Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Fabinho.

5
7
4
90+2'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Virgil van Dijk. A jednak Liverpool! Firmino zamarkował uderzenie i po chwili przymierzył nie do obrony. Wszystk zaczęło się od straty Mbappe! 3:2!

161
91
28
12
20
90'

Jeszcze 3 minuty niebywałych emocji!

5
7
4
2
89'

Liverpool szuka gola na 3:2. Czasu gospodarze mają już niewiele.

11
7
2
3
7
88'

Mogło być 2:3, Draxler trafił jednak w obrońcę!

12
8
7
6
14
87'

Trent Arnold uderzył z rzutu wolnego tuż obok słupka! Tylko rzut rożny!

4
3
2
3
5
85'
16
9
10
8
9
83'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Neymar. Nieprawdopodobne! Strata Salaha, Neymar przeprowadził rajd, dograł do Mbappe, a ten daje remis PSG! Ależ piłka nożna jest niesprawiedliwa! 2:2!

Paris Saint-Germain
44
26
14
42
69
82'

Z ostrego kąta uderzał Mane, do szczęścia zabrakło niewiele.

5
6
7
6
4
80'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Julian Draxler.

80'

W końcu akcja PSG, jednak zabrakło uderzenia. Neymar jest niewidoczny, Mbappe również.

2
4
2
3
5
78'

Goście powoli ruszają do odrabiania strat. Długo to trwa i mogą do końca meczu nie zdążyć dojść do pola karnego.

7
5
5
4
3
75'

PSG niewiele robi, aby zmienić swoją złą sytuację. Alisson może policzyć ilu kibiców przyszło na mecz, albo co jutro zrobi na obiad.

11
9
5
3
8
72'

Do bezpańskiej piłki doszedł Salah, jednak przestrzelił z pola karnego.

10
7
3
7
5
72'
71'

Korner dla Liverpoolu, Cavani omal nie wbił piłki do własnej do bramki.

4
8
6
4
4
69'

Szybk akcja Liverpoolu, jednak niewiele z niej wyszło. Zabrakło uderzenia. Zemści się to na gospodarzach? Problem w tym, że PSG istnieje jedynie na papierze.

4
4
2
6
4
66'

Mbappe dośrodkował z prawej strony, wprost w ręce bramkarza. Dodatkowo Francuz trochę się poturbował wpadając na bandy reklamowe. Paznokiec zejdzie na pewno w okolicach świąt.

5
6
2
4
2
65'

Sturridge niespodziewanie uderzył. Pomysł dobry, wykonanie niczym 50-latek na osławionym Orliku.

7
10
4
1
65'

Liverpool ma mecz pod kontrolą, PSG musi skupiać się na defensywie, a nie szukać wyrównania.

4
3
2
2
62'

Mbappe zrobił zwód, ale mamy wrażenie, że w Rosji wychodziło mu to dużo lepiej.

2
3
4
8
3
61'

Głową w dobrej sytuacji uderzał Sturridge. To powinien być gol, będzie bura w szatni.

3
5
3
3
4
59'

Oficjalny komunikat: gola na pewno nie ma! I słusznie. Wciąż 2:1.

13
7
3
5
9
58'

Piłka w bramce PSG, trafił Salah, ale chwilę wcześniej Sturridge sprawdził twardość kości Areoli. Gola nie ma.

5
9
7
9
8
57'

Zastanawiamy się czego broni PSG? Niski pressing gości. Tak to się chyba fachowo nazywa.

8
1
2
1
2
55'

Liverpool na połowie PSG długo rozgrywa piłkę, goście nie kwapią się do jej odbioru. A może nie są w stanie jej przejąć?

8
6
3
3
2
52'

Gra w środku pola. Liverpool czeka na ruch PSG, PSG czeka na ruch Liverpoolu. I tak czekają, jak te dwie legendarne góry...

8
9
5
2
2
48'

Sturridge w pole karne do Salaha, ale ten ma numer buta tylko 38 i do piłki nie doszedł.

14
17
10
5
4
47'

PSG stara się atakować, Liverpool chce przeciwnika skontrować.

8
10
4
4
4
46'

Wracamy do meczu!

10
8
6
2
3
45'

Jeszcze minuta emocji w 1. połowie.

10
4
2
2
2
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Meunier.

7
6
2
4
7
44'

Starcie Areoli z Mane. Arbiter odgwizdał faul na bramkarzu.

9
8
8
6
11
43'

Liverpool chce bez kolejnych ran dotrwać do przerwy i spokojnie rozgrywa piłkę. PSG plany ma inne, ale jak na razie nie może zbyt wiele zdziałać.

7
3
2
4
6
40'

Gol! Strzelił Thomas Meunier. A jednak PSG wraca do meczu! Dośrodkowanie z lewej strony, Robertson... wyłożył piłkę Meunierowi, a ten mocnym strzałem przywrócił gościom nadzieję na dobry wynik. W momencie podania na spalonym był Cavani, ale sędziowie na linii nie mają dobrego dnia. O wozie VAR już wspominaliśmy, stoi na naszym parkingu z wyłączonymi światłami.

