Groźny, ale niecelny strzał Chuopo-Motinga.

Zdaniem sędziego Cavani znów był na spalonym. Tym razem była to błędna decyzja.

4
3
1
83'

Piłka w siatce, ale gol nie został uznany. Cavani był na spalonym, choć powtórki wskazują, że jeśli tak było, to spalony był minimalny.

2
1
3
2
3
82'

PSG. Schodzi: Neymar. Wchodzi: Julian Draxler.

81'

Gol! Strzelił Neymar. Brazylijczyk skompletował hat-tricka! Z rzutu wolnego z blisko trzydziestu metrów uderzył w okienko.

Paris Saint-Germain
41
17
7
4
7
79'

PSG wciąż atakuje i szuka szóstej bramki.

3
2
76'

PSG. Schodzi: Thiago Silva. Wchodzi: Thilo Kehrer.

75'

1
75'

Di Maria chciał odpowiedzieć na gola gości, ale z kilku metrów spudłował.

1
1
74'

Gol! Strzelił Marko Marin. Asystował mu Lorenzo Ebecilio. Goście strzelili honorową bramkę. Ebecilio ruszył skrzydłem, dograł do Marina, a ten pokonał Areolę.

17
4
4
4
6
73'

Zmiana w zespole z Belgradu. Schodzi: El Fardou Ben Nabouhane. Wchodzi: Lorenzo Ebecilio.

70'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Juan Bernat. Szybka akcja PSG zakończona golem. Mbappe skierował piłkę do pustej bramki.

25
12
2
1
2
69'

Kompletnie nieudany strzał z dwudziestu metrów w wykonaniu Rabiota.

3
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filip Stojković.

6
1
1
1
64'

Pierwszy celny strzał drużyny gości. Areola z łatwością obronił uderzenie Marina.

1
1
1
61'

Mbappe dograł w stronę Cavaniego, ale obrońca w ostatniej chwili przeciął podanie. Gdyby nie on, Urugwajczyk prawdopodobnie zdobyłby gola.

1
1
1
1
59'

Paris Saint-Germain ma gigantyczną przewagę. Kolejne bramki wiszą w powietrzu.

1
1
56'

Borjan wygrał pojedynek jeden na jeden z Mbappe.

2
4
52'

Znów szansę na zdobycie gola miał Neymar, ale ponownie górą był Borjan.

1
1
1
4
2
51'

Jeden z nielicznych kontaktów z piłką Areoli. Bramkarz złapał piłkę po niedokładnym zagraniu Pavkova.

1
1
51'

Kolejna szansa PSG i kolejna dobra interwencja Borjana. Tym razem obronił strzał Neymara.

2
1
2
1
48'

Bez problemów Mbappe stworzył sobie pozycję do strzału. Jego uderzenie obronił jednak Borjan.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
1
46'

Zmiana w ekipie gości. Schodzi: Veljko Simić. Wchodzi: Milan Pavkov.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Veljko Simić #21
1
46'

Zmiana w ekipie gości. Schodzi: Vujadin Savić. Wchodzi: Srdjan Babić.

Srdjan Babić #15
Vujadin Savić #90
2
45+1'

Sędzia doliczył minutę.

3
1
45+1'

Neymar założył rywalowi siatkę w polu karnym, a następnie oddał strzał z ostrego kąta. Borjan obronił.

3
2
1
1
45'

Goście są tylko tłem dla paryżan. Serbski zespół bardzo rzadko opuszcza swoją połowę.

5
1
1
1
1
42'

Gol! Strzelił Angel Di Maria. Asystował mu Thomas Meunier. Di Maria wykorzystał dogranie ze skrzydła Meuniera, urwał się spod opieki obrońców i technicznym strzałem pokonał Borjana.

27
11
1
3
6
39'

To powinien być gol na 4:0. Mbappe znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i strzelił wysoko nad poprzeczką.

3
2
3
7
37'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Bierną postawę defensywy gości wykorzystał Cavani. Urugwajczyk w polu karnym rywali przejął piłkę, minął trzech obrońców i pokonał bramkarza.

38
18
5
6
7
35'

Ofensywna akcja PSG zakończona faulem Cavaniego. Arbiter przerwał grę.

4
3
3
2
32'

Przerwa w grze. Di Maria potrzebuje pomocy medycznej.

4
2
4
1
31'

Neymar odegrał do Meuniera. Ten oddał zbyt prosty strzał, z którym poradził sobie Borjan.

3
2
1
1
29'

Zbyt mocne uderzenie Neymara. Brazylijczyk strzelił nad poprzeczką.

2
2
1
2
1
27'

Bernad dośrodkował do Cavaniego, ten uderzył głową, ale jego strzał obronił Borjan.

3
1
1
2
24'

PSG w natarciu. Kolejne gole wydają się być kwestią czasu.

3
1
1
1
1
22'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin. PSG poszło za ciosem. W polu karnym Mbappe odegrał do Neymara, a ten pewnym strzałem pokonał Borjana.

41
17
5
2
14
20'

Gol! Strzelił Neymar. Brazylijczyk skutecznie wykonał rzut wolny. Idealnie uderzył z dwudziestego metra i Borjan nie zdołał obronić tego uderzenia.

46
18
7
3
15
18'

Będzie okazja dla PSG. Neymar sfaulowany tuż przed polem karnym, a sędzia podyktował rzut wolny.

4
1
1
2
1
16'

Po rzucie rożnym piłka trafiła do Bernata. Ten uderzył wysoko nad poprzeczką.

2
1
1
2
1
15'

Mbappe blisko zdobycia gola! Jego strzał obronił Borjan.

1
1
1
2
1
14'

Dwójkowa akcja Verattiego i Mbappe zakończona stratą.

1
1
2
12'

Di Maria dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybił Degenek.

3
2
4
9'

To powinno być 1:0! Borjan zamiast łapać piłkę, wypiąstkował wprost pod nogi Neymara. Ten uderzył z pierwszej piłki, ale nie trafił w bramkę.

4
1
4
1
6
8'

Akcja gości zakończona kompletnie nieudanym strzałem Causicia. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

3
3
3
1
1
7'

Goście mają problemy z wysokim pressingiem rywali. PSG póki co nie forsuje tempa, ale i tak ma przewagę.

3
1
2
1
1
4'

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez PSG. Neymar dośrodkował w pole karne, a Cavani przepuścił piłkę, gdyż myślał, że będzie to celny strzał. Ostatecznie od bramki wznowił Borjan.

1
1
1
3
3'

Di Maria dograł w pole karne w kierunku Neymara. Piłka nie dotarła jednak do Brazylijczyka.