
23'

Crvena Zvezda nie dopuszcza do kolejnych sytuacji podbramkowych w ostatnich minutach spotkania. Coraz lepiej ustawiają się w obronie zawodnicy z Belgradu.

2
3
1
20'

Podanie do Jose Callejona mogło być dokładniejsze, Hiszpan również nie naprawił błędu i futbolówka uciekła neapolitańczykom poza boisko.

2
2
1
18'

Lorenzo Insigne huknął w poprzeczkę! Aktywny od początku spotkania Włoch jest coraz bliżej zdobycia prowadzenia dla Napoli. Gdyby był nieco dokładniejszy Milan Borjan musiałby wyciągnąć piłkę z siatki.

8
3
1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Allan, który ratował się faulem po stracie piłki.

SSC Napoli
3
3
15'

Napoli nastawione bardziej ofensywnie od swojego przeciwnika. Wicemistrz Włoch nie panikuje w gorącej atmosferze "Marakany" i chce udokumentować przewagę prowadzeniem.

3
2
1
1
13'

Futbolówka w rękawicach Milana Borjana po uderzeniu z dystansu Lorenzo Insigne. Pierwsza tak poważna interwencja bramkarza znanego z Lotto Ekstraklasy.

3
2
2
11'

Nieporozumienie Piotra Zielińskiego z Lorenzo Insigne. Szukają się na murawie ci dwaj piłkarze, ale ich ataki nie wyglądają jeszcze tak jak wymarzył sobie Carlo Ancelotti.

5
1
1
3
8'

David Ospina nie musiał interweniować po pierwszym w meczu uderzeniu gospodarzy. Chybił zza pola karnego Richmond Boakye, który jest dziś najbardziej wysuniętym zawodnikiem z Belgradu.

3
3
4
6
1
7'

Arkadiusz Milik nie zabrał się z piłką po podaniu z głębi pola. Obok napastnika Napoli był defensor Crveny Zvezdy i nie pozwolił na oddanie uderzenia. Tylko aut dla Napoli.

5
3
4
5
3
5'

Milos Degenek ustawił się idealnie we własnym polu karnym i wyekspediował futbolówkę po wrzutce Lorenzo Insigne z rzutu wolnego. Crvena Zvezda odpiera pierwszą falę ataków Azzurrich.

3
2
2
1
2
3'

Piotr Zieliński uruchomił ustawionego na skraju pola karnego Lorenzo Insigne. Włoch próbował jeszcze dogrywać do centralnie ustawionych Arkadiusza Milika oraz Jose Callejona, jednak to nie była najszczęśliwsza decyzja.