46
30
17
28
79
38'

Po drugim golu Anglicy już się widzą w finale Ligi Mistrzów. PSG będzie w stanie się podnieść?

23
18
4
5
5
36'

Gol! Strzelił James Milner. Strzał w prawy róg, bramkarz wyczuł intencje strzelca, ale nie był w stanie odbić piłki! 2:0!

Liverpool FC
105
66
14
7
18
35'

Rzut karny dla Liverpoolu! Bernat podciął Wijnalduma. Ewidentne "wapno"!

52
37
10
8
9
34'

Dogranie z rogu do Mbappe, ten uderzył mocno i tuż nad poprzeczką! Dzwonek alarmowy jeszcze dzwoni w uszach Alissona!

6
5
8
4
1
34'

Neymar uderzył z rzutu wolnego, ale trafił rywala w cztery litery. Będzie tylko rzut rożny.

9
16
4
6
6
32'

Liverpool poczuł krew i chce to wykorzystać. PSG po silnym ciosie musi się podnieść.

14
4
1
3
3
31'

Pozostaje pytanie, czy wcześniej jeden z graczy gospodarzy nie był na spalonym. Jak wszyscy wiemy wóz VAR z sędzią Gilem jest w Lidze Mistrzów niezbyt mile widziany.

5
7
5
4
5
30'

Gol! Strzelił Daniel Sturridge. Asystował mu Andrew Robertson. Nic nie zapowiadało tego gola! Gospodarze długo rozgrywali piłkę, z lewej strony dośrodkował Robertson, a Sturridge głową uderzył z kilku metrów nie do obrony. 1:0!

112
74
21
15
23
29'

Nóżka chodzi, uaktywnili się fani gości i mile dla ucha śpiewają. A na boisku PSG radzi sobie coraz ciekawiej.

10
4
3
5
7
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Virgil van Dijk.

13
6
7
17
19
26'

Z trudnej pozycji uderzał Mane. Każdy grający na Orliku wie, że z takiej pozycji trudno o celny strzał. I tak też się stało, bardzo daleko od bramki poszybowała piłka.

8
8
5
6
6
25'

Niestety to już nie jest meczycho, teraz to jest meczyk. Oby do czasu.

12
6
2
4
5
24'

Uspokoił się mecz, dlatego też strzał Di Marii Paul z sektora D przyjął z euforią. Uderzenie było anemiczne.

5
8
5
6
5
20'

Mecz się wyrównał, akcja PSG trochę ostudzia gości. Dzwonił do nas jednak Juergen Klopp i potwierdził, że kolejny atak wkrótce. Thomas Tuchel nie odbierał.

12
21
6
1
3
17'

Strzał Neymara odbił bramkarz, poprawka Cavaniego zbyt słaba i Alisson pewnie obronił. W końcu franuskiego pazura pokazali goście.

12
14
11
9
12
15'

Po rogu głową uderzył Gomez, minimalnie niecelnie.

6
11
5
6
6
13'

PSG udało się przetrwać trudne chwile. Goście jednak nie potrafią zagrozić gospodarzom. Alisson poprosił trenera o krzesło. Klopp jednak odmówił.

11
27
3
3
7
10 '

Salah chciał naśladować Starzyńskiego i uderzył z rzutu rożnego. Kolejny korner, po którym Sadio Mane uderzył z pola karnego w Areolę.

16
16
5
2
6
9'

W sporych opałach PSG, gol dla Liverpool wisi już nawet nie na włosku!

20
14
3
5
4
8'

Płaski strzał Milnera sprzed pola karnego, Areola końcami palców na róg! Ruszył Liverpool!

13
12
2
2
4
6'

Dwa rogi z rzędu, po drugim Areola uratował PSG broniąc strzał Virgila van Dijka z pola karnego. Trochę przysnęli goście.

11
7
1
2
2
5'

Póki co jeszcze spokojnie. Liverpool wywalczył rzut rożny. Może coś się podzieje.

7
9
2
2
4
3'

Roberto Firmino rozpoczął mecz na ławce. W ostatnim meczu doznał urazu oka. Zęby jednak ma idealnie wybielone, w piwnicy latarki raczej nie potrzebuje.

6
30
3
4
4
1'

Cavani faulowany z prawej strony boiska. Urugwajczyk domagał się kartki dla rywala. Sędzia uznał, że co najwyżej domagać może się w domu obiadu.

10
13
8
2
2
20:53

Die Meister, Die Besten, Les Grandes Equipes The Champion!

15
6
2
2
1
20:53

Idą! Orły wychodzą na plac gry. Za moment odśpiewamy hymn Ligi Mistrzów! Trzy, cztery... go!